Ελληνικό πρόγραμμα 14/12/18

Αρκετό στοιχηματικό ενδιαφέρον παρουσιάζει το Ελληνικό πρόγραμμα της Παρασκευής,το οποίο συμπληρώθηκε με 5 κούρσες από την Ελλάδα καί 2 από την Γαλλία.Εκ πρώτης όψεως δεν ''υπάρχει''το άλογο το οποίο να θεωρείται ισχυρή βάση στο παιχνίδι καί έτσι περιμένουμε μεγάλες αποδόσεις,ιδιαίτερα στο σκορ 6 πού αρέσει πολύ στούς φιλίππους.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΔΙΔΥΜΟ

01 DEAUVILLE MONT PINCON 16:05 01-02-03 01-02 01-02

02 DEAUVILLE FLYING WATER 16:40 02-03-04-05-06-07 02-03 02-03

03 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 17:00 03-04 03-04

04 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 17:30 04-05-06-07 04-05 04-05

05 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:00 05-06 05-06

06 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 18:30 06-07 06-07

07 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΦΕΡΩΝ 19:00

01 - 16:05 -: 17.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 1 MONT PINCON 2500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SHASLIKA 12 Θ 8 L.OGER 64 B.LEGROS 7910310060

2 MORE THAN THIS 3 Ε 5 M.TRUBLET 63 Y.BARBEROT (S) 769032458

3 AS DES FLANDRES 2 Ε 8 A.CHESNEAU 63 P.DEMERCASTEL 0107060154

4 COMBAT DES TRENTE 16 Ε 5 M.GUYON 62,5 C.LOTOUX (S) 0552017237

5 DUNGANNON 11 Ε 4 ALEX.ROUSSEL 62,5 C.LOTOUX (S) 718051182

6 GREAT TONIO 8 Ε 4 A.BOURGEAIS 61 N.LEENDERS 2181031450

7 MOTZER 4 Ε 4 PC.BOUDOT 60 E.LIBAUD (S) 541443002

8 DIAMANTSTROM 7 Ε 4 A.DUPORTE 59,5 G.BIETOLINI 251081590

9 DON CARLOS(SWI) 14 Ε 9 M.FOREST 59 MME C.BOCSKAI 61213052

10 FAIR TRADE(GER) 6 Α 7 C.SOUMILLON 59 ROB.COLLET (S) 1870735308

11 ICONIC 5 Ε 10 A.MASSIN 58,5 L.NYFFELS 5593351034

12 MONFRERE 1 Ε 5 J.AUGE 58,5 M.CESANDRI (S) 2364851717

13 CRYSALSA 13 Θ 6 J.GUILLOCHON 58 MME V.SEIGNOUX 154253050

14 KABER 10 Ε 7 S.PASQUIER 58 F.MONNIER (S) 5636647077

15 RASPOUTIN 15 Ε 4 ALEX.ROUSSEL 57,5 P.CHEVIGNY DE 7142001

16 GREY SENSATION(IRE) 9 Ε 6 G.BERTRAND 57 G.BERTRAND 6827496720

ΠΡΟΤ: 4 COMBAT DES TRENTE-5 DUNGANNON-12 MONFRERE-10 FAIR TRADE

02 - 16:40 -: 21.000 €

DEAUVILLE Επίπεδη Race 2 FLYING WATER 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SOHO UNIVERSE 2 Ε 4 S.MAILLOT 60 E.MIKHALIDES 062255837

2 IL PITTORE 7 Ε 7 C.SOUMILLON 60 A&G.BOTTI (S) 4706100651

3 DEGRISEMENT 11 Ε 4 PC.BOUDOT 60 J.REYNIER 663620001

4 GREYWAY 12 Ε 4 J.MOUTARD 59 JM.LEFEBVRE (S) 036077515

5 KERAVNOS 9 Ε 8 A.LEMAITRE 58 Y.BARBEROT (S) 727060752

6 BLACK TRILBY(IRE) 3 Ε 4 C.PACAUT 58 C.THEODORAKIS 2422251765

7 LADY DONCASTER(IRE) 6 Θ 4 A.PIETSCH 57,5 MLLE C.FUCHS 120643201

8 RED SEA(IRE) 13 Ε 4 M.ANDROUIN 57 A.COUETIL (S) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 CAVAPRUN 10 Ε 4 S.PASQUIER 57 JP.GAUVIN (S) 712115784

10 NEVER WITHOUT YOU 1 Ε 4 A.POLLI 57 P.CAPELLE 780000009

11 ATTILAS 5 Ε 7 M.MICHEL 57 G.ALIMPINISIS 141008046

12 VICTORIOUS CHAMP 8 Ε 7 G.BENOIST 57 D.SMAGA 42226220

13 SALDENTANZER(GER) 4 Α 8 LP.BEUZELIN 57 F.SHERIDAN ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 9 CAVAPRUN-4 GREYWAY-1 SOHO UNIVERSE-2 IL PITTORE

03 - 17:00 -: 7.800 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 3 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΠΡΑΪΤ ΠΡΟΣΠΕΡ (GR) 6 Ε 3 Ανδρέου Λ. 58 Κεράτσα Ειρ. 6

2 ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ (IRE) 8 Ε 3 Χριστοφής Μ. 58 Τζαβέλας Π. 5-5-5-5

3 ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡ (IRE) 7 Ε 3 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 58 Καραγιάννης Στ. 8-9-7-7

4 ΤΖΙΜ ΓΟΥΪΝΝΕΡ (IRE) 4 Ε 3 Καλογρίδης Ρ. 58 Καραγιάννης Στ. 5-2-5-6

5 ΦΛΑΪΝΓΚ ΕΡΜΗΣ (GR) 3 Ε 3 Μαστοράκης Κ. 58 Χαραλάμπους Χ. 1η Συμμ.

6 ΦΟΛΙΝΓΚ ΓΟΥΝΤ (IRE) 1 Α 3 Μιχαηλίδης Ν. 58 Κρητικός Α. 5-8-8

7 ΧΕΪΛ ΔΕ ΤΣΗΦ (IRE) 2 Ε 3 Ψαραδάκης Ι. 58 Θεολόγου Π. 3-2

8 ΠΕΡΠΛ ΧΑΡΤ (GR) 5 Ε 2 Λαζαρίδης Ι. 55,5 Κεράτσα Ειρ. 1η Συμμ.

ΤΑΧΥΤ: 7 ΧΕΪΛ ΔΕ ΤΣΗΦ

ΠΡΟΤ: 7 ΧΕΪΛ ΔΕ ΤΣΗΦ-4 ΤΖΙΜ ΓΟΥΪΝΝΕΡ-2 ΟΥΡΜΠΑΝ ΣΟΟΥΛ

04 - 17:30 -: 8.300 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΑΟΥΘΝΤΑΟΥΝ ΛΑΝΤ (IRE) 7 Ε 5 Χριστοφής Μ. 61 Σιατούνης Ηλ. 6-7

2 ΟΡΚ (GR) 3 Ε 4 Μπαμπανιώτης Χ. (3,5) 54,5 Μυκονιάτης Ι. 5-2-3-3

3 ΤΕΣΤΙΜΟΝΙΟ (GB) 6 Ε 5 Μαγκαφάς Ε. (1,5) 52,5 Θεολόγου Π. 1-5-5-4

4 ΒΑΡΡΑΝ (IRE) 5 Ε 5 Μερσινιάς Γ. 52 Κάσσης Π. 1-4-7-8

5 ΕΝΣΑΪΝ (GB) 4 Ε 4 Ανδρέου Λ. 51 Αγγελόπουλος Στ. 3-3-6-1

6 ΜΑΚΚΑΑΡ (IRE) 8 Ε 4 Τσέλα Ε. 52,5 Γιατράς Αλ. 4-6-1-1

7 ΧΙΑΡΓΟΥΟΡΝΤ ΔΕ ΓΟΥΕΪΚ (GB) 2 Ε 5 Μαστοράκης Κ. 51,5 Χαραλάμπους Χ. 1-8-7-5

8 ΝΕΪΣΑΝ (GB) 1 Ε 4 Δημητσάνης Π. 52 Αγγελόπουλος Στ. 1-2-1-4

ΤΑΧΥΤ: 7 ΧΙΑΡΓΟΥΟΡΝΤ ΔΕ ΓΟΥΕΪΚ

ΠΡΟΤ: 3 ΤΕΣΤΙΜΟΝΙΟ-8 ΝΕΪΣΑΝ-6 ΜΑΚΚΑΑΡ

05 - 18:00 -: 5.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 5 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1575m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΤΡΟΝΓΚ ΜΙΣΕΛ (IRE) 6 Ε 4 Μερσινιάς Γ. 60 Κρητικός Α. 3-5-4-3

2 ΧΕΒΕΝΣ ΡΟΚ (IRE) 9 Ε 4 Μαστοράκης Κ. 60 Χαραλάμπους Χ. 5-4-3-2

3 ΝΕΣΤΟΡΑΣ (GR) 5 Ε 4 Χριστοφής Μ. 57,5 Μουρουζίδης Π. 5-10-2-7

4 ΠΗΣ ΤΕΛΕΓΚΡΑΜ (GB) 8 Ε 4 Ψαραδάκης Ι. 57 Καραμάνογλου Αλ. 8-4-6-8

5 ΘΑΝΤΕΡ ΤΙΟΥΝ (GR) 1 Ε 4 Ανδρέου Λ. 56,5 Πρέντι Λ. 6-3-3-1

6 ΚΑΟΥΝΤΥ ΣΟΟΥ (GB) 3 Ε 5 Κουμπαράκος Μ. (1,5) 55,5 Γιατράς Αλ. 3-6-2-2

7 ΚΟΣΤΑ (USA) 4 Ε 5 Τσέλα Ε. 55,5 Γιατράς Αλ. 8-2-3-6

8 ΒΕΣΤΑΒΙΑΝ (IRE) 2 Ε 5 Δημητσάνης Π. 55 Ιωαννίδης Μ. 6-3-3-4

9 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ (IRE) 7 Ε 5 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 54,5 Λεοντσίνης Χ. 4-7-2-2

10 ΑΛ ΧΑΜΝΤ (IRE) 10 Ε 5 Καλογρίδης Ρ. 53 Χαραλάμπους Χ. 5-5-4-7

ΤΑΧΥΤ: 2 ΧΕΒΕΝΣ ΡΟΚ

ΠΡΟΤ: 2 ΧΕΒΕΝΣ ΡΟΚ-7 ΚΟΣΤΑ-9 ΙΜΣΙΖ ΛΙΤΛ ΜΠΡΟ

06 - 18:30 -: 5.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 6 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΛΕΪΝΤΥ ΚΑΠΟΥΤΣΙΝ (FR) 10 Θ 4 Μιχαηλίδης Ν. 60 Κρητικός Α. 7-7-1-6

2 ΦΛΗΤΙΝΓΚ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ (GB) 6 Θ 4 Χριστοφής Μ. 59,5 Σιατούνης Ηλ. 6-2-3-3

3 ΣΑΝΣΕΤ ΝΤΑΖΛ (IRE) 7 Θ 5 Μαστοράκης Κ. 57 Αγγελόπουλος Στ. 7-2-6-4

4 ΛΑ ΜΑΝΓΚΑ (IRE) 11 Θ 5 Μερσινιάς Γ. 56,5 Κρητικός Α. 3-1-4-3

5 ΜΙΣ ΠΕΓΚΥ (GR) 9 Θ 4 Τσέλα Ε. 56 Αμίτση Αγγ. 3-5-6-4

6 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ (GB) 4 Θ 4 Δημητσάνης Π. 56 Κουβαράς Χρ. 6-2-4-1

7 ΣΤΟΡΜΚΑΤΤΕΡ (IRE) 3 Θ 4 Καλογρίδης Ρ. 56 Ζευγώλης Ι. 9-8-8-5

8 ΜΙΣ ΣΑΓΙΦ (GB) 8 Θ 4 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 54,5 Σιατούνης Ηλ. 7-7-6-6

9 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡ (GR) 1 Θ 5 Ψαραδάκης Ι. 54 Κουβαράς Γ. 4-4-4-4

10 ΚΑΪΝΤ ΟΦ ΜΠΙΟΥΤΥ (IRE) 5 Θ 4 Ανδρέου Λ. 53 Αμίτση Αγγ. 5-6-4-5

11 ΠΕΤΙΚΟΟΥΤΙΝΤ ΠΑΪΡΑΤ (GB) 2 Θ 5 Αμπντελμαξούντ Χ. (1,5) 48,5 Λεοντσίνης Χ. 5-8-9-10

ΤΑΧΥΤ: 6 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ

ΠΡΟΤ: 10 ΚΑΪΝΤ ΟΦ ΜΠΙΟΥΤΥ-6 ΣΚΑΪ ΜΠΑΛΛΕΡΙΝΑ-5 ΜΙΣ ΠΕΓΚΥ

07 - 19:00 -: 4.000 €

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ Επίπεδη Race 7 ΦΕΡΩΝ 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΑΪΛΤΕΪΚΔΕΜΠΟΛ (IRE) 1 Ε 5 Ψαραδάκης Ι. 60 Ιωαννίδης Μ. 4-1-2-2

2 ΚΡΙΕΤΙΒ ΤΖΙΝΙΟΥΣ (GB) 5 Ε 6 Μιχαηλίδης Ν. 58,5 Θεολόγου Π. 4-5-4-4

3 ΣΑΡΠ ΛΟΥΚΑΟΥΤ (GB) 4 Ε 7 Καλογρίδης Ρ. 58,5 Αγγελόπουλος Στ. 6-6-3-7

4 ΜΟΝΤΡΙΑΝ ΤΖΟΟΥΝΣ (GB) ΔΙΕΓΡΑΦΗ Τραυματισμός δεξιου καρπού

5 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ (GR) 7 Α 6 Μπαμπανιώτης Χ. (2,5) 57 Σιατούνης Ηλ. 2-4-7-5

6 ΝΤΡΟΜΚΟΥΣ (GB) 9 Ε 6 Χριστοφής Μ. 56,5 Κάσσης Π. 6-4-7-4

7 ΣΙΛΚΑ ΣΤΑΡ (GB) 6 Ε 5 Μερσινιάς Γ. 55,5 Γιατράς Αλ. 4-5-1

8 ΠΕΙΡΑΙΑΣ (GR) 2 Ε 6 Ανδρέου Λ. 53 Καλογερόπουλος Ν. 5-4-7-8

9 ΠΙΚΑΝΤΙΛΟ (GB) 3 Θ 6 Δημητσάνης Π. 52 Μαυρόπουλος Σπ. 7-6-8-3

ΤΑΧΥΤ: 5 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ

ΠΡΟΤ: 1 ΜΑΪΛΤΕΪΚΔΕΜΠΟΛ-7 ΣΙΛΚΑ ΣΤΑΡ-5 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter