Πρόγραμμα Ν.Α 01/10/19

Στον ιππόδρομο τού Vaal διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α,οι οποίες παρουσιάζουν στοιχηματικό ενδιαφέρον.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ανοιχτές σε κάθε αποτέλεσμα αλλά θεωρούμε ότι μπορούμε να στηριχτούμε στην MACHALI πού πρωταγωνίστησε καί στις 2 συμμετοχές της και την FLY AWAY πού επιστρέφει ανανεωμένη.

 

011 - 13:10 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 1 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SELL HIGH 5 Ε 4 K Zechner 60 Dorrie Sham 932

2 LATIN OPUS 3 Ε 4 * C F Dicken -4 kg 60 Sean Tarry 306

3 SILVER HUB 7 Ε 5 K Steyn 60 Chris Jonker 764

4 TUNNELOFLOVE 12 A 3 W Kennedy 58 Paul Peter 334

5 SEMPER FI 2 Ε 3 M Yeni 58 Barend Botes 552

6 IMPERIAL RUBY 9 Ε 3 J Penny 58 Tobie Spies 696

7 WHIPPING BOY 6 Ε 3 S Brown 58 Tyrone Zackey 063

8 CANQUARI 10 Ε 3 P Strydom 58 Tobie Spies 965

9 EL ROMIACHI          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 NIMITZ 1 A 3 C Murray 58 Mike de Kock 24

11 PAW PATROL 4 A 3 S Khumalo 58 M G Azzie/A A Azzie ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 STAR EFFECT 8 Ε 3 M V'Rensburg 58 Dianne Stenger ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 7 WHIPPING BOY-4 TUNNELOFLOVE-5 SEMPER FI-1 SELL HIGH

013 - 13:40 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 2 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DOUBLED OVER 5 Θ 4 R Munger 60 Barend Botes 330

2 SEA LIKE GLASS 7 Θ 5 C Storey 60 Heather E Adamson 557

3 LUSCIOUS LOCKS 9 Θ 4 * C F Dicken -4 kg 60 Chris Jonker 276

4 SWEET TAFIA 10 Θ 5 M Mjoka 60 Heather E Adamson 066

5 TRILLIANT CUT 6 Θ 4 K Zechner 60 Dianne Stenger 908

6 QUEEN OF SOUL 3 Θ 3 C Maujean 58 Dorrie Sham 525

7 CANDY CANE 2 Θ 3 S Khumalo 58 Dorrie Sham 990

8 BY CHANCE 1 Θ 3 M Yeni 58 Robbie Sage 74

9 CRISSY'S GOLD 8 Θ 3 R Danielson 58 Sean Tarry 8

10 LIL MISS GEE 11 Θ 3 S Brown 58 Gokhan Terzi 88

11 MACHALI 4 Θ 3 W Kennedy 58 Candice Dawson 32

ΠΡΟΤ:11 MACHALI-1 DOUBLED OVER-8 BY CHANCE-9 CRISSY'S GOLD

015 -14:10 -: 5.650 €

VAAL Επίπεδη Race 3-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WORDYNESS 1 Θ 4 M V'Rensburg 60.5 Lucky Houdalakis 264

2 LITTLEWOOD 9 Θ 5 C Murray 60.5 Lucky Houdalakis 274

3 THE SASH 10 Θ 4 * D Schwarz 60 M G Azzie/A A Azzie 999

4 RACHEL 5 Θ 4 W Kennedy 59 Paul Peter 166

5 NO MORE WORDS 6 Θ 5 S Khumalo 59 Robbie Sage 018

6 PICCADILLY SQUARE 3 Θ 5 K Zechner 58 Brett Webber 522

7 MISS KHALIFA 2 Θ 4 M Yeni 56.5 Tobie Spies 915

8 IT TAKES TWO 8 Θ 4 P Strydom +0.5 kg 55 Gokhan Terzi 707

9 THERECANBEONLYONE 4 Θ 3 * J R Syster +0.5 -4 kg 52.5 Sean Tarry 319

10 GENEROSO 7 Θ 6 R Munger 52 Romeo Francis 863

ΠΡΟΤ:2 LITTLEWOOD-5 NO MORE WORDS-1 WORDYNESS-6 PICCADILLY SQUARE

017 - 14:50 -: 6.700 €

VAAL Επίπεδη Race 4- 1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ASHBAAL 6 A 3 M Yeni 60 Mike de Kock 313

2 BOCKSCAR 10 Ε 6 R Danielson 60 Sean Tarry 196

3 KINGS ARCHER 5 H 8 * C F Dicken -4 kg 60 Stuart Pettigrew 384

4 TORRE DEL ORO 4 Ε 6 P Strydom 59.5 Sean Tarry 550

5 FIRED UP 1 Ε 4 C Murray 59 Mike de Kock 344

6 SUSPICIOUS MINDS 7 A 4 S Khumalo 58 M G Azzie/A A Azzie 61

7 HIDDEN AGENDA 3 Ε 8 * J R Syster -4 kg 58 Scott Kenny 122

8 REACH FOR THE LINE 9 Ε 4 * D Schwarz 57.5 M G Azzie/A A Azzie 309

9 SABBATICAL 8 Ε 5 K Zechner 57.5 Dorrie Sham 425

10 MOVIE MAGIC 11 Ε 4 W Kennedy 55 Lucky Houdalakis 463

11 IRREVOCABLE DREAM 2 A 3 M V'Rensburg 53.5 Lucky Houdalakis 212

ΠΡΟΤ: 11 IRREVOCABLE DREAM-2 BOCKSCAR-1 ASHBAAL-5 FIRED UP

019 - 15:30: 7.300 €

VAAL Επίπεδη Race 5-1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CORDILLERA 6 Θ 4 R Danielson 60.5 Sean Tarry 443

2 ANCIENT SPIRIT 1 Θ 5 C Maujean 59.5 J A Janse Tan Vuuren 441

3 GIMME HOPE )OHANNA 4 Θ 5 C Murray 59 Mike de Kock 327

4 ABELIE 5 Θ 4 M Yeni 58.5 DaTid Nieuwenhuizen 121

5 FLORIDA QUAYS 3 Θ 5 W Kennedy 58 Paul Peter 211

6 ZULU DAWN 2 Θ 5 * C F Dicken -4 kg 52.5 Stuart Pettigrew 057

ΠΡΟΤ: 5 FLORIDA QUAYS-4 ABELIE-1 CORDILLERA

021 - 16:08: 6.300 €

VAAL Επίπεδη Race 6-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SCOOP 6 Ε 4 R Munger 60 Fabian Habib 294

2 ARISTACHUS 2 Ε 3 * C F Dicken -4 kg 59 Coenie de Beer 851

3 TOPMAST 7 Ε 4 C Maujean 58.5 Dorrie Sham 750

4 MYTHICAL BOLT 1 Ε 4 R Danielson 57 Sean Tarry 282

5 CAPTAIN MORGANE 4 Ε 3 J Penny 56 Tobie Spies 410

6 MR HUGO 3 Ε 3 S Khumalo 56 Gokhan Terzi 061

7 CAPETOWN AFFAIR 5 Ε 3 * J R Syster -4 kg 55.5 Ashley Fortune 745

ΠΡΟΤ:4 MYTHICAL BOLT-6 MR HUGO-1 SCOOP-3 TOPMAST

023 - 16:45 -: 6.700 €

VAAL Επίπεδη Race 7- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SEE YOU TYGER 2 Θ 4 * J R Syster -4 kg 65 Paul Matchett 899

2 NAWAASI 6 Θ 5 * N Klink -1.5 kg 60.5 Paul Matchett 136

3 IMAGE AWARD 3 Θ 5 * C F Dicken -4 kg 60 Sean Tarry 364

4 FLY AWAY 5 Θ 3 W Kennedy 59 Paul Peter 140

5 TRUE CHARM 4 Θ 3 M Yeni 58 Tobie Spies 136

6 EL' ZARA 7 Θ 3 C Maujean 57.5 DaTid Nieuwenhuizen 601

7 INDIAN SONG 8 Θ 5 S Khumalo 57 Barend Botes 563

8 SWELL TIME 1 Θ 5 R Munger 54.5 Barend Botes 252

ΠΡΟΤ:4 FLY AWAY-5 TRUE CHARM-6 EL' ZARA-3 IMAGE AWARD

026 - 17:25 -: 5.300 €

VAAL Επίπεδη Race 8- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CELESTIAL FIRE 2 Θ 3 * C F Dicken -4 kg 62 Fabian Habib 251

2 SHE'S SO SASSI 1 Θ 3 M Yeni 60.5 Tobie Spies 007

3 CLAREMORRIS 9 Θ 6 C Maujean 58.5 Roy Magner 532

4 QUEEN OF WAR 5 Θ 5 M V'Rensburg 58 Grant Maroun 462

5 NYMERIA 6 Θ 3 D L Habib 57 Paul Matchett 149

6 PHILLYDELPHIA 10 Θ 5 W Kennedy 57 Paul Peter 236

7 FLY NORTH 3 Θ 5 S Khumalo 56.5 Barend Botes 650

8 SAMBA WITH SUZIE 11 Θ 4 K Zechner 56.5 Dorrie Sham 005

9 CATCH A GLIMPSE      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 ILHA DA VAR 8 Θ 5 * T Juglall -2.5 kg 55 Roy Magner 976

11 LEVI LADY 7 Θ 6 R Munger 55 Roy Magner 490

12 CLASS PROTECTOR 4 Θ 6 J Penny 52 Tobie Spies 400

ΠΡΟΤ:6 PHILLYDELPHIA-5 NYMERIA-3 CLAREMORRIS-1 CELESTIAL FIRE

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter