Πρόγραμμα Ν.Α 29/05/19

Στο GREYVILLE διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο σημερινό αλλοδαπό κουπόνι,με τις περισσότερες να είναι ιδιαίτερα ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα.Τις προτάσεις μας ,τις αλλαγές ανάβασης,τούς ταχύτερους ίππους αλλά καί τις διαγραφές πού έχουν προκύψει μπορείτε να τις δείτε παρακάτω.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 GREYVILLE 1 12:45 011-012-013 011-012

012 GREYVILLE 2 13:20 012-013-014 012-013-014-016-018-020 012-013

013 GREYVILLE 3 13:55 013-014-016 013-014-016-018-020-022-024 013-014

014 GREYVILLE 4 14:30 014-016-018 014-016-018-020-022-024 014-016

016 GREYVILLE 5 15:05 016-018-020 016-018-020-022 016-018

018 GREYVILLE 6 15:40 018-020-022 018-020

020 GREYVILLE 7 16:20 020-022-024 020-022

022 GREYVILLE 8 16:55 022-024

024 GREYVILLE 9 17:30

011 - 12:45 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFRICADIA 6 Ε 2 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 07

2 CAPE DOCTOR 2 Ε 2 S Veale 60 R A Hill/S R Hill 750

3 FILANTROPO 10 Ε 2 * A Arries 60 Michael Roberts 60

4 GREY POWER            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 HEROIC DEED 1 Ε 2 W Kennedy 60 Gareth van Zyl 76

6 JUNIPER LANE 9 Ε 2 M Khan 60 Kumaran Naidoo 854

7 JUSTINIAN 7 A 2 S Brown 60 Yogas Govender 5

8 LIBERTY HALL 8 A 2 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 3

9 MAN OF ACTION 3 A 2 S Moodley 60 Greg & Karen Anthony 1

10 WISHFUL GIRL LINN 5 Θ 2 A Mgudlwa 57.5 Garth Puller 322

ΤΑΧΥΤ: 10 WISHFUL GIRL LINN η 6 JUNIPER LANE

ΠΡΟΤ: 6 JUNIPER LANE-10 WISHFUL GIRL LINN-1 AFRICADIA-5 HEROIC DEED

012 -13:20 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAPTAIN DEMONAMI             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 DO OR DARE 11 Ε 2 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 8

3 FOOLS GOLD 9 Ε 2 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 222

4 IMPRESSIVE MASTER 5 Ε 2 L Hewitson 60 Dennis Bosch 8

5 JALAPENO 8 Ε 2 A Marcus 60 Gareth van Zyl 605

6 LAMBERTI 3 A 2 J L Samuel 60 Ivan Van Wyk 769

7 NOBLE DEED 6 A 2 S Moodley 60 Michael Miller 59

8 TOM BOMBADIL 2 A 2 S Randolph 60 Darryl Moore 30

9 UNCLE FRANK 10 Ε 2 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 33

10 UP RIVER 7 Ε 2 S Veale 60 R A Hill/S R Hill 82

11 VALLIANT KNIGHT 4 A 2 D Dillon 60 Doug Campbell 550

ΤΑΧΥΤ:9  UNCLE FRANK η 3 FOOLS GOLD

ΠΡΟΤ: 5 JALAPENO-9 UNCLE FRANK-4 IMPRESSIVE MASTER-3 FOOLS GOLD

013 - 13:55 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRIPLE FATE LINE 2 A 3 B Lerena 60 R A Hill/S R Hill 130

2 EUPHORIC 10 Ε 3 * L J Ferraris 59.5 Dennis Drier 615

3 SCRABBLE 6 Ε 4 L Hewitson 58.5 Tony Rivalland 006

4 INVERROCHE 9 Θ 3 K de Melo 57 Mark Dixon 460

5 MASTAGAMBIT 4 Ε 3 S Veale 57 Dennis Drier 484

6 TRIPPI'S EXPRESS 8 Ε 3 C Orffer 57 Brett Crawford 422

7 VIKRAM 1 Ε 3 G Wright 57 Andre Nel 263

8 POLLARD 3 Ε 3 S Randolph 57 Tony Rivalland 391

9 CELEBRATION ROCK 7 Ε 3 M Khan 55 Paul Lafferty 668

10 LANA BELLE 5 Θ 3 C Zackey 54 Adam Marcus 12

ΤΑΧΥΤ: 5 MASTAGAMBIT η 6 TRIPPI'S EXPRESS

ΠΡΟΤ: 6 TRIPPI'S EXPRESS-10 LANA BELLE-7 VIKRAM-5 MASTAGAMBIT

014 - 14:30 -: 4.200 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROY'S STINGRAY 15 Θ 4 B Fayd'Herbe 60.5 Alyson Wright 910

2 AMEX 10 Θ 3 A Marcus 60 Nathan Kotzen 221

3 SUZI WOO 1 Θ 4 D Dillon 59.5 Shane Humby 023

4 HOME RULER 4 Θ 3 S Veale 59 Dennis Drier 845

5 MISSIBABA 9 Θ 5 M Yeni 58.5 Dennis Bosch 490

6 LOVE BUTTON 12 Θ 3 * K Sakayi -1.5 kg 58 Glen Kotzen 231

7 DREAMS ARE MADE 2 Θ 4 C Orffer 57.5 Brett Crawford 904

8 I'M FREE 14 Θ 3 * T Gumede -4 kg 57 Wayne Badenhorst 740

9 CALL ME TONIGHT 11 Θ 3 S Moodley 56.5 Kumaran Naidoo 541

10 TUULIKKI 6 Θ 4 * A Arries 56.5 Garth Puller 746

11 ROSE OF PERU 7 Θ 4 G Wright 56 Corinne Bestel 737

12 MYSTICAL SUMMER           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 LINNGER LONGER 8 Θ 4 * J Gates (-2.5kg) 52 Louis Goosen 875

ΤΑΧΥΤ: 4 HOME RULER η 8 I'M FREE

ΠΡΟΤ: 2 AMEX-3 SUZI WOO-1 ROY'S STINGRAY-4 HOME RULER

016 - 15:05 -: 4.200 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GENEREIGHT 11 Θ 3 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 416

2 MAMBO LYRIC 13 Θ 3 * L J Ferraris 59.5 Nathan Kotzen 920

3 MIESQUE SUNRISE 6 Θ 3 W Kennedy 59 Wayne Badenhorst 326

4 POPOVA 4 Θ 3 S Brown 59 Alistair Gordon 012

5 MISS CALYPSO 2 Θ 3 A Marcus 57.5 Gavin van Zyl 961

6 MARSALA 8 Θ 4 * A Arries 56.5 Michael Roberts 089

7 GOLDEN SYRUP 5 Θ 4 * J Gates -2.5 kg 56 Louis Goosen 347

8 BEQUIA 1 Θ 3 L Hewitson 55 Garth Puller 364

9 KILVINGTON 10 Θ 3 * K Sakayi -1.5 kg 55 Wendy Whitehead 544

10 SPRING LIGHTNING             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 WELAKAPELA 12 Θ 2 * T Gumede -4 kg 53 Yadav Singh 316

12 ROYAL KAITRINA 3 Θ 6 * X Jacobs +1.5 -4 kg 52.5 Kumaran Naidoo 027

13 LILIBET 7 Θ 4 M Yeni 56.5 Nathan Kotzen 536

ΤΑΧΥΤ: 9 KILVINGTON η 12 ROYAL KAITRINA

ΠΡΟΤ: 5 MISS CALYPSO-3 MIESQUE SUNRISE-1 GENEREIGHT-9 KILVINGTON

018 -15:40 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PUMPKIN QUEEN 9 Θ 4 K de Melo 61 Dean Kannemeyer 334

2 STELVIO 8 Θ 4 S Veale 61 Dennis Drier 113

3 LANARK 1 Θ 4 G Wright 60 Andre Nel 766

4 WAITING FOR CHANGE 5 Θ 3 B Lerena 59.5 R A Hill/S R Hill 310

5 BE YOURSELF            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 SHE'S A DREAM 2 Θ 4 * A Arries 58.5 Mark Dixon 297

7 BON BON 7 Θ 5 * J Gates -2.5 kg 58 Glen Kotzen 647

8 AWAYINTHEWOODS 3 Θ 3 C Orffer 55.5 Brett Crawford 550

9 JUST ONE MORE 6 Θ 4 L Hewitson 55 Jeff Freedman 545

ΤΑΧΥΤ: 9 JUST ONE MORE η 7 BON BON

ΠΡΟΤ: 9 JUST ONE MORE-1 PUMPKIN QUEEN-2 STELVIO-7 BON BON

020 - 16:20 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VELVET SEASON 4 Ε 3 G Wright 60 Andre Nel 242

2 WORLD CRUISE 10 Ε 4 B Fayd'Herbe 60 Frank Robinson 422

3 MYRRH 5 Ε 3 * X Jacobs -4 kg 60 Wayne Badenhorst 057

4 JUMPING CASTLE 8 A 3 * K Sakayi -1.5 kg 60 Ivan Van Wyk 644

5 CASSIUS COLT 9 Ε 4 D Dillon 60 Garth Puller 226

6 ROY'S PHYSCO 1 Ε 4 A Marcus 60 Alyson Wright 222

7 MR RABE 7 A 4 M Yeni 60 Greg & Karen Anthony 064

8 NISIDOMINUS 6 Ε 3 S Veale 60 Nathan Kotzen 870

9 APPLE MAGIC 3 Θ 3 L Hewitson 56.5 Sean Tarry 932

10 BELLE OF PARIS 2 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 56.5 Garth Puller 553

ΤΑΧΥΤ: 2 WORLD CRUISE η 6 ROY'S PHYSCO

ΠΡΟΤ: 2 WORLD CRUISE-9 APPLE MAGIC-6 ROY'S PHYSCO-5 CASSIUS COLT

022 - 16:55 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFFRANCHI 7 Ε 3 B Fayd'Herbe 62 Yogas Govender 874

2 LA FERRARI 2 Ε 5 * Y Ramzan -4 kg 62 Tony Rivalland 498

3 MARSHALL THAT 9 Ε 5 A Marcus 61.5 Alistair Gordon 482

4 WAYWOOD 6 Ε 5 D Dillon 61 Shane Humby 425

5 ROCKCLIFFE 5 Ε 3 S Veale 59.5 Dennis Drier 313

6 GORGEOUS GUEST 12 Θ 5 * A Arries 58.5 Alyson Wright 823

7 ROY'S MAGIC 10 Ε 5 M Khan 58 Kumaran Naidoo 357

8 ELUSIVE WOLF 4 Ε 6 L Hewitson 57.5 Dennis Bosch 371

9 GRADUATE 1 Ε 4 W Kennedy 57.5 Dennis Bosch 861

10 PODCAST 11 Ε 3 J L Samuel 57 Kumaran Naidoo 529

11 CAPTAIN VON TRAPP 13 Ε 5 C Zackey 56.5 Michael Roberts 465

12 CEDRUS LIBANI          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 EASTBROOK 8 Ε 3 M Yeni 52 Greg & Karen Anthony 008

ΤΑΧΥΤ: 4 WAYWOOD η 8 ELUSIVE WOLF

ΠΡΟΤ: 5 ROCKCLIFFE-3 MARSHALL THAT-4 WAYWOOD-1 AFFRANCHI

024 - 17:30 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 9- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHANEL ALLURE 2 Θ 3 S Moodley 60 Michael Miller 268

2 CABRIOLE 12 Θ 3 * K Sakayi -1.5 kg 60 Ivan Van Wyk 450

3 PASSIVITY 5 Θ 3 J L Samuel 60 Lowan Denysschen 53

4 SABRENA 9 Θ 5 S Veale 60 Lowan Denysschen 5

5 STAR FUSION 1 Θ 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 60

6 CERSEI 10 Θ 2 M Khan 57 Kumaran Naidoo 533

7 GABOR 13 Θ 2 K de Melo 57 Gavin van Zyl 1

8 PIXIE BELLE 11 Θ 2 * Y Ramzan -4 kg 57 Mark Dixon 00

9 ROSE MOON             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 SMILEY KYLIE 7 Θ 2 W Kennedy 57 Gareth van Zyl 2

11 VIVID RED               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 YOSHIDA 3 Θ 2 S Randolph 57 Wendy Whitehead 3

13 KIR 4 Θ 3 B Fayd'Herbe 60 Dennis Bosch 728

14 COP THAT               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΤΑΧΥΤ: 6 CERSEI η 3 PASSIVITY

ΠΡΟΤ: 6 CERSEI-1 CHANEL ALLURE-3 PASSIVITY-10 SMILEY KYLIE

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter