Πρόγραμμα Ν.Α 18/09/19

Στο Greyville διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο κουπόνι.Παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον και θεωρείται βέβαιο η εμφάνιση μεγάλων αποδόσεων.Δεν ιππεύει λόγω ασθενείας ο K de Melo και παρακάτω μπορείτε να δείτε τούς αντικαταστάτες του στις 8 ιπποδρομίες.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 BIPOT PLACE ACCUMUL. ΣΚΟΡ 6 ΣΚΟΡ 4 ΣΥΝΘΕΤΟ

012 GREYVILLE 1 13:20 012-014-015

014 GREYVILLE 2 13:55 014-015-017 014-015-017-020-023-025

015 GREYVILLE 3 14:30 015-017-020 015-017-020-023-025-027-029

017 GREYVILLE 4 15:10 017-020-023 017-020-023-025-027-029

020 GREYVILLE 5 15:50 020-023-025 020-023-025-027

023 GREYVILLE 6 16:25 023-025-027 023-025

025 GREYVILLE 7 17:00 025-027-029

027 GREYVILLE 8 17:35

029 GREYVILLE 9 18:10

012 - 13:20 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JUST PRIME 10 Ε 4 * Y Ramzan -4 kg 60 Wayne Badenhorst 354

2 DAUNTLESS STAR 13 Ε 4 S Randolph 60 Wendy Whitehead 90

3 SLEW CITY 12 Ε 4 D Dillon 60 Dean Kannemeyer 0

4 BINARY STAR 5 A 3 R Danielson 57 Alyson Wright 445

5 ELITE STATUS 4 Ε 3 S Moodley 57 Michael Miller 855

6 VALLIANT KNIGHT 14 Ε 3 S Khumalo 57 Doug Campbell 506

7 BABY SHOOZ                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 BACKPACKER 2 A 3 * L J Ferraris 57 Garth Puller 35

9 HARLEM BLACK 7 A 3 E S Ngwane 57 Dennis Bosch 3

10 PROUD WARRIOR 3 Ε 3 * J Gates -1.5 kg 57 Alyson Wright 9

11 QUERARI'S COWBOY 9 Ε 3 S Veale 57 J A Janse van Vuuren 460

12 ROCK WITH ME 15 Ε 3 B Jacobson 57 Gareth van Zyl 85

13 WHATEVERITTAKES 8 A 3 W Kennedy 57 Gavin van Zyl 4

14 RETAIL THERAPY 1 Θ 3 M Khan 54 J A Janse van Vuuren 532

ΤΑΧ: 14 RETAIL THERAPY-1 JUST PRIME

ΠΡΟΤ: 8 BACKPACKER-14 RETAIL THERAPY-1 JUST PRIME-6 VALLIANT KNIGHT

014 - 13:55 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FRANKIE TWO SHOES 10 Ε 4 G Wright 60 Wayne Badenhorst 325

2 RED HOT NIGHT 1 Ε 4 R Danielson 60 Alyson Wright 343

3 TUSCAN KISS 11 Ε 4 D Dillon 60 Brett Crawford 053

4 SAIL SMARTLY 5 Ε 4 M Yeni 60 Alistair Gordon 307

5 CITY DEEP 2 Ε 5 * J Gates -1.5 kg 60 Jeff Freedman 48

6 GLADSTONE 7 Ε 3 S Randolph 57 J A Janse van Vuuren 377

7 ROCKET RHUMBA 6 Ε 3 S Khumalo 57 Doug Campbell 750

8 AFRICADIA 4 Ε 3 M Khan 57 R A Hill/S R Hill 076

9 CHEROKEE CHIEF 9 A 3 * L J Ferraris 57 Garth Puller 06

10 KENNETH MACARTHUR 13 A 3 E S Ngwane 57 Gareth van Zyl 3

11 LUNDY'S LAD 12 Ε 3 C Habib 57 Dean Kannemeyer 3

12 NIKHILS INN 8 A 3 B Jacobson 57 Yogas Govender 5

13 TRICKY BUSINESS 15 Ε 3 S Veale 57 J A Janse van Vuuren 6

14 ZERO RATE 3 A 3 W Kennedy 57 Gavin van Zyl 5

15 WILLIAMS LAND 14 A 3 Reserve 1 57 Dean Kannemeyer 60

ΤΑΧ: 1 FRANKIE TWO SHOES Η 2 RED HOT NIGHT

ΠΡΟΤ: 1 FRANKIE TWO SHOES-2 RED HOT NIGHT-3 TUSCAN KISS-11 LUNDY'S LAD

015 - 14:30 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MIRROR IMAGE 2 Θ 4 D Dillon 60 Shane Humby 083

2 RETRIAL 12 Θ 4  S Randolph 60 Mark Dixon 483

3 LITTLE MISS PHILLY 7 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 60 Lowan Denysschen 000

4 MR MINISTER 8 Θ 3 S Moodley 57 Michael Miller 227

5 LADY LEGEND 4 Θ 3 G Wright 57 Wayne Badenhorst 552

6 BLUSH OF DAWN 1 Θ 3 E S Ngwane 57 Garth Puller 833

7 WINTERTIME 3 Θ 3 W Kennedy 57 Gareth van Zyl 650

8 MISS CHARLOTTE 6 Θ 3 * L J Ferraris 57 Garth Puller 357

9 ROYAL SPLURGE 9 Θ 3 T Godden 57 Michael Miller 859

10 AMERICAN PRINCESS 5 Θ 3 S Veale 57 Glen Kotzen 1

11 LISTEN TO LILLY 11 Θ 3 R Danielson 57 Alyson Wright 3

12 SPARKLING SUZY 10 Θ 3 * J Gates -1.5 kg 57 Michael Miller 8

ΤΑΧ: 6 BLUSH OF DAWN Η 5 LADY LEGEND

ΠΡΟΤ: 7 WINTERTIME-2 RETRIAL-8 MISS CHARLOTTE-5 LADY LEGEND

017 - 15:10 -: 6.700 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SOCIAL ORDER 1 Ε 6 R Danielson 61 Sean Tarry 305

2 EXCLUSIVE QUANTITY 5 Ε 4 W Kennedy 60.5 Tony Rivalland 119

3 BUFFALO SOLDIER 11 Ε 6 M Yeni 58.5 Duncan Howells 657

4 ULTRA MAGNUS 6 Ε 4 D Dillon 58 Brett Crawford 131

5 DESOLATE ROAD 8 Ε 4 S Randolph 57.5 Tony Rivalland 246

6 GOOD RHYTHM 10 Ε 4 * K Sakayi -1.5 kg 57.5 Alistair Gordon 415

7 HIGH GREEN 3 Ε 5 M Khan 57.5 Lowan Denysschen 545

8 BUCKLEBERRY 4 Ε 4 * L J Ferraris 54.5 Paul Lafferty 939

9 FRANCISCO                           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 VENDEE GLOBE                  ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 ON THE DOUBLE 9 Θ 4 C Habib 52.5 J A Janse van Vuuren 654

ΤΑΧ: 4 ULTRA MAGNUS Η 1 SOCIAL ORDER

ΠΡΟΤ: 4 ULTRA MAGNUS-2 EXCLUSIVE QUANTITY-1 SOCIAL ORDER-5 DESOLATE ROAD

020 - 15:50 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 OOH LA LA 2 Θ 4 D Dillon 62 Doug Campbell 008

2 EAST LYNNE 5 Θ 5 S Moodley 60.5 Andre Nel 330

3 KOMESHANS FLIGHT 7 Θ 6 S Veale 60.5 Frank Robinson 856

4 PHILAE 6 Θ 6 G Wright 59.5 Andre Nel 372

5 ZAGARA 9 Θ 4 M Khan 58.5 Lezeanne Forbes 219

6 SCARLET CHILL            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 EDEN GARDENS GLITZ 8 Θ 6 S Khumalo 56 Doug Campbell 373

8 SHE'S A DREAM 1 Θ 5 * L J Ferraris 56 Mark Dixon 639

9 BARINOIS 3 Θ 6 M Yeni 53.5 Duncan Howells 285

ΤΑΧ:3 KOMESHANS FLIGHT Η 4 PHILAE

ΠΡΟΤ:4 PHILAE-7 EDEN GARDENS GLITZ-5 ZAGARA-1 OOH LA LA

023 - 16:25 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HIGH ALTAR 3 Θ 6 M Yeni 61 Duncan Howells 446

2 JACQUELINE 5 Θ 4 S Veale 59 Dennis Drier 312

3 JAMAICA BAY 4 Θ 4 D Dillon 58.5 Doug Campbell 451

4 SWEET PRESERVE 8 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 58.5 Glen Kotzen 360

5 LITTLE AUDREY 6 Θ 4 * T Gumede -4 kg 57.5 Duncan Howells 008

6 ROY'S PONY 7 Θ 6 R Danielson 56.5 Alyson Wright 345

7 ADORABLE ANALIA 2 Θ 4 G Wright 54 Frank Robinson 763

8 BELLE OF PARIS 1 Θ 4 * J Gates -1.5 kg 53.5 Garth Puller 310

ΤΑΧ:2 JACQUELINE Η 3 JAMAICA BAY

ΠΡΟΤ:2 JACQUELINE-6 ROY'S PONY-8 BELLE OF PARIS -1 HIGH ALTAR

025 - 17:00 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 POLLARD 2 Ε 4 * L J Ferraris 60 Tony Rivalland 921

2 WHAT A BLAST 1 Ε 4 D Dillon 60 Dennis Bosch 113

3 WHITE LIGHTNING 10 A 4  S Moodley 57 Paul Lafferty 524

4 RAILTRIP 7 Θ 4 W Kennedy 56.5 Gavin van Zyl 001

5 ZANAKI 9 Ε 4 S Randolph 56.5 J A Janse van Vuuren 735

6 PADRE PIO 4 A 3 S Khumalo 56 Dennis Bosch 521

7 MOON IN JUNE 6 Θ 4 R Danielson 56 R A Hill/S R Hill 830

8 SAILING LIZARD 12 Ε 4 G Wright 56 Andre Nel 675

9 BANK ROBBER 5 Ε 4 S Veale 55.5 Dennis Drier 769

10 EL SERENO 11 Ε 4 M Khan 55 J A Janse van Vuuren 568

11 TREE TUMBO 3 A 3 C Habib 53 Sean Tarry 152

12 JUSTFORTHEEPENNY 8 A 3 M Yeni 53 Nathan Kotzen 801

ΤΑΧ:3 WHITE LIGHTNING Η 6 PADRE PIO

ΠΡΟΤ:6 PADRE PIO-5 ZANAKI -3 WHITE LIGHTNING-11 TREE TUMBO

027 - 17:35 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JUST DIXIT 2 Ε 4 S Veale 60 Frank Robinson 322

2 FIRE ISLAND 3 Ε 5 S Randolph 60 Wendy Whitehead 433

3 CASSIUS COLT 4 Ε 5 T Godden 60 Garth Puller 266

4 JOSEPH JAGGER 11 Ε 3  R Danielson 56 Dean Kannemeyer 822

5 ANGELICO 1 A 3 D Dillon 56 R A Hill/S R Hill 302

6 MASTER VISION 5 Ε 3 M Yeni 56 Nathan Kotzen 703

7 RON'S JOY 7 Ε 3 S Moodley 56 Michael Miller 532

8 DECLARATION OF WAR 10 Ε 3 S Khumalo 56 Doug Campbell 476

9 MAH BIN 12 A 3 W Kennedy 56 Nathan Kotzen 067

10 DRAMBUIE 8 A 3 * L J Ferraris 56 Garth Puller 98

11 EDO FURIN 9 A 3 M Khan 56 Paul Lafferty 69

12 NOBLE FLIGHT 6 Ε 3 * K Sakayi -1.5 kg 56 Paul Lafferty 474

ΤΑΧ:1 JUST DIXIT Η 5 ANGELICO

ΠΡΟΤ:4 JOSEPH JAGGER-6 MASTER VISION-5 ANGELICO-7 RON'S JOY

029 - 18:10 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 9 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TWICE TO SYDNEY 6 Θ 4 G Wright 60 Andre Nel 407

2 SIBERIAN SUNSET 17 Θ 4 S Khumalo 60 Julie Dittmer 203

3 SUMMER DAY 18 Θ 4 * T Gumede (-4.0kg) 60 Nathan Kotzen 400

4 SHOOT THE WAGON 2 Θ 4 S Veale 60 Paul Lafferty 307

5 RUBY COVE 3 Θ 4 D Dillon 60 Doug Campbell 766

6 WISP OF GLORY 11 Θ 4 S Moodley 60 Paul Lafferty 068

7 INDIAN RAIN 4 Θ 5 * K Sakayi -1.5 kg 60 Julie Dittmer 880

8 COP THAT 1 Θ 4 * J Gates -1.5 kg 60 Lowan Denysschen 684

9 PREFERENTIAL 10 Θ 3 R Danielson 56 Alyson Wright 724

10 DARK MOON DOWN 12 Θ 3 M Khan 56 Paul Lafferty 342

11 MARRY IN HASTE              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 PROVOKING 9 Θ 3 E S Ngwane 56 Gareth van Zyl 057

13 IRISH SPRING 15 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 56 Wayne Badenhorst 807

14 LADY CAROLINE LAMB     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

15 OPEN MARKET 8 Θ 3 C Habib 56 R A Hill/S R Hill 69

16 SILVA MAGIC 13 Θ 3 W Kennedy 56 Dean Kannemeyer 5

17 RAINBOW ROE 5 Θ 4 * X Jacobs (-4.0kg) 60 Julie Dittmer 008

18 METHANE 14 Θ 4 B Jacobson 60 Julie Dittmer 009

ΤΑΧ:9 PREFERENTIAL Η 10 DARK MOON DOWN

ΠΡΟΤ:10 DARK MOON DOWN-2 SIBERIAN SUNSET -1 TWICE TO SYDNEY-9 PREFERENTIAL

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter