Πρόγραμμα Ν.Α 10/07/19

Στο Scottsville διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο κουπόνι.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ιδιαίτερα ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και αναμένονται και πάλι θεαματικές αφίξεις με μεγάλες αποδόσεις.Τις λίγες διαγραφές καί τις προτάσεις μας μπορείτε να τις δείτε παρακάτω.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUM. ΣΥΝΘΕΤΟ

012 SCOTTSVILLE 1 13:25 012-013-015 012-013-015-016-018-020 012-013

013 SCOTTSVILLE 2 14:00 013-015-016 013-015-016-018-020-022-024 013-015

015 SCOTTSVILLE 3 14:35 015-016-018 015-016-018-020-022-024 015-016

016 SCOTTSVILLE 4 15:10 016-018-020 016-018-020-022 016-018

018 SCOTTSVILLE 5 15:50 018-020-022 018-020

020 SCOTTSVILLE 6 16:25 020-022-024 020-022

022 SCOTTSVILLE 7 17:00 022-024

024 SCOTTSVILLE 8 17:35

 

012 - 13:25 -: 6.100 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 INFORMATIVE 2 Ε 2 M Yeni 60 Paul Matchett 233

2 LIQUIDITY 6 Ε 2 S Veale 60 Dennis Drier 648

3 LIVE BY NIGHT 1 Ε 2 * J Gates -1.5 kg 60 Clinton Binda 083

4 MAN OF ACTION 3 A 2 S Moodley 60 Greg & Karen Anthony 153

5 ON THE BAYOU 7 Ε 2 M Khan 60 Paul Lafferty 1

6 FAST AS SILVER 4 Θ 2 * Y Ramzan -4 kg 57.5 Tony Rivalland 6

7 MR MINISTER 5 Θ 2 * K Sakayi -1.5 kg 57.5 Michael Miller 422

ΤΑΧΥΤ: 1 INFORMATIVE η 2 LIQUIDITY

ΠΡΟΤ: 1 INFORMATIVE-5 ON THE BAYOU-7 MR MINISTER-4 MAN OF ACTION

013 - 14:00 -: 6.100 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KRISHNIES JET 7 Ε 3 * A Arries 60 Garth Puller 235

2 PEACE TRAIN 2 Ε 4 * T Gumede -4 kg 60 Kumaran Naidoo 888

3 CANDLE COVE 1 Ε 2 M Yeni 57 Frank Robinson 26

4 DOUBLE ESPRESSO                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 TOUCH OF FATE 6 A 2 * J Gates -1.5 kg 57 Clinton Binda 075

6 WINTER CHILL 4 A 2 A Mgudlwa 57 Garth Puller 1

7 DELLA CITTA 3 Θ 2 K de Melo 54.5 Dennis Bosch 897

ΤΑΧΥΤ: 7 DELLA CITTA η 1 KRISHNIES JET

ΠΡΟΤ: 6 WINTER CHILL-3 CANDLE COVE-1 KRISHNIES JET

015 - 14:35 -: 6.600 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3 - 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ARDENNE 4 Θ 2 * A Arries 60 Michael Miller 711

2 CASTELLANO 12 Θ 2 * L J Ferraris 58 Glen Kotzen 431

3 RAINBOW UNICORN 10 Θ 2 M Khan 58 Kumaran Naidoo 421

4 ANIKA THE ANGEL 1 Θ 2 L Hewitson 55 Alyson Wright 854

5 CENTRE STAGE 5 Θ 2 S Moodley 55 Michael Miller 247

6 DUNE DANCE 6 Θ 2 K de Melo 55 Dennis Drier 897

7 ROSE DANCER 3 Θ 2 S Veale 55 Dennis Drier 294

8 ROUGAILLE 9 Θ 2 T Godden 55 Dennis Drier 00

9 SIMPLY RUSSIAN 2 Θ 2 A Mgudlwa 55 Garth Puller 337

10 TRIP TO FREEDOM 7 Θ 2 M Yeni 55 Duncan Howells 475

11 WORLD WITHOUT END         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 ZERNIA 8 Θ 2 C Zackey 55 Gareth van Zyl 7

ΤΑΧΥΤ: 5 CENTRE STAGE η 1 ARDENNE

ΠΡΟΤ: 2 CASTELLANO-3 RAINBOW UNICORN-10 TRIP TO FREEDOM-4 ANIKA THE ANGEL

016 - 15:10 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CALL TO DUTY 18 Ε 3 T Godden 60 Kumaran Naidoo 649

2 FRANKIE TWO SHOES 8 Ε 3 A Mgudlwa 60 Wayne Badenhorst 085

3 DIVINE HUGH 3 Ε 3 C Orffer 60 Brett Crawford 680

4 PERSONA GRATA 16 Ε 3 S Moodley 60 Julie Dittmer 84

5 COUNTER FATE 13 Θ 3 M Khan 57 Lezeanne Forbes 338

6 ALL THE WAY UP 7 Ε 2 C Zackey 56 Duncan Howells 936

7 FAVOUR 1 A 2 K de Melo 56 Dean Kannemeyer 54

8 GIBRAL DE ROCHE 5 Ε 2 * K Sakayi -1.5 kg 56 Gareth van Zyl 05

9 GILDED AGE               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 JALAPENO 6 Ε 2 J Sampson 56 Gareth van Zyl 052

11 KING KA CHING 14 Ε 2 J L Samuel 56 Kumaran Naidoo 96

12 PURE QUALITY 10 Ε 2 M Yeni 56 Nathan Kotzen 50

13 SAIPAN 11 Ε 2 * J Gates -1.5 kg 56 Duncan Howells 078

14 SHANGO 17 A 2 L Hewitson 56 Sean Tarry 33

15 TIDAL FORCE 4 Ε 2 S Veale 56 Michael Miller 09

16 MR RABE 12 A 4 Reserve 1 60 Greg & Karen Anthony 470

ΤΑΧΥΤ: 14 SHANGO η 10 JALAPENO

ΠΡΟΤ: 14 SHANGO-6 ALL THE WAY UP-7 FAVOUR-10 JALAPENO

018 - 15:50 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5 - 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WHAT A BLAST 3 Ε 3 K de Melo 60 Dennis Bosch 836

2 ARTHUR SHELBY 10 A 3 * K Sakayi -1.5 kg 60 Ivan Van Wyk 057

3 WORLD CRUISE 1 Ε 4 B Fayd'Herbe 60 Frank Robinson 252

4 JUST PRIME 7 Ε 3 A Mgudlwa 60 Wayne Badenhorst 269

5 THE LIMIT 4 Ε 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 066

6 AFRICAN APOLLO 6 Ε 3 C Zackey 60 Duncan Howells 070

7 MIGHTY GEMINI 8 Ε 4 M Yeni 60 Dennis Bosch 570

8 BELLE OF PARIS 5 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 56.5 Garth Puller 383

9 JER 2 Θ 3 M Khan 56.5 Kumaran Naidoo 476

10 STAR SYSTEM 9 Θ 3 D Dillon 56.5 Nathan Kotzen 078

ΤΑΧΥΤ: 8 BELLE OF PARIS η 3 WORLD CRUISE

ΠΡΟΤ: 1 WHAT A BLAST-3 WORLD CRUISE-4 JUST PRIME-6 AFRICAN APOLLO

020 - 16:25 -: 5.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6- 1950m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BE YOURSELF 5 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 62 Glen Kotzen 742

2 CONFESSIONAL 8 Ε 3 B Fayd'Herbe 60.5 Gavin van Zyl 982

3 THRONG 4 Ε 4 C Orffer 60 Sean Tarry 803

4 BANJO ON MY KNEE 14 Ε 3 K de Melo 58.5 Dean Kannemeyer 687

5 BRIGHTEYEBUSHYTAIL 11 Ε 4 S Moodley 58 Duncan Howells 067

6 WALTERTHEPENNILESS 1 Ε 4 S Veale 58 Dennis Drier 239

7 JO MAMBO 13 Θ 5 J Sampson 57.5 Louis Goosen 415

8 BEFORE NOON 12 Ε 4 L Hewitson 55 Sean Tarry 424

9 LAAT LAMMETJIE 3 Θ 4 * L J Ferraris 55 Dennis Bosch 095

10 DON PIERRO 2 Ε 4 M Yeni 53.5 Dennis Bosch 891

11 ARROW'S MARK 6 Ε 3 C Zackey +0.5 kg 53 Paul Gadsby 605

12 VIENTO 9 Ε 6 * A Arries 53 Michael Roberts 783

13 CLARA 7 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 52.5 Tony Rivalland 189

ΤΑΧΥΤ: 1 BE YOURSELF η 12 VIENTO

ΠΡΟΤ: 8 BEFORE NOON-6 WALTERTHEPENNILESS-10 DON PIERRO-2 CONFESSIONAL

 

022 - 17:00 -: 5.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BLACKBURN ROC 3 Ε 3 S Veale 61 Dennis Drier 334

2 CELEBRATION ROCK 13 Ε 3 A Marcus 58.5 Paul Lafferty 685

3 HARMONICA 1 Ε 3 D Dillon 58.5 Duncan Howells 601

4 KEEP IT REAL 10 Θ 3 * J Solomons -4 kg 57.5 Glen Kotzen 960

5 NUMBER EIGHT 6 Ε 4 A Mgudlwa 57.5 Corinne Bestel 919

6 DALLAS 7 Ε 3 K de Melo 57 Michael Roberts 413

7 MOKOKO 8 Ε 3 M Khan 57 Paul Lafferty 150

8 FIVES WILD 4 Ε 4 * J Gates -1.5 kg 57 Kumaran Naidoo 112

9 SIGISMUND 15 Ε 3 C Zackey 56.5 Alistair Gordon 930

10 WRITTEN 2 Θ 5 L Hewitson 56 Sean Tarry 136

11 LUPO 11 Ε 5 * A Arries 55.5 Michael Roberts 595

12 TRIPPLE EXPLOSION 14 Ε 5 * G Pieterse -4 kg 54.5 Nathan Kotzen 096

13 PUTCHINI 12 Ε 7 * K Sakayi -1.5 kg 53 Ivan Van Wyk 000

14 ARROWS OF DESIRE 5 Ε 3 * L J Ferraris 52 Garth Puller 809

15 ROY'S TAXI 9 Ε 7 J L Samuel 52 Kumaran Naidoo 765

ΤΑΧΥΤ: 2 CELEBRATION ROCK η 1 BLACKBURN ROC

ΠΡΟΤ: 2 CELEBRATION ROCK-1 BLACKBURN ROC-10 WRITTEN-6 DALLAS

024 - 17:35 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 8- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JAYDEN'S SHREYA 2 Θ 5 C Zackey 60 Wendy Whitehead 347

2 CLASS OF EIGHT 3 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 60 Wayne Badenhorst 587

3 GOLDEN SYRUP 5 Θ 4 B Fayd'Herbe 60 Louis Goosen 065

4 KIR 10 Θ 3 * G Pieterse -4 kg 60 Dennis Bosch 888

5 ELUSIVE QUEST 9 Θ 3 M Khan 60 Lezeanne Forbes 002

6 MIRROR IMAGE 1 Θ 3 D Dillon 60 Shane Humby 70

7 AMBER FOREVER 14 Θ 2 * A Arries 57 Michael Roberts 00

8 BLING A DING DING 15 Θ 2 T Godden 57 Kumaran Naidoo 654

9 FIRE FAERIE 4 Θ 2 * J Gates -1.5 kg 57 Nathan Kotzen 47

10 INNOGEN 11 Θ 2 A Marcus 57 Justin Snaith 355

11 LADY SECRET 6 Θ 2 M Yeni 57 Dennis Bosch 696

12 RAMPANCY 13 Θ 2 S Veale 57 Dennis Drier 16

13 WINTER SUN 12 Θ 2 * L J Ferraris 57 Michael Roberts 064

14 WISHFUL GIRL LINN 7 Θ 2 L Hewitson 57 Garth Puller 224

15 WYLIE'S LASS 8 Θ 2 J Sampson 57 Gareth van Zyl 50

ΤΑΧΥΤ: 10 INNOGEN η 2 CLASS OF EIGHT

ΠΡΟΤ: 10 INNOGEN-14 WISHFUL GIRL LINN-12 RAMPANCY-11 LADY SECRET

 

 

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter