Πρόγραμμα Ν.Α 21/05/19

Στο VAAL διεξάγονται οι κούρσες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο σημερινό αλλοδαπό κουπόνι.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα καί αναμένουμε μεγάλες αποδόσεις.Δεν ιππεύει ο M Yeni λόγω ιατρικής γνωμάτευσης,ενώ ο αναβάτης M Mjoka δεν δικαιούται πλέον χάρη.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

012 VAAL 1 13:15 012-014-015 012-014

014 VAAL 2 13:50 014-015-017 014-015-017-018-020-022 014-015

015 VAAL 3 14:25 015-017-018 015-017-018-020-022-024-027 015-017

017 VAAL 4 15:00 017-018-020 017-018-020-022-024-027 017-018

018 VAAL 5 15:35 018-020-022 018-020-022-024 018-020

020 VAAL 6 16:10 020-022-024 020-022

022 VAAL 7 16:45 022-024-027 022-024

024 VAAL 8 17:15 024-027

027 VAAL 9 17:50

012 - 13:15 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 1- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALLMYLOVING 5 Θ 2 C Maujean 60 Dorrie Sham 456

2 ASTROLABE 6 Θ 2 J Penny 60 Mike de Kock 00

3 BEFORE THE DAWN 9 Θ 2 M Yeni 60 Ashley Fortune ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 CODE BLACK 11 Θ 2 M Thackeray 60 Tobie Spies 404

5 COIRA 3 Θ 2 S Khumalo 60 Chris Erasmus 26

6 LITTLE RAIN 7 Θ 2 W Kennedy 60 Candice Dawson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 RISK TAKER 2 Θ 2 R Simons 60 Mike de Kock ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 SEEKING HEART 4 Θ 2 K Steyn 60 Paul Peter ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 SIX FERRARIS 12 Θ 2 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 SOLAR FLARE 8 Θ 2 M V'Rensburg 60 M G Azzie/A A Azzie 2

11 TUNGSTEN 1 Θ 2 D L Habib 60 Paul Matchett 098

12 TWO PATHS            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 10 SOLAR FLARE-5 COIRA-7 RISK TAKER-3 BEFORE THE DAWN

014 - 13:50 -: 6.950 €

VAAL Επίπεδη Race 2 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PERFECT TIGRESS 4 Θ 3 S Khumalo 60 M G Azzie/A A Azzie 519

2 SILVER THURSDAY 1 Θ 4 G Lerena 58.5 Mike de Kock 864

3 I LIKE IT 3 Θ 3 S Brown 58 Stephen Moffatt 020

4 COLD CASH 2 Θ 6 * D Schwarz 57.5 Gary Alexander 560

5 JAMRA 5 Θ 4 L Hewitson 54.5 Sean Tarry 774

6 RABIA THE REBEL 6 Θ 4 D De Gouveia +0.5 kg 52 Brett Webber 100

ΠΡΟΤ: 1 PERFECT TIGRESS-2 SILVER THURSDAY-5 JAMRA

015 - 14:25 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 3 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALIBI GUY 9 A 2 R Simons 60 Mike de Kock ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 DADS ROOTS 2 A 2 * D Schwarz 60 Gokhan Terzi 74

3 DANCING INTHE RAIN 5 A 2 D De Gouveia 60 Mike de Kock ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 KRYGER 10 Ε 2 * D R Lerena -1.5 kg 60 Paul Matchett 076

5 MAGIC VISION 6 Ε 2 C Maujean 60 Dorrie Sham 333

6 RED WOLF 4 Ε 2 J Sampson 60 Tobie Spies 00

7 SET THE STANDARD 3 A 2 S Khumalo 60 Lucky Houdalakis 0

8 STEAK AND ALE 7 A 2 M Yeni 60 Robbie Sage 57

9 TIGER'S ROCK 8 A 2 G Lerena 60 Joe Soma 82

10 WAR JEWEL 1 Ε 2 * M Mjoka -1.5 kg 60 Dorrie Sham 777

ΠΡΟΤ: 5 MAGIC VISION-9 TIGER'S ROCK-8 STEAK AND ALE-2 DADS ROOTS

017 - 15:00 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 4-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DESTINYS GAME 3 Θ 3 W Kennedy 60 Paul Peter 285

2 SPARKLING GOLD 11 Θ 3 M Yeni 60 Michael Mahiakola 353

3 DANCING FOR RAIN 12 Θ 3 R Simons 60 Ashley Fortune 880

4 THE GREAT QUEEN 1 Θ 3 * D R Lerena -1.5 kg 60 David Nieuwenhuizen 065

5 STRAWBERRY MIST 4 Θ 3 C Maujean 60 Craig Mayhew 649

6 WILKES COUNTY 8 Θ 3 L Hewitson 60 St John Gray 853

7 TIDAL TUSSLE 9 Θ 4 M V'Rensburg 60 St John Gray 664

8 AIDEEN 10 Θ 3 S Fortune 60 Ashley Fortune 059

9 ENYA 5 Θ 3 D L Habib 60 Luchelle Kruger 00

10 EXTRAVERT 6 Θ 3 G Lerena 60 David Nieuwenhuizen 5

11 LADY COCO        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 THE WHISPER 7 Θ 3 D De Gouveia 60 Devin Little 00

13 MARGOT'S MAGIC 2 Θ 2 R Danielson 56 Roy Magner 587

ΠΡΟΤ: 1 DESTINYS GAME-10 EXTRAVERT-2 SPARKLING GOLD-7 TIDAL TUSSLE

018 - 15:35 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 5 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LEMON DROP SHOT 7 Ε 3 G Lerena 60 Geoff Woodruff 722

2 GIMME THE FIRE 9 Ε 3 C Maujean 60 Dorrie Sham 224

3 FORT CAROL 12 Ε 3 R Simons 60 Mike de Kock 233

4 MARSHALL FOCH 2 Ε 3 W Kennedy 60 Paul Peter 404

5 GOLD GRIFFIN 10 Ε 3 C Habib 60 Paul Peter 967

6 WESTERN OASIS 5 Ε 3 L Hewitson 60 Paul Peter 469

7 BRAVE DETAIL 1 Ε 3 R Danielson 60 Romeo Francis 004

8 MOUNT RAINIER 4 Ε 3 S Brown 60 Stephen Moffatt 708

9 SELL HIGH 6 Ε 3 * M Mjoka -1.5 kg 60 Dorrie Sham 070

10 HIGHWAY EXPRESS 11 Ε 3 D L Habib 60 Grant Maroun 000

11 BINKY 8 Ε 3 M V'Rensburg 60 Geoff Woodruff 63

12 ZAR 3 A 4 * K Matsunyane -1.5 kg 60 Sean Tarry 8

ΠΡΟΤ: 1 LEMON DROP SHOT-3 FORT CAROL-2 GIMME THE FIRE-5 GOLD GRIFFIN

020 - 16:10 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 6- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VISTULA 5 Θ 3 G Lerena 60 Paul Peter 221

2 FARIHA 6 Θ 3 R Simons 60 Mike de Kock 194

3 LADY VAL 3 Θ 4 * M Mjoka -1.5 kg 59 Mike de Kock 399

4 WESTWING BELTER 7 Θ 3 M Yeni 57 Stephen Moffatt 513

5 UNTIL DAWN 2 Θ 4 * N Klink -2.5 kg 57 Chris Erasmus 009

6 JENNY MCGEE 8 Θ 4 C Maujean 55.5 Johan van Eck 600

7 GENEROSO 9 Θ 5 C Habib 55.5 Romeo Francis 960

8 MISS KHALIFA 1 Θ 3 * D Schwarz 55 Tobie Spies 600

9 KAPAMA 10 Θ 3 D De Gouveia 54 Brett Webber 050

10 WINGS OF CHARNE     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 1 VISTULA-4 WESTWING BELTER-2 FARIHA-3 LADY VAL

022 - 16:45 -: 4.550 €

VAAL Επίπεδη Race 7 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MOUNT KEITH 4 Ε 5 C Bantam 62 Ashley Fortune 033

2 TRUE WORDS 10 Ε 4 S Brown 59.5 Tobie Spies 100

3 MOSHAV 5 Ε 5 D De Gouveia 59 Stuart Pettigrew 362

4 PELICAN BAY 13 Ε 3 K Steyn 57.5 Paul Peter 176

5 TARZAN 8 Ε 3 M Yeni 57.5 David Nieuwenhuizen 500

6 BAAHIR 14 Ε 6 S Khumalo 57 Dorrie Sham 523

7 COPENHAGEN 9 Ε 3 G Lerena 56 Paul Peter 256

8 IN THE GAME 16 A 4 L Hewitson 55.5 Brett Webber 192

9 NENG KAPA NENG 2 Ε 3 * D Schwarz 54.5 Roy Magner 833

10 NOW AND FOREVER 12 Ε 3 D L Habib 54.5 Paul Matchett 748

11 COP SHOP 15 Θ 4 C Storey 53 St John Gray 808

12 SEVENTH SON 6 Ε 4 C Habib 53 Clinton Binda 507

13 SNOW IN SEATTLE 3 Ε 5 * N Klink -2.5 kg 53 Barend Botes 095

14 MELCHIZEDEK 1 Ε 3 W Kennedy 52 Paul Peter 090

15 SHARP GITANO 11 Ε 4 J Penny 52 Brett Warren 695

16 SINGASWEWIN 7 Ε 5 * T Juglall -4 kg 52 Grant Maroun 000

ΠΡΟΤ: 3 MOSHAV-6 BAAHIR-8 IN THE GAME-

024 - 17:15 -: 4.550 €

VAAL Επίπεδη Race 8 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TSITSIKAMMA BUSH 4 Ε 3 M Yeni 60.5 Ashley Fortune 492

2 LAST GIRL STANDING 11 Θ 6 S Khumalo 60.5 St John Gray 809

3 MOON WARRIOR 8 Ε 3 C Maujean 60 Dorrie Sham 441

4 HARTLEYFOUR 12 Ε 3 * D Schwarz 59.5 Roy Magner 719

5 PASSION PEACH 1 Θ 4 R Simons 59 Barend Botes 608

6 WHAT A POET                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 CHAINSAW 2 Ε 3 S Brown 57.5 Stephen Lerena 010

8 GOOD EMPEROR 14 Ε 4 C Habib 56.5 Clinton Binda 074

9 KING OF THE DELTA 7 Ε 4 D De Gouveia 55.5 Stuart Pettigrew 258

10 MASTER BOULDER 6 Ε 5 D L Habib 55.5 Paul Matchett 370

11 PRINCE JORDAN 3 Ε 4 L Hewitson 55.5 Grant Maroun 006

12 WOTTAHOTTIE 13 Ε 7 W Kennedy 55.5 Paul Peter 961

13 CASCIANO 15 Ε 7 C Storey 54 Brett Warren 007

14 HEYWOT 9 Ε 8 * M Mjoka -1.5 kg 54 Craig Mayhew 677

15 QUEEN RACHEL                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

16 HOT AUGUST 10 Ε 6 * N Klink -2.5 kg 52 David Nieuwenhuizen 200

ΠΡΟΤ: 12 WOTTAHOTTIE-1 TSITSIKAMMA BUSH-2 LAST GIRL STANDING-3 MOON WARRIOR

027 - 17:50 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 9- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRUTH OR DARE 3 Θ 3 D L Habib 60 Paul Matchett 802

2 MISS SAMURAI 8 Θ 3 R Simons 60 Ashley Fortune 263

3 MIDNIGHT TOP 14 Θ 3 L Hewitson 60 St John Gray 737

4 MEGA LEE 4 Θ 4 C Bantam 60 Heather E Adamson 900

5 GATE RELIEF 12 Θ 3 C Storey 60 St John Gray 807

6 CAPTAIN'S LEGACY 2 Θ 3 * K Matsunyane -1.5 kg 60 Clinton Binda 800

7 ROOIDUIN                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 RUSTLING BREEZE        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 SHE'S SO RAD 11 Θ 3 R Danielson 60 Candice Dawson 0

10 CELESTIAL FIRE 9 Θ 2 M Yeni 57 Fabian Habib 40

11 INCOGNITO 6 Θ 2 C Habib 57 Grant Maroun 08

12 LATOYA 13 Θ 2 * D Schwarz 57 Romeo Francis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 MONTREAL MIST 5 Θ 2 G Lerena 57 Sean Tarry 325

14 NAZARETH 1 Θ 2 W Kennedy 57 Paul Peter ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 13 MONTREAL MIST-2 MISS SAMURAI-1 TRUTH OR DARE-12 LATOYA

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter