Πρόγραμμα Κύπρου 04/03/18

Σε 9 ενδιαφέρουσες ιπποδρομίες από τον ιππόδρομο της Λευκωσίας θα έχουν την δυνατότητα να στοιχηματίσουν οι φίλιπποι.Λείπουν τα πολύ μεγάλα φαβορί και αναμένουμε μεγάλες αποδόσεις καθώς το παιχνίδι αναμένεται να μοιραστεί.Άξιο αναφοράς είναι η μεταφορά 52.160 ευρώ στο σκορ 9 και 21.046 στο σκορ 6.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΤΖΑΚ ΠΟΤ 9 ΣΥΝΘΕΤΟ

015 NICOSIA 1 15:00 015-016-017-019-021-023-025-027-029 015-016

016 NICOSIA 2 15:30 016-017

017 NICOSIA 3 16:00 017-019

019 NICOSIA 4 16:30 019-021-023-025-027-029 019-021

021 NICOSIA 5 17:00 021-023

023 NICOSIA 6 17:30 023-025-027-029 023-025

025 NICOSIA 7 18:00 025-027

027 NICOSIA 8 18:30 027-029

029 NICOSIA 9 19:00

Στην 1η ιπποδρομία η Λέσχη εγγυάται ελάχιστο διανεμητέο ποσό € 52.160,00 στο παιχνίδι Jackpot 9.

Στην 4η ιπποδρομία η Λέσχη εγγυάται ελάχιστο διανεμητέο ποσό € 21.046,50 στο παιχνίδι Pick 6.

015 - 15:00 -: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 1 Αρ.152 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΤΡΟΜΗΤΗ ΑΠΟΕΛΑΡΑ 4 Θ 10 Π. Λ. Ανδρέου 65,5 Κώστας Καζακαίος 7-4-2-10

2 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΛΑ 8 Θ 8 Κ. Καποδίστριας 64 Μιχάλης Κ. Παράσχου 3-2-4-10

3 ΚΑΣΤΟΜ ΜΕΗΤ 6 Ε 8 Π.Δημητσάνης 64 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 4-2-7-4

4 ΣΑΒΑΝ ΚΙΤΙΑΝΑ 5 Θ 9 Ρ. Τσιακκούρας 60,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 1-4-3-7

5 ΙΠΠΟΛΥΤΗ 3 Θ 8 Μ. Κ. Πέππος 57,5 Αντώνης Χατζηπαναγή 4-5-5-7

6 ΧΑΒΑΗ ΚΛΑΣΣΥ 11 Θ 9 Μ. Δημητρίου 57,5 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 6-9-11-5

7 ΜΠΡΑΖΙΛΕΟΥΣ 10 Ε 9 Μ. Σ. Κυριακίδης 53 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 8-11-6-7

8 ΓΚΟΛΤ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 7 Θ 8 Γ. Ευτυχίου 51,5 Λευτέρης Χατζηνικόλα 7-3-9-6

9 ΜΠΙΑΝΚΑΣ ΡΗΤΕΡΝ 9 Θ 9 Κ. Α. Ιωάννου 49 Αγάπιος Γεωργίου 10-10-11-10

ΤΑΧΥΤ: 5 ΙΠΠΟΛΥΤΗ

ΠΡΟΤ: 3 ΚΑΣΤΟΜ ΜΕΗΤ-5 ΙΠΠΟΛΥΤΗ-1 ΑΤΡΟΜΗΤΗ ΑΠΟΕΛΑΡΑ-8 ΓΚΟΛΤ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

016 - 15:30 -: 2.560 €

NICOSIA Επίπεδη Race 2 Αρ.153 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΛΟΥΖΙΝΙΑΝΟΣ 2 Ε 6 Π. Λ. Ανδρέου 59 Ελένη Γεωργίου 1-7-8-7

2 ΔΟΝΙΑ 6 Θ 6 Π.Δημητσάνης 57,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 10-4-10-6

3 ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ 7 Θ 5 Μ. Σ. Κυριακίδης 57,5 Κόκος Νικολάου 10-7-7

4 ΣΑΒΑΝ ΝΑΤΑΛΗ 5 Θ 6 Ρ. Τσιακκούρας 57,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 6-10-9-10

5 ΕΛΕΑΝΑ 4 Θ 5 Χ. Λ. Ανδρέου 55 Νίκος Νικολάου 7-6-6-5

6 ΤΡΕΜΕΤΟΥΣΙΑ ΣΠΙΡΙΤ 3 Θ 5 Π. Λάος 55 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 7-12-7-12

7 ΜΠΟΥΛΕΤ 1 Α 5 Π. Καράμανος 53 Π. Τσιακκούρας 9-6-5-8

8 ΜΠΡΟΥΣΚΟ 10 Θ 5 Γ. Ευτυχίου 53 Γεώργιος Ιωάννου 7-6-4-4

9 ΑΝΑΜΠΕΛΑ 12 Θ 6 Γ. Σταυρινίδης 52,5 Ανδρέας Σταυρινίδης 10-2-4-5

10 ΜΠΕΝΧΟΥΡΙΤΑ 11 Θ 7 Β. Α. Αδάμου 51,5 Λευτέρης Χατζηνικόλα 4-11-9-8

11 ΣΑΡΑΜΙΛΛΑΣ 8 Ε 10 Στ. Κλεόπα 51,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 4-6-4-7

12 ΣΟΥΗΤ ΚΑΤ 9 Θ 8 Κ. Α. Ιωάννου 51,5 Ανδρέας Σταυρινίδης 12-11-7-11

ΤΑΧΥΤ: 2 ΔΟΝΙΑ

ΠΡΟΤ: 9 ΑΝΑΜΠΕΛΑ-2 ΔΟΝΙΑ-1 ΛΟΥΖΙΝΙΑΝΟΣ-5 ΕΛΕΑΝΑ

017 - 16:00 -: 4.600 €

NICOSIA Επίπεδη Race 3 Αρ.154 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΩΡΑΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ 5 Ε 8 Μ. Δημητρίου 66,5 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 8-8-3-9

2 ΦΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΡ 6 Ε 7 Ολ. Γεωργίου 64 Μιχάλης Κ. Παράσχου 1-7-1-1

3 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ 7 Ε 7 Π. Λάος 62 Νταν Χαϊτα 7-10-3-6

4 ΙΠΠΟΔΑΜΟΣ 9 Ε 7 Μ. Κ. Πέππος 57 Κυριάκος Ρ. Κυριακού 5-8-7-3

5 ΚΑΠΤΑΙΝ ΤΣΑΚΡΟΣ 3 Α 7 Χρ. Χριστοφόρου 56,5 Βασίλης Χατζηγιάννης 1-2-6-4

6 ΑΘΗΝΑΙΟΣ 10 Ε 8 Α. Α. Αθανασίου 54,5 Νταν Χαϊτα 3-7-3-5

7 ΑΝΤΗΣ ΣΤΑΡ 4 Ε 7 Γ. Σταυρινίδης 50,5 Κυριάκος Α. Κυριακού 3-3-3-8

8 ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΑΒ 8 Ε 7 Κ. Καποδίστριας 49,5 Νταν Χαϊτα 4-8-2-6

9 ΖΑΜΠΙΑ ΚΟΥΗΝ 11 Θ 7 Γ. Ευτυχίου 49 Κώστας Καζακαίος 1-4-4-10

ΤΑΧΥΤ: 2 ΦΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΡ

ΠΡΟΤ: 4 ΙΠΠΟΔΑΜΟΣ-9 ΖΑΜΠΙΑ ΚΟΥΗΝ-2 ΦΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΡ-8 ΝΙΚΟΛΑΣ ΛΑΒ

019-16:30 -: 2.560 €

NICOSIA Επίπεδη Race 4 Αρ.155 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΡΤΙΟΣ 3 Ε 6 Μ. Κ. Πέππος 65,5 Π. Τσιακκούρας 6-3-3-3

2 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΙΣ 10 Θ 6 Γ. Σταυρινίδης 58,5 Νίκος Νικολάου 9-3-2-5

3 ΠΡΑΗΒΕΗΤ ΝΤΑΝΣΕΡ 4 Θ 6 Χατζηπαναγιώτου 55,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 2-2-1-11

4 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥ 8 Θ 5 Ρ. Τσιακκούρας 55 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 2-2-7-4

5 ΡΕΗΝ ΟΒΕΡ ΜΙ 5 Ε 6 Μ. Δημητρίου 55 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας -

6 ΤΑΡΑΣ ΕΗΝΤΖΕΛ 6 Ε 5 Μ. Σ. Κυριακίδης 55 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 9-3-3-6

7 ΤΑΡΑΣ ΤΖΙΟΥΕΛ 11 Ε 5 Ολ. Γεωργίου 54,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 8

8 ΠΥΡΡΑ 2 Θ 6 Κ. Καποδίστριας 53,5 Μιχάλης Κ. Παράσχου 7-5-10-3

9 ΜΑΟΥΝΤ ΟΛΥΜΠΟΣ 12 Ε 8 Γ. Μεσιήτης 52,5 Νεοκλής Ι. Ηλία 11-11-11-11

10 ΟΜΟΡΦΙΑ 9 Θ 5 Χ. Λ. Ανδρέου 52 Νίκος Νικολάου 6-4-5-8

11 ΤΑΤΣΑ ΜΙΑ 1 Θ 9 Π. Λάος 51,5 Χρίστος Τσαγγαράς 4-2-5-8

12 ΣΑΒΑΝ ΚΑΡΜΕΛΛΑ 7 Θ 6 Ο. Τα. Γκανκαλί 49 Γεώργιος Κ. Νικολάου 10-8-4-8

ΤΑΧΥΤ: 4 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥ

ΠΡΟΤ: 1 ΑΡΤΙΟΣ-4 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥ-2 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΙΣ-8 ΠΥΡΡΑ

021 - 17:00 -: 3.520 €

NICOSIA Επίπεδη Race 5 Αρ.156 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΒΙΤΤΗΣ ΔΙΑΣ 10 Ε 5 Μ. Κ. Πέππος 59 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 2-3-9-2

2 ΣΕΡ ΠΠΕΚΡΗΣ 9 Ε 5 Α. Α. Αθανασίου 57,5 Γεώργιος Μιχαήλ 10-4-2-3

3 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6 Ε 5 Γ. Σταυρινίδης 56,5 Κυριάκος Α. Κυριακού 3-11-4-6

4 ΜΑΗ ΒΙΚΤΟΡΥ 3 Θ 5 Ρ. Τσιακκούρας 56 Κυριάκος Α. Κυριακού 1-4-5-12

5 ΝΕΣΤΟΣ 12 Ε 5 Χρ. Χριστοφόρου 54,5 Βασίλης Χατζηγιάννης 8-2-5-4

6 ΝΤΑΗΝΑΜΑΗΤ ΦΙΛΙΠΠΑ 4 Θ 5 Ολ. Γεωργίου 54 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 5-3-2-1

7 ΝΤΟΚΤΩΡ ΤΑΤΣ 8 Ε 5 Π.Δημητσάνης 53 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 8-5-7-6

8 ΝΤΗΠ ΜΠΛΟΥ 11 Ε 5 Μ. Σ. Κυριακίδης 52 Γιώργιος Τσιελέπης 1-5-4-11

9 ΝΤΑΣΣ ΦΟΡ ΚΚΑΣΣ 7 Θ 5 Κ. Καποδίστριας 51 Κούλης Νεοφύτου 11-6-3-10

10 ΜΑΛΛΗΣ 5 Ε 5 Γ. Ευτυχίου 49,5 Μιχάλης Κ. Παράσχου 6-3-6-9

ΤΑΧΥΤ: 1 ΒΙΤΤΗΣ ΔΙΑΣ

ΠΡΟΤ: 1 ΒΙΤΤΗΣ ΔΙΑΣ-4 ΜΑΗ ΒΙΚΤΟΡΥ-5 ΝΕΣΤΟΣ-2 ΣΕΡ ΠΠΕΚΡΗΣ

023 - 17:30 -: 3.690 €

NICOSIA Επίπεδη Race 6 Αρ.157 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΝΤΡΕΑΣ ΦΑΗΡ 4 Ε 10 Ν. Κ. Τσιακκούρας 60,5 Νίκος Συμεού 3-2-8-9

2 ΣΜΑΗΛΥ 1 Θ 10 Κ. Καποδίστριας 60 Λευτέρης Χατζηνικόλα 5-5-3-2

3 ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 10 Ε 11 Ο. Τα. Γκανκαλί 58 Χρήστος Τσιακκούρας 4-3-1-10

4 ΜΑΤΑΝΤΟΡ 12 Ε 10 Γ. Μεσιήτης 55 Στέλιος Νεοφύτου 3-8-2-4

5 ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 8 Ε 10 Ρ. Τσιακκούρας 54,5 Π. Τσιακκούρας 10-1-2-8

6 ΣΟΦΙΑΣ ΤΖΕΜ 9 Ε 9 Μ. Δημητρίου 54 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 4-6-7-4

7 ΡΟΥ ΚΑΜΠΟΝ 7 Θ 10 Μ. Σ. Κυριακίδης 53,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-9-9-5

8 ΒΙΤΤΗΣ ΠΡΙΝΣΕΣ 3 Θ 12 Χ. Λ. Ανδρέου 51,5 Ηρακλής Νεοφύτου 10-9-10-7

9 ΜΟΣΙΗ 11 Θ 9 Π.Δημητσάνης 50 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-4-7-5

10 ΣΑΜΑΚ 6 Θ 11 Κ. Α. Ιωάννου 49 Λευτέρης Χατζηνικόλα 9-6-6-8

11 ΣΑΠΡΙΝΑ 2 Θ 10 Γ. Σταυρινίδης 49 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 8-10-7-10

12 ΤΑΣΟΥΛΛΟΣ 5 Ε 10 Β. Α. Αδάμου 49 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 7-5-4-8

ΤΑΧΥΤ: 9 ΜΟΣΙΗ

ΠΡΟΤ: 9 ΜΟΣΙΗ -6 ΣΟΦΙΑΣ ΤΖΕΜ-4 ΜΑΤΑΝΤΟΡ-7 ΡΟΥ ΚΑΜΠΟΝ

025 - 18:00 -: 4.070 €

NICOSIA Επίπεδη Race 7 Αρ.158 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΑΒΑΛΛΙΝΟ ΡΑΜΠΑΝΤΕ 8 Α 4 Π.Δημητσάνης 59,5 Αντώνης Χατζηπαναγή 7-2-3-5

2 ΤΣΙΑΚΟΥΤΗΣ 12 Ε 4 Κ. Καποδίστριας 58 Κούλης Νεοφύτου 4-7-2-2

3 ΙΣΦΑΧΑΝ 5 Θ 4 Μ. Κ. Πέππος 57 Νίκος Νικολάου 11

4 ΤΑΚΚΑΤΑΜΜ ΛΕΤΖΕΝΤ 1 Ε 4 Π. Λάος 56,5 Νταν Χαϊτα -

5 ΚΟΥΗΝ ΡΑΝΙΑ 3 Θ 4 Π. Λ. Ανδρέου 56 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 5

6 ΠΛΕΙΑΔΑ 2 Θ 4 Χρ. Χριστοφόρου 55,5 Χριστάκης Ζαπούνης 12-9

7 ΧΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 7 Θ 4 Χ. Λ. Ανδρέου 55,5 Γιώργιος Τσιελέπης 4-6-9-3

8 ΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10 Θ 4 Μ. Δημητρίου 53,5 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 7-7-7-10

9 ΜΙΚΡΗ ΣΤΥΛΙΩΤΙΣΣΑ 6 Θ 4 Π. Καράμανος 52,5 Άντρος Γ. Παπαϊωάννου 8-7-4-7

10 ΚΑΡΙΝΑΣ ΛΑΒ 9 Θ 4 Κ. Α. Ιωάννου 50,5 Ηλίας Κρητικός 6-4-10-6

11 ΦΛΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4 Θ 4 Ο. Τα. Γκανκαλί 50 Χρήστος Τσιακκούρας 9-9-6-7

12 ΦΡΟΣΑΡΑ 11 Θ 4 Β. Α. Αδάμου 49 Χρήστος Τσιακκούρας 7-6-8-8

ΤΑΧΥΤ: 1 ΚΑΒΑΛΛΙΝΟ ΡΑΜΠΑΝΤΕ

ΠΡΟΤ: 1 ΚΑΒΑΛ. ΡΑΜΠΑΝΤΕ-2 ΤΣΙΑΚΟΥΤΗΣ-3 ΙΣΦΑΧΑΝ-12 ΦΡΟΣΑΡΑ

027 - 18:30 -: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 8 Αρ.159 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΣΤΡΑΙΟΣ 6 Ε 6 Π. Καράμανος 66,5 Άντρος Γ. Παπαϊωάννου 2-5-3-8

2 ΚΡΙΣ ΜΑΗ ΝΤΑΤ 4 Ε 6 Χ. Λ. Ανδρέου 57 Λευτέρης Χατζηνικόλα 8-3-5-6

3 ΝΑΥΑΡΧΟΣ 5 Ε 6 Κ. Καποδίστριας 57 Νταν Χαϊτα 10-2-2-5

4 ΠΟΥΡΟΥΚΟΥΝΤΗΣ ΤΖΟΗ 8 Ε 6 Γ. Ευτυχίου 56,5 Βασίλης Χατζηγιάννης 9-8-4-3

5 ΚΙΛΚΙΣ 12 Θ 6 Π.Δημητσάνης 56 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 1-4-10-4

6 ΝΤΟΜΝΟΥΛ ΝΙΚΟΛΑΣ 9 Ε 6 Ρ. Τσιακκούρας 55 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 9-5-8-2

7 ΑΥΓΟΥΣΤΑ ΓΚΛΟΡΥ 11 Θ 6 Β. Α. Αδάμου 51,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 4-7-1-9

8 ΒΕΡΣΟΥΣ 7 Ε 6 Ι. Μεσιήτης 51 Γεώργιος Ιωάννου 7-4-10-3

9 ΝΕΒΕΡ ΣΕΗ ΝΕΒΕΡ 3 Ε 6 Γ. Σταυρινίδης 51 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 8-8-9-2

10 ΚΕΝΖΟ 10 Ε 6 Π. Λάος 49 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 7-4-5-1

ΤΑΧΥΤ: 5 ΚΙΛΚΙΣ

ΠΡΟΤ: 3 ΝΑΥΑΡΧΟΣ-4 ΠΟΥΡΟΥΚΟΥΝΤΗΣ ΤΖΟΗ-5 ΚΙΛΚΙΣ-6 ΝΤΟΜΝΟΥΛ ΝΙΚΟΛΑΣ

029 - 19:00 -: 3.520 €

NICOSIA Επίπεδη Race 9 Αρ.160 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΜΑΗΛ 10 Ε 5 Κ. Καποδίστριας 62 Νταν Χαϊτα 2-1-2-7

2 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΒΙΑ 6 Θ 5 Π. Λάος 60 Νταν Χαϊτα 3-5-6-2

3 ΚΑΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4 Θ 5 Α. Α. Αθανασίου 59 Νταν Χαϊτα 6-3-9-4

4 ΒΑΡΟΥΜ ΡΕΤ 3 Ε 5 Ρ. Τσιακκούρας 58,5 Άντρος Γ. Παπαϊωάννου 8-5-4-2

5 ΚΙΟΥ 8 Ε 5 Ολ. Γεωργίου 57,5 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 4-2-1-1

6 ΜΑΤΘΙΑΣ 9 Ε 5 Γ. Σταυρινίδης 56 Χριστάκης Ζαπούνης 4-7-2-1

7 ΕΛΑ ΠΠΟΛΟ ΜΟΥ 5 Ε 5 Μ. Σ. Κυριακίδης 54,5 Γιώργιος Τσιελέπης 7-7-10-3

8 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΜΑΣΙΑ 7 Θ 5 Γ. Ευτυχίου 52 Κυριάκος Α. Κυριακού 7-4-5-1

9 ΒΙΤΤΗΣ ΣΤΑΡ 12 Ε 5 Π.Δημητσάνης 49,5 Αντώνης Χατζηπαναγή 5-1-8-9

10 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΟΥ 11 Θ 5 Ι. Μεσιήτης 49 Χριστάκης Ζαπούνης 6-5-6-1

ΤΑΧΥΤ: 5 ΚΙΟΥ

ΠΡΟΤ: 6 ΜΑΤΘΙΑΣ-9 ΒΙΤΤΗΣ ΣΤΑΡ-2 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΒΙΑ-4 ΒΑΡΟΥΜ ΡΕΤ

19Η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ – 4 ΜΑΡΤΙΟΥ, 2018

Εισαγωγή ίππων στο Μηχάνημα Εκκίνησης

1η ιπποδρομία

ΣΑΒΑΝ ΚΙΤΙΑΝΑ - πρώτος

ΙΠΠΟΛΥΤΗ - πρώτος

ΜΠΙΑΝΚΑΣ ΡΗΤΕΡΝ – τελευταίος

2η ιπποδρομία

ΛΟΥΖΙΝΙΑΝΟΣ – πρώτος

ΣΑΒΑΝ ΝΑΤΑΛΥ – τελευταίος

ΕΛΕΑΝΑ - προτελευταίος

3η ιπποδρομία

ΑΝΤΗΣ ΣΤΑΡ - προτελευταίος

ΖΑΜΠΙΑ ΚΟΥΗΝ – τελευταίος

4η ιπποδρομία

ΠΥΡΡΑ - τελευταίος

ΤΑΤΣΑ ΜΙΑ – προτελευταίος

5η ιπποδρομία

ΝΕΣΤΟΣ – τελευταίος

ΝΤΑΗΑΜΟΝΤ ΦΙΛΙΠΠΑ - πρώτος

6η ιπποδρομία

ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ – προτελευταίος

ΡΟΥ ΚΑΜΠΟΝ – τελευταίος

ΒΙΤΤΗΣ ΠΡΙΝΣΕΣ - προτελευταίος

7η ιπποδρομία

ΤΑΚΚΑΤΑΜΜ ΛΕΤΖΕΝΤ – πρώτος

ΧΑΡΑ ΑΘΗΝΑ – τελευταίος

ΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – πρώτος

9η ιπποδρομία

ΒΙΤΤΗΣ ΣΤΑΡ – τελευταίος

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΟΥ - προτελευταίος

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter