Πρόγραμμα Ν.Α 04/07/19

Στο VAAL διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον καθώς οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα.Δεν ιππεύουν ο C Maujean γιά προσωπικούς λόγους καί ο M van Rensburg μετά από ιατρική γνωμάτευση.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUM.ΣΥΝΘΕΤΟ

012 VAAL 1 13:05 012-014-016 012-014

014 VAAL 2 13:40 014-016-017 014-016-017-018-019-021 014-016

016 VAAL 3 14:20 016-017-018 016-017-018-019-021-023-025 016-017

017 VAAL 4 14:55 017-018-019 017-018-019-021-023-025 017-018

018 VAAL 5 15:30 018-019-021 018-019-021-023 018-019

019 VAAL 6 16:05 019-021-023 019-021

021 VAAL 7 16:40 021-023-025 021-023

023 VAAL 8 17:15 023-025

025 VAAL 9 17:55

012 - 13:05 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 1- 1000m

ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BIRTHDAY BOY 1 Ε 3 * C T Ndlovu 60 Paul Peter 243

2 GLOBAL EXPOSURE 9 Ε 3 * T Baase 60 Romeo Francis 705

3 CLINTEAN 12 Ε 3 * P Jevu 60 Tyrone Zackey 709

4 TOWARDS THE SUN 7 Θ 3 * J Gwingwizha 57.5 Sean Tarry 290

5 TRUTH OR DARE 11 Θ 3 * T Ncume 57.5 Paul Matchett 270

6 DIAMONDS GALORE 13 Θ 3 * S Mosia 57.5 Paul Peter ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 ANATOLIO                  ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 CROOK CREEK 5 Ε 2 * M Mhlongo 57 Roy Magner ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 EIGHT BELOW 8 Ε 2 * V Sithetho 57 Dianne Stenger 070

10 EL ROMIACHI 3 Α 2 * T Ngxono 57 Romeo Francis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 SULLENBERGER 10 Α 2 * T Matsoele 57 Ashley Fortune 96

12 TITELIST 2 Ε 2 * A Muzanenhamo 57 Paul Matchett ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 WE ALL CHOMIES 4 Α 2 * C Mabaya 57 Paul Peter 00

ΤΑΧΥΤ: 4 TOWARDS THE SUN -1 BIRTHDAY BOY

ΠΡΟΤ: 1 BIRTHDAY BOY-6 DIAMONDS GALORE-11 SULLENBERGER-10 EL ROMIACHI

014 - 13:40: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 2 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MAROON BELLS 14 Ε 3 C Little 60 Joe Soma 622

2 BRAVE DETAIL 5 Ε 3 R Munger 60 Romeo Francis 698

3 MY KING 8 Ε 3 * D Schwarz 60 Roy Magner 900

4 BOSCASTLE 12 Ε 4 S Brown 60 Gerald C Walker 080

5 EIGHT SECRETS 11 Α 4 K Steyn 60 Chris Erasmus 90

6 FIERCELY BRAVE 10 Ε 3 L Hewitson 60 Candice Dawson 0

7 MADIDA 13 Ε 3 G Lerena 60 Lucky Houdalakis 2

8 SEA LIKE GLASS 7 Θ 4 S Khumalo 57 Heather E Adamson 060

9 ARMO 2 Α 2 D De Gouveia 56 Stuart Pettigrew 0

10 BATTLE OF ALESIA 6 Α 2 W Kennedy 56 Paul Peter 242

11 CALLTOTHEBAR 1 Ε 2 C Zackey 56 Stephen Lerena 0

12 G I JOE 3 Α 2 R Danielson 56 Alec Laird 8

13 SHADOWS KNIGHT 9 Α 2 M Mjoka 56 Stephen Lerena 00

14 TUNNELOFLOVE 4 Α 2 R Simons 56 Paul Peter 7

ΤΑΧΥΤ: 10 BATTLE OF ALESIA-1 MAROON BELLS

ΠΡΟΤ: 10 BATTLE OF ALESIA-7 MADIDA-1 MAROON BELLS-2 BRAVE DETAIL

016 - 14:20: 3.600 €

VAAL Επίπεδη Race 3 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RIBOUX EN VAR 3 Ε 3 S Brown 61 Paul Peter 512

2 LIBERADO 4 Ε 4 * D Schwarz 60.5 Gary Alexander 316

3 THE BRASS WAY 5 Ε 3 J Sampson 59.5 Erico Verdonese 810

4 SLEEPINSEATTLE 8 Ε 7 L Hewitson 57 Erico Verdonese 364

5 COPENHAGEN 1 Ε 3 W Kennedy 56.5 Paul Peter 681

6 WAQAAS 11 Ε 3 D De Gouveia 56 Fabian Habib 644

7 LOUIS THE GREAT 2 Ε 3 C Zackey 55 Joey Ramsden 808

8 IN THE GAME 9 Α 4 R Munger 55 Brett Webber 050

9 PRINCE OF PROMISE 6 Ε 4 S Khumalo 55 Stephen Moffatt 650

10 SO LONG SPRING 7 Ε 4 C Bantam 52.5 Tyrone Zackey 000

11 STORM OUTGOING 10 Ε 5 M Yeni 52 Craig Mayhew 800

ΤΑΧΥΤ: 2 LIBERADO  η 6 WAQAAS

ΠΡΟΤ: 5 COPENHAGEN-4 SLEEPINSEATTLE-6 WAQAAS-7 LOUIS THE GREAT

017-14:55: 6.700 €

VAAL Επίπεδη Race 4 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EMILY JAY 3 Θ 5 D L Habib 60 Brian Wiid 038

2 CHARIOT OF GOLD 1 Θ 4 L Hewitson 58.5 Sean Tarry 314

3 PRETTY BALLERINA 4 Θ 4 W Kennedy 56.5 Paul Peter 345

4 SAMARRA 9 Θ 6 * D R Lerena 55.5 Stephen Lerena 162

5 CIRCLE OF LATITUDE               διεγραφη

6 ELUSIVE BUTTERFLY 6 Θ 3 S Khumalo 52.5 Lucky Houdalakis 175

7 MAZARI 5 Θ 3 J Penny 52 Tobie Spies 997

8 TEHUANO 2 Θ 3 R Munger (+0.5kg) 52 Lucky Houdalakis 211

9 RABIA THE REBEL 7 Θ 4 M Yeni 52 Brett Webber 593

ΤΑΧΥΤ: 9 RABIA THE REBEL η 3 PRETTY BALLERINA

ΠΡΟΤ: 2 CHARIOT OF GOLD-3 PRETTY BALLERINA-8 TEHUANO-4 SAMARRA

018 - 15:30: 5.300 €

VAAL Επίπεδη Race 5- 1800m

ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JOLLY JOSEPHINE 11 Θ 3 M Yeni 60 Corrie Lensley 382

2 OSSETRA 7 Θ 5 R Danielson 59.5 Alec Laird 408

3 DESTINYS GAME 4 Θ 3 W Kennedy 59 Paul Peter 514

4 HAREER 9 Θ 3 L Hewitson 59 Sean Tarry 103

5 IDEAL CUT 1 Θ 3 * D Schwarz 58 Gary Alexander 421

6 NEW WOMEN 3 Θ 3 * N Klink -1.5 kg 57.5 Mike de Kock 710

7 WORDYNESS 8 Θ 3 C Zackey 57.5 Lucky Houdalakis 514

8 BIG MYTH 10 Θ 4 * K Matsunyane -1.5 kg 57.5 Sean Tarry 143

9 JOSI DI NERO 5 Θ 3 G Lerena 57 Lucky Houdalakis 178

10 VIDA AMOROSA 6 Θ 3 S Brown 57 Stephen Moffatt 011

11 POORMANSLADY         διεγραφη

ΤΑΧΥΤ: 8 BIG MYTH η 1 JOLLY JOSEPHINE

ΠΡΟΤ: 4 HAREER-1 JOLLY JOSEPHINE-2 OSSETRA-9 JOSI DI NERO

019 - 16:05: 4.900 €

VAAL Επίπεδη Race 6 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JIVE EXPRESS 14 Θ 3 G Lerena 60 St John Gray 107

2 PINK 2 Θ 3 C Zackey 60 Lucky Houdalakis 753

3 PLUM FIELD 13 Θ 3 M Yeni 59.5 Lucky Houdalakis 154

4 WINGS OF LIGHT 16 Θ 3 L Hewitson 59 St John Gray 888

5 COUNTESS TRENTON 7 Θ 3 S Khumalo 58.5 Heather E Adamson 067

6 OCEANIA 15 Θ 3 R Simons 58.5 Dianne Stenger 080

7 PICCADILLY SQUARE 6 Θ 4 R Munger 58 Brett Webber 002

8 THE BEE'S KNEES 3 Θ 4 C Little +0.5 kg 57.5 Joe Soma 041

9 MWELASE 11 Θ 4 * K Matsunyane -1.5 kg 56.5 Joe Soma 000

10 ALL I GOT 17 Θ 4 W Kennedy 56 St John Gray 855

11 MOVIE AWARD 4 Θ 6 C Storey 56 Chris Erasmus 980

12 GENEROSO 9 Θ 5 R Khathi 55.5 Romeo Francis 608

13 IL MONDO 12 Θ 4 K Steyn 54 Chris Erasmus 999

14 MUSETTE 1 Θ 5 * D Schwarz 53 Gary Alexander 770

15 PURDEY 10 Θ 4 C Habib 53 Romeo Francis 000

16 BRAVE ZNDAYA 5 Θ 3 * N Klink -1.5 kg 52.5 Chris Erasmus 008

ΤΑΧΥΤ: 3 PLUM FIELD η 10 ALL I GOT

ΠΡΟΤ: 3 PLUM FIELD-2 PINK-1 JIVE EXPRESS-5 COUNTESS TRENTON

021 - 16:40 -: 6.300 €

VAAL Επίπεδη Race 7 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FINCHATTON 1 Ε 7 M V'Rensburg 60 Gokhan Terzi 684

2 CONDOR GULCH 2 Ε 4 G Lerena 59 Mike de Kock 924

3 ZANAKI 5 Ε 3 M Yeni 58 Weiho Marwing 873

4 LAST OF THE LEGEND 7 Α 3 R Munger 57.5 Sean Tarry 954

5 SILVER SPECTRUM 3 Ε 3 L Hewitson 57.5 Sean Tarry 141

6 DIAMOND DANCER 6 Η 5 W Kennedy 57.5 Paul Peter 008

7 ZEAL AND ZEST 4 Ε 5 * D Schwarz 57.5 Gary Alexander 526

8 ROYAL HONOUR 8 Ε 6 R Simons 54 Paul Matchett 631

ΤΑΧΥΤ: 7 ZEAL AND ZEST η 4 LAST OF THE LEGEND

 

ΠΡΟΤ: 2 CONDOR GULCH-3 ZANAKI-7 ZEAL AND ZEST-4 LAST OF THE LEGEND

023 - 17:15 -: 4.550 €

VAAL Επίπεδη Race 8 - 1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FLORIDA QUAYS 4 Θ 4 W Kennedy 62 Paul Peter 322

2 RESPONSIBLE 7 Α 3 C Little 61 Joe Soma 817

3 MIGHTY VALDIE 6 Ε 4 C Zackey 60 Sean Tarry 687

4 HECTOR HEATHCOTE 3 Ε 4 M Yeni 59.5 Corrie Lensley 285

5 MASTER BOULDER 2 Ε 5 D L Habib 57 Paul Matchett 153

6 ROYAL CITY 8 Ε 3 G Lerena 56.5 Erico Verdonese 687

7 PROFIT RATIO 1 Ε 6 J Greyling 54.5 Craig Mayhew 903

8 KAPAMA 5 Θ 3 R Munger 52 Brett Webber 485

9 GONNAFLY 9 Ε 4 C Bantam 52 Tyrone Zackey 000

ΤΑΧΥΤ: 1 FLORIDA QUAYS η 3 MIGHTY VALDIE

ΠΡΟΤ: 1 FLORIDA QUAYS-2 RESPONSIBLE-8 KAPAMA-3 MIGHTY VALDIE

025 - 17:55 -: 4.900 €

VAAL Επίπεδη Race 9- 1000m

ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MERCER GIRL 4 Θ 3 Wes Marwing 59.5 Bridget Stidolph 470

2 BURINDI 2 Θ 3 * N Klink -1.5 kg 58.5 St John Gray 100

3 FICTICIOUS 9 Θ 5 S Khumalo 58.5 Chris Jonker 542

4 GEOGRAPHE BAY 8 Θ 5 C Bantam 56.5 Ashley Fortune 090

5 OCEAN CITY 13 Θ 3 W Kennedy 57.5 Paul Peter 001

6 SHEZASHININGSTAR 7 Θ 3 * K Matsunyane -1.5 kg 55.5 Tony Nassif 590

7 MOGGIE BROWN 14 Θ 4 * D Schwarz 55.5 Gerald C Walker 708

8 PASSION PEACH 3 Θ 4 R Simons 55.5 Barend Botes 896

9 CLAREMORRIS 6 Θ 5 C Storey 55 Roy Magner 247

10 GOA 1 Θ 4 C Zackey 55 Candice Dawson 646

11 ILHA DA VAR 5 Θ 4 M Yeni 53.5 Roy Magner 399

12 LEVI LADY 12 Θ 5 R Munger 53.5 Roy Magner 900

13 TRIPLE IT 15 Θ 4 * T Maharaj -4 kg 53.5 Bridget Stidolph 637

14 COSMIC MIST 10 Θ 4 J Penny 53 Stephen Moffatt 054

ΤΑΧΥΤ: 9 CLAREMORRIS η 3 FICTICIOUS

ΠΡΟΤ: 3 FICTICIOUS-9 CLAREMORRIS-11 ILHA DA VAR-5 OCEAN CITY

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter