ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΡΟΥ 15/04

Κατά την ιπποδροµιακή συνάντηση της Κυριακής η Λέσχη εγγυάται ελάχιστο διανεµητέο ποσό € 5.000,00 στο παιχνίδι Σκορ 4 (5η έως 8η) και ελάχιστο διανεµητέο ποσό € 53.976,33 στο παιχνίδι Σκορ 6 (3η έως 8η) πού συγκεντρώνει και το μεγαλύτερο ενδιαφέρον ώστε αξίζει να δοκιμάσουμε την τύχη μας.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

017 NICOSIA 1 15:00 017-019

019 NICOSIA 2 15:30 019-021

021 NICOSIA 3 16:00 021-023-025-027-028-029 021-023

023 NICOSIA 4 16:30 023-025

025 NICOSIA 5 17:00 025-027-028-029 025-027

027 NICOSIA 6 17:30 027-028

028 NICOSIA 7 18:00 028-029

029 NICOSIA 8 18:30

017 -15:00 -: 3.920 €

NICOSIA Επίπεδη Race 1 Αρ. 255 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (GR) 5 Ε 4 Χ. Λ. Ανδρέου 59 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 2-3-2-5

2 ΜΠΛΕΗΜΔΕΤΡΕΗΝΕΡ(GB) 8 Θ 4 Π. Λ. Ανδρέου 59 Ηλίας Κρητικός 3-2-3-3

3 ΠΡΙΝΣΕΣ ΜΑΡΙΝΑ (IRE) 6 Θ 4 Κ. Καποδίστριας 58,5 Άγγελος Κ. Χατζηχριστοδούλου 5-2-3-4

4 ΣΚΙΠΙΝΙΣΣ (GB) 4 Θ 4 Ολ. Γεωργίου 57,5 Γεώργιος Ιωάννου 5-2

5 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 9 Ε 4 Κ. Α. Ιωάννου 56,5 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 6

6 ΚΑΤΑΛΙΝΑ 10 Θ 4 Μ. Κωνσταντίνου 56,5 Ηλίας Κρητικός 7-6-3

7 ΣΑΗΠΗΡΙΑΝ ΣΤΑΡ 7 Ε 4 Ο. Τα. Γκανκαλί 55,5 Πανίκος Νικολάου 2-5-7-3

8 ΝΙΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ 3 Θ 4 Β. Α. Αδάμου 53,5 Ηλίας Κρητικός 5-6-4-5

ΠΡΟΤ: 4 ΣΚΙΠΙΝΙΣΣ-3 ΠΡΙΝΣΕΣ ΜΑΡΙΝΑ-2 ΜΠΛΕΗΜΔΕΤΡΕΗΝΕΡ-1 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

019 - 15:30 -: 4.025 €

NICOSIA Επίπεδη Race 2 Αρ. 256 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΙΗΡΑΜΠΟΥΡ (IRE) 9 Ε 9 Γ. Σταυρινίδης 63,5 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 2-1-12-8

2 ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ (GR) 10 Ε 9 Κ. Καποδίστριας 62 Στέλιος Νεοφύτου 3-1-6-6

3 ΜΠΑΡΜΠΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4 Ε 10 Ο. Τα. Γκανκαλί 61 Στέλιος Νεοφύτου 4-2-1-3

4 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΚΟΥΛΛΗΣ 3 Α 11 Μ. Κ. Πέππος 54 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 2-8-7-6

5 ΚΑΖΑΚ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ 7 Ε 12 Π. Λ. Ανδρέου 52,5 Κώστας Καζακαίος 7-4-1-8

6 ΒΑΡΟΥΜ ΜΙΧΑΕΛΛΑ 6 Θ 9 Χ. Λ. Ανδρέου 50 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 5-6-6-1

7 ΛΕΙΤΥ ΛΕΩΝΗ 5 Θ 11 Κ. Α. Ιωάννου 49 Λευτέρης Χατζηνικόλα 4-6-7-4

8 ΤΡΩΙΛΟΣ 8 Ε 11 Π. Λάος 49 Γεώργιος Κ. Νικολάου 10-8-12-10

ΠΡΟΤ: 2 ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ-3 ΜΠΑΡΜΠΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-6 ΒΑΡΟΥΜ ΜΙΧΑΕΛΛΑ-4 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΚΟΥΛΛΗΣ

021 - 16:00 -: 3.690 €

NICOSIA Επίπεδη Race 3 Αρ. 257 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΕΡΜΟΚΡΑΤΗΣ 5 Ε 7 Χ. Λ. Ανδρέου 59 Ηρακλής Νεοφύτου 1-6-6-6

2 ΦΕΙΔΙΑΣ 4 Ε 7 Κ. Καποδίστριας 57,5 Ηλίας Κρητικός 3-5-3-3

3 ΚΑΙΡΗΝΙΑ ΓΚΛΟΡΥ 10 Θ 7 Μ. Κ. Πέππος 57 Άντρος Γ. Παπαϊωάννου 4-8-8-8

4 ΑΣΙΕΡΙΤΟΥ 9 Θ 7 Γ. Ευτυχίου 56,5 Λευτέρης Χατζηνικόλα 8-7-9-5

5 ΝΙΚΟΛΕΤΣΙΟΣ 6 Ε 7 Γ. Σταυρινίδης 56 Ανδρέας Σταυρινίδης 1-2-6-2

6 ΝΙΚΝΤΕΣΟΥΛ 3 Ε 7 Β. Α. Αδάμου 54 Στέλιος Νεοφύτου 5-1-3-7

7 ΤΑΝΟ 7 Ε 7 Π. Λ. Ανδρέου 52,5 Ηρακλής Νεοφύτου 4-7-4-6

8 ΦΟΜΠΕΤΟΡ 8 Ε 7 Στ. Κλεόπα 52,5 Π. Τσιακκούρας 4-1-4-5

ΠΡΟΤ: 2 ΦΕΙΔΙΑΣ-7 ΤΑΝΟ-5 ΝΙΚΟΛΕΤΣΙΟΣ-1 ΕΡΜΟΚΡΑΤΗΣ

023 - 16:30 -: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 4 Αρ. 258 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΙΓΚ ΜΑΙΚ 8 Ε 7 Χρ. Χριστοφόρου 59 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-4-6-12

2 ΣΑΒΑΝ ΑΡΓΥΡΩ 4 Θ 7 Μ. Κ. Πέππος 55,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 2-7-8-9

3 ΧΑΒΑΗ ΚΛΑΣΣΥ 6 Θ 9 Χρ. Παύλου 55,5 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 4-1-6-9

4 ΙΠΠΟΜΕΔΩΝ 10 Ε 7 Π. Καράμανος 54 Πανίκος Νικολάου 4-2-6-2

5 ΑΚΤΑΙΟΝ 3 Ε 7 Στ. Κλεόπα 52,5 Π. Τσιακκούρας 7-8-5-9

6 ΡΑΠΤΑΚΗΣ 5 Ε 7 Γ. Σταυρινίδης 50,5 Ανδρέας Σταυρινίδης 3-3-3-6

7 ΓΚΟΛΤ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 12 Θ 8 Γ. Ευτυχίου 50 Λευτέρης Χατζηνικόλα 6-2-2-3

8 ΚΡΥΟ ΑΝΕΜΗ 7 Θ 7 Γ. Μεσιήτης 49,5 Νίκος Νικολάου 5-12-6-11

9 ΩΡΑΙΑ ΑΚΑΝΘΟΥ 11 Θ 7 Κ. Καποδίστριας 49,5 Μιχάλης Κ. Παράσχου 11-8-6-4

10 ΧΑΒΑΗ ΑΛΙΣΙΑ 9 Θ 7 Ο. Τα. Γκανκαλί 49 Στέλιος Νεοφύτου 4-8-5-7

ΠΡΟΤ: 4 ΙΠΠΟΜΕΔΩΝ-7 ΓΚΟΛΤ ΡΑΦΑΕΛΛΑ-2 ΣΑΒΑΝ ΑΡΓΥΡΩ-6 ΡΑΠΤΑΚΗΣ

025 - 17:00 -: 4.260 €

NICOSIA Επίπεδη Race 5 Αρ. 259 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΝΕΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΣ 4 Α 3 Μ. Δημητρίου 58 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 6-7

2 ΖΙΑΠΕΛΟΥΠ 3 Ε 3 Χρ. Χριστοφόρου 58 Χρίστος Π. Πετρούτσιος -

3 ΚΑΠΟ 6 Ε 3 Γ. Ευτυχίου 58 Μιχάλης Κ. Παράσχου 7-5

4 ΛΕΩΝΙΔΑΣ 5 Ε 3 Π. Λ. Ανδρέου 58 Αλέξανδρος Κρητικός -

5 ΝΟΟΥ ΦΗΑΡ 2 Α 3 Χρ. Παύλου 58 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας -

6 ΠΡΑΝΙΧΟΣ 9 Ε 3 Κ. Καποδίστριας 58 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 9-4-4-2

7 ΤΑΡΑΣ ΣΤΑΡ 8 Α 3 Ολ. Γεωργίου 58 Χριστάκης Ζαπούνης -

8 ΜΥΣΤΕΡΥ ΛΑΒ 7 Θ 3 Μ. Κ. Πέππος 56 Άγγελος Κ. Χατζηχριστοδούλου 3

9 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ 1 Θ 3 Ι. Μεσιήτης 56 Μίλτος Μιλτιάδους –

ΠΡΟΤ: 8 ΜΥΣΤΕΡΥ ΛΑΒ-7 ΤΑΡΑΣ ΣΤΑΡ-2 ΖΙΑΠΕΛΟΥΠ-6 ΠΡΑΝΙΧΟΣ

027 - 17:30 -: 4.070 €

NICOSIA Επίπεδη Race 6 Αρ. 260 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΦΛΑΗ ΝΤΡΗΜ 11 Ε 4 Χ. Λ. Ανδρέου 59 Στέλιος Νεοφύτου 9-5-2

2 ΚΥΡΙΑ ΑΥΓΗ 2 Θ 4 Π. Λάος 58,5 Ανδρέας Σταυρινίδης -

3 ΠΥΘΑΪΣ 5 Θ 4 Στ. Σταύρου 58,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος -

4 ΚΥΡΙΑ ΜΑΡΩ 10 Θ 4 Γ. Μεσιήτης 58 Νίκος Νικολάου -

5 ΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8 Θ 4 Μ. Δημητρίου 55,5 Κωνσταντίνος Κουρτέλλας 7-10-7-4

6 ΑΧΕΛΩΟΣ 9 Α 4 Κ. Καποδίστριας 55,5 Π. Τσιακκούρας 7-8-5-8

7 ΕΣ ΑΤΛΕΡ 6 Α 4 Μ. Κ. Πέππος 55,5 Κόκος Νικολάου 6-2-5-5

8 ΡΟΔΙΑΝΟΣ 3 Ε 4 Γ. Σταυρινίδης 55,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 8-11-4-5

9 ΚΑΡΙΝΑΣ ΛΑΒ 4 Θ 4 Β. Α. Αδάμου 52 Ηλίας Κρητικός 6-4-10-6

10 ΦΛΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 7 Θ 4 Ο. Τα. Γκανκαλί 50,5 Χρήστος Τσιακκούρας 7-4-6-8

11 ΦΡΟΣΑΡΑ 1 Θ 4 Μ. Κωνσταντίνου 50,5 Χρήστος Τσιακκούρας 8-9-7-7

ΠΡΟΤ: 1 ΦΛΑΗ ΝΤΡΗΜ-5 ΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-6 ΑΧΕΛΩΟΣ-8 ΡΟΔΙΑΝΟΣ

028 - 18:00 -: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 7 Αρ. 261 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΟΥΙΚ ΣΤΕΠ 8 Θ 6 Στ. Κλεόπα 62,5 Π. Τσιακκούρας 4-2-2-8

2 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΙΣ 5 Θ 6 Γ. Σταυρινίδης 60 Νίκος Νικολάου 2-5-6-4

3 ΡΙΟΡΙΤΟ 6 Ε 7 Μ. Δημητρίου 57,5 Μίλτος Μιλτιάδους 4-8-12-9

4 ΣΕΡ ΚΡΗΤΙΚΟΣ (GB) 11 Ε 5 Β. Α. Αδάμου 56,5 Ηλίας Κρητικός 9

5 ΜΑΝΑΣΣΗΣ 2 Ε 11 Μ. Κωνσταντίνου 56 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 10-10-5-7

6 ΟΥΚΑΣ 7 Ε 5 Χ. Λ. Ανδρέου 55,5 Ηρακλής Νεοφύτου 4-10

7 ΜΠΡΑΖΙΛΕΟΥΣ 1 Ε 9 Π. Λάος 53 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-7-3-5

8 ΜΑΡΙΑΝΝΑΣ 3 Ε 5 Κ. Α. Ιωάννου 52,5 Μίλτος Μιλτιάδους 4-3-4-11

9 ΚΟΥΕΣΤ 10 Θ 8 Ι. Μεσιήτης 51,5 Άγγελος Κ. Χατζηχριστοδούλου 7-4-2-2

10 ΣΑΒΑΝ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ 9 Θ 11 Ο. Τα. Γκανκαλί 51 Γεώργιος Κ. Νικολάου 3-6-7-9

11 ΣΑΒΑΝ ΚΑΡΜΕΛΛΑ 4 Θ 6 Χατζηπαναγιώτου 49,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 4-8-10-9

12 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΜΠΟΗ 12 Ε 6 Γ. Ευτυχίου 49 Χρήστος Τσιακκούρας 5-3-7-4

ΠΡΟΤ: 9 ΚΟΥΕΣΤ-2 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΙΣ-1 ΚΟΥΙΚ ΣΤΕΠ-12 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΜΠΟΗ

029 - 18:30 -: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 8 Αρ. 262 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 6 Θ 6 Κ. Καποδίστριας 65 Αντώνης Χατζηπαναγή 8-4-4-9

2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9 Ε 6 Π. Καράμανος 64 Αλέξανδρος Κρητικός 9-12-10-12

3 ΜΠΕΙΠΥ ΜΠΟΥ ΜΠΟΥ 11 Θ 6 Μ. Κωνσταντίνου 63,5 Γιώργιος Τσιελέπης 6-1-3-3

4 ΣΕΞΥ 4 Θ 6 Χ. Λ. Ανδρέου 63,5 Γεώργιος Μιχαήλ 3-2-7-10

5 ΑΚΡΟΓΙΑΛΙΑ 7 Θ 6 Α. Α. Αθανασίου 58 Γεώργιος Μιχαήλ 7-8-6-5

6 ΕΑΡΙΝΟΣ 10 Ε 6 Μ. Δημητρίου 58 Στέλιος Νεοφύτου 1-9-8-11

7 ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑΓΚΟΣ 5 Ε 6 Μ. Κ. Πέππος 57,5 Νίκος Νικολάου 10-9-11-8

8 ΚΛΕΑΡΧΟΣ 12 Ε 6 Π. Λ. Ανδρέου 56,5 Στέλιος Νεοφύτου 4-8-6-4

9 ΚΡΥΣΤΑΛ ΧΟΟΥΠ 8 Θ 6 Γ. Σταυρινίδης 54 Π. Τσιακκούρας 7-1-6-9

10 ΜΠΟΛΤ ΝΤΑΝΣΕΡ 3 Ε 6 Κ. Α. Ιωάννου 49 Νίκος Νικολάου 2-4-10-10

ΠΡΟΤ: 3 ΜΠΕΙΠΥ ΜΠΟΥ ΜΠΟΥ-8 ΚΛΕΑΡΧΟΣ-4 ΣΕΞΥ-1 ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Εισαγωγή ίππων στο Μηχάνημα Εκκίνησης

1η ιπποδρομία

ΝΙΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ - τελευταίος

2η ιπποδρομία

ΤΡΩΙΛΟΣ - τελευταίος

3η Ιπποδρομία

ΝΙΚΟΛΕΤΣΙΟΣ - τελευταίος

ΝΙΚΝΤΕΣΟΥΛ - προτελευταίος

4η ιπποδρομία

ΑΚΤΑΙΟΝ - πρώτος

ΚΡΥΟΑΝΕΜΗ - τελευταίος

5η ιπποδρομία

ΜΥΣΤΕΡΥ ΛΑΒ - τελευταίος

6η ιπποδρομία

ΚΥΡΙΑ ΜΑΡΩ - πρώτος

8η ιπποδρομία

ΑΤΑΛΑΝΤΗ - πρώτος

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter