Πρόγραμμα Ν.Α 30/10/18

Στο KENILWORTH διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Τις λίγες διαγραφές πού έχουν προκύψει μέχρι στιγμής,αλλά και τις αλλαγές ανάβασης τού B Fayd'Herbe μπορείτε να τις δείτε παρακάτω στο πρόγραμμα,από το οποίο αναμένουμε μεγάλες αποδόσεις.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 KENILWORTH 1 13:25 011-013-015 011-013-015-018-020-022 011-013

013 KENILWORTH 2 14:00 013-015-018 013-015-018-020-022-024-026 013-015

015 KENILWORTH 3 14:35 015-018-020 015-018-020-022-024-026 015-018

018 KENILWORTH 4 15:10 018-020-022 018-020-022-024 018-020

020 KENILWORTH 5 15:45 020-022-024 020-022

022 KENILWORTH 6 16:20 022-024-026 022-024

024 KENILWORTH 7 16:55 024-026

026 KENILWORTH 8 17:30

011 - 13:25 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 INERTIA 2 Ε 4 R Khathi 60 Glen Kotzen 980

2 BEETHOVEN 3 Ε 4 G Cheyne 60 Mike Stewart 875

3 APOLLO ACE 1 A 3 D Dillon 59 Joey Ramsden 242

4 HEY BOY 11 Ε 3 R Munger 59 Mike Stewart 667

5 TYRIAN 13 Ε 3 R Fourie 59 Justin Snaith 446

6 FERRARI'S MOON 9 Ε 3 D Ashby 59 Paul Reeves 633

7 EMPIRE GLORY 4 A 3 * S Mbhele -2.5 kg 59 Greg Ennion 429

8 ACADEMY AWARD 12 Ε 3 A Andrews 59 Andre Nel ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 DUKE OF HAZARD 8 A 3 M Winnaar 59 Patrick Kruyer 9

10 FERGIE'S ROCK 5 A 3 C Orffer 59 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 QUICK STAR 6 A 3 A Domeyer 59 Glen Kotzen 46

12 SPRING FLING 10 A 3 K de Melo 59 Glen Kotzen 40

13 TROJAN WINTER 7 A 3 A Mgudlwa 59 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 3 APOLLO ACE-4 HEY BOY-13 TROJAN WINTER-11 QUICK STAR

013 - 14:00 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 2-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALPHA SAPHIRE 1 Θ 4 G Behr 60 Piet Steyn 344

2 ALSFLAMINGBEAUTY 3 Θ 3 R Fourie 59 Justin Snaith 605

3 WINTER FIVE 4 Θ 3 D Ashby 59 Paul Reeves 252

4 PRINCESS ELSA 10 Θ 3 K de Melo 59 Glen Kotzen 060

5 ALABAMA SLIDE 5 Θ 3 A Andrews 59 Andre Nel ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 ALMOST CAPTURED 8 Θ 3 C Orffer 59 Brett Crawford 5

7 AU REVOIR 6 Θ 3 D Dillon 59 Joey Ramsden 24

8 PETITE BIJOU 2 Θ 3 A Domeyer 59 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 SURPRISE APPROACH 9 Θ 3 G Cheyne 59 Greg Ennion ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 WHAT A RED 7 Θ 3 A Mgudlwa 59 Justin Snaith 06

ΠΡΟΤ: 7 AU REVOIR-1 ALPHA SAPHIRE-2 ALSFLAMINGBEAUTY-3 WINTER FIVE

015 - 14:35 -: 5.000 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 3 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VODKA LIME 4 Θ 3 C Orffer 60 Brett Crawford 316

2 EVELINA       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 TROPICAL HIBISCUS 8 Θ 3 M Winnaar 58.5 Patrick Kruyer 451

4 PEARL TIARA 5 Θ 3 K de Melo 57 Glen Kotzen 610

5 ROCKET GIRL 6 Θ 3 A Domeyer 56.5 Vaughan Marshall 611

6 SANS REGRETS 2 Θ 3 D Dillon 55.5 Joey Ramsden 31

7 SKYE LANE 11 Θ 3 G Cheyne 55.5 Dan Katz 421

8 ROCK TRIP 3 Θ 3 R Fourie 55 Candice Bass-Robinson 715

9 CRUISE ALONG 9 Θ 3 R Munger 54.5 Candice Bass-Robinson 166

10 POWER GIRL 10 Θ 4 R Khathi 54.5 Andries Steyn 044

11 FLOWER OF CARMEL 1 Θ 4 * S Mbhele -2.5 kg 53.5 Candice Bass-Robinson 146

12 VIVA LE BLEU 7 Θ 4 A Andrews 53.5 Candice Bass-Robinson 007

ΠΡΟΤ: 5 ROCKET GIRL-6 SANS REGRETS-8 ROCK TRIP-7 SKYE LANE

018 - 15:10 -: 6.600 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 4-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DYNASTY'S BLOSSOM 8 Θ 4 D Dillon 60.5 Joey Ramsden 327

2 RAYA BAYA 6 Θ 4 R Munger 59.5 Candice Bass-Robinson 470

3 INTOTHELIMELIGHT 7 Θ 4 A Domeyer 59 Candice Bass-Robinson 287

4 MIDNIGHT MOONLIGHT 4 Θ 4 G Cheyne 58.5 C J Burger/R van Reenen 567

5 LANARK 2 Θ 4 R Khathi 56.5 Andre Nel 695

6 GLAMOROUS LIFE 3 Θ 4 K de Melo 54.5 Glen Kotzen 037

7 ANGLET 1 Θ 6 * L Tarentaal -2.5 kg 54 Patrick Kruyer 437

8 EXTRADITE 5 Θ 5 R Fourie 53.5 Candice Bass-Robinson 527

ΠΡΟΤ: 8 EXTRADITE-4 MIDNIGHT MOONLIGHT-5 LANARK-1 DYNASTY'S BLOSSOM

020 - 15:45 -: 6.100 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 5 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HEAD HONCHO 8 Ε 5 A Domeyer 61.5 Andre Nel 141

2 MAC DE LAGO 5 Ε 7 --------- 61 Dan Katz 617

3 KAPEN PRIDE 6 Ε 4 K de Melo 56 Dean Kannemeyer 746

4 WAITING FOR RAIN 2 Ε 7 G Behr 55 Piet Steyn 337

5 CAPTAIN COURTEOUS 1 Ε 6 R Fourie 54.5 Justin Snaith 215

6 ROCK MY SOUL 3 Ε 4 M Winnaar 54 Joey Ramsden 518

7 LOVE HAPPENS 4 Ε 4 A Mgudlwa 53.5 Justin Snaith 354

8 GYRE 7 Ε 6 G Cheyne 53 Adam Marcus 333

ΠΡΟΤ: 8 GYRE-1 HEAD HONCHO-5 CAPTAIN COURTEOUS-4 WAITING FOR RAIN

022 - 16:20 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 6 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FELLOW TRAVELLER 7 Ε 5 D Dillon 60 Glen Kotzen 826

2 CROWN TOWERS 5 A 3 R Fourie 56 Justin Snaith 12

3 WHAT A JOKER 3 Ε 4 A Domeyer 56 Candice Bass-Robinson 566

4 IN THE JUNGLE 8 Ε 6 O Noach 53 Piet Steyn 130

5 CAPOEIRA 2 A 3 G Cheyne 52.5 Andre Nel 71

6 BONNIEANDCLYDE      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 BRANDENBURG 9 Ε 4 M Winnaar +0.5 kg 52 Patrick Kruyer 471

8 HERODOTUS 6 A 3 K de Melo +0.5 kg 52 Glen Kotzen 221

9 KING OF ACES 4 Ε 5 R Munger 52 Piet Steyn 014

ΠΡΟΤ: 2 CROWN TOWERS-5 CAPOEIRA-8 HERODOTUS-1 FELLOW TRAVELLER

024 - 16:55 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 7 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ETERNAL NIGHT               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 VOMANDLA 7 Θ 3 G Cheyne 58 Andre Nel 552

3 PRINCESS IRENE 5 Θ 3 C Orffer 58 Brett Crawford 624

4 ELUSIVE FORTUNE 9 Θ 3 R Khathi 58 Justin Snaith 093

5 OVER THE WAY 13 Θ 3 M Winnaar 58 Patrick Kruyer 554

6 CREME DE MENTHE 3 Θ 3 G Behr 58 Dean Kannemeyer 558

7 RIVER INN                          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 COZY CHESTNUT 2 Θ 3 O Noach 58 Greg Ennion 987

9 ANNIE JOHNSON 4 Θ 3 K de Melo 58 Glen Kotzen 0

10 DREAM A DREAM 10 Θ 3 * S Mbhele -2.5 kg 58 Candice Bass-Robinson 0

11 FAT LADY SINGS 6 Θ 3 A Andrews 58 Glen Kotzen 0

12 FEATHERSTONE 8 Θ 3 D Ashby 58 Paul Reeves 09

13 MARIE ANTOINETTE 11 Θ 3 R Munger 58 Candice Bass-Robinson 89

14 SILVANO'S PRIDE 1 Θ 3 R Fourie 58 Justin Snaith 44

15 STAR FIGHTER 12 Θ 3 A Domeyer 58 Candice Bass-Robinson 42

ΠΡΟΤ: 14 SILVANO'S PRIDE-15 STAR FIGHTER-2 VOMANDLA-3 PRINCESS IRENE

026 - 17:30 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 8 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALFRED'S GIRL 11 Θ 4 O Noach 60 Harold Crawford 043

2 CHAMPAGNE LADY 4 Θ 4 D Ashby 60 Andries Steyn 768

3 CANTATA 5 Θ 3 R Munger 58 Glen Kotzen 222

4 FORTUNE FLIES 2 Θ 3 R Khathi 58 Justin Snaith 345

5 HAPPY GIRL                       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 BLACK GARDENIA 3 Θ 3 D Dillon 58 Greg Ennion 689

7 SUNRISE CEREMONY      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 APACHE SQUAW 6 Θ 3 * L Tarentaal -2.5 kg 58 Glen Kotzen 98

9 BIG SUZE 7 Θ 3 C Orffer 58 Brett Crawford 9

10 ELEGANZA                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 MINONA 1 Θ 3 R Fourie 58 Justin Snaith 32

12 POLLY'S DESTINY 12 Θ 3 K de Melo 58 Dean Kannemeyer 96

13 PRINCIPESSA 10 Θ 3 G Cheyne 58 Brett Crawford 9

14 SILKEN THREAD 8 Θ 3 A Domeyer 58 Candice Bass-Robinson 86

15 TASSIA 9 Θ 3 G Behr 58 Dean Kannemeyer 0

ΠΡΟΤ: 3 CANTATA-11 MINONA-4 FORTUNE FLIES-1 ALFRED'S GIRL

 

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter