Πρόγραμμα Ν.Α-DURBANVILLE 8/9

Το 2ο ιπποδρόμιο πού διεξάγονται κούρσες της Ν.Α σήμερα είναι το DURBANVILLE,όπου συμμετέχουν μερικοί από τούς κορυφαίους αναβάτες της χώρας.Καί εδω αναμένεται να έχουμε μεγάλες αποδόσεις,παρότι ο αριθμός συμμετοχών ανά κούρσα είναι μικρότερος.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

017 DURBANVILLE 1 14:35 017-019-021 017-019-021-023-025-027 017-019

019 DURBANVILLE 2 15:10 019-021-023 019-021-023-025-027-029-032 019-021

021 DURBANVILLE 3 15:45 021-023-025 021-023-025-027-029-032 021-023

023 DURBANVILLE 4 16:15 023-025-027 023-025-027-029 023-025

025 DURBANVILLE 5 16:50 025-027-029 025-027

027 DURBANVILLE 6 17:25 027-029-032 027-029

029 DURBANVILLE 7 18:05 029-032

032 DURBANVILLE 8 18:40

017 - 14:35 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SPY 2 Ε 4 A Andrews 60 Vaughan Marshall 267

2 FLYING ARROW 9 Ε 3 M Byleveld 58 Vaughan Marshall 766

3 HEY BOY 7 Ε 3 G Cheyne 58 Mike Stewart 667

4 INN FASHION          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 WEST OF SEATTLE 3 Ε 3 D Dillon 58 Paul Reeves 579

6 DESPASITO 4 A 3 B May 58 C J Burger/R van Reenen 466

7 EMPIRE GLORY 1 A 3 * S Mbhele -2.5 kg 58 Greg Ennion ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 TRIPPI'S EXPRESS    ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 SPIRIT FESTIVAL 6 Θ 3 R Fourie 55.5 Justin Snaith 7

10 SPRING BURST 5 Θ 3 R Munger 55.5 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 9 SPIRIT FESTIVAL-10 SPRING BURST-3 HEY BOY-2 FLYING ARROW

019-15:10 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 2 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 INERTIA 10 Ε 4 R Munger 60 Glen Kotzen 649

2 THE PEACEMAKER 8 Ε 4 B May 60 Michael Robinson 50

3 ALL IN LINE 13 A 3 M Byleveld 57 Vaughan Marshall 33

4 BESTDAY OF MYLIFE 5 A 3 C Orffer 57 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 DYNASTIC STORM 7 Ε 3 R Khathi 57 Justin Snaith 0

6 GREEN JACKET 12 A 3 R Fourie 57 Justin Snaith 4

7 KISS ME TWICE 6 Ε 3 A Mgudlwa 57 Justin Snaith 97

8 MIST OF TIME 4 Ε 3 A Andrews 57 Candice Bass-Robinson 0

9 MOROCCAN STORM 1 Ε 3 D Dillon 57 Glen Kotzen 0

10 NAO FAZ MAL 9 A 3 A Domeyer 57 Candice Bass-Robinson 46

11 RUN TO DENMARK 11 A 3 B Fayd'Herbe +1 kg 57 Andre Nel 25

12 ST VLADIMIR 2 A 3 G Cheyne 57 Brett Crawford 7

13 WOOD FOR THE TREES 3 Ε 3 L Mxothwa 57 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 3 ALL IN LINE-11 RUN TO DENMARK-12 ST VLADIMIR-6 GREEN JACKET

021 - 15:45 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 3 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALFRED'S GIRL 6 Θ 4 O Noach 60 Harold Crawford 740

2 ROCKET GIRL 1 Θ 3 M Byleveld 57 Vaughan Marshall 226

3 DOUBLED OVER 9 Θ 3 R Fourie 57 Justin Snaith 744

4 BLACK GARDENIA 5 Θ 3 D Dillon 57 Greg Ennion 506

5 BIG SUZE 12 Θ 3 C Orffer 57 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 CARRIBEAN CARNIVAL 4 Θ 3 * L Tarentaal -2.5 kg 57 Candice Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 ELUSIVE GREEN 8 Θ 3 L Mxothwa 57 Glen Kotzen 5

8 EMPRESS OF RUSSIA 2 Θ 3 M Winnaar 57 Patrick Kruyer 85

9 NASTERGAL 11 Θ 3 A Marcus 57 Candice Bass-Robinson 53

10 SILKEN THREAD 7 Θ 3 A Domeyer 57 Candice Bass-Robinson 8

11 SUMMER HAZE 3 Θ 3 R Khathi 57 Justin Snaith 80

12 TRAP QUEEN 10 Θ 3 R Munger 57 Glen Kotzen 6

13 VOMANDLA 13 Θ 3 B Fayd'Herbe +1 kg 57 Andre Nel 25

ΠΡΟΤ: 9 NASTERGAL-2 ROCKET GIRL-1 ALFRED'S GIRL-13 VOMANDLA

023 - 16:15 -: 4.300 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 4 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MERAKI 4 Ε 4 A Domeyer 60.5 Candice Bass-Robinson 653

2 ROMMEL 11 Ε 4 D Dillon 60.5 Joey Ramsden 988

3 CYBER LAW 1 Ε 4 * L Tarentaal -2.5 kg 59.5 Eric Sands 219

4 MOON ROCK 2 Ε 4 R Fourie 59.5 Paul Reeves 381

5 CAPTAINOFTHESEA 6 Ε 3 B Fayd'Herbe 59 Justin Snaith 514

6 HARVEST WIND 8 Ε 4 F Herholdt 57.5 Brett Crawford 160

7 ICON KING 10 Ε 5 A Marcus 57 Mike Stewart 594

8 PALO ALTO 3 Ε 4 A Mgudlwa 56.5 Justin Snaith 640

9 KING OF ACES 13 Ε 5 G Cheyne 55.5 Piet Steyn 767

10 PARA HANDY 9 Ε 5 C Orffer 55 Brett Crawford 264

11 ASTRAPI 7 Ε 6 B May 53 C J Burger/R van Reenen 525

12 PERGOLA 12 Ε 5 * L Burke -4 kg 53 Mike Stewart 006

13 MR LOVER BOY 5 Ε 6 M Winnaar +0.5 kg 52 Piet Steyn 075

ΠΡΟΤ: 1 MERAKI-4 MOON ROCK-7 ICON KING-10 PARA HANDY

025 - 16:50 -: 5.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 5 - 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WOODLAND'S FOREST 2 Ε 5 B Fayd'Herbe 60 C J Burger/R van Reenen 327

2 GIMME ONE NIGHT 1 Ε 5 C Orffer 58 Brett Crawford 343

3 THE SILVA FOX 7 Ε 4 * S Mbhele -2.5 kg 54 Vaughan Marshall 221

4 GIANT FLAG 5 Ε 4 M Byleveld 54 Greg Ennion 212

5 PARISIAN GOLD 6 Ε 4 * L Tarentaal +0.5 -2.5 kg 52 Greg Ennion 514

6 SISTER SOOZIE 3 Θ 5 A Andrews 51.5 Andre Nel 564

7 BONNIEANDCLYDE 4 Ε 4 * L Burke +3 -4 kg 50 Bill Prestage 059

ΠΡΟΤ: 4 GIANT FLAG-3 THE SILVA FOX-2 GIMME ONE NIGHT

027 -17:25 -: 7.200 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 6 - 1250m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TEVEZ 6 Ε 9 B Fayd'Herbe 61.5 Candice Bass-Robinson 156

2 FIFTY CENTS 2 Ε 6 R Fourie 61.5 Justin Snaith 155

3 HORIZON 1 A 5 A Domeyer 58.5 Candice Bass-Robinson 740

4 OLYMPIAN 5 Ε 7 A Andrews 58.5 Vaughan Marshall 422

5 VINCENTE 8 Ε 7 M Byleveld 57 Vaughan Marshall 874

6 BERNIE 4 Ε 4 * S Mbhele -2.5 kg 55.5 Candice Bass-Robinson 219

7 CUBAN EMERALD 7 Ε 6 A Mgudlwa 55.5 Justin Snaith 876

8 ROCK OF AFRICA 3 Ε 5 D Dillon 55.5 Vaughan Marshall 383

ΠΡΟΤ: 2 FIFTY CENTS-3 HORIZON-6 BERNIE-1 TEVEZ

029 - 18:05 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 7-1250m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FAVOLA 8 Θ 4 B Fayd'Herbe 60.5 Joey Ramsden 110

2 SECRETARIAT'S GIRL 3 Θ 5 * S Mbhele -2.5 kg 60 Vaughan Marshall 113

3 RACINE 5 Θ 3 M Byleveld 58 Vaughan Marshall 355

4 RUSH HOUR GIRL 11 Θ 4 G Cheyne 58 Patrick Kruyer 999

5 FLOWER OF CARMEL 10 Θ 4 A Domeyer 57.5 Candice Bass-Robinson 414

6 SILVER STREAMER 1 Θ 4 L Mxothwa 57.5 Mike Stewart 188

7 CAPAILL 13 Θ 4 C Orffer 57 Brett Crawford 774

8 CHINA WOLF 6 Θ 4 F Herholdt 57 Dan Katz 855

9 GIMME KATRINA     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 KAWAKAMI 14 Θ 3 R Fourie 56.5 Justin Snaith 514

11 SUNSHINE LADY 4 Θ 6 D Dillon 56 Paul Reeves 623

12 DUCHESS OF PRUSSIA 2 Θ 6 * L Tarentaal -2.5 kg 54 Mike Stewart 074

13 GUILTY PLEASURE 7 Θ 5 A Andrews 52 Andre Nel 978

14 REBEL'S BURST 9 Θ 5 B May 52 C J Burger/R van Reenen 097

ΠΡΟΤ: 2 SECRETARIAT'S GIRL-1 FAVOLA-10 KAWAKAMI-5 FLOWER OF CARMEL

032-18:40 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 8-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHRISTOFPH 7 Ε 4 * L Tarentaal -2.5 kg 60 Mike Stewart 700

2 CARLAS MAMBO 12 Ε 3 R Fourie 57 Justin Snaith 332

3 SACRED NIGHT 1 A 3 R Munger 57 Glen Kotzen 627

4 FAMOUS ORATOR 5 A 3 D Dillon 57 Dan Katz 548

5 BENEVOLENCE 10 Ε 3 A Domeyer 57 Candice Bass-Robinson 6

6 KING CARLOS     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 LETS BE FRANK 4 Ε 3 * L Burke -4 kg 57 Glen Kotzen 60

8 ORANGE BITTERS 9 A 3 G Cheyne 57 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 QUEST 6 Ε 3 R Khathi 57 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 SHERWOOD FOREST 2 Ε 3 O Noach 57 Vaughan Marshall 90

11 SWIFT SURPRISE 3 A 3 A Mgudlwa 57 Justin Snaith 7

12 TIPPU TIB 8 A 3 L Mxothwa 57 Glen Kotzen 5

13 VASCOSTREETTRACTOR 11 A 3 C Orffer 57 Brett Crawford 2

ΠΡΟΤ: 2 CARLAS MAMBO-3 SACRED NIGHT-13 VASCOSTREETTRACTOR-5 BENEVOLENCE

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter