Πρόγραμμα Ν.Α 17/02/19

Με 10 ιπποδρομίες από το TURFFONTEIN συμπληρώθηκε το σημερινό αλλοδαπό κουπόνι όσον αφορά τη Ν.Α.Παρουσιάζουν αξιόλογο στοιχηματικό ενδιαφέρον καί αναμένονται γιά μία ακόμη φορά να έχουμε θεαματικές αφίξεις οι οποίες θα συνοδευτούν από μεγάλες αποδόσεις πού είναι το ζητούμενο των φιλίππων.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

016 TURFFONTEIN 1 15:00 016-018-020 016-018

018 TURFFONTEIN 2 15:30 018-020-022 018-020-022-024-026-028 018-020

020 TURFFONTEIN 3 16:00 020-022-024 020-022-024-026-028-030-032 020-022

022 TURFFONTEIN 4 16:35 022-024-026 022-024-026-028-030-032 022-024

024 TURFFONTEIN 5 17:10 024-026-028 024-026-028-030 024-026

026 TURFFONTEIN 6 17:40 026-028-030 026-028

028 TURFFONTEIN 7 18:10 028-030-032 028-030

030 TURFFONTEIN 8 18:40 030-032-033 030-032

032 TURFFONTEIN 9 19:10 032-033

033 TURFFONTEIN 10 19:40

016 - 15:00 -: 6.600 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 1- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALLMYLOVING 13 Θ 2 C Maujean 60 Dorrie Sham 3

2 CAPTAIN OF COLOUR 7 Θ 2 R Simons 60 J A Janse van Vuuren 5

3 CRIMSON CASTLE 8 Θ 2 D L Habib 60 Paul Matchett ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 FLAMING OPAL 6 Θ 2 C Zackey 60 Stephen Lerena ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 FLY AWAY                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 GIN FIZZ 14 Θ 2 G Lerena 60 Mike de Kock ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 KAYLA'S CHAMP       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 MAKARA 11 Θ 2 L Hewitson 60 Sean Tarry 4

9 MALTEZA 12 Θ 2 M Yeni 60 Alec Laird ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 MISS CAP MALA 3 Θ 2 * K Matsunyane -2.5 kg 60 Paul Matchett 0

11 QUEEN'S PRAYER 2 Θ 2 * N Klink -2.5 kg 60 Leon Erasmus (Jnr) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 ROSALINA 1 Θ 2 R Munger 60 Roy Magner 54

13 SEEMYVISION 9 Θ 2 * D Schwarz 60 Roy Magner 3

14 TUNGSTEN                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 6 GIN FIZZ-1 ALLMYLOVING-13 SEEMYVISION-8 MAKARA

018 - 15:30 -: 6.500 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 2 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BIG VOICE JACK 6 Ε 3 * L J Ferraris 60 Ormond Ferraris 422

2 CONDOR GULCH 1 A 4 R Simons 60 Mike de Kock 131

3 VONTREO                        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 PEACE CALL ME              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 GREENER PASTURES 5 Θ 3 C Zackey 54.5 Mike de Kock 123

6 VERITAS 2 Θ 3 C Habib 54.5 J A Janse van Vuuren 41

ΠΡΟΤ: 2 CONDOR GULCH-1 BIG VOICE JACK

020 -16:00 -: 6.600 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 3 - 1160m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HARTLEYFIVE              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 GLITTER PATH 5 Θ 3 C Zackey 60 Grant Maroun 346

3 CAPTAINS LOVE 9 Θ 3 * K Matsunyane -2.5 kg 60 Clinton Binda 032

4 SPLAT THE CAT 15 Θ 3 H v'd Hoven 60 Grant Maroun 656

5 DESTINYS GAME 13 Θ 3 C Little 60 Paul Peter 604

6 KINDAVAR                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 TIDAL TUSSLE 1 Θ 4 * L J Ferraris 60 St John Gray 537

8 BURSA 2 Θ 3 J Greyling 60 Chris Erasmus 965

9 ALCINA 6 Θ 3 C Herrera Gomez 60 Ernie Anderson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 ATREVETE 16 Θ 3 D L Habib 60 Paul Matchett 4

11 JER 10 Θ 3 R Simons 60 Alec Laird ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 LOUVAIN 11 Θ 3 J Sampson 60 Erico Verdonese ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 THE JOCELYN TREE 17 Θ 3 * D Schwarz 60 Gary Alexander 6

14 VARQUERA                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

15 VIKING PRINCESS 8 Θ 3 C Maujean 60 Geoff Woodruff ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

16 WILKES COUNTY 3 Θ 3 L Hewitson 60 St John Gray ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

17 MORNINGTON SHEILA 4 Θ 3 M Yeni 60 Robbie Sage 07

18 TRIP TO NANTES 14 Θ 3 Reserve 2 60 Geoff Woodruff 0

ΠΡΟΤ: 10 ATREVETE-3 CAPTAINS LOVE-2 GLITTER PATH-11 JER

022 - 16:35 -: 6.800 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 4- 1160m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 COPPER JAY 12 A 4 J Sampson 61 Erico Verdonese 264

2 TALKTOTHESTARS 13 Ε 7 C Zackey 60 Coenie de Beer 735

3 WHORLY WHORLY 8 Ε 4 * K Matsunyane -2.5 kg 59.5 Clinton Binda 346

4 ORAVAR 6 Ε 4 G Lerena 59 M G Azzie/A A Azzie 315

5 PURPLE DIAMOND 10 Ε 4 L Hewitson 58.5 Sean Tarry 548

6 BASILIUS 9 Ε 3 M Yeni 58 Tobie Spies 271

7 OLD MAN TYME 1 A 3 R Danielson 58 St John Gray 381

8 LAZARUS TREE 11 Ε 3 P Strydom 56.5 Fabian Habib 107

9 GREASEPAINT 5 Ε 8 * D Schwarz 56 Roy Magner 812

10 MAKE YOUR MOVE 3 Ε 3 * L J Ferraris 54.5 Ormond Ferraris 641

11 TARSUS 4 Ε 3 R Munger 54 Joey Ramsden 721

12 CERTIFIABLE 7 A 4 ............... 53.5 St John Gray 352

13 RED ROCK 2 Ε 5 C Habib 53 Sean Tarry 780

ΠΡΟΤ: 4 ORAVAR-7 OLD MAN TYME-6 BASILIUS-9 GREASEPAINT

 

024 - 17:10 -: 8.200 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 5-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WILL PAYS 4 Ε 7 C Zackey 61.5 M G Azzie/A A Azzie 100

2 CAPTAIN ALDO 9 Ε 8 R Danielson 61.5 St John Gray 152

3 TILBURY FORT 2 Ε 5 L Hewitson 60 Sean Tarry 821

4 CAPTAIN AND MASTER 8 A 4 P Strydom 58.5 Sean Tarry 326

5 INFAMOUS FOX 5 Ε 4 G Lerena 58.5 Candice Dawson 081

6 ROMANY PRINCE 3 Ε 6 * L J Ferraris 58.5 Ormond Ferraris 009

7 CHAMPAGNE HAZE 6 Ε 6 * D Schwarz 57 Gary Alexander 008

8 FULL MAST 7 Ε 4 R Munger 57 M G Azzie/A A Azzie 555

9 ANGEL'S POWER 1 Ε 6 M Yeni 55.5 M G Azzie/A A Azzie 449

ΠΡΟΤ: 3 TILBURY FORT-2 CAPTAIN ALDO-5 INFAMOUS FOX-4 CAPTAIN AND MASTER

026-17:40: 7.400 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 6-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STRAWBERRY PAVLOVA 7 Θ 4 * L J Ferraris 60 St John Gray 244

2 POOL PARTY 11 Θ 5 * D Schwarz 59 Roy Magner 463

3 REGAL GRADUATION 2 Θ 4 G Lerena 59 J A Janse van Vuuren 121

4 MRS O 1 Θ 4 P Strydom 58.5 M G Azzie/A A Azzie 595

5 PERFECT TIGRESS 6 Θ 3 R Munger 57.5 M G Azzie/A A Azzie 338

6 GIMME HOPE JOHANNA 8 Θ 4 D De Gouveia 56.5 Mike de Kock 272

7 MAZARI 4 Θ 3 L Hewitson 55.5 Tobie Spies 645

8 JAMESON GIRL 5 Θ 5 C Zackey 55 Candice Dawson 410

9 MAR DEL SUR 10 Θ 4 K Steyn 55 Chesney van Zyl 305

10 INVINCIBLE LADY 9 Θ 4 * K Matsunyane -2.5 kg 53.5 Alec Laird 324

11 STATE STAR 3 Θ 5 * T Juglall -4 kg 53.5 Alec Laird 504

ΠΡΟΤ: 3 REGAL GRADUATION-5 PERFECT TIGRESS-1 STRAWBERRY PAVLOVA-4 MRS O

028-18:10 -: 15.000 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 7 (Grade 3) 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 REBEL'S CHAMP 13 Ε 4 C Herrera Gomez 62 Paul Peter 110

2 EXQUISITE TOUCH 12 Θ 5 L Hewitson 57 Sean Tarry 424

3 RIVARINE 16 Ε 5 G Lerena 57 M G Azzie/A A Azzie 103

4 RED CHESNUT ROAD       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 DOWN TO ZERO 7 Ε 4 M V'Rensburg 55.5 M G Azzie/A A Azzie 460

6 PRINCE OF KAHAL 6 Ε 4 M Yeni 55.5 Roy Magner 612

7 PURE BLONDE 14 Ε 6 R Simons 55 Alec Laird 478

8 ROCKY VALLEY 5 Ε 5 C Zackey 54.5 Candice Dawson 960

9 CATHEDRAL COUNTY 3 Ε 5 C Habib 53 J A Janse van Vuuren 156

10 TANDAVA 1 Ε 6 J Penny 53 Gokhan Terzi 736

11 CHANTYMAN                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 DONNY G 11 Ε 6 H v'd Hoven 52 Grant Maroun 627

13 ISPHAN 4 Ε 7 * D Schwarz +0.5 52 Roy Magner 984

14 VALBONNE 15 A 4 R Munger 52 Roy Magner 304

15 PREMIER SHOW 9 Ε 4 * K Matsunyane 52 Clinton Binda 232

16 GREAT SHAKA 2 Ε 4 * L J Ferraris 52 Grant Maroun 519

ΠΡΟΤ: 1 REBEL'S CHAMP-3 RIVARINE-2 EXQUISITE TOUCH-6 PRINCE OF KAHAL

030 - 18:40: 6.600 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 8-2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SENOR LIZARD 12 Ε 3 D L Habib 60 Paul Matchett 886

2 SAINTS ALIVE 6 Θ 3 L Hewitson 58.5 Sean Tarry 300

3 PROTEA PARADISE 10 Ε 3 G Lerena 58 Mike de Kock 426

4 BANK ROBBER 4 A 3 C Zackey 58 Paul Peter 231

5 INDY ICE                                    ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 TWO OF US 3 Ε 3 * K Matsunyane -2.5 kg 58 Paul Peter 104

7 HANDS OF MAN 9 Ε 3 S Brown 57.5 Paul Matchett 816

8 MAJOR RETURN 5 Ε 3 M V'Rensburg 57 M G Azzie/A A Azzie 379

9 AFRICAN DAISY 7 Θ 3 * L J Ferraris 55.5 Sean Tarry 431

10 POISON IVY 1 Θ 3 * D Schwarz 55.5 Gary Alexander 041

11 LEFTRIGHTGOODNIGHT     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 SANTA VITTORIA                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 3 PROTEA PARADISE-4 BANK ROBBER-2 SAINTS ALIVE-9 AFRICAN DAISY

032 - 19:10: 6.600 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 9 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LASAIR 12 Ε 3 R Simons 60 Mike de Kock 763

2 DRY YOUR EYES 9 Ε 3 C Habib 60 J A Janse van Vuuren 593

3 SENOR'S GUEST 1 Ε 3 R Danielson 60 Alec Laird 242

4 COLONEL CARAMEL 4 Ε 3 C Zackey 60 Dorrie Sham 936

5 TURF MASTER             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 CATEGORY FOUR 10 Ε 3 B Nyawo 60 Grant Maroun 009

7 OUTSIDE EDGE 7 Ε 4 * L J Ferraris 60 Tony Nassif 788

8 BARISTA 5 Ε 3 M V'Rensburg 60 M G Azzie/A A Azzie 56

9 BILLIE'S BOY 11 Ε 3 * D Schwarz 60 Gary Alexander 0

10 FLASH BURN 6 A 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 7

11 IDEAL DAY 3 A 3 M Byleveld 60 Candice Dawson 64

12 SIR GEOFFREY 8 A 4 G Lerena 60 Geoff Woodruff 26

13 SHORT SKIRT FLIRT 13 Θ 3 D De Gouveia 57 Grant Maroun 767

ΠΡΟΤ: 3 SENOR'S GUEST-2 DRY YOUR EYES-12 SIR GEOFFREY-10 FLASH BURN

033 - 19:40: 6.600 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 10-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MINONA 4 Θ 3 C Zackey 60 Dorrie Sham 362

2 MY ELUSIVE 8 Θ 3 * K Matsunyane -2.5 kg 60 Paul Matchett 882

3 BATED BREATH 5 Θ 3 D L Habib 60 Paul Matchett 805

4 SUPER FINE 3 Θ 3 * D Schwarz 60 Gary Alexander 302

5 ANDIAMO 1 Θ 4 * L J Ferraris 60 Gary Alexander 250

6 MY SECRET 10 Θ 3 M V'Rensburg 60 Grant Maroun 806

7 TAKE MY WORD 7 Θ 4 S Brown 60 Tobie Spies 099

8 GOLDEN GLOW 9 Θ 4 J Penny 60 Gary Alexander 606

9 EVER FAIR                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 JIVE EXPRESS         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 OCEANIA 11 Θ 3 R Simons 60 Dianne Stenger 30

ΠΡΟΤ: 1 MINONA-2 MY ELUSIVE-11 OCEANIA-5 ANDIAMO

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter