Πρόγραμμα Ν.Α 21/04/19

8 ενδιαφέρουσες ιπποδρομίες από το SCOTTSVILLE της Ν.Α περιλαμβάνει το σημερινό αλλοδαπό κουπόνι.Οι περισσότερες είναι ιδιαίτερα ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και αναμένουμε θεαματικές αφίξεις πού θα συνοδευτούν από μεγάλες αποδόσεις.Δεν ιππεύουν οι αναβάτες S Brown καί B Jacobson.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

013 SCOTTSVILLE 1 13:55 013-015-017 013-015-017-019-022-025 013-015

015 SCOTTSVILLE 2 14:30 015-017-019 015-017-019-022-025-027-029 015-017

017 SCOTTSVILLE 3 15:05 017-019-022 017-019-022-025-027-029 017-019

019 SCOTTSVILLE 4 15:40 019-022-025 019-022-025-027 019-022

022 SCOTTSVILLE 5 16:15 022-025-027 022-025

025 SCOTTSVILLE 6 16:50 025-027-029 025-027

027 SCOTTSVILLE 7 17:25 027-029

029 SCOTTSVILLE 8 18:00

013 - 13:55 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFRICADIA 7 Ε 2 B Lerena 60 R A Hill/S R Hill 0

2 ANGELICO 8 A 2 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 46

3 ARIZONA SILK 6 Ε 2 J Barnes 60 Nathan Kotzen 4

4 CAPE DOCTOR 10 Ε 2 S Moodley 60 R A Hill/S R Hill 75

5 CARTEL CAPTAIN 12 A 2 S Veale 60 Dennis Drier 2

6 FILANTROPO 9 Ε 2 J L Samuel 60 Michael Roberts 6

7 HIGH VOLTAGE 4 A 2 C Zackey 60 Duncan Howells 42

8 PRINCE OF PERSIA 13 A 2 W Kennedy 60 Glen Kotzen 5

9 STRAIGHT 1 Ε 2 C Orffer 60 Michael Miller 580

10 STRAIGHT SHOOTER 3 Ε 2 * Y Ramzan -4 kg 60 Michael Roberts 0

11 TINKER TAILOR 5 Ε 2 * L J Ferraris 60 Doug Campbell 0

12 TOM BOMBADIL 2 A 2 S Randolph 60 Darryl Moore 3

13 WE LIGHT THE FIRE 11 A 2 L Hewitson 60 Yogas Govender 42

ΠΡΟΤ: 8 PRINCE OF PERSIA-7 HIGH VOLTAGE-13 WE LIGHT THE FIRE-2 ANGELICO

015 - 14:30 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DECLARATION OF WAR 11 Ε 2 W Kennedy 60 Doug Campbell 6

2 ELITE STATUS            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 FOOLS GOLD 12 Ε 2 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 22

4 INTO THE FUTURE 7 Ε 2 B Lerena 60 R A Hill/S R Hill 1

5 LAMBERTI 9 A 2 C Zackey 60 Ivan Van Wyk 5

6 LEICESTER SQUARE 3 Ε 2 * K Sakayi -1.5 kg 60 Glen Kotzen 0

7 MAH BIN 13 A 2 M Yeni 60 Nathan Kotzen 29

8 PALACE HOUSE 5 A 2 L Hewitson 60 Michael Roberts 7

9 PINKERTON 8 A 2 R Fourie 60 Justin Snaith 6

10 POINCIANA 10 A 2 G Cheyne 60 Glen Kotzen 5

11 RON'S JOY 2 Ε 2 * L J Ferraris 60 Michael Miller 357

12 SEA SCAPE 1 A 2 S Veale 60 Dennis Drier 67

13 STAR CRUSADE 6 A 2 S Moodley 60 Garth Puller 79

ΠΡΟΤ: 3 FOOLS GOLD-4 INTO THE FUTURE-9 PINKERTON-8 PALACE HOUSE

017 - 15:05 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANGEL BOUQUET 6 Θ 2 L Hewitson 60 Yogas Govender 64

2 CLEAR HORIZONS 10 Θ 2 R Munger 60 Chesney van Zyl 426

3 CODDIWOMPLE            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 HOPSKIPANDJUMP 4 Θ 2 G Wright 60 Michael Roberts 255

5 MISS FLORIDA 1 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith 1

6 ROSE DANCER 9 Θ 2 S Veale 60 Dennis Drier 422

7 ROSE MOON 3 Θ 2 B Lerena 60 Darryl Moore 2

8 SALAH'S GIRL 2 Θ 2 M V'Rensburg 60 Louis Goosen 38

9 SIMPLY RUSSIAN 8 Θ 2 S Moodley 60 Garth Puller 63

10 TALIA AL GHUL 5 Θ 2 W Kennedy 60 Paul Gadsby 6

ΠΡΟΤ: 5 MISS FLORIDA-6 ROSE DANCER-9 SIMPLY RUSSIAN-2 CLEAR HORIZONS

019 - 15:40 -: 6.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 OURO 6 Θ 4 G Lerena 61 Paul Peter 845

2 LUNAR RUSH 8 Θ 5 C Zackey 60 Duncan Howells 440

3 AHOY ME MATEY 7 Θ 5 G Wright 58.5 Andre Nel 707

4 SHE'S A DREAM 9 Θ 4 B Lerena 58.5 Mark Dixon 029

5 ROCKING RUBY 11 Θ 4 G Cheyne 57 Wendy Whitehead 388

6 SHE'S A FORTRESS 1 Θ 6 S Brown 57 Corinne Bestel 809

7 KEEP IT REAL 10 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 56 Glen Kotzen 104

8 ZADORA 5 Θ 5 L Hewitson 55.5 Greg & Karen Anthony 135

9 IN THE STARS 3 Θ 3 S Veale 55 Dennis Drier 050

10 EXTRAVARGANT 2 Θ 3 S Randolph 54 Tony Rivalland 211

11 CHERRY POP 12 Θ 3 * K Sakayi -1.5 kg 52.5 Glen Kotzen 161

12 I'M FREE 4 Θ 3 M Yeni 52 Wayne Badenhorst 887

ΠΡΟΤ: 10 EXTRAVARGANT -4 SHE'S A DREAM-11 CHERRY POP-5 ROCKING RUBY

022 - 16:15 -: 7.800 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5 - 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STRATHDON 5 Ε 5 R Fourie 61.5 Justin Snaith 533

2 SILVER ROSE 8 Ε 6 G Wright 58.5 Andre Nel 221

3 WARFARER 7 Ε 5 B Lerena 57 Lezeanne Forbes 776

4 OLLIVANDER 6 Ε 5 C Orffer 57 Brett Crawford 928

5 PATHS OF VICTORY 4 Ε 3 W Kennedy 55.5 Gareth van Zyl 225

6 TOP CLASSMAN 2 Ε 4 R Munger 55.5 Frank Robinson 174

7 CAT'S LEGACY               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 THE SULTANS BAZAAR 3 Ε 3 K de Melo 52.5 Dean Kannemeyer 461

9 BRIGHTEYEBUSHYTAIL 1 Ε 4 M Yeni 52.5 Duncan Howells 539

10 IMPACT ZONE 11 Ε 6 * K Sakayi 50 Doug Campbell 542

11 JANICE'S SECRET 9 Θ 5 S Moodley +1 kg 50 Frank Robinson 726

ΠΡΟΤ: 1 STRATHDON-2 SILVER ROSE-5 PATHS OF VICTORY-6 TOP CLASSMAN

025 - 16:50 -: 9.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6 - 1750m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SABINA'S DYNASTY 3 Θ 5 G Cheyne 61.5 Brett Crawford 207

2 MIYABI GOLD 5 Θ 4 R Fourie 60 Justin Snaith 297

3 MISS SMARTY PANTS 6 Θ 4 K de Melo 57 Dean Kannemeyer 151

4 FOLK DANCE 9 Θ 4 G Lerena 57 Paul Peter 484

5 TALITHA BOREALIS 8 Θ 4 * L J Ferraris 57 Justin Snaith 197

6 LUNA CHILD 11 Θ 4 M Yeni 57 Glen Kotzen 640

7 PERFECT TIGRESS 4 Θ 3 M V'Rensburg 55.5 M G Azzie/A A Azzie 251

8 EXPEDITE 7 Θ 4 W Kennedy 55.5 Glen Kotzen 113

9 JAMRA 1 Θ 4 L Hewitson 52.5 Sean Tarry 377

10 REACTIVE GLAZE 2 Θ 3 * K Sakayi 50 Michael Miller 140

11 KILMOKEA 10 Θ 5 G Wright 50 R A Hill/S R Hill 562

12 WOODSTOCK FAIRY 12 Θ 4 R Munger +1.5 kg 50 Candice Bass-Robinson 456

ΠΡΟΤ: 8 EXPEDITE-7 PERFECT TIGRESS-2 MIYABI GOLD-3 MISS SMARTY PANTS

027 - 17:25 -: 9.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7 - 1750m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EYES WIDE OPEN 3 A 4 G Cheyne 61.5 Glen Kotzen 369

2 MADE TO CONQUER 8 Ε 5 R Fourie 60 Justin Snaith 220

3 PLATINUM PRINCE 5 Ε 5 * L J Ferraris 57 Justin Snaith 874

4 GIMME ONE NIGHT 9 Ε 5 C Orffer 55.5 Brett Crawford 115

5 SILVA'S BULLET 7 Ε 4 K de Melo 55.5 Dean Kannemeyer 213

6 WEALTHY 2 Ε 6 S Veale 54 Dennis Drier 515

7 SHENANIGANS 6 H 5 L Hewitson 54 Sean Tarry 292

8 ORPHEUS 4 Ε 4 M V'Rensburg 54 M G Azzie/A A Azzie 411

9 OUR COYS 1 Ε 4 W Kennedy +1 kg 50 Paul Lafferty 932

ΠΡΟΤ: 2 MADE TO CONQUER-1 EYES WIDE OPEN-7 SHENANIGANS-5 SILVA'S BULLET

029 - 18:00 -: 5.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 8-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CABO DA CRUZ 9 Ε 4 G Lerena 61 Dennis Drier 311

2 COLDHARDCASH 11 Ε 3 C Zackey 59.5 Duncan Howells 419

3 RUBY SPIRIT 4 Ε 3 M Yeni 59.5 Duncan Howells 210

4 MASHARI 12 Ε 4 R Fourie 59 Garth Puller 215

5 EASTBROOK 7 Ε 3 S Moodley 58 Greg & Karen Anthony 000

6 FIELDMARSHAL FENIX 5 Ε 6 * L J Ferraris 57.5 Sean Tarry 926

7 PANZA                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 MAA NONU 1 Ε 3 E S Ngwane 57 Lezeanne Forbes 210

9 SELAILAI 14 Ε 4 G Wright 57 Andre Nel 638

10 SPIRIT OF SONG 8 Ε 3 R Munger 55.5 Candice Bass-Robinson 003

11 COPENHAGEN 2 Ε 3 L Hewitson 54.5 Paul Peter 752

12 NORTHERN ROUTE 13 Ε 4 S Veale 53 Dennis Drier 000

13 PUTCHINI 3 Ε 7 W Kennedy 53 Ivan Van Wyk 551

14 LUNAR TIDE 10 Θ 5 * K Sakayi -1.5 kg 52 Paul Lafferty 077

ΠΡΟΤ: 1 CABO DA CRUZ-4 MASHARI-10 SPIRIT OF SONG-3 RUBY SPIRIT

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter