Κορυφαίες ιπποδρομίες στο Greyville

Πανδαισία ιπποδρομιακού θεάματος στο Greyville,όπου θα διεξαχθούν κορυφαίες ιπποδρομίες γκρούπ με την συμμετοχή των καλύτερων αλόγων,των καλύτερων αναβατών καί φυσικά προπονητών.Η πρόβλεψη στην κάθε κούρσα είναι πολύ δύσκολη,αλλά το βέβαιο είναι ότι όσοι έχουν σωστή έμπνευση θα πληρωθουν καλά.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUM. ΣΥΝΘΕΤΟ

013 GREYVILLE 1 13:00 013-015-017 013-015

015 GREYVILLE 2 13:35 015-017-019 015-017-019-021-023-026 015-017

017 GREYVILLE 3 14:15 017-019-021 017-019-021-023-026-028-030 017-019

019 GREYVILLE 4 14:50 019-021-023 019-021-023-026-028-030 019-021

021 GREYVILLE 5 15:30 021-023-026 021-023-026-028 021-023

023 GREYVILLE 6 16:15 023-026-028 023-026

026 GREYVILLE 7 17:20 026-028-030 026-028-030-032-034-036 026-028

028 GREYVILLE 8 18:00 028-030-032 028-030

030 GREYVILLE 9 18:45 030-032-034 030-032-034-036 030-032

032 GREYVILLE 10 19:25 032-034-036 032-034

034 GREYVILLE 11 20:05 034-036

036 GREYVILLE 12 20:40

 

013 -13:00 -: 6.500 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALIBI GUY 5 A 2 A Marcus 60 Mike de Kock 11

2 BABY LETS MAMBO 2 Ε 2 S Brown 60 Tobie Spies 203

3 DEER PARK 6 A 2 M Yeni 58 Yogas Govender 541

4 INTO THE FUTURE 4 Ε 2 D Dillon 58 R A Hill/S R Hill 120

5 SHANGO 3 A 2 L Hewitson 58 Sean Tarry 331

6 ATOMIC BLONDE 1 A 2 W Kennedy 55 Paul Peter 73

7 FORBE'S QUARRY 7 Ε 2 S Randolph 55 Stephanus Botha 899

8 TRANSONIC                   διεγραφη

9 TUNNELOFLOVE 8 A 2 R Fourie 55 Paul Peter 733

10 HEART STWINGS 10 Θ 2 M Byleveld 54.5 Paul Peter 31

ΠΡΟΤ: 1 ALIBI GUY-5 SHANGO-3 DEER PARK-9 TUNNELOFLOVE

015 - 13:35 -: 6.700 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JUST CRUISED IN 5 Ε 5 W Kennedy 61 Gavin van Zyl 930

2 KAPEN PRIDE 3 Ε 4 K de Melo 58.5 Dean Kannemeyer 424

3 MOON IN JUNE 4 Θ 3 L Hewitson 56.5 R A Hill/S R Hill 183

4 ANCESTRY                 διεγραφη

5 WAITING FOR CHANGE 11 Θ 3 G Wright 56 R A Hill/S R Hill 015

6 TOMMY GRAND 12 Ε 4 D Dillon 56 Nathan Kotzen 237

7 CAT DADDY 7 A 3 G Cheyne 54 Glen Kotzen 012

8 HOLY LAND 2 Ε 3 S Veale 54 Dennis Drier 308

9 MR GREENLIGHT 8 Ε 3 M Yeni 54 Duncan Howells 063

10 JACK OF HEARTS 6 Ε 3 * J Gates -1.5 kg 52 Garth Puller 251

11 HIGH GREEN 10 Ε 4 M Khan 52 Lowan Denysschen 454

12 THRONG 1 Ε 4 * L J Ferraris 52 Sean Tarry 035

ΠΡΟΤ: 7 CAT DADDY-3 MOON IN JUNE-2 KAPEN PRIDE-9 MR GREENLIGHT

017 - 14:15 -: 18.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3-(Grade 2) 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CANDLE ROCK 12 Θ 2 S Randolph 60 Stephanus Botha 018

2 HEY DELILAH 8 Θ 2 G Wright 60 Michael Roberts 114

3 IMPRESSIVE DUCHESS 3 Θ 2 M Yeni 60 Tobie Spies 321

4 MAIDENS PRAYER 5 Θ 2 S Veale 60 Dennis Drier 22

5 MARY O 13 Θ 2 M Khan 60 Lezeanne Forbes 81

6 MONTREAL MIST 4 Θ 2 G Lerena 60 Sean Tarry 121

7 POINT OF SALE 7 Θ 2 G Cheyne 60 Glen Kotzen 22

8 PURPLE PERSUASION 1 Θ 2 * A Arries 60 Alyson Wright 138

9 RAINBOW UNICORN 11 Θ 2 N Juglall 60 Kumaran Naidoo 217

10 SCARLET TIGER 9 Θ 2 M Byleveld 60 Candice Dawson 1

11 SPIRITOFTHEGROOVE 6 Θ 2 L Hewitson 60 Sean Tarry 12

12 TRUE CHARM 2 Θ 2 C Zackey 60 Tobie Spies 13

13 WINTER SUN 14 Θ 2 * L J Ferraris 60 Michael Roberts 641

14 YESSIRICANBOOGIE 10 Θ 2 W Kennedy 60 Gareth van Zyl 164

ΠΡΟΤ: 6 MONTREAL MIST-4 MAIDENS PRAYER-14 YESSIRICANBOOGIE-3 IMPRESSIVE DUCHESS

019 - 14:50 -: 18.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4 -(Grade 2) 1200m

ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AD ALTISIMA 7 A 2 * L J Ferraris 60 Michael Roberts 321

2 AFRICAN WARRIOR 17 Ε 2 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 151

3 ALRAMZ 8 A 2 A Marcus 60 Mike de Kock 623

4 ARISTACHUS 4 Ε 2 G Lerena 60 Coenie de Beer 321

5 DE LA CRUZ 11 Ε 2 R Fourie 60 Ashley Fortune 911

6 HIGH VOLTAGE 15 A 2 S Randolph 60 Duncan Howells 302

7 INDY GO 6 Ε 2 M Byleveld 60 Candice Dawson 16

8 MASTER JAY 9 A 2 W Kennedy 60 Glen Kotzen 176

9 POINCIANA 5 A 2 B Fayd'Herbe 60 Glen Kotzen 417

10 SHARE HOLDER 13 A 2 N Juglall 60 Paul Lafferty 611

11 SAPPHIRE ROCK 2 Θ 2 M Yeni 57.5 Tobie Spies 320

12 SARAH 1 Θ 2 P Strydom 57.5 Paul Peter 101

13 SINGFORAFA 16 Θ 2 C Zackey 57.5 Tobie Spies 390

14 SPRING BREAK 3 Θ 2 L Hewitson 57.5 Sean Tarry 181

ΠΡΟΤ: 2 AFRICAN WARRIOR-5 DE LA CRUZ-1 AD ALTISIMA-14 SPRING BREAK

021 - 15:30 -: 45.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5 - (Grade 1) 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ARDENNE 17 Θ 2 S Randolph 60 Michael Miller 115

2 CASTELLANO 7 Θ 2 G Lerena 60 Glen Kotzen 312

3 COCKNEY PRIDE 14 Θ 2 C Zackey 60 Tobie Spies 011

4 GABOR 2 Θ 2 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 113

5 GALLIC PRINCESS 4 Θ 2 D Dillon 60 Tobie Spies 041

6 JACK'S BIRD 3 Θ 2 * A Arries 60 Michael Roberts 721

7 KAYLA'S CHAMP 8 Θ 2 R Munger 60 Paul Matchett 146

8 KEEP SMILING 5 Θ 2 L Hewitson 60 Sean Tarry 316

9 MILL QUEEN 10 Θ 2 R Fourie 60 David Nieuwenhuizen 211

10 SNOW PALACE 15 Θ 2 M Yeni 60 Tobie Spies 521

11 SWEPT OFF MY FEET 6 Θ 2 R Danielson 60 Paul Peter 221

12 TRUE TO LIFE 1 Θ 2 A Marcus 60 J A Janse van Vuuren 135

13 VICTORIA PAIGE 9 Θ 2 * L J Ferraris 60 Sean Tarry 118

14 WHAT YOU ARE 13 Θ 2 C Orffer 60 Tobie Spies 712

ΠΡΟΤ: 4 GABOR-12 TRUE TO LIFE-9 MILL QUEEN-3 COCKNEY PRIDE

 

023 - 16:15 -: 45.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6 - (Grade 1) 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DOUBLE ALLIANCE 6 Ε 2 N Juglall 60 Joey Ramsden 525

2 EDEN ROC 2 A 2 L Hewitson 60 Sean Tarry 111

3 ENJOY THE VIEW 13 A 2 R Fourie 60 Michael Roberts 163

4 FOOLS GOLD 9 Ε 2 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 221

5 GOT THE GREENLIGHT 16 A 2 A Marcus 60 Joe Soma 441

6 KAYDENS PRIDE 7 A 2 M Yeni 60 Nathan Kotzen 115

7 LIBERTY HALL 8 A 2 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 313

8 LOOSEN YOUR TIE 5 Ε 2 C Orffer 60 Tobie Spies 414

9 MASTER OF ILLUSION 10 Ε 2 B Fayd'Herbe 60 Dennis Drier 200

10 PROMISEOFAMASTER 14 A 2 R Danielson 60 Candice Dawson 612

11 PUTONTHEREDLIGHT 15 A 2 G Lerena 60 Sean Tarry 722

12 ROCK THE GLOBE 11 A 2 * A Arries 60 Sean Tarry 369

13 SPECIAL BLEND 12 A 2 S Randolph 60 Duncan Howells 195

14 WAVE 17 Ε 2 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 432

ΠΡΟΤ: 2 EDEN ROC-11 PUTONTHEREDLIGHT-5 GOT THE GREENLIGHT-1 DOUBLE ALLIANCE

026 - 17:20 -: 75.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7 eLAN GOLD CUP (Grade 3) 3200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROY HAD ENOUGH 10 A 4 P Strydom 60 Frank Robinson 717

2 DAWN ASSAULT 16 H 5 G Lerena 59.5 St John Gray 893

3 MADE TO CONQUER 18 Ε 5 B Fayd'Herbe 59.5 Justin Snaith 340

4 DARK MOON RISING 8 Ε 5 K de Melo 59.5 Paul Lafferty 158

5 DOUBLEMINT 5 A 4 A Marcus 58.5 Justin Snaith 739

6 STRATHDON 6 Ε 5 R Fourie 58 Justin Snaith 273

7 SECRET POTION 15 Θ 4 M Byleveld 57.5 Geoff Woodruff 638

8 LIEGE 14 Ε 6 R Danielson 57.5 Sean Tarry 551

9 SHENANIGANS 7 H 5 L Hewitson 56.5 Sean Tarry 721

10 SUNSHINE SILK 17 Θ 4 M V'Rensburg 55.5 Geoff Woodruff 195

11 GIMME ONE NIGHT 3 Ε 5 C Orffer 55.5 Brett Crawford 722

12 DYNASTY'S BLOSSOM 2 Θ 4 N Juglall 55 Joey Ramsden 482

13 FLICHITY BY FARR 13 Θ 4 M Yeni 55 Alyson Wright 827

14 ALI BON DUBAI 1 Ε 5 M Khan 55 Geoff Woodruff 605

15 WEALTHY 11 Ε 6 S Veale 54 Dennis Drier 804

16 ONESIE 9 Θ 5 G Cheyne 52 Jacques Strydom 111

ΠΡΟΤ: 2 DAWN ASSAULT-8 LIEGE-9 SHENANIGANS-16 ONESIE

028 -18:00 -: 60.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8 MERCURY SPRINT (Grade 1) 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KASIMIR 9 Ε 4 R Fourie 60 Justin Snaith 114

2 BOLD RESPECT 12 Ε 4 C Orffer 60 Brett Crawford 453

3 WILL PAYS 1 Ε 7 B Fayd'Herbe 60 M G Azzie/A A Azzie 055

4 AFRICA RISING 11 Ε 5 * L J Ferraris 60 Sean Tarry 434

5 SEARCH PARTY 15 Ε 6 D Dillon 60 Brett Crawford 600

6 CHIMICHURI RUN 17 A 3 R Danielson 59.5 Sean Tarry 314

7 ALYAASAAT 2 Ε 3 G Lerena 59.5 Mike de Kock 718

8 VAN HALEN 8 Ε 3 C Zackey 59.5 Tobie Spies 011

9 PALACE CHAPEL 10 A 3 W Kennedy 59.5 Paul Peter 573

10 SNOWDANCE 16 Θ 4 A Marcus 57.5 Justin Snaith 523

11 VISION TO KILL 3 Θ 5 S Randolph 57.5 Paul Gadsby 032

12 LA BELLA MIA 7 Θ 4 M V'Rensburg 57.5 Weiho Marwing 171

13 CELTIC SEA 6 Θ 3 L Hewitson 57 Sean Tarry 711

14 FROSTED GOLD 4 A 2 R Munger 52.5 Mike de Kock 212

15 SIR FRENCHIE 5 Ε 4 0 60 Yvette Bremner 122

ΠΡΟΤ: 1 KASIMIR-6 CHIMICHURI RUN-13 CELTIC SEA-10 SNOWDANCE

 

030 - 18:45 -: 60.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 9 - CHAMPIONS CUP (Grade 1) 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RAINBOW BRIDGE 5 Ε 4 R Fourie 60 Eric Sands 232

2 UNDERCOVER AGENT       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 BUFFALO BILL CODY 3 A 4 G Lerena 60 Mike de Kock 111

4 INFAMOUS FOX 4 Ε 4 M Byleveld 60 Candice Dawson 171

5 MATADOR MAN 2 Ε 5 E S Ngwane 60 Sean Tarry 188

6 EYES WIDE OPEN 7 A 4 W Kennedy 60 Glen Kotzen 124

7 KAMPALA CAMPARI 8 Ε 5 B Fayd'Herbe 60 Andre Nel 801

8 CIRILLO 1 A 3 L Hewitson 58.5 Sean Tarry 322

9 SOQRAT 9 A 3 A Marcus 58.5 Mike de Kock 144

10 TWIST OF FATE 10 A 3 N Juglall 58.5 Joey Ramsden 123

ΠΡΟΤ: 3 BUFFALO BILL CODY -1 RAINBOW BRIDGE-8 CIRILLO-9 SOQRAT

032 - 19:25 -: 24.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 10 - (Grade 2) 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAMPHORATUS 4 Θ 4 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 696

2 SILVANO'S PRIDE 3 Θ 3 B Fayd'Herbe 58.5 Justin Snaith 341

3 MIYABI GOLD 2 Θ 4 R Fourie 58.5 Justin Snaith 135

4 SABINA'S DYNASTY 13 Θ 5 A Marcus 58.5 Brett Crawford 257

5 LADY IN BLACK 5 Θ 4 S Veale 57 Dennis Drier 460

6 INSIGNIS 14 Θ 4 M V'Rensburg 57 Geoff Woodruff 120

7 SYLVAN ON FIRE 9 Θ 5 G Lerena 57 Candice Dawson 178

8 ROY'S RIVIERA 10 Θ 4 P Strydom 57 Frank Robinson 598

9 EXPEDITE 8 Θ 4 G Cheyne 57 Glen Kotzen 720

10 PERFECT AIR 12 Θ 4 C Zackey 57 Dennis Drier 229

11 RUNNING BRAVE 6 Θ 3 M Yeni 55.5 Paul Matchett 521

12 SNAPSCAN 11 Θ 3 W Kennedy 55.5 Glen Kotzen 463

13 PRETTY BORDER 7 Θ 3 R Munger 55.5 David Nieuwenhuizen 421

14 ELLA'S WORLD 1 Θ 3 K de Melo 55.5 Dennis Bosch 051

ΠΡΟΤ: 2 SILVANO'S PRIDE-5 LADY IN BLACK-1 CAMPHORATUS-3 MIYABI GOLD

034 - 20:05 -: 9.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 11 - (Listed) 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SNIPER SHOT 12 Ε 4 N Juglall 60.5 Paul Lafferty 066

2 THANKSGIVING 10 A 3 M Yeni 59.5 Duncan Howells 555

3 SOCIAL ORDER 2 Ε 5 L Hewitson 59 Sean Tarry 593

4 PILOU 5 Ε 5 G Lerena 58 Sean Tarry 457

5 ELUSIVE HEART 13 Θ 4 G Cheyne 57 Glen Kotzen 050

6 RUN RED 11 Ε 4 G Wright 56.5 Andre Nel 469

7 SILVER MAPLE 1 Ε 4 R Fourie 56 Justin Snaith 402

8 SILVA'S BULLET 3 Ε 4 K de Melo 55 Dean Kannemeyer 362

9 D' ARRIVEE 4 Ε 4 W Kennedy 54.5 Candice Dawson 206

10 PRICELESS RULER               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 DUKE OF SPIN 8 Ε 3 * L J Ferraris 53 Duncan Howells 203

12 MASTAGAMBIT 9 Ε 3 S Veale 52 Dennis Drier 841

13 BASILIUS 6 Ε 3 C Orffer 58.5 Tobie Spies 021

ΠΡΟΤ: 7 SILVER MAPLE-12 MASTAGAMBIT-2 THANKSGIVING-3 SOCIAL ORDER

036 - 20:40 -: 9.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 12 -(Listed) 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ATTENBOROUGH 12 Ε 5 N Juglall 60.5 Joey Ramsden 006

2 NEPTUNE'S RAIN 2 Θ 4 D Dillon 60.5 Duncan Howells 840

3 SUNSET EYES 9 Ε 5 C Orffer 59.5 Brett Crawford 380

4 BASILIUS                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 FILIPPO 8 Ε 4 S Brown 57.5 Yogas Govender 245

6 KATEECADOR 14 Θ 4 W Kennedy 57.5 Gavin van Zyl 311

7 DALAI'S PROMISE 6 Θ 3 M Yeni 56 Ashley Fortune 111

8 SO VAR 11 Ε 4 C Zackey 53.5 Gavin van Zyl 617

9 ISCA 4 Ε 6 S Veale 52 Gareth van Zyl 312

10 STATE TROOPER 3 Ε 4 R Munger 52 Roy Magner 210

11 SINGFONICO 13 Ε 4 * L J Ferraris 52 Tobie Spies 214

12 KISSABLE 10 Θ 4 M V'Rensburg 52 Paul Matchett 853

13 TOWNSHIP MELODY 5 Θ 4 R Fourie 1 54 Justin Snaith 579

ΠΡΟΤ: 7 DALAI'S PROMISE-6 KATEECADOR-8 SO VAR-9 ISCA

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter