Πρόγραμμα Ν.Α 19/09/17

8 ενδιαφέρουσες στοιχηματικά ιπποδρομίες θα διεξαχθούν στο TURFFONTEIN της Ν.Α και περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Σχεδόν όλες οι αναμετρήσεις είναι ιδιαίτερα ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και αναμένονται εκπλήξεις πού θα συνοδευτούν από μεγάλες αποδόσεις,πού είναι το ζητούμενο γιά τούς Έλληνες φιλίππους.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

015 TURFFONTEIN 1 14:10 015-017-019 015-017

017 TURFFONTEIN 2 14:45 017-019-021 017-019

019 TURFFONTEIN 3 15:20 019-021-024 019-021-024-027-029-030 019-021

021 TURFFONTEIN 4 15:55 021-024-027 021-024-027-029 021-024

024 TURFFONTEIN 5 16:30 024-027-029 024-027

027 TURFFONTEIN 6 17:05 027-029-030 027-029

029 TURFFONTEIN 7 17:40 029-030

030 TURFFONTEIN 8 18:15

015 -14:10: 6.200 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 1 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SWING VOTE 5 Ε 4 * S Mosia 60 Ernie Anderson 228

2 JAY ZEE 10 Ε 4 * P Jevu 60 Tyrone Zackey 039

3 ASHOKA 3 Ε 5 * I Lukhele 60 Ernie Anderson 400

4 REVENTADOR 9 Ε 5 * G Dadamasi 60 David Nieuwenhuizen 835

5 BEHIND THE FIRE 6 Ε 4 * F Semela 60 Gokhan Terzi 8

6 SARDIUS 11 Ε 3 * A Sithole 57 Leon Erasmus 370

7 QUEEN ANNE 2 Θ 4 * P Mongqawa 57 Paul Peter 233

8 NORLAND 7 Α 3 * S Siphika 57 Chris Erasmus 009

9 ROCKING ROMEO                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 FLAME IN MY HEART         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 GENESIS 1 Α 3 * J Gwingwizha 57 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:7-1-11-3

017 - 14:45 -: 6.200 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 2 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 I AM TITANIUM 10 Θ 4 * C Habib 60 Clinton Binda 639

2 LADY DEFENDER 11 Θ 4 C Maujean 60 Leon Erasmus 940

3 TRIPLE CLOVER 9 Θ 4 C Zackey 60 Grant Maroun 760

4 MICROBE 13 Θ 3 M Thackeray 57 Devin Little 473

5 PICCADILLY SQUARE 12 Θ 3 R Munger 57 Craig Mayhew 827

6 QUEENSBERRY SQUARE 4 Θ 3 W Marwing 57 Stephen Moffatt 852

7 CIRCLE OF LATITUDE 8 Θ 3 R Simons 57 Alec Laird ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 GO THULI GO 7 Θ 3 * L Hewitson 57 Sean Tarry 62

9 IL MONDO 3 Θ 3 J P v'd Merwe 57 Chris Erasmus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 LANA TURNER 6 Θ 3 G Wrogemann 57 Luchelle Kruger 4

11 RAVEN GIRL 5 Θ 3 G Lerena 57 Geoff Woodruff ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 SOFII'S MIESQUE 1 Θ 3 M Khan 57 Paul Matchett 27

13 ZULU DAWN 2 Θ 3 R Danielson 57 Stuart Pettigrew ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ:7-8-11-12

019 - 15:20 -: 6.200 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 3 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KUTAMBA 10 Θ 3 G Wrogemann 60 Leon Erasmus 226

2 ILHA DA VAR 11 Θ 3 G Lerena 60 Roy Magner 550

3 JAUNITA 12 Θ 3 J P v'd Merwe 60 Leon Erasmus 788

4 AVA ADORE 9 Θ 3 C Murray 60 Paul Matchett 0

5 BORN IN PARADISE 1 Θ 3 J Penny 60 Dianne Stenger 77

6 CARMALITA 8 Θ 3 C Maujean 60 Stanley Ferreira 2

7 ESPLORATORE 3 Θ 3 R Simons 60 Alec Laird ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 GIULIETTA                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 LINNGER LONGER 6 Θ 3 M Khan 60 Gary Alexander ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 MONARCHY MIST 4 Θ 3 R Danielson 60 Stuart Pettigrew 67

11 RIVER GODDESS 7 Θ 3 M Yeni 60 Robbie Sage ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 SUNRISE RUBY 5 Θ 3 D Mansour 60 Gokhan Terzi ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 THE QUEEN GENE 13 Θ 3 L Bester 60 Stephen Moffatt 60

ΠΡΟΤ:6-7-1-2

021 - 15:55 -: 6.200 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 4 - 1160m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PRINCE OF WAR 3 Ε 4 R Munger 60 Grant Maroun 665

2 MR TINSEL 2 Ε 4 D L Habib 60 Brian Wiid 678

3 KING OF THE DELTA 5 Α 3 R Danielson 58 Stuart Pettigrew 242

4 COME THE DAY 10 Α 3 C Maujean 58 Chris Erasmus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 CYRUS 8 Α 3 J Mariba 58 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 FLYING WINGER 1 Α 3 R Simons 58 Alec Laird 3

7 GOOD EMPEROR 7 Ε 3 * L Hewitson 58 Clinton Binda 0

8 HAPPY MATADOR 9 Ε 3 F Herholdt 58 Clinton Binda ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 HYPER JET 4 Ε 3 M Thackeray 58 Paul Peter 97

10 TORIO LAKE 6 Α 3 G Lerena 58 J A Janse van Vuuren 8

ΠΡΟΤ:6-3-5-4

024 - 16:30 -: 5.750 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 5 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GONE BABY GONE 11 Ε 7 C Murray 61 Geoff Woodruff 031

2 STARRETT CITY 2 Ε 5 G Lerena 60 Geoff Woodruff 136

3 PILOU 1 Ε 4 * L Hewitson 59 Sean Tarry 141

4 NEPHRITE 4 Ε 5 A Delpech 58.5 Lucky Houdalakis 351

5 REFUGE 5 Ε 4 G Wrogemann 58 Scott Kenny 588

6 NATIONAL KEY 6 Ε 8 J Sampson 57.5 Brian Wiid 664

7 SOVEREIGN REIGN 12 Ε 6 * M Mjoka -1.5 kg 57.5 David Kuit 765

8 MAMBO SYMPHONY 13 Ε 3 M Thackeray 57 Devin Little 512

9 SHOGUN 9 Ε 5 W Marwing 57 Ormond Ferraris 113

10 TOMMY WATERDEVIL 3 Ε 5 M Khan 56 Erico Verdonese 542

11 QUERARI VIKING 8 Ε 4 M Yeni 54.5 Ormond Ferraris 064

12 SHEET WEAVER 7 Ε 5 R Simons 54.5 Alec Laird 016

13 GENTLEMAN ONLY 10 Ε 5 J P v'd Merwe 52 Tyrone Zackey 241

ΠΡΟΤ:2-3-8-4

027 -17:05 -: 5.000 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 6-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 POLAR SECRET 10 Θ 6 C Maujean 60.5 Craig Mayhew 461

2 SHA-BOOM SHA-BOOM 7 Θ 4 M Khan 59.5 Gary Alexander 953

3 PENNY FROM HEAVEN 4 Θ 3 C Murray 59 Mike de Kock 21

4 LADY NEGRA 5 Θ 4 P Strydom 58.5 M G Azzie/A A Azzie 019

5 SHELLY 13 Θ 5 G Wrogemann 57.5 Devin Little 012

6 CHAPATI 9 Θ 5 G Lerena 57 M G Azzie/A A Azzie 912

7 IRIDIUM SILVER 11 Θ 5 M Thackeray 56 Devin Little 001

8 BRAXTON 2 Θ 3 M Yeni 52.5 Lucky Houdalakis 186

9 FISH RIVER CANYON 1 Θ 4 * L Hewitson 52 Gary Alexander 086

10 ATOMIC BELLE 3 Θ 4 R Munger 52 Brett Webber 080

11 ANGEL OF LIGHT 8 Θ 5 D Mansour 52 Erico Verdonese 603

12 JUBA 6 Θ 5 J Greyling +1.5 kg 52 Heather E Adamson 050

13 MATILDA'S DAUGHTER 12 Θ 5 J P v'd Merwe 52 Tyrone Zackey 890

ΠΡΟΤ:3-7-8-5

029 - 17:40 -: 5.750 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 7 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALL NIGHT FLIGHT 8 Ε 5 * M Mjoka -1.5 kg 63.5 Roy Magner 132

2 CATHEDRAL COUNTY 6 Ε 4 A Delpech 60.5 J A Janse van Vuuren 531

3 FIDELIO 7 Ε 5 G Lerena 59.5 Erico Verdonese 264

4 ALPINE GLACIER 4 Ε 4 M Yeni 57.5 Stanley Ferreira 384

5 MOSHAV 2 Ε 4 P Strydom 57.5 Stuart Pettigrew 213

6 MAGIC 1 Ε 5 G Wrogemann 57 Leon Erasmus 944

7 MANX PARK 9 Ε 6 M Khan 56.5 Clinton Binda 995

8 LE TIGRE 3 Ε 4 J P v'd Merwe 54.5 Leon Erasmus 129

9 NITRO CHARGE 5 Ε 4 M Thackeray 54.5 Chris Erasmus 478

ΠΡΟΤ:2-5-3-4

030 -18:15 -: 6.200 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 8-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GREAT SHAKA 15 Ε 3 R Munger 60 Grant Maroun 833

2 STRIKERS BOY             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 HE'S GREAT 11 Ε 3 W Marwing 60 Leon Erasmus 450

4 RAISE A FLAG 6 Ε 3 J Penny 60 Leon Erasmus 066

5 BENNU 5 Ε 3 * M Mjoka -1.5 kg 60 Leon Erasmus 978

6 HOKIPOKIDOAKEYWOKEY 1 Ε 3 C Maujean 60 Grant Maroun 908

7 NOORDWES 12 Α 3 J Greyling 60 Clifford Harris 990

8 FIELD OF SOUND 7 Ε 3 * J Gates -4 kg 60 Clinton Binda 000

9 ARABIAN WORD 13 Ε 3 * C Habib 60 Clinton Binda ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 HOWHIGHTHEMOON 9 Ε 3 C Zackey 60 Grant Maroun 70

11 JET PATH 14 Ε 3 D Mansour 60 J A Janse van Vuuren ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 PREMIER SHOW 3 Ε 3 F Herholdt 60 Clinton Binda ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 RED CAPE 10 Ε 3 M Khan 60 Gary Alexander ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 SEVENTH SON 8 Ε 3 * L Hewitson 60 Clinton Binda 0

15 WIGGLE WIGGLE 2 Ε 3 G Wrogemann 60 Robbie Sage 69

ΠΡΟΤ:1-3-11-4

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter