Πρόγραμμα Ν.Α 02/12/18

Αξιόλογο στοιχηματικό ενδιαφέρον παρουσιάζει το σημερινό πρόγραμμα της Ν.Α,το οποίο θα διεξαχθεί στον ιππόδρομο τού SCOTTSVILLE.Λόγω ιατρικής γνωμάτευσης δεν ιππεύει ο MUZI YENI,τού οποίου τούς αντικαταστάτες μπορείτε να δείτε παρακάτω όπως καί τις διαγραφές πού έχουν προκύψει.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

012 SCOTTSVILLE 1 12:35 012-014-016 012-014

014 SCOTTSVILLE 2 13:10 014-016-018 014-016-018-020-022-024 014-016

016 SCOTTSVILLE 3 13:45 016-018-020 016-018-020-022-024-025-026 016-018

018 SCOTTSVILLE 4 14:20 018-020-022 018-020-022-024-025-026 018-020

020 SCOTTSVILLE 5 15:00 020-022-024 020-022-024-025 020-022

022 SCOTTSVILLE 6 15:35 022-024-025 022-024

024 SCOTTSVILLE 7 16:10 024-025-026 024-025

025 SCOTTSVILLE 8 16:40 025-026

026 SCOTTSVILLE 9 17:15

012 - 12:35 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1 - 800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BLACK EIGHT 8 A 2 W Kennedy 60 Kumaran Naidoo 3

2 BOUND BY DUTY 1 A 2 A Marcus 60 Michael Miller 11

3 KING OF TARA 6 A 2 * A Arries 60 Michael Miller 74

4 ARDENNE 7 Θ 2 B Lerena 57.5 Michael Miller 3

5 DEEP RIVER WOMAN 4 Θ 2 * L J Ferraris -1.5 kg 57.5 Michael Miller 4

6 ENTERTHEDEBUTANTE 5 Θ 2 * X Jacobs -4 kg 57.5 Kumaran Naidoo 2

7 MR MINISTER 3 Θ 2 * K Sakayi -2.5 kg 57.5 Michael Miller 6

8 SCHEPHYRDE 2 Θ 2 * J Gates -4 kg 57.5 Yadav Singh 8

ΠΡΟΤ: 2 BOUND BY DUTY-6 ENTERTHEDEBUTANTE-1 BLACK EIGHT-5 DEEP RIVER WOMAN

014 - 13:10 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALFONSA SPAGONI 5 Ε 3 B Lerena 60 Mark Dixon 274

2 WINTER TWILIGHT 2 Ε 3 * K Matsunyane -4 kg 60 Clinton Binda 504

3 KRISHNIES JET 7 Ε 3 * E S Ngwane 60 Garth Puller 695

4 DAY'S OF THUNDER 8 Ε 4 D Dillon 60 Shane Humby 886

5 FIVES WILD 6 Ε 4 * A Arries 60 Michael Roberts 224

6 CHIRON 15 Ε 3 W Kennedy 60 Kumaran Naidoo 660

7 MOONQUEST 10 Ε 3 * Y Ramzan -4 kg 60 Michael Roberts 860

8 KING KOTINI            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 KIRAV'S TUNE 9 Ε 3 * T Gumede -4 kg 60 Kumaran Naidoo 970

10 BONNIEBROOK 4 A 3 * S Moodley 60 Kumaran Naidoo 94

11 COSMIC CUTTER 11 A 3 C Zackey 60 Duncan Howells ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 MAA NONU           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 PEACE TRAIN 14 Ε 4 * K Sakayi -2.5 kg 60 Kumaran Naidoo 800

14 TIN FLYER 3 Ε 3 S Brown 60 Yogas Govender 890

15 TRISTFUL 13 Ε 3 S Veale 60 Tony Rivalland 5

ΠΡΟΤ: 1 ALFONSA SPAGONI-11 COSMIC CUTTER-5 FIVES WILD-4 DAY'S OF THUNDER

016 - 13:45 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3 -1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AWAYINTHEWOODS 1 Θ 3 A Marcus 60 Brett Crawford 452

2 DANCING PRINCESS 10 Θ 3 S Brown 60 Yogas Govender 533

3 STARLIGHT 9 Θ 3 C Zackey 60 Duncan Howells 355

4 FLORENCE 13 Θ 3 * K Matsunyane -4 kg 60 Clinton Binda 075

5 PACIFISTA 11 Θ 4 B Jacobson 60 Brett Crawford 522

6 INNOCENTLY NAUGHTY 14 Θ 4 J L Samuel 60 Kumaran Naidoo 404

7 COURTISAN 5 Θ 4 * S Moodley 60 Dennis Bosch 589

8 NEVA RIVER 8 Θ 3 * X Jacobs -4 kg 60 Kumaran Naidoo 500

9 CIRCLE IN THE SAND 4 Θ 3 M V'Rensburg 60 Duncan Howells 9

10 CITY OF MIRRORS 15 Θ 3 D Dillon 60 Duncan Howells 50

11 GREEN ZONE 6 Θ 4 * A Arries 60 Darryl Moore 07

12 ON THE BRIGHT SIDE 12 Θ 3 S Randolph 60 Tony Rivalland 6

13 ROY'S LOSTINFOREST 7 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 60 Kumaran Naidoo 70

14 SONG OF THE FOREST 3 Θ 3 * L J Ferraris -1.5 kg 60 Louis Goosen 525

15 TURKISH LIRA 2 Θ 3 * K Sakayi -2.5 kg 60 Paul Gadsby 0

16 TWICE OVER SATIN 16 Θ 3 W Kennedy 60 Wendy Whitehead 27

ΠΡΟΤ: 1 AWAYINTHEWOODS-5 PACIFISTA-14 SONG OF THE FOREST-3 STARLIGHT

018 -14:20 -: 4.900 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MASTER KEYS 14 Θ 3 S Randolph 61 Nathan Kotzen 13

2 BREAKING BARRIERS 2 Θ 4 * L J Ferraris -1.5 kg 61 Dennis Drier 307

3 ROY'S STINGRAY 9 Θ 4 * A Arries 60.5 Alyson Wright 445

4 EVERLASTING LOVE 17 Θ 4 M V'Rensburg 60 R A Hill/S R Hill 384

5 STOCKADE 1 Θ 6 K de Melo 60 Pat Lunn 025

6 SHEIK'S STORM 13 Θ 4 S Veale 59.5 Paul Gadsby 423

7 MITRA MUSIC 8 Θ 3 W Kennedy 59 Gareth van Zyl 445

8 KARATAGE 6 Θ 5 B Lerena 59 Michael Miller 343

9 SILVER RAISIN 4 Θ 4 * X Jacobs (-4.0kg) 59 Duncan Howells 437

10 BARINOIS 11 Θ 5 C Zackey 58.5 Duncan Howells 853

11 AWESOMELY TUNED 18 Θ 3 J L Samuel 57.5 Kumaran Naidoo 099

12 TOMBOLA 15 Θ 3 M Khan 57.5 Lezeanne Forbes 107

13 CHERE'S JOY 16 Θ 3 * K Sakayi -2.5 kg 57 Paul Gadsby 018

14 ROMAN COURTESAN 12 Θ 5 D Dillon 57 Shane Humby 252

15 FULLFILLYOURDREAM 7 Θ 4 * S Moodley 56.5 R A Hill/S R Hill 665

ΠΡΟΤ: 1 MASTER KEYS-6 SHEIK'S STORM-7 MITRA MUSIC-14 ROMAN COURTESAN

020 - 15:00 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BOURBON BOUQUET 4 Θ 4 * A Arries 60 Michael Miller 837

2 THREE SHIPS 9 Θ 4 S Brown 60 Belinda Impey 272

3 RIPPLING MUSIC 14 Θ 4 C Zackey 60 Duncan Howells 930

4 AEROSTAR      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 CALL ME TONIGHT 8 Θ 3 * S Moodley 59 Kumaran Naidoo 534

6 SUN ON SAND 7 Θ 3 W Kennedy 59 Wayne Badenhorst 873

7 SPIRIT OF THE LAW 3 Θ 3 D S Lembethe 59 Pat Lunn 000

8 NIKITA'S WORLD 5 Θ 3 L Mohapi 59 Nathan Kotzen 000

9 BINT EL MALAK 2 Θ 3 A Marcus 59 Paul Lafferty 647

10 LEANNA 10 Θ 3 S Veale 59 Dennis Drier 623

11 LIVE AS ONE 12 Θ 3 * L J Ferraris -1.5 kg 59 Sean Tarry 465

12 NOTQUITETHEREYET 6 Θ 3 * X Jacobs -4 kg 59 Duncan Howells 07

13 POPOVA 11 Θ 3 B Lerena 59 Alistair Gordon 2

14 RUBY COVE      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 10 LEANNA-11 LIVE AS ONE-9 BINT EL MALAK-5 CALL ME TONIGHT

022 - 15:35 -: 12.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ADMIRAL'S GUEST 5 Ε 5 B Lerena 60 Mark Dixon 145

2 Q THE MUSIC 2 Ε 5 G Wright 59.5 Andre Nel 151

3 CAMPHORATUS 13 Θ 4 D Dillon 58 R A Hill/S R Hill 163

4 REACTIVE          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 LEGEND 7 Ε 5 * L J Ferraris 56 Duncan Howells 836

6 DRAGEDA 17 Ε 4 C Zackey 55 Duncan Howells 117

7 THE BAYOU 6 Ε 4 W Kennedy 54 Paul Lafferty 313

8 BALTIC AMBER 1 Ε 7 * K Sakayi 53.5 Duncan Howells 358

9 GAT HENSHAW 10 Ε 4 S Veale 53.5 Paul Lafferty 366

10 GONE BABY GONE     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 KILMOKEA                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 TOMMY GRAND 15 Ε 4 K de Melo +0.5 kg 52 Nathan Kotzen 144

13 JUST ONE MORE         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

14 O'REILLY 8 Ε 5 * E S Ngwane 52 Tony Rivalland 128

15 WHAT A SCORCHER 12 Ε 6 * A Arries 52 Jeff Freedman 134

16 TOLTEC 4 Ε 4 M Khan 56.5 Lezeanne Forbes 987

ΠΡΟΤ: 7 THE BAYOU-5 LEGEND-2 Q THE MUSIC-1 ADMIRAL'S GUEST

024 - 16:10 -: 12.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7- 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HERO QUEST 8 Ε 6 A Marcus 62 Brett Crawford 915

2 WARFARER 13 Ε 5 M Khan 62 Lezeanne Forbes 531

3 SILVER ROSE 2 Ε 6 G Wright 58.5 Andre Nel 421

4 WEALTHY 12 Ε 6 S Veale 55.5 Dennis Drier 104

5 PATHS OF VICTORY 7 Ε 3 W Kennedy 54.5 Gareth van Zyl 141

6 ARIZONA SUNSET 4 Θ 4 M V'Rensburg 54 Kumaran Naidoo 033

7 NEW FORT 1 Ε 7 * K Sakayi 54 Glen Kotzen 461

8 BRIGHTEYEBUSHYTAIL      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 OUR COYS 6 Ε 4 K de Melo 53.5 Paul Lafferty 832

10 VIENTO 3 Ε 6 * A Arries 53.5 Michael Roberts 967

11 RIO DE LA PLATA 5 Ε 6 * S Moodley 53 Garth Puller 166

12 HIGH ALTAR 10 Θ 5 * E S Ngwane 52.5 Duncan Howells 113

13 CRIME VICTIM 11 Ε 8 * L J Ferraris 52 Duncan Howells 325

ΠΡΟΤ: 9 OUR COYS-1 HERO QUEST-12 HIGH ALTAR-13 CRIME VICTIM

025 - 16:40 -: 12.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 8-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MONTE CHRISTO       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 ROYAL ARMOUR 16 Ε 6 M Khan 60 Lezeanne Forbes 521

3 UNBELIEVABLE LAD 6 Ε 4 J L Samuel 55.5 Darryl Moore 030

4 BUFFALO SOLDIER 9 Ε 5 W Kennedy 54.5 Duncan Howells 112

5 CAPTAIN VON TRAPP 1 Ε 5 C Zackey 54.5 Michael Roberts 621

6 SEA URCHIN 18 Ε 7 K de Melo 54.5 Garth Puller 512

7 CHECKPOINT CHARLIE 8 Ε 3 M V'Rensburg 52.5 R A Hill/S R Hill 214

8 MASTER THIEF 7 Ε 3 * S Moodley 52.5 Garth Puller 831

9 GORGEOUS GUEST 14 Θ 5 * A Arries 52.5 Alyson Wright 115

10 ARCHILLES                       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 EDGE OF THE SUN 15 Ε 4 D S Lembethe 52 Duncan Howells 411

12 FIELDMARSHAL FENIX 17 Ε 6 * L J Ferraris 52 Sean Tarry 427

13 ROY'S MAGIC 2 Ε 5 * E S Ngwane 52 Kumaran Naidoo 228

14 PANZA 12 Ε 7 * K Sakayi 52 Ivan Van Wyk 025

15 WAR-KING 10 Ε 4 S Veale +0.5 kg 52 Dennis Drier 403

16 ROYAL KAITRINA 4 Θ 6 * X Jacobs 52 Kumaran Naidoo 205

17 FLY BY SKYE 3 Ε 4 * J Gates 52 Glen Kotzen 239

ΠΡΟΤ: 6 SEA URCHIN-5 CAPTAIN VON TRAPP-7 CHECKPOINT CHARLIE-11 EDGE OF THE SUN

026 - 17:15 -: 6.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 9-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 QUEEN OF ALAMO 4 Θ 4 * J Gates -4 kg 63 Glen Kotzen 802

2 CHANTYMAN 5 Ε 4 A Marcus 62.5 Dennis Bosch 321

3 ISHNANA 11 Ε 4 W Kennedy 61 Garth Puller 342

4 GEOGRAPHE BAY 2 Θ 5 D Dillon 60 Shane Humby 035

5 SHE'S A FORTRESS 7 Θ 6 * K Sakayi -2.5 kg 60 Corinne Bestel 548

6 CUMULUS 8 Ε 4 S Randolph 59.5 Nathan Kotzen 826

7 DI MAZZIO 10 Ε 5 M V'Rensburg 59.5 Louis Goosen 678

8 ON THAT BOULEVARD 6 Ε 4 K de Melo 59.5 Tony Rivalland 483

9 SHWANKY 1 Θ 5 * J Jacobs -4 kg 59 Louis Goosen 453

10 CONNECT ME 3 Θ 4 * X Jacobs -4 kg 57.5 Gary Rich 640

11 CELEBRATION ROCK 12 Ε 3 B Lerena 57 Paul Lafferty 815

12 J J'S CAPTAIN 9 Ε 3 S Veale 55.5 Dennis Drier 218

13 ROY'S MARCIANO 13 Ε 6 J L Samuel 53.5 Kumaran Naidoo 200

ΠΡΟΤ: 2 CHANTYMAN-3 ISHNANA-11 CELEBRATION ROCK-6 CUMULUS

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter