Πρόγραμμα Γαλλίας-Αγγλίας 11/09/17

11 κούρσες από την Γαλλία και 2 από το BRIGHTON της Αγγλίας περιλαμβάνει το σημερινό αλλοδαπό κουπόνι.Από πλευράς ποιότητας δεν είναι κάτι το εξαιρετικό,έχουν όμως στοιχηματικό ενδιαφέρον.Σε αρκετές κούρσες υπάρχουν δυνατά φαβορί,αλλά είναι ανοιχτές όσον αφορά τις τιμητικές θέσεις γιά τα πολύπλοκα παιχνίδια.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

019 MOULINS 1 17:03

022 MOULINS 2 17:45

024 MOULINS 3 18:15

026 MOULINS 4 18:45

028 MOULINS 5 19:15

030 MOULINS 6 19:45

031 MOULINS 7 20:15

032 MOULINS 8 20:45

021 MAIS-LAFFITTE 6 17:30

023 MAIS-LAFFITTE 7 18:00

025 MAIS-LAFFITTE 8 18:30

019 - 17:03 -: 21.000 €

MOULINS Θαμν.Εμπόδια Race 1 - 3600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SCARABI - A 4 A.ESTRABOL 74 E.DELL'OVA 477211262

2 LUCKY NET LOVE - E 4 F.GILES 71 E.CLAYEUX (S) 5332121

3 JANIKA Α - E 4 G.RE 70 G.CHEREL 33

4 DRAGON D'ESTRUVAL Α - E 4 B.LESTRADE 70 G.MACAIRE (S) 613631221

5 GELIF - E 4 M.FARCINADE 67 MLLE ML.MORTIER 6

6 DOUROS DE SIVOLA - E 4 T.VODRAZKA 67 H.DESPONT 6

7 FORTUNE'S EYES - E 4 A.ZULIANI 67 JL.GUILLOCHON 669942

8 DREAM DU GRAND VAL - E 4 S.COSSART 67 SOURDEAU DE BEAUREGARD (S 26

9 KAPLYMA - Θ 4 A.LOTOUT 67 B.LEFEVRE 125711112

10 FLOGALOP - Θ 4 E.BURELLER 67 E.PAPON 93

11 LUNE DU JURA - Θ 4 B.GELHAY 65 E.VAGNE (S) 51

12 MISS FLICKA - Θ 4 G.BOINARD 65 MME P.BUTEL 770

13 TELEGENIE - Θ 4 B.MEME 65 Y.FOUIN (S) 4

ΠΡΟΤ:4-3-2-1

021 - 17:30 -: 50.000 €

MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 6 - 2500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DICA DE THAIX 5 Ε 4 ALEX.ROUSSEL 64 G.CHEREL 1112211

2 DASTARY D'AIRY 9 Ε 4 C.SOUMILLON 64 G.CHEREL 49511121

3 DELLYSSON 3 Ε 4 O.PESLIER 64 A.COUETIL (S) 1331191

4 CARTE SUR TABLE 1 Θ 5 PC.BOUDOT 62,5 AS.PACAULT (S) 1711841

5 DEAR MISS 8 Θ 4 T.BACHELOT 62,5 A.LE DUFF 2223722

6 DEMEY 7 Θ 4 M.EON 62,5 A.COUETIL (S) 1132851

7 DRIVE AGAIN 6 Θ 4 R.THOMAS 62,5 C.PLISSON 645433712

8 DIVINE D'ALENE 2 Θ 4 A.BOURGEAIS 62,5 GAB .LEENDERS 936232

9 DAMZELLE GIGI 4 Θ 4 S.PASQUIER 62,5 Y.GOURRAUD (S) 5186

ΠΡΟΤ:2-6-4-7

022-17:45 -: 21.000 €

MOULINS Εμπόδια Race 2 - 3600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DANS LA FOULEE - Θ 4 J.REVELEY 71 N.LAGENESTE DE 1753425

2 AXEDO DU PAVOIL - Ε 4 P.LUCAS 70 GER .LECOMTE 006

3 KEEP GUARD - Θ 4 H.LUCAS 69 E&G.LEENDERS (S) 6252364

4 ELIOT NESS - Ε 4 J.PLOUGANOU 69 D.COTTIN (S) 73564

5 DITEOU - Θ 4 F.GILES 68 E.CLAYEUX (S) 77564

6 HAMMAMET(POL) - Α 4 K.DUBOURG 67 G.MACAIRE (S) 444532

7 GARULE - Θ 4 A.ACKER 67 M.ROLLAND (S) 575410446

8 DOUCEURF - Θ 4 A.ORAIN 65 D.BERNIER 0527

9 GAZELLE BIRD - Θ 4 D.ULINSKI 65 E.VAGNE (S) 35

10 GODDESS FREJA - Θ 4 D.UBEDA 65 D.COTTIN (S) 7216

ΠΡΟΤ:6-5-10-7

023 - 18:00 -: 28.000 €

MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 7 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHANCELLOR 11 Θ 3 H.JOURNIAC 60 C.FERLAND (S) 242081

2 DUNGANNON 8 Α 3 O.PESLIER 59,5 C.LAFFON-PARIAS 2718

3 NILE DESIRE(GB) 3 Θ 3 G.BENOIST 59,5 D.SMAGA 2480

4 BLUE FLEUR(IRE) 5 Θ 3 PC.BOUDOT 59,5 S.CERULIS 5178

5 MAIDSTONE MAJESTY 10 Ε 3 C.SOUMILLON 59 MLLE A.ROSA 57422230

6 ASCOT DAY 17 Ε 3 F.VERON 58,5 E.O'NEILL (S) 2621

7 SPIRIT OF EAGLE 4 Θ 3 C.PACAUT 58,5 T.CASTANHEIRA (S) 046

8 FULL DANCE 7 Ε 3 R.MARCHELLI 58 A.BONIN (S) 2660672

9 LIGHT SPIRIT(GB) 9 Θ 3 M.BARZALONA 58 HA.PANTALL 44

10 TRAWANGANE 13 Θ 3 S.PASQUIER 58 N.CLEMENT (S) 4365

11 DELAVEINE 16 Α 3 S.MAILLOT 58 ROB.COLLET (S) 6784

12 DAYNAWAR 14 Ε 3 A.BADEL 56,5 AN.HOLLINSHEAD 988381

13 AZURO 6 Ε 3 E.HARDOUIN 56 C.LOTOUX (S) 663212

14 JAY KULINA 2 Α 3 T.PICCONE 56 E.LELLOUCHE 66590

15 CAVAN JOA 1 Θ 3 G.CONGIU 55,5 JP.GAUVIN (S) 8344212

16 CROPUS 12 Ε 3 P.DOMINOIS 54 R.LE GAL 042103106

17 EAU DU LARGE 15 Θ 3 R.THOMAS 54 MME C.BARANDE BARBE 957262597

ΠΡΟΤ:15-5-13-8

024 - 18:15 -: 21.000 €

MOULINS Θαμν.Εμπόδια Race 3 - 3600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DANZA KUDURO - Θ 4 S.COSSART 68 H.BILLOT (S) 464

2 DUO D'ENFER - Ε 4 S.PAILLARD 68 MME I.PACAULT 33574534

3 DJAZZ DE LOUED - Ε 4 A.ORAIN 67 D.BERNIER 907

4 DESTIN SACRE - Ε 4 J.LEBRUN 67 CHEMIN & HERPIN (S) 8826

5 DESIR APPLE'S - Ε 4 F.GILES 67 E.CLAYEUX (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 DAUTEUIL PRECIEUX - Ε 4 A.DESVAUX 67 MME M.DESVAUX 741

7 DE MAIN DE MAITRE - Ε 4 J.PLOUGANOU 67 G.CHEREL 6

8 DIEZ KIRK           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 DOCTEUR X - Ε 4 T.BEAURAIN 67 JL.GUILLOCHON 46

10 DANSALA RECONCE - Θ 4 THO .GILLET 65 E.CLAYEUX (S) 58

11 DEAUSEILLE - Θ 4 H.LUCAS 65 E&G.LEENDERS (S) 53

12 DADOU VILLE - Θ 4 P.LUCAS 65 SOURDEAU DE BEAUREGARD (S 07

ΠΡΟΤ:2-9-5-6

025 - 18:30 -: 21.000 €

MAISONS-LAFFITTE Επίπεδη Race 8 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALI ALEXANDRA 1 Θ 5 A.HAMELIN 60 F.VERMEULEN (S) 456645005

2 GHOR 9 Ε 9 T.BACHELOT 60 R.ROELS 037078801

3 SILENT ROMANCE 12 Θ 4 G.MOSSE 59,5 J.HAMMOND (S) 392025388

4 MIGNOLINO(IRE) 15 Ε 5 J.TASTAYRE 58,5 R.ROELS 304007909

5 COLOR CODE 11 Ε 6 A.BADEL 57 M.BOUTIN (S) 9065722023

6 XENOPHANES(IRE) 5 Ε 7 E.HARDOUIN 56,5 M.BOUTIN (S) 646400072

7 SECLY(IRE) 7 Ε 6 T.PICCONE 56 F.CHAPPET 030500080

8 RHYTHM OF LIFE(GER) Α 14 Α 8 F.LEFEBVRE 55,5 G.BERNAUD 700009470

9 RUBY WEDDING 8 Θ 7 A.CRASTUS 54,5 G.NICOT 5693134322

10 TENORIO 10 Α 4 A.LEMAITRE 54 MLLE V.DISSAUX 3054856109

11 RENOUNCE 2 Ε 6 D.SANTIAGO 53,5 D.DE WAELE 89920427

12 ZALKAYA 6 Θ 5 G.CONGIU 53 N.MILLIERE 099072341

13 FUCHIAS DE CERISY 13 Ε 4 D.BREUX 52 M.PLANARD 0600821074

14 SUN SEA BIRD Α 3 Ε 9 L.GROSSO 51,5 G.BERNAUD 178623432

15 GOCRAZYPRINCE 4 Ε 4 A.COUTIER 51 MLLE C.CARDENNE 0387560360

ΠΡΟΤ:11-14-6-1

026 - 18:45 -: 21.000 €

MOULINS Θαμν.Εμπόδια Race 4 - 3400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EURYDICE DIGEO - Θ 3 G.RE 70 G.CHEREL 510

2 STAMINA VENTURE - Θ 3 B.GELHAY 70 E.VAGNE (S) 0623

3 SAMBA DU PIN - Θ 3 M.FARCINADE 69 H.BILLOT (S) 84056

4 ARQANASIA - Θ 3 P.LUCAS 68 AS.PACAULT (S) 4

5 ETOILE DES VERNES - Θ 3 T.GUEGUEN 67 F.NICOLLE ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 POMONE DU BERLAIS - Θ 3 J.PLOUGANOU 67 Y.FOUIN (S) 7

7 FUBRAVA - Θ 3 E.CHAZELLE 67 L.BAUDRON (S) 904

8 EDITION MADRIK - Θ 3 R.SCHMIDLIN 67 FM.COTTIN (S) 00

9 EN ACCELEREE - Θ 3 J.REVELEY 67 N.LAGENESTE DE ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 ETINCELLE D'AINAY - Θ 3 F.GILES 67 E.CLAYEUX (S) –

ΠΡΟΤ:6-4-5-7

028 - 19:15 -: 21.000 €

MOULINS Εμπόδια Race 5 - 3800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BRANLE BAS - Ε 6 J.REVELEY 72 N.LAGENESTE DE 3536

2 SUPERBURG - Ε 5 E.CHAZELLE 72 MME P.BUTEL 25068259

3 VAHEOZ - Ε 8 J.PLOUGANOU 72 SOURDEAU DE BEAUREGARD (S 149366

4 VIC ROYAL - Ε 8 Y.LECOURT 71 J.MERIENNE 531940

5 ULBERY - Θ 9 T.BEAURAIN 71 E.VAGNE (S) 63003603

6 ROYALITIQUE - Θ 5 S.PAILLARD 71 J.ZULIANI 84451044

7 TOUT EN CARDOUN - Θ 6 G.BOINARD 69 MME P.BUTEL 3641712

8 VAPALO - Ε 8 R.SCHMIDLIN 69 FM.COTTIN (S) 123379

9 BARON GUEULATIS - Ε 6 B.GELHAY 68 C.LIGEROT 88635224

10 LOHENGRIN DU LYS - Ε 8 A.ZULIANI 68 JL.GUILLOCHON 2963565

11 DEUX DE CROIXNOIRE - Ε 7 B.GLANTZMANN 63 A.MESNIL 5856

ΠΡΟΤ:4-5-7-2

030 - 19:45 -: 20.000 €

MOULINS Θαμν.Εμπόδια Race 6 - 4000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BAGUETTE MAGIQUE Α - Θ 6 T.BEAURAIN 72 E.VAGNE (S) 07081278

2 BEAU ET ROYAL - Ε 6 A.ACKER 72 M.ROLLAND (S) 2500011

3 LINODARGENT - Ε 6 B.MEME 72 Y.FOUIN (S) 74062051

4 URKASHE - Θ 9 J.PLOUGANOU 71 E.LECOIFFIER 9626

5 SAINT PATH Α - Ε 6 J.REVELEY 71 N.LAGENESTE DE 3783403

6 BOB DE LA CHENEAU - Ε 6 J.LEBRUN 70 CHEMIN & HERPIN (S) 11136424

7 ARISTOLOCHE - Ε 7 D.ULINSKI 68 E.VAGNE (S) 790964

ΠΡΟΤ:2-3-6-4

031 - 20:15 -: 20.000 €

MOULINS Εμπόδια Race 7-3600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CARAT PRECIEUX - Ε 5 A.DESVAUX 73 MME M.DESVAUX 98711

2 KELFOREST - Ε 5 W.LAJON 71 GAB .LEENDERS 227226

3 COCODY DU BANCO - Ε 5 T.COUTANT 70 F.NICOLLE 353463333

4 BOHIO - Ε 5 A.ORAIN 68 GER .LECOMTE 470530

5 SPEED ROCK - Ε 5 J.PLOUGANOU 68 D.COTTIN (S) 731193

6 NETCAM - Θ 5 THO .GILLET 67 E.CLAYEUX (S) 4353442

7 CLINT - Ε 5 E.CHAZELLE 67 S.DEHEZ (S) 436

8 CLEVER CITY - Θ 5 S.PAILLARD 67 J.ZULIANI 1060433

9 HAPPY NOWHERE - Θ 5 E.BURELLER 66 E.LECOIFFIER 00425

ΠΡΟΤ:3-1-5-7

032 -20:45 -: 20.000 €

MOULINS Αν.Έδαφος Race 8 -4500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BEAUTY MARIA - Θ 9 E.BURELLER 72 E.PAPON 518722

2 REVUE DE PRESSE - Θ 12 S.PAILLARD 71 CHEMIN & HERPIN (S) 41323566

3 STARDREAM - Ε 7 T.VODRAZKA 70 H.DESPONT 765422

4 VALET DE CIERGUES - Ε 8 B.GELHAY 69 H.DESPONT 79650502

5 DELSY DU VERGER - Θ 9 A.ORAIN 69 REMY.NERBONNE 07634

6 VENUS DE THAIX - Θ 8 F.GILES 67 E.CLAYEUX (S) 122423

7 PRINCE DE L'AUGE - Ε 14 MA.MERMEL 67 D.GUILLOT 63255

8 SARIKA - Ε 11 M.CAMUS 67 A.BOISBRUNET (S) 74656

9 UNE DAM - Θ 9 C.PICARD 67 MLLE S.SOURD 16258032

ΠΡΟΤ:9-3-6-7

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

027 BRIGHTON 6 18:55

029 BRIGHTON 7 19:25

027 - 18:55 -: 4.500 €

BRIGHTON Επίπεδη Race 6 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Buskin River (IRE) 9 Ε 3 Ryan Tate 62 J M P Eustace 9002-77

2 Moonstone Rock 7 Θ 3 Charlie Bennett(3) 60,5 J R Boyle 961476

3 Garth Rockett 1 Ε 3 Jenny Powell(5) 60,5 B G Powell 06-0941

4 Luxford 12 Θ 3 M Dwyer 59,5 J R Best 441317

5 Oakley Pride (IRE) 11 Ε 3 L Morris 59 Miss Gay Kelleway 073353

6 Zoffanist (IRE) 13 Ε 3 Jack Mitchell 58,5 Mrs A J Perrett 364933

7 Captain Sedgwick (IRE) 6 Θ 3 J Quinn 58 J L Spearing 83U512

8 Latest Quest (IRE) 5 Ε 3 Mitch Godwin(5) 57,5 S Kirk 0056-73

9 Solitary Sister (IRE) 3 Θ 3 Nicola Currie(7) 57,5 Richard Spencer 5-6905

10 Queen Beatrice 2 Θ 3 David Egan(3) 57 W R Muir 08762

11 Ronni Layne 4 Θ 3 Robert Tart 56,5 C Allen 989253

12 Akuna Mattatta (IRE) 10 Ε 3 David Probert 54,5 R J Smith 759

13 Dawn Goddess 8 Θ 3 Noel Garbutt(3) 54,5 G L Moore 048756

14 Compton Brave 14 Ε 3 54,5 J R Jenkins 008-07

ΠΡΟΤ:4-7-6-11

029 - 19:25 -: 4.500 €

BRIGHTON Επίπεδη Race 7 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Papou Tony 1 Ε 4 Hector Crouch 63,5 George Baker 011303

2 Spiritual Star (IRE) 2 Ε 8 Charlie Bennett 62,5 L Carter 1222P0

3 Nonno Giulio (IRE) 7 Ε 6 Nicola Currie(7) 62 C R Dore 887304

4 Intimately 3 Ε 4 George Wood 61,5 J G Portman 553940

5 Rolling Dice 9 Ε 6 Callum Shepherd 61,5 D J S Ffrench Davis 013/709

6 World Record (IRE) 8 Ε 7 Kieran Shoemark 61,5 M Quinn 145-292

7 The Firm (IRE) 6 Ε 8 60,5 J R Jenkins 870736

8 Ede's The Mover 10 Θ 4 Paddy Bradley(3) 59,5 P Phelan 69-8356

9 Megalala (IRE) 5 Ε 16 Mitch Godwin(3) 56,5 J J Bridger 0-68506

10 Port Lairge 4 Ε 7 Phil Dennis 56 M C Chapman 096580

ΠΡΟΤ:3-6-4-1

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter