Πρόγραμμα Ν.Α 06/03/19

Στον ιππόδρομο τού GREYVILLE διεξάγονται σήμερα οι κούρσες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Ως συνήθως το στοιχηματικό ενδιαφέρον είναι υψηλό καί αναμένονται μεγάλες αποδόσεις.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ιδιαίτερα ανοιχτές, αλλά δεν λείπουν καί τα δυνατά άλογα πού μπορούν να αποτελέσουν βάση.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 GREYVILLE 1 13:05 011-013-015 011-013-015-017-019-021 011-013

013 GREYVILLE 2 13:40 013-015-017 013-015-017-019-021-023-025 013-015

015 GREYVILLE 3 14:20 015-017-019 015-017-019-021-023-025 015-017

017 GREYVILLE 4 14:55 017-019-021 017-019-021-023 017-019

019 GREYVILLE 5 15:30 019-021-023 019-021

021 GREYVILLE 6 16:05 021-023-025 021-023

023 GREYVILLE 7 16:40 023-025

025 GREYVILLE 8 17:15

011 -13:05 -: 6.100 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ADONA 4 Θ 3 * X Jacobs -4 kg 60 Duncan Howells 459

2 SENORITA AMOR 3 Θ 4 * L J Ferraris 60 Weiho Marwing 035

3 JENNY DENNY 2 Θ 3 S Veale 60 Tony Rivalland 43

4 KEEP ON CRUSING 5 Θ 3 * A Arries 60 Greg & Karen Anthony 788

5 LINEAR 7 Θ 3 M Khan 60 Lezeanne Forbes 22

6 MANTLE 1 Θ 3 W Kennedy 60 Gareth van Zyl 272

7 VARIETY CONCERT 6 Θ 3 S Brown 60 Gareth van Zyl 547

ΠΡΟΤ: 5 LINEAR-3 JENNY DENNY-2 SENORITA AMOR

013 - 13:40: 6.100 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DALLAS 6 Ε 3 K de Melo 60 Michael Roberts 422

2 MOKOKO 7 Ε 3 A Marcus 60 Paul Lafferty 373

3 SAUVAGE 2 Ε 3 S Veale 60 Paul Lafferty 044

4 LUCARA 4 Ε 4 M Yeni 60 Lowan Denysschen 537

5 JERRY THE JUGGLER 1 Ε 3 L Hewitson 60 Alyson Wright 2

6 LORD CARO 3 Ε 3 S Randolph 60 Wendy Whitehead 4

7 SHADY GREY 5 Ε 3 * K Sakayi -1.5 kg 60 Nathan Kotzen 0

ΠΡΟΤ: 2 MOKOKO-1 DALLAS-5 JERRY THE JUGGLER

015 - 14:20 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFROSTAR 2 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 63 Paul Peter 218

2 ACCIDENTAL TOURIST 4 Θ 5 M Khan 61.5 Duncan Howells 307

3 DIAMOND NOIR 5 Θ 5 W Kennedy 61 Gavin van Zyl 344

4 SAMSARA 3 Θ 5 A Marcus 60.5 Garth Puller 076

5 VICTORY TRIP 10 Θ 4 * J Jacobs -4 kg 60 Dennis Bosch 248

6 GORGEOUS GUEST 11 Θ 5 * A Arries 59.5 Alyson Wright 014

7 PETRA 6 Θ 3 G Wright 58 R A Hill/S R Hill 165

8 JUST VOGUE 1 Θ 5 * L J Ferraris 58 Gavin van Zyl 635

9 ROCKING RUBY 8 Θ 4 S Randolph 58 Wendy Whitehead 238

10 SALIMAH 7 Θ 4 S Veale 57.5 Dennis Drier 642

11 ZADORA 9 Θ 5 K de Melo 55.5 Greg & Karen Anthony 913

ΠΡΟΤ: 11 ZADORA-4 SAMSARA-1 AFROSTAR-6 GORGEOUS GUEST

017 - 14:55 -: 4.800 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AMEX 8 Θ 3 A Marcus 60 Nathan Kotzen 222

2 HEY JUDE                         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 KIR 6 Θ 3 W Kennedy 60 Dennis Bosch 403

4 BELTHER 5 Θ 3 S Veale 60 Alistair Gordon 266

5 ALLEZ LES BLEU 7 Θ 3 * L J Ferraris 60 Paul Lafferty 433

6 DESTINYS GAME 4 Θ 3 L Hewitson 60 Paul Peter 043

7 SAIL DE LAGO 2 Θ 3 E S Ngwane 60 Weiho Marwing 306

8 AFRICAN DIVA 9 Θ 3 S Brown 60 Greg & Karen Anthony 604

9 SETSOKOTSANE              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 TEETOTAL 1 Θ 4 S Moodley 60 Kumaran Naidoo 594

11 AMBERBELL 3 Θ 4 M Yeni 60 Lowan Denysschen 059

ΠΡΟΤ: 1 AMEX-5 ALLEZ LES BLEU-6 DESTINYS GAME-3 KIR

019 - 15:30 -: 5.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SEEK THE SUMMIT 11 Θ 6 W Kennedy 60 Dennis Bosch 458

2 MASTER KEYS 9 Θ 3 A Marcus 59.5 Nathan Kotzen 824

3 MELA STREGATA             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 WAITING FOR CHANGE 7 Θ 3 G Wright 59.5 R A Hill/S R Hill 258

5 QUEBEC QUEEN 5 Θ 5 L Hewitson 59 Paul Peter 010

6 PALACE ROSE 8 Θ 3 S Moodley 57.5 Kumaran Naidoo 277

7 HOME RULER 3 Θ 3 S Veale 56 Dennis Drier 531

8 TUULIKKI 6 Θ 4 K de Melo 53.5 Garth Puller 177

9 ETERNAL WORDS 2 Θ 4 M Yeni 52 Lowan Denysschen 007

10 SUCH A RUSH 4 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 52 Lowan Denysschen 990

11 FLAMING DESIRE 10 Θ 4 J L Samuel 52 Kumaran Naidoo 060

ΠΡΟΤ: 2 MASTER KEYS-1 SEEK THE SUMMIT-4 WAITING FOR CHANGE-8 TUULIKKI

021 - 16:05 -: 4.450 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FINAL ATTEMPT 4 Ε 3 A Marcus 61.5 Glen Kotzen 363

2 SECRET DYNASTY 9 Ε 3 W Kennedy 61 Dennis Bosch 106

3 SILVER CENT 11 Ε 6 E S Ngwane 60.5 Lola Crawford 501

4 WALTERTHEPENNILESS 8 Ε 4 S Veale 60 Dennis Drier 421

5 VIKING RED 13 Ε 5 S Moodley 59.5 Frank Robinson 664

6 THE POET 3 Ε 7 K de Melo 59 Mark Dixon 720

7 MASTER SAM 10 Ε 6 * Y Ramzan -4 kg 58.5 Mark Dixon 842

8 EVERLASTING LOVE 14 Θ 4 G Wright 57 R A Hill/S R Hill 955

9 MARCH PREVIEW 1 Ε 4 * L J Ferraris 57 Garth Puller 368

10 LOTSA SILVER 5 Ε 4 S Randolph 55.5 Tony Rivalland 653

11 THEY SAY 2 Ε 5 S Brown 55.5 Doug Campbell 408

12 MARK TAPLEY 12 Ε 4 A Mgudlwa 54 Garth Puller 337

ΠΡΟΤ: 4 WALTERTHEPENNILESS-1 FINAL ATTEMPT-7 MASTER SAM-5 VIKING RED

023 - 16:40 -: 4.900 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BARBIE DOLL 13 Θ 4 * L J Ferraris 61 Chesney van Zyl 576

2 LAAT LAMMETJIE 15 Θ 4 B Lerena 60.5 Dennis Bosch 306

3 PATH TO GLORY 9 Θ 5 * A Arries 60.5 Michael Miller 566

4 GRECIAN LAUREL 10 Θ 3 M Khan 59.5 Duncan Howells 404

5 INTO THE GROOVE 12 Θ 5 K de Melo 59.5 Darryl Moore 763

6 OLOYE 1 Θ 4 * Y Ramzan -4 kg 58.5 Brett Crawford 959

7 EASY GINGER 6 Θ 3 * K Sakayi -1.5 kg 58 Lezeanne Forbes 410

8 FULL FROLIC 3 Θ 3 W Kennedy 58 Chesney van Zyl 550

9 ON THE BRIGHT SIDE             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 LADY ABIGAIL 14 Θ 3 E S Ngwane 56.5 Lezeanne Forbes 808

11 BRONNIE 8 Θ 3 S Veale 55.5 Alistair Gordon 751

12 SHEZA ROCKSTAR 5 Θ 5 S Moodley 52.5 Michael Miller 854

ΠΡΟΤ: 4 GRECIAN LAUREL-5 INTO THE GROOVE-3 PATH TO GLORY-12 SHEZA ROCKSTAR

025 - 17:15 -: 4.200 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8-1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SWEET PRESERVE 3 Θ 3 B Jacobson 60 Glen Kotzen 164

2 CRYSTAL BALL 9 Θ 5 M Khan 60 Duncan Howells 835

3 TOMBOLA 12 Θ 3 E S Ngwane 59.5 Lezeanne Forbes 247

4 PINA COLADA 7 Θ 5 S Randolph 59.5 Gary Rich 030

5 JOSEPHINE BAKER 13 Θ 4 K de Melo 58.5 Dean Kannemeyer 333

6 GREEN ICE 2 Θ 4 * A Arries 58 Alyson Wright 415

7 JANICE'S SECRET 14 Θ 5 S Moodley 58 Frank Robinson 727

8 ROSE OF PERU 11 Θ 4 G Wright 57 Corinne Bestel 167

9 CHATTY CATHY 4 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 56.5 Julie Dittmer 310

10 VITI LEVU 15 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 55.5 Michael Roberts 008

11 PALACE MYSTERY 10 Θ 6 S Brown 55.5 Doug Campbell 903

12 HOLY FLAME 6 Θ 4 W Kennedy 55 Duncan Howells 196

ΠΡΟΤ: 5 JOSEPHINE BAKER-6 GREEN ICE-2 CRYSTAL BALL-1 SWEET PRESERVE

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter