Πρόγραμμα Ν.Α 12/04/19

Στο Fairview polytrack διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Όπως συνήθως παρουσιάζουν μεγάλο στοιχηματικό ενδιαφέρον,καθώς οι περισσότερες είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα καί αναμένεται καί πάλι να ''προσφέρουν'' μεγάλες αποδόσεις.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

012 FAIRVIEW 1 13:15 012-014-016 012-014

014 FAIRVIEW 2 13:50 014-016-018 014-016-018-020-022-024 014-016

016 FAIRVIEW 3 14:25 016-018-020 016-018-020-022-024-025-026 016-018

018 FAIRVIEW 4 15:00 018-020-022 018-020-022-024-025-026 018-020

020 FAIRVIEW 5 15:35 020-022-024 020-022-024-025 020-022

022 FAIRVIEW 6 16:10 022-024-025 022-024

024 FAIRVIEW 7 16:40 024-025-026 024-025

025 FAIRVIEW 8 17:10 025-026

026 FAIRVIEW 9 17:45

012 - 13:15: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 1-1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CIRENCESTER ROSE 2 Θ 3 W Agrella 60 Alan Greeff 827

2 FAT LADY SINGS 9 Θ 3 L Hewitson 60 Yvette Bremner 034

3 COZY CHESTNUT 6 Θ 3 G Cheyne 60 Alan Greeff 326

4 PASHTOOSH 8 Θ 4 R Danielson 60 D A McKenzie 323

5 FASHION FORCE 3 Θ 4 M Yeni 60 Gavin Smith 357

6 WAIT A SEC 1 Θ 3 * J Mphanya -2.5 kg 60 Gavin Smith 558

7 SILKEN THREAD 5 Θ 3 R Munger 60 Yvette Bremner 354

8 SETTLEMENT DAY 4 Θ 3 B Claassen 60 Jacques Strydom 657

9 EPISODE ONE 7 Θ 3 * L Tarentaal -2.5 kg 60 Emmanuel Kaknis 898

ΠΡΟΤ: 3 COZY CHESTNUT-2 FAT LADY SINGS-4 PASHTOOSH-1 CIRENCESTER ROSE

014 - 13:50: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 2 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KUNGHAYFATCHOY 3 Ε 3 G Cheyne 60 Alan Greeff 675

2 ENGADINE 8 Ε 3 D De Gouveia 60 Jacques Strydom 603

3 CAPTAIN HOOK 10 Ε 3 L Hewitson 60 Yvette Bremner 742

4 CAPTAIN CARLOS 7 Ε 3 M Yeni 60 Gavin Smith 736

5 CHIEF BLACK HORSE 4 Ε 3 L Mxothwa 60 Sharon B Kotzen 063

6 ELUSIVE THUNDER 1 Ε 3 B Claassen 60 Grant Paddock 408

7 PRINCE IN ACTION 6 Ε 3 K Steyn 60 Des J McLachlan 775

8 BOLD CALL 5 Ε 3 S Khathi 60 Gavin Smith 987

9 NOBLE LEADER 2 Ε 3 * J Mphanya -2.5 kg 60 Gavin Smith 800

10 SILVARI 9 Θ 3 R Munger 57 Yvette Bremner 442

ΠΡΟΤ: 3 CAPTAIN HOOK-2 ENGADINE-10 SILVARI-5 CHIEF BLACK HORSE

016 - 14:25: 4.500 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 3 - 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SEATTLE SWING 3 Ε 6 S Khathi 60 Gavin Smith 027

2 ARANJUEZ 10 Ε 4 C Maujean 59.5 Tara Laing 711

3 LET IT FLOW 2 Θ 4 B Claassen 58.5 Grant Paddock 385

4 ROSSLYN CHAPEL 9 Ε 6 * J Mphanya -2.5 kg 56.5 Gavin Smith 860

5 JAY'S HAWK 8 Ε 3 L Hewitson 54 Yvette Bremner 011

6 THE GOON SHOW 5 Ε 4 R Munger 52.5 Sharon B Kotzen 348

7 HANDRE THE HERO 4 Ε 3 D De Gouveia +0.5 kg 52 Sharon B Kotzen 966

8 OKAVANGO DELTA 7 Ε 5 X Ndlovu 52 Hekkie Strydom 423

9 WHITELEAF HILLS 1 Ε 4 M Yeni 52 Gavin Smith 206

10 BIG JAY'S 6 Ε 7 * L Tarentaal +0.5 -2.5 kg 52 Emmanuel Kaknis 858

ΠΡΟΤ: 5 JAY'S HAWK-2 ARANJUEZ-1 SEATTLE SWING-6 THE GOON SHOW

 

018 - 15:00: 4.700 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 4 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ORIENTAL TIGER 10 Ε 6 W Agrella 60 Yvette Bremner 163

2 HIGH DEFINITION 5 Ε 5 R Munger 59 Yvette Bremner 023

3 VALENTINIK 7 Ε 4 L Hewitson 59 Yvette Bremner 464

4 PICK AGAIN 9 Ε 4 M Yeni 57.5 Gavin Smith 122

5 ALOYSIUS 2 Ε 3 G Cheyne 56 Alan Greeff 711

6 RUN FOR GOLD 4 Ε 3 D De Gouveia 56 Yvette Bremner 10

7 POMACEOUS 1 Ε 3 * J Mphanya -2.5 kg 55.5 Gavin Smith 462

8 WORLD MISSION         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 CAPTAIN MAROONED 6 Ε 6 C Maujean 53 Tara Laing 546

10 SHANTYTOWN 3 Ε 5 K Steyn 52 Des J McLachlan 044

ΠΡΟΤ: 4 PICK AGAIN-5 ALOYSIUS-9 CAPTAIN MAROONED-1 ORIENTAL TIGER

020 - 15:35: 4.100 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 5 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VOICES OF LIGHT 5 Ε 3 G Cheyne 62 Alan Greeff 142

2 BARGEME 1 Θ 3 W Agrella 60.5 Alan Greeff 119

3 BARBARELLA NIGHTS 14 Ε 5 R Danielson 60 D A McKenzie 225

4 THE CARPENTER 7 Ε 5 * L Tarentaal -2.5 kg 59.5 Emmanuel Kaknis 962

5 BORN A BULLY 15 Ε 3 S Khathi 58.5 Gavin Smith 474

6 LARRY JACK 4 Ε 3 C Maujean 58 Tara Laing 973

7 LETS BE FRANK 3 Ε 3 L Mxothwa 56.5 Sharon B Kotzen 410

8 PACIFISTA 9 Θ 4 M Yeni 56 Gavin Smith 271

9 SEVILLE 13 Ε 3 X Ndlovu 55.5 Alan Greeff 057

10 DINNER DATE 12 Θ 4 R Munger 54.5 Grant Paddock 902

11 RICKETEE 6 Ε 4 L Hewitson 54.5 Yvette Bremner 390

12 ANTE OMNIA 11 Ε 6 D De Gouveia 54 Emmanuel Kaknis 649

13 RULE THE WORLD 8 Ε 6 * J Mphanya +0.5 -2.5 kg 54 Gavin Smith 738

14 SHADOW CATCHER 2 Ε 4 K Steyn 52 Tara Laing 635

15 MAN OF FIRE 10 Ε 4 T Gould 52 D A McKenzie 797

ΠΡΟΤ: 1 VOICES OF LIGHT-2 BARGEME-11 RICKETEE-10 DINNER DATE

022 - 16:10 -: 4.850 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 6- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TOKOVAR 5 Θ 3 * J Mphanya -2.5 kg 60 Gavin Smith 110

2 STOPTHINKINGOFME 6 Θ 5 X Ndlovu 60 Alan Greeff 613

3 STRAWBERRY GIRL 4 Θ 5 L Mxothwa 60 D A McKenzie 182

4 PRINCESS VICKY 2 Θ 4 L Hewitson 58.5 Yvette Bremner 058

5 AFLEET FLYER 9 Θ 3 R Danielson 56.5 D A McKenzie 15

6 SHEPARD'S DELIGHT 8 Θ 3 G Cheyne 56 Alan Greeff 200

7 SEATTLE MERMAID 7 Θ 3 K Minnie 55.5 Alan Greeff 245

8 PRESS RELEASE 1 Θ 3 J Penny 55 Yvette Bremner 451

9 CANDY CRUSH 3 Θ 5 R Munger 54.5 Yvette Bremner 300

10 CASA DE VAR 10 Θ 5 M Yeni 52 Gavin Smith 810

ΠΡΟΤ: 2 STOPTHINKINGOFME-5 AFLEET FLYER-4 PRINCESS VICKY-1 TOKOVAR

024 - 16:40: 6.500 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 7-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DAWNBREAKER 7 Ε 5 L Hewitson 61 Gavin Smith 143

2 BREAKFAST CLUB 4 Ε 6 G Cheyne 59.5 Alan Greeff 562

3 STREAK OF SILVER 8 Ε 6 X Ndlovu 59.5 Alan Greeff 382

4 BORDER CONTROL 2 Ε 5 R Danielson 58 Grant Paddock 124

5 LORD WINDERMERE 5 Ε 5 T Gould 56.5 Alan Greeff 453

6 STORY OF MY LIFE 1 Ε 5 M Yeni 56.5 Gavin Smith 315

7 SAO PAULO 6 Θ 6 D De Gouveia 53.5 Jacques Strydom 674

8 LETS PLAY BALL 3 Ε 3 R Munger 53.5 Sharon B Kotzen 117

ΠΡΟΤ: 2 BREAKFAST CLUB-1 DAWNBREAKER-5 LORD WINDERMERE-6 STORY OF MY LIFE

025 - 17:10: 4.100 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 8-1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VEEIPEE CLUB 8 Θ 4 W Agrella 61 Yvette Bremner 760

2 CHINA WOLF 5 Θ 4 S Khathi 60 Gavin Smith 005

3 MAPLE SYRUP 11 Θ 4 G Cheyne 60 Alan Greeff 945

4 COUNTLESS AWARDS 6 Θ 3 K Steyn 59.5 Tara Laing 107

5 BUTTERFLY SPIRIT 10 Θ 5 X Ndlovu 59.5 Alan Greeff 626

6 ALPHABET STREET 4 Θ 3 K Minnie 59 Alan Greeff 821

7 GOTOLUVHER 1 Θ 5 C Maujean 58.5 Tara Laing 950

8 COWGIRLINTHESAND 3 Θ 4 M Yeni 58 Gavin Smith 640

9 SUN UP 13 Θ 4 T Gould 58 Alan Greeff 221

10 PARADE'S END 9 Θ 4 R Danielson 57 D A McKenzie 792

11 BELIEVETHISBEAUTY 7 Θ 4 L Hewitson 56.5 Yvette Bremner 140

12 KEEP IT GREEN 2 Θ 4 * J Mphanya +1 -2.5 kg 53.5 Gavin Smith 683

13 AIM FOR THE STARS               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 3 MAPLE SYRUP-10 PARADE'S END-11 BELIEVETHISBEAUTY-5 BUTTERFLY SPIRIT

026 - 17:45: 4.100 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 9- 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TASUNKE 14 Θ 3 R Munger 60.5 Yvette Bremner 543

2 BRING ME MORE 13 Θ 5 S Khathi 59.5 Gavin Smith 520

3 ZANZIBAR BEAT 9 Θ 6 K Minnie 59 Alan Greeff 450

4 AL'S BELLS 5 Θ 4 G Cheyne 58.5 Alan Greeff 364

5 ELEGANT EVA 4 Θ 3 K Steyn 58 Tara Laing 710

6 FANFARE 6 Θ 4 * J Mphanya -2.5 kg 58 Gavin Smith 900

7 LADYSMITH 10 Θ 4 T Gould 58 Alan Greeff 893

8 CLIFTON BEACH 12 Θ 4 X Ndlovu 55.5 Alan Greeff 839

9 HONEY SUITE 11 Θ 4 C Maujean 55.5 Tara Laing 707

10 LALENA 8 Θ 4 M Yeni 55.5 Gavin Smith 083

11 TORTOLA 7 Θ 4 D De Gouveia 55 Sharon B Kotzen 027

12 RUSSIAN GIRL                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 GIFT OF GOLD 1 Θ 8 * L Tarentaal -2.5 kg 53 Emmanuel Kaknis 080

14 JOSIE 2 Θ 3 J Penny 52 Grant Paddock 759

ΠΡΟΤ: 11 TORTOLA-10 LALENA-7 LADYSMITH-4 AL'S BELLS

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter