Πρόγραμμα Ν.Α 05/06/19

Στο Scottsville διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Στην σημερινή συγκέντρωση δεν ιππεύουν οι B Lerena & B Fayd'Herbe μετά από ιατρική γνωμάτευση.Τούς αντικαταστάτες,τις προτάσεις τούς ταχύτερους ίππους αλλά καί τις διαγραφές μπορείτε να τα δείτε παρακάτω.(φωτό:Lyle Hewitson)

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

012 SCOTTSVILLE 1 13:25 012-013-015 012-013-015-016-018-020 012-013

013 SCOTTSVILLE 2 14:00 013-015-016 013-015-016-018-020-022-024 013-015

015 SCOTTSVILLE 3 14:35 015-016-018 015-016-018-020-022-024 015-016

016 SCOTTSVILLE 4 15:10 016-018-020 016-018-020-022 016-018

018 SCOTTSVILLE 5 15:50 018-020-022 018-020

020 SCOTTSVILLE 6 16:25 020-022-024 020-022

022 SCOTTSVILLE 7 17:00 022-024

024 SCOTTSVILLE 8 17:35

 

012 - 13:25 -: 6.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WHAT A CAPTAIN 2 Ε 3 * A Xabendlini 61.5 Mike de Kock 427

2 DUKE'S DOZEN              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 FROZEN TUNE 8 Ε 3 * D Ndzuzo 60 Dennis Bosch 970

4 GREAT STOHVANEN 1 Ε 3 * C Dixon 59 Mark Dixon 223

5 PEACE TRAIN 6 Ε 4 * T Mustard 59 Kumaran Naidoo 088

6 BE HAPPY 3 Θ 3 * R A Venniker 58.5 Michael Roberts 352

7 FLORENCE 7 Θ 3 * M Pillay 58.5 Clinton Binda 085

8 MARZIPAN PATH           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 QUEEN MAKEDA 10 Θ 3 * S Duma 57 Nathan Kotzen 757

10 JAYDEN'S SHREYA 9 Θ 5 * C Austin 57 Wendy Whitehead 534

ΤΑΧΥΤ: 1 WHAT A CAPTAIN η 6 BE HAPPY

ΠΡΟΤ: 4 GREAT STOHVANEN-1 WHAT A CAPTAIN- 6 BE HAPPY-10 JAYDEN'S SHREYA

013 - 14:00 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DOUBLE ESPRESSO           διεγραφη

2 FOREST JUMP 4 Ε 2 A Mgudlwa 60 Darryl Moore 5

3 HILL STREET BLUES 5 Ε 2 S Randolph 60 Tony Rivalland 0

4 MIGHTY SMART 8 Ε 2 M Khan 60 Paul Lafferty 4

5 PRINCE OF PERSIA 1 A 2 A Marcus 60 Glen Kotzen 53

6 QUANT MASTER 9 Ε 2 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 42

7 SUGAR MAN 6 Ε 2 * A Arries 60 Michael Roberts 0

8 TRANSONIC 10 Ε 2 M Yeni 60 Wayne Badenhorst 4

9 VALIENTE 2 A 2 C Orffer 60 Brett Crawford 2

10 TALIA AL GHUL 7 Θ 2 L Hewitson 57.5 Paul Gadsby 622

ΤΑΧΥΤ: 5 PRINCE OF PERSIA η 10 TALIA AL GHUL

ΠΡΟΤ: 5 PRINCE OF PERSIA-10 TALIA AL GHUL-9 VALIENTE-4 MIGHTY SMART

015 - 14:35 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KRISHNIES JET 7 Ε 3 G Lerena 60 Garth Puller 332

2 SOLICITOR GENERAL 1 Ε 3 W Kennedy 60 Julie Dittmer 006

3 THE MACKEM SLAYER 4 Ε 3 * J Gates -2.5 kg 60 Louis Goosen 078

4 WOLF KILLER         διεγραφη

5 OM JAY 5 Ε 3 * J Jacobs -4 kg 60 Gary Rich 000

6 FIRST SIGHTING 9 Θ 3 * L J Ferraris 57.5 Garth Puller 02

7 ALL THE WAY UP 11 Ε 2 C Zackey 57 Duncan Howells 93

8 BABY SHOOZ 6 A 2 C Orffer 57 Brett Crawford 5

9 CLASSIC ROCK 13 Ε 2 * A Arries 57 Michael Roberts 368

10 PALACE HOUSE 12 A 2 J L Samuel 57 Michael Roberts 79

11 POINCIANA 3 A 2 A Marcus 57 Glen Kotzen 544

12 PRESUMPTUOUS 14 Ε 2 L Hewitson 57 Mark Dixon 56

13 SAIPAN 8 Ε 2 M Yeni 57 Duncan Howells 07

14 STRAIGHT SHOOTER     διεγραφη

15 STRAIGHT UP 10 A 2 D Dillon 57 Duncan Howells 6

ΤΑΧΥΤ: 11 POINCIANA η 7 ALL THE WAY

ΠΡΟΤ: 11 POINCIANA-1 KRISHNIES JET-6 FIRST SIGHTING-7 ALL THE WAY

016 - 15:10 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SILVA'S FLING 7 Ε 3 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 062

2 MASTER OF THE SEA 5 Ε 3 S Veale 60 Paul Gadsby 586

3 ATACAMA RAID 10 A 3 * A Arries 60 Wendy Whitehead 656

4 LORD CARO 11 Ε 3 D Dillon 60 Wendy Whitehead 686

5 OCEAN HEIGHTS 8 A 3 A Mgudlwa 60 Garth Puller 780

6 BLACK DEVON               διεγραφη

7 AFRICAN APOLLO 9 Ε 3 C Zackey 60 Duncan Howells 407

8 ARTHUR SHELBY 1 A 3 M Yeni 60 Ivan Van Wyk 360

9 BRILLIANT DISGUISE 4 A 2 S Randolph 56 Duncan Howells 44

10 KNIGHT WARRIOR 3 Ε 2 L Hewitson 56 Dennis Bosch 422

11 LIVERPOOL CHAMP 2 Ε 2 W Kennedy 56 Gavin van Zyl 8

ΤΑΧΥΤ: 10 KNIGHT WARRIOR η 9 BRILLIANT DISGUISE

ΠΡΟΤ: 10 KNIGHT WARRIOR-1 SILVA'S FLING-9 BRILLIANT DISGUISE-11 LIVERPOOL CHAMP

018 - 15:50: 6.800 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GENEROUS LADY 5 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 62 Paul Lafferty 225

2 GOLDEN CHANCE 8 Θ 3 G Lerena 61 Dennis Drier 623

3 LUNA CHILD 15 Θ 4 L Hewitson 59.5 Glen Kotzen 058

4 RUNAWAY GAL 1 Θ 3 * J Gates -2.5 kg 59 Brett Crawford 203

5 DAME KELLY 3 Θ 4 * L J Ferraris 59 Frank Robinson 412

6 DIAMOND NOIR 4 Θ 5 W Kennedy 59 Gavin van Zyl 414

7 SWEET MARY LOU           διεγραφη

8 OOH LA LA 7 Θ 3 D Dillon 57.5 Doug Campbell 150

9 DIAMANTE 14 Θ 5 S Randolph 57.5 Mark Dixon 016

10 STRAWBERRY WINE 11 Θ 3 K de Melo 56.5 Glen Kotzen 595

11 FOREHAND 6 Θ 4 S Veale 56 Dennis Drier 314

12 SHE'S A DREAM 9 Θ 4 * A Arries 54.5 Mark Dixon 976

13 ELEGANT ROYAL 13 Θ 3 C Orffer 53.5 Brett Crawford 143

14 GRECIAN LAUREL 2 Θ 3 C Zackey +0.5 kg 53 Duncan Howells 186

15 CASCADA 12 Θ 4 A Mgudlwa 52 Doug Campbell 300

ΤΑΧΥΤ: 5 DAME KELLY η 4 RUNAWAY GAL

ΠΡΟΤ: 2 GOLDEN CHANCE-3 LUNA CHILD-5 DAME KELLY-10 STRAWBERRY WINE

020 - 16:25 -: 6.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STATUTE 18 Θ 4 * J R Syster -4 kg 62 Michael Roberts 468

2 PETRA 1 Θ 3 A Marcus 60.5 R A Hill/S R Hill 220

3 SUNSHINE MINT 7 Θ 4 G Lerena 60.5 Dennis Drier 102

4 ACCIDENTAL TOURIST 8 Θ 5 C Zackey 60 Duncan Howells 745

5 JUST VOGUE 5 Θ 5 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 318

6 DIECI 15 Θ 3 S Veale 58.5 Dennis Drier 331

7 ANCIENT SPIRIT 3 Θ 4 K de Melo 58.5 J A Janse van Vuuren 942

8 AHOY ME MATEY 9 Θ 5 * J Jacobs -4 kg 57.5 Andre Nel 070

9 ROCKING RUBY 16 Θ 4 D Dillon 56.5 Wendy Whitehead 888

10 AFRICAN ANGEL 14 Θ 3 L Hewitson 56 Mark Dixon 101

11 SIMPLY SCRUMPTIOUS 2 Θ 4 M Yeni 56 Paul Lafferty 331

12 CANTATA 6 Θ 3 * J Gates -2.5 kg 55.5 Glen Kotzen 178

13 RIPTIDE 11 Θ 3 * L J Ferraris 55.5 Sean Tarry 102

14 EXTRAVARGANT 13 Θ 3 S Randolph 55 Tony Rivalland 155

15 FRENCH LEGEND 4 Θ 5 * A Arries 55 Michael Miller 853

16 PROCRASTINATION 17 Θ 3 G Wright 54.5 Andre Nel 21

ΤΑΧΥΤ: 4 ACCIDENTAL TOURIST η 5 JUST VOGUE

ΠΡΟΤ: 2 PETRA-3 SUNSHINE MINT-16 PROCRASTINATION-10 AFRICAN ANGEL

022 - 17:00 -: 6.400 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EXPEDITE 9 Θ 4 A Marcus 61 Glen Kotzen 307

2 RED AL 1 Θ 3 W Kennedy 60 Gareth van Zyl 118

3 MOON IN JUNE 2 Θ 3 L Hewitson 59 R A Hill/S R Hill 118

4 ELLA'S WORLD 5 Θ 3 G Lerena 58.5 Dennis Bosch 305

5 SISTER SOOZIE 3 Θ 5 G Wright 55.5 Andre Nel 728

6 ZAGARA 6 Θ 3 M Khan 53 Lezeanne Forbes 521

7 SWEET PRESERVE 8 Θ 3 K de Melo 52.5 Glen Kotzen 153

8 ADORABLE ANALIA 4 Θ 3 M Yeni 52 Frank Robinson 384

9 COLOUR YOUR DREAMS 7 Θ 4 S Veale 52 Dennis Drier 032

10 CHESTNUT'S CHARM 10 Θ 4 * J Gates -2.5 kg 52 Glen Kotzen 103

ΤΑΧΥΤ: 9 COLOUR YOUR DREAMS η 1 EXPEDITE

ΠΡΟΤ: 3 MOON IN JUNE-1 EXPEDITE-8 ADORABLE ANALIA-2 RED AL

024 - 17:35 -: 4.500 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 8 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SEATTLE KID 2 Ε 3 K de Melo 61 Dean Kannemeyer 352

2 ARROW'S MARK 4 Ε 3 S Veale 60.5 Paul Gadsby 856

3 STAND BY ME 11 Ε 5 D Dillon 60 Doug Campbell 810

4 THE PRIVATE 5 Ε 4 * A Arries 59.5 Michael Roberts 384

5 ROMANESCA 8 Ε 3 W Kennedy 58.5 Paul Lafferty 715

6 KING'S COVE 10 Ε 3 S Randolph 57 Doug Campbell 569

7 HYAKU 1 Ε 7 L Hewitson 55 Sean Tarry 058

8 VIKING RED 9 Ε 5 * L J Ferraris 55 Frank Robinson 447

9 PRINCE ARDENT 16 Ε 4 * J Solomons -4 kg 54.5 Michael Roberts 351

10 THE POET 12 Ε 7 C Orffer 54.5 Mark Dixon 570

11 ETERNAL WORDS 6 Θ 4 M Khan 53 Lowan Denysschen 290

12 WHO SAYS 14 Ε 4 C Zackey +0.5 kg 53 Duncan Howells 505

13 BIG SI 18 Ε 7 E S Ngwane 52 Garth Puller 460

14 SOUTH PAW 3 Ε 6 A Mgudlwa 52 Ivan Van Wyk 794

15 SHERMAN 15 Ε 5 M Yeni 52 Ivan Van Wyk 677

16 SUCH A RUSH 13 Θ 4 G Wright 52 Lowan Denysschen 003

ΤΑΧΥΤ: 13 BIG SI η 1 SEATTLE KID

ΠΡΟΤ: 1 SEATTLE KID-5 ROMANESCA-4 THE PRIVATE-2 ARROW'S MARK

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter