Πρόγραμμα Ν.Α 05/03/19

Στο  VAAL διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο σημερινό αλλοδαπό κουπόνι.Παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον καί αναμένεται σπουδαίο θέαμα στον καλύτερο ίσως ιππόδρομο της Ν.Α πού θα συνοδευτούν από μεγάλες αποδόσεις,όπως συμβαίνει καθημερινά.

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 12:40 011-013-015 011-013

013 VAAL 2 13:15 013-015-017 013-015-017-018-020-022 013-015

015 VAAL 3 13:50 015-017-018 015-017-018-020-022-024-026 015-017

017 VAAL 4 14:25 017-018-020 017-018-020-022-024-026 017-018

018 VAAL 5 15:00 018-020-022 018-020-022-024 018-020

020 VAAL 6 15:35 020-022-024 020-022

022 VAAL 7 16:10 022-024-026 022-024

024 VAAL 8 16:50 024-026

026 VAAL 9 17:25

011 - 12:40 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 1 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANATOLIO 9 A 2 R Munger 60 Ashley Fortune ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 BRAVO ONE 1 Ε 2 C Maujean 60 Dorrie Sham ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 CAPTAIN CALLI 10 A 2 K Steyn 60 Leon Erasmus (Jnr) 050

4 CAPTAIN MORGANE 14 A 2 M Thackeray 60 Tobie Spies 8

5 CRAZY CHARLIE 11 A 2 R Simons 60 Dianne Stenger ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 CRIMSON GOD 3 A 2 * N Klink -2.5 kg 60 Gerald C Walker ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 DOUBLETHINK 4 A 2 D L Habib 60 Paul Matchett 54

8 EIGHT BELOW 13 A 2 C Herrera Gomez 60 Dianne Stenger ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 FOLLOW MY PATH 7 A 2 J Greyling 60 Chris Erasmus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 GREEN LASER 2 A 2 M Yeni 60 Robbie Sage 6

11 MAGIC VISION 15 Ε 2 C Zackey 60 Dorrie Sham ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 SEMPER FI 8 Ε 2 P Strydom 60 Barend Botes 8

13 SILVER SEA 12 A 2 G Lerena 60 Tony Nassif ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 SYX SHOOTER 5 Ε 2 * K Matsunyane -2.5 kg 60 Clinton Binda ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 THE KRAKEN 6 Ε 2 * D R Lerena -1.5 kg 60 Roy Magner 0

ΠΡΟΤ: 13 SILVER SEA-10 GREEN LASER-11 MAGIC VISION-1 ANATOLIO

013 - 13:15 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 2- 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MIGHTY ROCK 1 Ε 3 * C T Ndlovu 60 Paul Peter 822

2 THE LITIGATOR 3 Ε 3 * G Dadamasi 60 Tyrone Zackey 043

3 WILD FIRE 7 Ε 4 * J Gwingwizha 60 Sean Tarry 535

4 SPLIT THE BILL 2 Ε 3 * M Duba 60 Brett Webber 076

5 TEJADA 8 Ε 3 * S Siphika 60 Joe Soma 780

6 NOBLE EMBLEM 4 Ε 4 * S Mosia 60 Erico Verdonese 760

7 CONNECT                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 EXPLORER 5 Ε 3 * T Baase 60 Heather E Adamson 000

9 PLUM FIELD 6 Θ 3 * P Mlangeni 56.5 Lucky Houdalakis 704

ΠΡΟΤ: 1 MIGHTY ROCK-3 WILD FIRE-2 THE LITIGATOR-9 PLUM FIELD

015-13:50 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 3-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AXIOS 4 Ε 2 J Penny 60 Tobie Spies 75

2 BABY LETS MAMBO 6 Ε 2 M V'Rensburg 60 Tobie Spies 63

3 CREATION 10 A 2 R Danielson 60 Alec Laird 4

4 DRUMMER DUDE 14 A 2 M Thackeray 60 Leon Erasmus (Jnr) 060

5 EHSAAN 11 A 2 G Lerena 60 Mike de Kock ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 FREE DEAL 8 A 2 R Simons 60 Paul Matchett 6

7 GOT THE GREENLIGHT 7 A 2 S Khumalo 60 Joe Soma 2

8 GROBAN 15 A 2 C Zackey 60 Deshone Steyn ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 LIVE BY NIGHT 1 Ε 2 * K Matsunyane -2.5 kg 60 Clinton Binda ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 LUMINANCE                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 MR JACKSON 2 A 2 D L Habib 60 Paul Matchett ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 OYSTER KING 9 A 2 C Little 60 Chris Jonker ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 POTALAS PRINCE 12 A 2 S Brown 60 Stephen Lerena 8

14 STORMY MOON 5 Ε 2 * N Klink -2.5 kg 60 Barend Botes ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 WESTERN PARK 13 A 2 K Zechner 60 Dorrie Sham ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 7 GOT THE GREENLIGHT-3 CREATION-6 FREE DEAL-2 BABY LETS MAMBO

 

017 - 14:25 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 4-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HARTLEYFIVE 8 Θ 3 R Danielson 60 Alec Laird 228

2 IT TAKES TWO 15 Θ 3 G Lerena 60 Gokhan Terzi 322

3 CAPTAINS LOVE 19 Θ 3 * K Matsunyane -2.5 kg 60 Clinton Binda 229

4 CATCH A GLIMPSE 12 Θ 3 C Habib 60 Clinton Binda 574

5 SPLAT THE CAT                  ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 GREAT PROSPERITY 9 Θ 3 B Nyawo 60 Grant Maroun 976

7 OCEANS PRIDE 4 Θ 4 L Hewitson 60 Bridget Stidolph 847

8 TIDAL TUSSLE 16 Θ 4 K Zechner 60 St John Gray 756

9 MISS GENEVA                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 MISS SAMURAI 18 Θ 3 R Munger 60 Ashley Fortune 000

11 FOURSIXSIXFOUR              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 MIQUE 13 Θ 4 M Thackeray 60 Chris Jonker 708

13 AIDEEN 5 Θ 3 C Bantam 60 Ashley Fortune ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 NICKLEBUSH 17 Θ 3 * D Schwarz 60 St John Gray ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 STAR OF GIBRALTAR 10 Θ 3 * D R Lerena -1.5 kg 60 Candice Dawson 90

16 SWEET TAFIA 6 Θ 4 J Greyling 60 Heather E Adamson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

17 VERBOZITY 1 Θ 3 * N Klink -2.5 kg 60 Heather E Adamson 00

18 WESTWING BELTER 14 Θ 3 S Brown 60 Stephen Moffatt ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

19 ZANTINA 3 Θ 3 C Zackey 60 Gokhan Terzi ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 2 IT TAKES TWO-7 OCEANS PRIDE-8 TIDAL TUSSLE-19 ZANTINA

018 - 15:00 -: 6.450 €

VAAL Επίπεδη Race 5-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BENJI 2 Ε 3 G Lerena 60 Paul Peter 573

2 CELTIC SEA 4 Θ 3 L Hewitson 57.5 Sean Tarry 643

3 VICTOR FORTH 1 Ε 3 S Khumalo 57 Joe Soma 692

4 AT HAND 6 A 3 K Zechner 57 St John Gray 1

5 ROYAL CITY 5 Ε 3 * D Schwarz 56.5 Erico Verdonese 410

6 FRIEND OF TIME 3 Ε 4 M V'Rensburg 56.5 M G Azzie/A A Azzie 318

ΠΡΟΤ: 2 CELTIC SEA-1 BENJI-3 VICTOR FORTH

020-15:35 -: 5.900 €

VAAL Επίπεδη Race 6-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANJAAL 16 Ε 7 C Maujean 60.5 Jurgen van Heerden 607

2 SMOKE 8 Ε 4 P Strydom 60 Brett Warren 154

3 CUMBERLAND 15 Ε 7 * D R Lerena -1.5 kg 59.5 Stephen Lerena 086

4 GOLDEN MAN 2 Ε 7 R Munger 59 Grant Maroun 400

5 CERTIFIABLE 12 A 4 G Lerena 58.5 St John Gray 293

6 BATTLE CREEK 10 Ε 4 K Zechner 55.5 Dorrie Sham 536

7 RAMBO 5 Ε 1 M V'Rensburg 54.5 Grant Maroun 053

8 PRINCE JORDAN 11 Ε 4 C Zackey 54 Grant Maroun 310

9 SNOW IN SEATTLE 9 Ε 5 * N Klink -2.5 kg 53.5 Barend Botes 673

10 MOON WARRIOR 14 Ε 3 * T Juglall -4 kg 53 Dorrie Sham 532

11 SUPANOVA 7 Ε 7 L Hewitson 52.5 Stuart Pettigrew 349

12 SHARP GITANO 13 Ε 4 J Penny 52 Brett Warren 100

13 ALPHAMIKEFOXTROT 4 Ε 4 * D Schwarz +0.5 52 Clinton Binda 009

14 GOOD EMPEROR         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

15 MANX PARK 1 Ε 7 * K Matsunyane +1.5 -2.5 kg 52 Clinton Binda 854

16 MINNESOTA 6 H 6 K Steyn 52 Chris Erasmus 800

ΠΡΟΤ: 5 CERTIFIABLE-2 SMOKE-8 PRINCE JORDAN-10 MOON WARRIOR

022 - 16:10 -: 6.450 €

VAAL Επίπεδη Race 7- 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FOREST EXPRESS 1 Θ 4 L Hewitson 60 Sean Tarry 312

2 WOODLAND'S FOREST 6 Ε 5 R Munger 59.5 Barend Botes 380

3 AFRICA'S GOLD 5 Ε 4 C Maujean 59.5 Jurgen van Heerden 342

4 KING OF BLUES 3 Ε 5 C Herrera Gomez 58.5 Paul Peter 800

5 RYDER 2 Ε 5 * D Schwarz 57.5 Gary Alexander 566

6 CANTATA MUNDI          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 1 FOREST EXPRESS-2 WOODLAND'S FOREST

024 -16:50 -: 5.900 €

VAAL Επίπεδη Race 8- 1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 THE SASH 2 Θ 3 M V'Rensburg 60 M G Azzie/A A Azzie 029

2 RETURN TO POWER           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 FLOWING GOWN 14 Θ 6 R Munger 59 David Nieuwenhuizen 044

4 AFRICAN SUNBIRD            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 POORMANSLADY 10 Θ 4 C Zackey 56 Mike de Kock 700

6 WINGS OF LIGHT 11 Θ 3 S Brown 55.5 St John Gray 000

7 MATTINA 3 Θ 4 S Khumalo 55.5 Lucky Houdalakis 263

8 MOVIE AWARD 5 Θ 6 * K Matsunyane -2.5 kg 55.5 Chris Erasmus 754

9 RABIA THE REBEL 17 Θ 4 M Yeni 55.5 Brett Webber 170

10 BEAUTIFUL SHAY               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 BIG MYTH 9 Θ 4 L Hewitson 54.5 Sean Tarry 400

12 ELEGANCIA 13 Θ 5 C Maujean 54 Dorrie Sham 409

13 CURBSTONE SHUFFLE 7 Θ 4 C Habib +1 kg 52 St John Gray 005

14 WINGS OF CHARNE 8 Θ 4 K Zechner +0.5 kg 52 Brett Webber 986

15 KAPAMA 16 Θ 3 K Steyn 52 Brett Webber 777

16 PRETTY JOLLY 4 Θ 3 J Penny 52 Tobie Spies 908

17 MONARCH AIR             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 7 MATTINA-1 THE SASH-11 BIG MYTH-12 ELEGANCIA

026 - 17:25 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 9-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TARGARYEN QUEEN 11 Θ 3 K Zechner 60 Dorrie Sham 434

2 BURINDI 7 Θ 3 S Khumalo 60 St John Gray 704

3 ARCTIC PARTY 12 Θ 3 P Strydom 60 Fabian Habib 590

4 CRUCREEK 17 Θ 3 * D R Lerena -1.5 kg 60 Roy Magner 050

5 JENGA 5 Θ 3 * K Matsunyane -2.5 kg 60 M G Azzie/A A Azzie 790

6 TAKE MY WORD 18 Θ 4 S Brown 60 Tobie Spies 993

7 ICON 8 Θ 3 J Penny 60 Brett Warren 000

8 ROCK ME POKEY          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 MY SECRET 1 Θ 3 R Munger 60 Grant Maroun 069

10 CASTLE GATE 6 Θ 3 C Herrera Gomez 60 Paul Peter 080

11 STELLARMEIN 15 Θ 5 * N Klink -2.5 kg 60 M G Azzie/A A Azzie 308

12 MORNINGTON SHEILA 10 Θ 3 M Yeni 60 Robbie Sage 079

13 PRETTY QUICK 2 Θ 3 K Steyn 60 Lucky Houdalakis 009

14 CONQUERING BRITAIN 14 Θ 3 B Nyawo 60 Grant Maroun 000

15 AWESOME MAGIC              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

16 COIN MISTRESS 4 Θ 3 D L Habib 60 Paul Matchett 86

17 FIFE 9 Θ 3 M V'Rensburg 60 M G Azzie/A A Azzie 5

18 GRACE'S SONG 16 Θ 3 * D Schwarz 60 Erico Verdonese 00

19 HAREER 20 Θ 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 25

20 MATOPOS 19 Θ 3 C Maujean 60 Lucky Houdalakis 0

ΠΡΟΤ: 19 HAREER-17 FIFE-6 TAKE MY WORD-1 TARGARYEN QUEEN

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter