Πρόγραμμα Ν.Α-DURBANVILLE 16/03/19

To DURBANVILLE είναι το 2ο ιπποδρόμιο στο οποίο θα διεξαχθούν κούρσες στη Ν.Α.Φυσικά καί εκεί παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον καί αναμένουμε αρκετά υψηλές αποδόσεις.Η συμμετοχή μερικών από τούς κορυφαίους αναβάτες μας δίνει την δυνατότητα να τούς πάρουμε ως βάση.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

013 DURBANVILLE 1 13:20 013-015-017 013-015

015 DURBANVILLE 2 13:55 015-017-019 015-017-019-021-024-026 015-017

017 DURBANVILLE 3 14:30 017-019-021 017-019-021-024-026-028-029 017-019

019 DURBANVILLE 4 15:05 019-021-024 019-021-024-026-028-029 019-021

021 DURBANVILLE 5 15:40 021-024-026 021-024-026-028 021-024

024 DURBANVILLE 6 16:15 024-026-028 024-026

026 DURBANVILLE 7 16:50 026-028-029 026-028

028 DURBANVILLE 8 17:25 028-029

029 DURBANVILLE 9 17:55

013 - 13:20 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 1- 1250m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALL BLACK 8 A 2 K de Melo 60 Joey Ramsden 4

2 DOPPIO ORO 2 A 2 * S Mbhele -2.5 kg 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 FORBACH 7 A 2 G Cheyne 60 Vaughan Marshall ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 GOOD TO KNOW 6 Ε 2 B May 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 HEXATONIC 10 A 2 A Andrews 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 MARCO POLO 1 Ε 2 L Mxothwa 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 PICK EIGHT CAPTAIN 5 A 2 C Orffer 60 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 RIO QUERARI 4 A 2 R Fourie 60 Justin Snaith 3

9 THE LAST SUPPER 3 Ε 2 R Khathi 60 Justin Snaith 7

10 TREE OF WISDOM 9 Ε 2 A Domeyer 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 8 RIO QUERARI-5 HEXATONIC-10 TREE OF WISDOM-1 ALL BLACK

015 - 13:55 -: 5.450 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 2 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WAITING FOR RAIN 4 Ε 7 G Cheyne 60 Piet Steyn 415

2 GRAND SILVANO 2 Ε 4 C Orffer 59 Brett Crawford 121

3 RED MARS 5 Ε 4 R Khathi 59 Justin Snaith 377

4 CHATUCHAK            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 GREEN ARCHER 1 Ε 4 R Fourie 57.5 Justin Snaith 342

6 CROME YELLOW 3 Ε 4 K de Melo 54 Andre Nel 131

ΠΡΟΤ: 6 CROME YELLOW-5 GREEN ARCHER

017 - 14:30 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 3 - 1250m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CYBER BLOSSOM 3 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith 328

2 DRIVING MISS DAISY 9 Θ 2 G Cheyne 60 Eric Sands 5

3 GIMME GIMME GIMME 2 Θ 2 * L Tarentaal -2.5 kg 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 LADY OF THE LAKE 10 Θ 2 K de Melo 60 Eric Sands ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 MASTER OFTHE HOUSE         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 SANSKRIFT 7 Θ 2 A Domeyer 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 SIGMA ALPHA 4 Θ 2 * S Mbhele -2.5 kg 60 Vaughan Marshall ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 STYLISH ICON 5 Θ 2 C Orffer 60 Michael Robinson 2

9 TIGER ROLL 8 Θ 2 L Mxothwa 60 Piet Botha 0

10 WINTER IN MOROCCO 1 Θ 2 O Noach 60 Joey Ramsden ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 2 DRIVING MISS DAISY-1 CYBER BLOSSOM-8 STYLISH ICON-6 SANSKRIFT

019 - 15:05 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 4 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DESTIN 2 Ε 3 R Fourie 60 Justin Snaith 222

2 VAR EXPRESS 8 A 3 C Orffer 60 Brett Crawford 573

3 NOLIMITATIONS 7 Ε 3 A Domeyer 60 Candice Bass-Robinson 008

4 AT THE OFFICE                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 HYPNOTIST 5 Ε 3 M Winnaar 60 Glen Kotzen 500

6 OAK BAY 9 Ε 3 * L Tarentaal -2.5 kg 60 Candice Bass-Robinson 860

7 THE BLUES 4 Ε 3 G Behr 60 Patrick Kruyer 870

8 GIMME PEACE 11 Ε 3 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 080

9 JJ THE WOLF 12 Ε 3 R Khathi 60 Justin Snaith 000

10 INDIGO TRACTOR 3 Ε 3 S Cele 60 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 NORFOLK PINE 13 Ε 3 G Cheyne 60 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 SILVER CONCORDE 1 Ε 3 L Mxothwa 60 Justin Snaith 08

13 WITWATERSTRAND 10 Ε 3 A Andrews 60 Dean Kannemeyer 0

ΠΡΟΤ: 1 DESTIN-2 VAR EXPRESS-11 NORFOLK PINE-3 NOLIMITATIONS

021 - 15:40 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 5 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AZIRI SUN 11 Θ 3 C Orffer 60 Brett Crawford 652

2 DANCING FOR RAIN 7 Θ 3 A Domeyer 60 Vaughan Marshall 432

3 GREY PRINCESS 15 Θ 3 L Mxothwa 60 Michael Robinson 545

4 DANGER ZONE           διεγραφη

5 BLUSH SCARLET 2 Θ 3 M Winnaar 60 Glen Kotzen 233

6 FEE FI FOE FUM 13 Θ 3 G Cheyne 60 Brett Crawford 803

7 HILDEGARDE 8 Θ 3 K de Melo 60 Adam Marcus 075

8 LIP SERVICE            διεγραφη

9 LUNAR TUNES 14 Θ 3 * L Tarentaal -2.5 kg 60 Michael Robinson 773

10 EVENING CHANT 3 Θ 3 R Khathi 60 Justin Snaith 605

11 OVER THE WAY 4 Θ 3 G Behr 60 Patrick Kruyer 665

12 JACARANDA 1 Θ 3 H v'd Hoven 60 Joey Ramsden 809

13 FREEDOM FLASHING              διεγραφη

14 GRACE AND GRANDEUR       διεγραφη

15 I LOVE MAMBO 16 Θ 3 * L Burke -4 kg 60 Brett Crawford 09

16 SLEEPING SINGLE 6 Θ 3 R Fourie 60 Justin Snaith 68

17 DUNTOCHE 5 Θ 4 * S Mbhele (-2.5kg) 60 Paul Reeves 290

ΠΡΟΤ: 2 DANCING FOR RAIN-1 AZIRI SUN-16 SLEEPING SINGLE-5 BLUSH SCARLET

024 - 16:15 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 6 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VFORVICTORY                       διεγραφη

2 MERCURANA 9 Ε 3 A Domeyer 59.5 Candice Bass-Robinson 871

3 BLACKBEARD 1 Ε 3 * S Mbhele -2.5 kg 58.5 Vaughan Marshall 531

4 SWIFT SURPRISE 8 Ε 3 R Fourie 58 Justin Snaith 261

5 DHARMA 6 Ε 3 A Andrews 57.5 Geoff Woodruff 561

6 TROOP THE COLOUR 5 Ε 4 S Cele 57.5 Peter D Wrensch 494

7 IN THE JUNGLE 7 Ε 6 L Mxothwa 57 Piet Steyn 466

8 MELIORA 3 Ε 4 G Behr 55 Glen Puller 830

9 MR LOVER BOY 2 Ε 6 H v'd Hoven 54 Piet Steyn 833

ΠΡΟΤ: 4 SWIFT SURPRISE-3 BLACKBEARD-9 MR LOVER BOY-6 TROOP THE COLOUR

026 - 16:50 -: 5.450 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 7- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CELESTIAL STORM 1 Θ 3 R Khathi 61 Glen Puller 190

2 THE BOSTON ROSE 6 Θ 4 R Fourie 60.5 Justin Snaith 060

3 VELVET DAWN 9 Θ 4 M Winnaar 58.5 Patrick Kruyer 930

4 KAWAKAMI 2 Θ 3 G Cheyne 57 Justin Snaith 273

5 FOURS A CROWD 8 Θ 4 K de Melo 56 Joey Ramsden 750

6 OVER AGAIN 7 Θ 4 C Orffer 55.5 Peter D Wrensch 604

7 ANDALUSIAN 5 Θ 3 * S Mbhele +0.5 -2.5 kg 52 Tobie Spies 920

8 ESTIMET 4 Θ 4 * L Burke +1.5 -4 kg 52 Tobie Spies 216

9 STEFFI'S GRAFT 3 Θ 4 A Andrews 52 Tobie Spies 109

ΠΡΟΤ: 2 THE BOSTON ROSE-1 CELESTIAL STORM-5 FOURS A CROWD-9 STEFFI'S GRAFT

028 - 17:25 -: 5.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 8 -1250m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TALITHA BOREALIS 7 Θ 4 R Fourie 60 Justin Snaith 619

2 HELEN'S IDEAL 5 Θ 3 A Domeyer 59 Paul Reeves 715

3 TWIN FALLS 1 Θ 3 K de Melo 53 Glen Kotzen 526

4 TROPICAL HIBISCUS 3 Θ 3 * L Tarentaal +0.5 -2.5 kg 52 Patrick Kruyer 518

5 WESTERN ANGEL 2 Θ 3 A Andrews 52 Candice Bass-Robinson 833

6 RUSH HOUR GIRL 8 Θ 4 G Cheyne 52 Patrick Kruyer 412

7 CROWDED HOUSE 6 Θ 3 * S Mbhele +0.5 -2.5 kg 52 Candice Bass-Robinson 676

8 NANNA ANNA 4 Θ 4 S Cele 52 Paul Reeves 908

ΠΡΟΤ: 2 HELEN'S IDEAL-6 RUSH HOUR GIRL-3 TWIN FALLS-5 WESTERN ANGEL

029 - 17:55 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 9-1250m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RED RASCAL 6 Ε 4 A Domeyer 60 Adam Marcus 218

2 WINGS OF HONOR 15 Θ 4 L Mxothwa 60 Glen Kotzen 640

3 TEMP THE TIGER 7 Ε 3 M Winnaar 58.5 Joey Ramsden 005

4 DRAGON POWER 14 Ε 3 K de Melo 58 Candice Bass-Robinson 413

5 JEPHTHAH 2 Ε 3 * S Mbhele -2.5 kg 56.5 Vaughan Marshall 620

6 MOON ROCK 1 Ε 4 D Ashby 56 Paul Reeves 685

7 SPIRIT OF SONG 3 Ε 3 R Khathi 55.5 Candice Bass-Robinson 100

8 BEETHOVEN 12 Ε 4 G Cheyne 55.5 Mike Stewart 172

9 BESTDAY OF MYLIFE                 διεγραφη

10 ICON KING 16 Ε 5 * L Tarentaal -2.5 kg 53.5 Mike Stewart 020

11 KING OF ACES 10 Ε 5 H v'd Hoven 53.5 Piet Steyn 509

12 READY TO RUMBLE 4 Ε 3 A Andrews 52 Glen Puller 977

13 BLACK BELT 9 Ε 4 B May (+0.5kg)  52 Eric Sands 700

14 DAYONAUT 17 Ε 7 S Cele 52 Paul Reeves 000

15 GREEN JACKET 13 Ε 3 R Fourie 61 Justin Snaith 510

ΠΡΟΤ: 4 DRAGON POWER-15 GREEN JACKET-1 RED RASCAL-8 BEETHOVEN

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter