Πρόγραμμα Ν.Α 19/08/19

Στο Flamingo διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α,οι οποίες παρουσιάζουν αυξημένο βαθμό δυσκολίας όσον αφορά την τελική πρόβλεψη καί το βέβαιο είναι ότι θα ''εμφανιστούν'' μεγάλες αποδόσεις.Πάντως δεν λείπουν καί τα άλογα πού μπορούν χωρίς ατυχίες να δικαιολογήσουν νικηφόρα τον τίτλο τού φαβορί.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 BIPOT PLACE ACCUMUL. ΣΚΟΡ 6 ΣΚΟΡ 4 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 FLAMINGO 1 13:10 011-012-013

012 FLAMINGO 2 13:40 012-013-014 012-013-014-015-016-018

013 FLAMINGO 3 14:10 013-014-015 013-014-015-016-018-020-022

014 FLAMINGO 4 14:45 014-015-016 014-015-016-018-020-022

015 FLAMINGO 5 15:20 015-016-018 015-016-018-020

016 FLAMINGO 6 15:50 016-018-020 016-018

018 FLAMINGO 7 16:25 018-020-022

020 FLAMINGO 8 16:55

022 FLAMINGO 9 17:35

 

011-13:10: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 1-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GREAT PROSPERITY 8 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 60 Bill Human 403

2 KILDONAN PRINCESS 1 Θ 4 M V'Rensburg 60 Cliffie Miller 984

3 IGWINYA 10 Θ 4 D De Gouveia 60 Bill Human 622

4 DESERT WANDERER             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 LIGHT LAKE                             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 U FOR ME 4 Θ 5 R Munger 60 Stephanie Miller 754

7 ROCK TO THE MUSIC 12 Θ 3 Wes Marwing 58 S von Willingh Smit 335

8 PROMISE OF DAWN 3 Θ 3 C Habib 58 Cliffie Miller 047

9 EARTH STAR 11 Θ 3 E Webber 58 Corrie Lensley 979

10 CAPTAINS WINGS 9 Θ 3 M Thackeray 58 Stephanie Miller ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 HAZEL EYES 7 Θ 3 N Patel 58 Jarett Rugg 08

12 WHY LEIGH 5 Θ 3 M Yeni 58 S von Willingh Smit 07

ΠΡΟΤ: 3 IGWINYA-2 KILDONAN PRINCESS-7 ROCK TO THE MUSIC-12 WHY LEIGH

012 - 13:40: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 2- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CALL TO DUTY 5 Ε 4 M Yeni 60 Corrie Lensley 902

2 PARADISE LOST 1 Ε 4 M V'Rensburg 60 Cliffie Miller 549

3 MOOKHADRUM 3 A 4 C Storey 60 Cliffie Miller 700

4 BRAVE ARCH 4 Ε 4 M Thackeray 60 Gert Theron 566

5 CENSORIOUS 10 Ε 4 J Penny 60 Corrie Lensley 676

6 INN FLITEMODE 8 Ε 5 R Munger 60 Stephanie Miller 887

7 ESKISTA 7 Ε 3 C Habib 57 Corrie Lensley 505

8 BENINO 6 A 3 E Webber 57 Corrie Lensley 790

9 CAPEZIO 9 Ε 3 K Steyn 57 Corrie Lensley 650

10 PAY CHEQUE 2 A 3 N Patel 57 Tienie Prinsloo 00

ΠΡΟΤ: 1 CALL TO DUTY-2 PARADISE LOST-9 CAPEZIO-7 ESKISTA

013 - 14:10: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 3 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PROFLIGATE 4 Θ 5 M V'Rensburg 60 Cliffie Miller 522

2 SOUTHERN DYNASTY 2 Θ 4 E Webber 60 Corrie Lensley 347

3 TURKISH LIRA 7 Θ 4 M Yeni 60 Corrie Lensley 903

4 LADY BLUFF 5 Θ 4 M Thackeray 60 Gert Theron 898

5 MASTER OF LEGENDS 1 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 60 Bill Human 956

6 DIAMOND MINE 3 Θ 4 C Habib 60 Corrie Lensley 470

7 KEWPIE DOLL 6 Θ 4 R Munger 60 Stephanie Miller 080

8 PASSOVER 8 Θ 3 Wes Marwing 57 Weiho Marwing 990

ΠΡΟΤ: 1 PROFLIGATE-8 PASSOVER-2 SOUTHERN DYNASTY-3 TURKISH LIRA

014 - 14:45: 3.100 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 4 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MANHATTAN COCKTAIL 8 Ε 5 * K Matsunyane -1.5 kg 61 Tienie Prinsloo 354

2 FIREFOOT 4 Ε 4 R Munger 59.5 Stephanie Miller 400

3 CUTTING EDGE 3 Ε 7 D De Gouveia 57.5 Bill Human 162

4 SILVAN SAINT 2 Ε 6 M Thackeray 57.5 Gert Theron 241

5 BEYOND LIMITS 6 Ε 7 L Bester 57 Gert Theron 609

6 IN THE JUNGLE 5 Ε 7 M V'Rensburg 56.5 Cliffie Miller 214

7 WARBASH 7 Ε 9 * D R Lerena 56 Gert Theron 906

8 SAINT MARCO 9 Ε 7 Wes Marwing 54 Stephanie Miller 667

9 MOSTABSHIR 1 Ε 5 * N Klink -1.5 kg 53.5 Bill Human 512

ΠΡΟΤ: 6 IN THE JUNGLE-1 MANHATTAN COCKTAIL-4 SILVAN SAINT-9 MOSTABSHIR

015 - 15:20: 3.300 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 5- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NORTHERN STORM 6 Θ 6 C Storey 60.5 Cliffie Miller 218

2 KICK BUTT 9 Θ 5 M V'Rensburg 59.5 Cliffie Miller 417

3 EUAN' ME 8 Θ 6 R Munger 57.5 Stephanie Miller 372

4 MANEATER 5 Θ 5 D De Gouveia 54.5 Bill Human 840

5 VINTAGE TUNE 11 Θ 4 E Webber 53 Corrie Lensley 407

6 SAIL DE LAGO 3 Θ 4 M Yeni 52 Weiho Marwing 913

7 BATTLE ANGEL 4 Θ 4 J Penny 52 Jarett Rugg 429

8 ROMANTIC CRUSADE 7 Θ 5 N Patel 52 Tienie Prinsloo 080

9 SO GOOD 10 Θ 5 * T Juglall -2.5 kg 52 Bill Human 201

10 CAREFREE 2 Θ 4 * K Matsunyane +0.5 -1.5 kg 52 Corrie Lensley 009

11 NIKHILS WORLD 1 Θ 4 K Steyn 52 Corrie Lensley 541

ΠΡΟΤ: 6 SAIL DE LAGO-9 SO GOOD-2 KICK BUTT-3 EUAN' ME

016 - 15:50: 2.800 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 6- 2200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CALABASH 4 Ε 7 M Thackeray 60 Gert Theron 372

2 FOR EVER 2 Ε 8 * N Klink -1.5 kg 58.5 Bill Human 556

3 CASABLANCA KID 1 Ε 4 J Penny 57.5 Jarett Rugg 316

4 MR MONEY 8 Ε 6 M Yeni 54.5 Shaylen Naidoo 087

5 MYSTICAL SON 5 Ε 4 R Munger 52.5 Bill Human 485

6 SPEED MONITOR 6 Ε 6 Wes Marwing +2 kg 52 Corrie Lensley 098

7 PIUS OIL 7 Ε 5 M V'Rensburg 52 Bill Human 858

8 TWISTER VORTEX 3 Ε 6 * T Juglall -2.5 kg 52 Bill Human 999

ΠΡΟΤ: 1 CALABASH-3 CASABLANCA KID-5 MYSTICAL SON-4 MR MONEY

018 - 16:25: 2.800 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 7 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PRINCE JOSH 2 Ε 4 M Yeni 61 Corrie Lensley 155

2 ASIAN STAR 6 Ε 6 M V'Rensburg 60 Cliffie Miller 354

3 CANDOLIM 9 Ε 4 R Munger 58.5 Stephanie Miller 931

4 ROYAL STAG 7 A 4 K Steyn 58 Jannie Borman 200

5 ZARAGOZA 4 Ε 6 C Habib 57 Corrie Lensley 887

6 REGENT SEVEN 3 Ε 5 J Penny 55 Jarett Rugg 402

7 WAITINGFORTONIGHT 8 Ε 6 C Storey +0.5 kg 52.5 Cliffie Miller 737

8 MANAFTERMIDNIGHT 5 Ε 5 Wes Marwing +2 kg 52 Stephanie Miller 755

9 EDGE OF GLORY 11 Ε 6 N Patel 52 Jarett Rugg 580

10 MR TINSEL 1 Ε 6 * K Matsunyane +0.5 -1.5 kg 52 Tienie Prinsloo 879

11 DYLAN'S WORLD 13 Ε 5 * D R Lerena +1 52 Bill Human 098

12 MOLLELOA 12 Ε 5 * N Klink -1.5 kg 52 Bill Human 000

13 MR LOVER BOY 10 Ε 7 M Thackeray 52 Stephanie Miller 000

ΠΡΟΤ: 3 CANDOLIM-6 REGENT SEVEN-2 ASIAN STAR-1 PRINCE JOSH

020 - 16:55: 3.800 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 8 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BLETCHLEY 4 Ε 6 Wes Marwing 60 S von Willingh Smit 677

2 ALL THE SEVENS 11 Ε 4 D De Gouveia 57.5 Stephanie Miller 714

3 ALRAUNE 10 Θ 5 C Storey 57 Cliffie Miller 732

4 TIME TO BE GREAT 3 Ε 7 * N Klink -1.5 kg 57 Bill Human 180

5 BOLLEMAKIESIE 5 Ε 6 M Thackeray 56 Stephanie Miller 341

6 EASY PEASY 6 Θ 5 M V'Rensburg 56 Cliffie Miller 869

7 TAKATUL 8 Ε 4 R Munger 55 Stephanie Miller 221

8 TRIFECTA 1 Ε 6 M Yeni 55 Tienie Prinsloo 121

9 CARABINIERI 2 Ε 4 K Steyn 53 Cliffie Miller 738

10 DOLPHIN 7 Ε 7 * K Matsunyane +0.5 -1.5 kg 52 Stephanie Miller 932

11 DICKENSIAN 9 Ε 5 L Bester +0.5 kg 52 Gert Theron 870

ΠΡΟΤ: 7 TAKATUL-8 TRIFECTA-2 ALL THE SEVENS-10 DOLPHIN

022 - 17:35: 3.100 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 9- 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CRUCREEK 3 Θ 4 J Penny 61 Corrie Lensley 609

2 CRYSTAL'S WORLD 4 Θ 4 E Webber 60 Corrie Lensley 060

3 GLACIER GIRL 7 Θ 4 D De Gouveia 59 Bill Human 251

4 DANCING FOR RAIN 12 Θ 4 R Munger 55.5 Stephanie Miller 503

5 QUEEN RACHEL 11 Θ 5 * N Klink -1.5 kg 55.5 Bill Human 909

6 SENORITA AMOR 8 Θ 5 Wes Marwing 55.5 Weiho Marwing 414

7 MEET THE LOGANS 1 Θ 5 M Yeni 55 Corrie Lensley 403

8 CATWALK TEASE 10 Θ 7 C Habib 54 Cliffie Miller 784

9 MISTY HEATH 6 Θ 5 C Storey 54 Cliffie Miller 441

10 NOBLE PRINCESS 5 Θ 4 M V'Rensburg 53 Cliffie Miller 431

11 BARBARA 9 Θ 5 * T Juglall -2.5 kg 52.5 Bill Human 090

12 INSOMNIAC 2 Θ 4 K Steyn 52 Cliffie Miller 730

ΠΡΟΤ: 6 SENORITA AMOR-4 DANCING FOR RAIN-10 NOBLE PRINCESS-3 GLACIER GIRL

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter