Πρόγραμμα Ν.Α 19/03/19

Στο VAAL διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο σημερινό αλλοδαπό κουπόνι.Το στοιχηματικό ενδιαφέρον είναι μεγάλο,καθώς στο VAAL πάντα έχουμε μεγάλες αποδόσεις καί καλό θέαμα αφού διαγωνίζονται αρκετά άλογα πού δυσκολεύουν ακόμη περισσότερο την  πρόβλεψη.

 

012 - 13:10 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 1-2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NANDI'S VISION 1 Θ 3 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 692

2 FLYING FANTASY 7 Θ 3 J Penny 60 Brett Warren 985

3 VIDA AMOROSA 4 Θ 3 M V'Rensburg 60 Stephen Moffatt 658

4 MERENGUE 8 Θ 3 K Steyn 60 Chris Erasmus 046

5 ETERNAL SUMMER 3 Θ 3 C Habib 60 Sean Tarry 570

6 I'M THE ONE 5 Θ 3 S Brown 60 Stephen Moffatt 087

7 LACONIA 2 Θ 3 J Greyling 60 Weiho Marwing 772

8 ONE DOLLAR MASSAGE 6 Θ 4 M Yeni 60 Stephen Moffatt 544

ΠΡΟΤ: 8 ONE DOLLAR MASSAGE-1 NANDI'S VISION-7 LACONIA-2 FLYING FANTASY

014 - 13:45 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 2 -2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CONDOR GULCH 10 A 4 R Simons 60 Mike de Kock 313

2 YAMOTO 2 Ε 4 G Lerena 60 Sean Tarry 742

3 STORM WARNING 5 Ε 9 C Maujean 60 Fabian Habib 407

4 HORSEPLAY 11 Ε 4 M Yeni 58 Robbie Sage 561

5 PARISIENNE CHIC 4 Θ 6 S Khumalo 56.5 St John Gray 215

6 MIGHTY AND MAGIC 1 Ε 4 L Hewitson 56 Sean Tarry 635

7 TENDRE 8 Ε 5 R Danielson 56 Joe Soma 736

8 GENTLEMAN ONLY 9 Ε 6 * N Klink -2.5 kg 54 Tyrone Zackey 511

9 KURT'S APPROVAL 7 Ε 4 D L Habib +0.5 kg 52 Brian Wiid 252

10 GONNAFLY 3 Ε 4 * T Juglall -4 kg 52 Tyrone Zackey 980

11 SANTA VITTORIA 6 Θ 4 J Penny 50.5 J A Janse van Vuuren 652

ΠΡΟΤ: 9 KURT'S APPROVAL-1 CONDOR GULCH-8 GENTLEMAN ONLY-5 PARISIENNE CHIC

015 - 14:20 -: 6.200 €

VAAL Επίπεδη Race 3-1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 OSSETRA 4 Θ 5 * T Juglall -4 kg 60 Alec Laird 442

2 LONELY NIGHT 7 Θ 3 K Derere 57 Michael Mahiakola 180

3 THE SASH 10 Θ 3 M V'Rensburg 57 M G Azzie/A A Azzie 290

4 ANGELIC 6 Θ 4 C Herrera Gomez 57 Paul Peter 460

5 ITSMYDARLIN 3 Θ 5 C Zackey 57 Dorrie Sham 070

6 SATIN SLIPPER 13 Θ 3 L Hewitson 56.5 Sean Tarry 515

7 ELEGANCIA 9 Θ 5 C Maujean 56 Dorrie Sham 091

8 SHE ROCKS 5 Θ 3 D De Gouveia 55.5 Stuart Pettigrew 310

9 POORMANSLADY 2 Θ 4 R Simons 55 Mike de Kock 004

10 BATED BREATH 11 Θ 3 D L Habib 54.5 Paul Matchett 521

11 PICCADILLY SQUARE 12 Θ 4 R Munger 54 Craig Mayhew 064

12 WINGS OF LIGHT 8 Θ 3 M Yeni 53.5 St John Gray 008

13 CURBSTONE SHUFFLE 1 Θ 4 S Khumalo +1 kg 52 St John Gray 568

ΠΡΟΤ: 1 OSSETRA-10 BATED BREATH-8 SHE ROCKS-6 SATIN SLIPPER

017 -14:55 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 4- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROCKY NIGHT 2 Ε 3 C Zackey 60 Paul Peter 501

2 BUBBLY REPLY 1 Ε 6 * T Gumede -4 kg 58.5 Grant Maroun 000

3 CAPTAIN OF TORTUGA 3 Ε 3 P Strydom 57 Ormond Ferraris 222

4 EPIC DREAM 8 Ε 3 G Lerena 57 Candice Dawson 312

5 FIRED UP 9 Ε 3 R Simons 57 Mike de Kock 1

6 ANJOM 6 Ε 3 D De Gouveia 56.5 Mike de Kock 315

7 ANNEKA 5 Θ 3 L Hewitson 54.5 Sean Tarry 032

8 ROCKIN RUSSIAN 7 Θ 4 C Habib 54.5 Sean Tarry 056

9 MR TINSEL 4 Ε 5 * N Klink -2.5 kg 54.5 Brian Wiid 095

ΠΡΟΤ: 3 CAPTAIN OF TORTUGA-7 ANNEKA-4 EPIC DREAM-6 ANJOM

 

019 - 15:30 -: 7.400 €

VAAL Επίπεδη Race 5-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FULL MAST 7 Ε 4 G Lerena 60 M G Azzie/A A Azzie 579

2 SPLENDID GARDEN 8 Ε 7 * D Schwarz 60 M G Azzie/A A Azzie 677

3 DANZA 2 Ε 6 R Danielson 59 Alec Laird 122

4 GREEK FIRE 6 Ε 4 M V'Rensburg 59 M G Azzie/A A Azzie 205

5 CAPTAIN COURTEOUS 1 Ε 6 P Strydom 58 Barend Botes 177

6 SHENANIGANS 4 H 5 C Habib 58 Sean Tarry 102

7 WONDERWALL 3 Ε 4 L Hewitson 56.5 Sean Tarry 406

8 JIFFY 5 Ε 5 C Zackey 56 Erico Verdonese 098

9 SHOGUN 9 Ε 6 S Brown 56 Ormond Ferraris 414

ΠΡΟΤ: 3 DANZA-6 SHENANIGANS-1 FULL MAST-9 SHOGUN

021 - 16:05 -: 5.900 €

VAAL Επίπεδη Race 6 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRIPOD 12 Ε 4 C Zackey 60.5 Paul Peter 575

2 VARDO                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 EASTERN HEALER 1 A 3 D L Habib 57 Brian Wiid 51

4 FRIEND OF TIME 5 Ε 4 M V'Rensburg 57 M G Azzie/A A Azzie 183

5 MOSHAV 10 Ε 5 D De Gouveia 56 Stuart Pettigrew 012

6 ANJAAL 7 Ε 7 C Maujean 55.5 Jurgen van Heerden 070

7 JACK'S BACK 8 Ε 3 C Storey 55 Grant Maroun 018

8 REBEL RENEGADE 9 Ε 6 * D Schwarz 54.5 Roy Magner 271

9 HEYWOT 6 Ε 8 R Munger 54 Craig Mayhew 628

10 SEVENTH SON 3 Ε 4 M Yeni 53.5 Clinton Binda 077

11 LE TIGRE 2 Ε 5 * N Klink -2.5 kg 52 Barend Botes 005

12 SINGASWEWIN 11 Ε 5 * T Juglall -4 kg 52 Grant Maroun 790

ΠΡΟΤ: 5 MOSHAV-4 FRIEND OF TIME-8 REBEL RENEGADE-1 TRIPOD

023 - 16:40 -: 5.900 €

VAAL Επίπεδη Race 7-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GET YOUR GROVE ON 5 Θ 4 R Munger 61.5 Ashley Fortune 208

2 FLORIDA QUAYS 1 Θ 4 C Zackey 60.5 Stanley Ferreira 161

3 ELUSIVE BUTTERFLY 13 Θ 3 M V'Rensburg 60 Lucky Houdalakis 363

4 QUEBEC QUEEN 14 Θ 5 C Herrera Gomez 59.5 Paul Peter 107

5 WINE FESTIVAL 6 Θ 4 S Khumalo 59 Joey Ramsden 008

6 LONG POND 10 Θ 3 C Maujean 58.5 Dorrie Sham 440

7 TRICIA 3 Θ 4 * N Klink -2.5 kg 58 Tyrone Zackey 912

8 KICK BUTT 11 Θ 4 S Brown 56 Stephen Moffatt 806

9 BURINDI 9 Θ 3 R Simons 55 St John Gray 041

10 MOVIE AWARD 4 Θ 6 * K Matsunyane -2.5 kg 55 Chris Erasmus 545

11 SAND PRINCESS 16 Θ 3 L Hewitson 54.5 Sean Tarry 607

12 IT IS NOT OVER                    ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 VICTORIA YOUNG 7 Θ 7 D L Habib 53.5 Luchelle Kruger 780

14 FLY NORTH 12 Θ 4 D De Gouveia +0.5 kg 52 Barend Botes 353

15 VARGRAVES 15 Θ 4 K Steyn 52 David Nieuwenhuizen 086

16 WRAP IT UP 17 Θ 4 C Habib +1 kg 52 St John Gray 440

17 DIVA FAUSTINA 2 Θ 4 * D R Lerena +1.5 -1.5 kg 52 David Nieuwenhuizen 088

18 EMPRESS ROCK 18 Θ 4 M Yeni 52 Weiho Marwing 036

19 SNOW PATH 8 Θ 5 J Penny 52 Brian Wiid 579

ΠΡΟΤ: 3 ELUSIVE BUTTERFLY-7 TRICIA-2 FLORIDA QUAYS-1 GET YOUR GROVE ON

 

025 - 17:15 -: 5.900 €

VAAL Επίπεδη Race 8-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LAST GIRL STANDING 4 Θ 6 S Khumalo 61 St John Gray 238

2 SOUL OF WIT               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 RINGS AND THINGS 5 Θ 4 R Munger 60.5 Ashley Fortune 725

4 KIRKCONNEL LASS 9 Θ 5 S Brown 60 Stephen Moffatt 703

5 SILVEZ 20 Θ 4 * D R Lerena -1.5 kg 59 Fabian Habib 120

6 MISTRESSOFMYFATE 1 Θ 3 M V'Rensburg 58.5 M G Azzie/A A Azzie 1

7 LOUVAIN 19 Θ 3 J Sampson 58 Erico Verdonese 14

8 BOUTIQUE 17 Θ 4 G Lerena 57.5 Alec Laird 51

9 SHADOW QUEEN 16 Θ 3 D De Gouveia 56.5 David Nieuwenhuizen 180

10 JUST DANCE 8 Θ 3 L Hewitson 56 Paul Peter 1

11 GOLD DAWN 10 Θ 4 C Maujean 56 Dorrie Sham 270

12 NINJARA 18 Θ 4 D L Habib 56 Lucky Houdalakis 800

13 KISSMEINMYDREAMS             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

14 MELINDA'S GARDEN 3 Θ 4 J Penny 55.5 Tobie Spies 000

15 WALNUT DASH 7 Θ 3 * N Klink -2.5 kg 52 Tyrone Zackey 797

16 BRAVE ZNDAYA 6 Θ 3 M Yeni 52 Chris Erasmus 650

17 PACHANGA 11 Θ 5 C Bantam 52 Ashley Fortune 675

18 WALLABY WANABE 15 Θ 4 * D Schwarz +0.5 52 Deshone Steyn 078

19 BECKONING 13 Θ 5 * K Matsunyane +1.5 -2.5 kg 52 St John Gray 909

20 GEORGIA MAY 12 Θ 4 K Steyn 52 David Kuit 809

ΠΡΟΤ: 8 BOUTIQUE-10 JUST DANCE-6 MISTRESSOFMYFATE-3 RINGS AND THINGS

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter