Πρόγραμμα Ν.Α 09/12/18

Στο GREYVILLE διεξάγονται οι κούρσες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Παρουσιάζουν αξιόλογο στοιχηματικό ενδιαφέρον καί αναμένονται θεαματικές αφίξεις, πού μπορούν να προσφέρουν μεγάλες αποδόσεις.Κλειδί της συγκέντρωσης μπορεί να αποδειχτεί ο κορυφαίος αναβάτης A.Marcus πού ιππεύει 7 φαβορί ίππους.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

012 GREYVILLE 1 13:00 012-014-016 012-014-016-018-021-023 012-014

014 GREYVILLE 2 13:35 014-016-018 014-016-018-021-023-025-027 014-016

016 GREYVILLE 3 14:10 016-018-021 016-018-021-023-025-027 016-018

018 GREYVILLE 4 14:45 018-021-023 018-021-023-025 018-021

021 GREYVILLE 5 15:25 021-023-025 021-023

023 GREYVILLE 6 16:00 023-025-027 023-025

025 GREYVILLE 7 16:35 025-027

027 GREYVILLE 8 17:10

012 - 13:00 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 POT LUCK 4 Ε 4 * L Hewitson 60 Paul Lafferty 886

2 CAPTAIN IRISH 9 Ε 4 B Lerena 60 Michael Miller 447

3 WINDCHEATER 1 Ε 4 A Marcus 60 Brett Crawford 45

4 KING'S STORY 8 Ε 3 D Dillon 59 Doug Campbell 842

5 MYSTICAL SON 6 Ε 3 D S Lembethe 59 Pat Lunn 788

6 EIGHT GOT ZIP 11 Ε 3 T Godden 59 Yadav Singh 580

7 MANOLETE 7 A 3 * L J Ferraris 59 Dennis Drier 07

8 MISTRAL RIDER 2 Ε 3 M Khan 59 Duncan Howells 884

9 STARR JAMESON 3 Ε 3 S Randolph 59 Tony Rivalland 20

10 THE JAZZ SINGER 5 Ε 3 K de Melo 59 Nathan Kotzen 843

11 WHITE CEDAR 10 Ε 3 C Zackey 59 Alyson Wright 66

ΠΡΟΤ: 10 THE JAZZ SINGER-4 KING'S STORY-3 WINDCHEATER-2 CAPTAIN IRISH

014 -13:35 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KING'S COVE 1 Ε 3 D Dillon 60 Doug Campbell 403

2 IRON BORN 3 Ε 3 W Kennedy 60 Gareth van Zyl 727

3 PRESENTLY 8 Ε 3 S Randolph 60 Belinda Impey 749

4 MASTER OF THE SEA 5 Ε 3 * K Sakayi -2.5 kg 60 Paul Gadsby 007

5 TORONTO 6 Ε 3 C Zackey 60 Duncan Howells 460

6 CATCH THE DEVIL 7 Ε 3 G Wright 60 Andre Nel 047

7 MR GREENLIGHT 9 A 3 M Khan 60 Duncan Howells 17

8 NOBLE BEAT 2 Ε 3 K de Melo 60 Duncan Howells 459

9 SAUVAGE 4 Ε 3 * L Hewitson 60 Paul Lafferty 547

10 UNCLE CHARLIE 10 Ε 3 A Marcus 60 Garth Puller 602

ΠΡΟΤ: 10 UNCLE CHARLIE-1 KING'S COVE-9 SAUVAGE-3 PRESENTLY

016 - 14:10 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3- 2200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BELFRY 6 Ε 4 * L Hewitson 60 Sean Tarry 246

2 NET WORK JET 1 Ε 4 C Zackey 60 Pat Lunn 357

3 BE THE RIGHT 7 Ε 4 M Khan 60 Belinda Impey 560

4 MYRRH 11 Ε 3 A Marcus 58 J A Janse van Vuuren 323

5 CRUISE CRUZ 5 A 3 * S Moodley 58 Frank Robinson 635

6 DANCING MOONLIGHT 3 Ε 3 * A Arries 58 Kumaran Naidoo 730

7 LUSTROUS            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 THE INVISIBLE MAN 9 Ε 3 * K Sakayi -2.5 kg 58 Kumaran Naidoo 769

9 ROY'S FLASH       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 SUNNY GIRL 10 Θ 4 W Kennedy 56.5 Darryl Moore 675

11 HISPANIC HOOPLA 2 Θ 3 J L Samuel 54.5 Belinda Impey 099

ΠΡΟΤ: 4 MYRRH-6 DANCING MOONLIGHT-1 BELFRY-2 NET WORK

 

018 - 14:45 -: 7.800 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4 - 2200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CROWD PLEASER 6 Ε 5 B Lerena 62 J A Janse van Vuuren 837

2 DARK MOON RISING 1 Ε 5 * L Hewitson 62 Paul Lafferty 061

3 ONE MAN SHOW 5 Ε 5 K de Melo 59.5 Dean Kannemeyer 557

4 DIVINE ODYSSEY 2 Ε 4 A Marcus 57 J A Janse van Vuuren 462

5 SUBTROPICAL 8 Ε 4 * S Moodley 51.5 Dennis Bosch 342

6 CAT'S LEGACY 4 Ε 4 * A Arries 51 Alyson Wright 114

7 OVATION AWARD 7 A 3 W Kennedy 50.5 Gareth van Zyl 591

8 IMPACT ZONE 3 Ε 6 * K Sakayi -2.5 kg 50.5 Doug Campbell 165

ΠΡΟΤ: 4 DIVINE ODYSSEY-6 CAT'S LEGACY-3 ONE MAN SHOW-7 OVATION AWARD

 

021-15:25 -: 7.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5 -1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KAHULA 4 Θ 5 * L Hewitson 60 Paul Lafferty 187

2 BEING FABULOUS 8 Θ 5 A Marcus 59 J A Janse van Vuuren 213

3 IDEAL WINTER 6 Θ 5 B Jacobson 55 Gareth van Zyl 840

4 PEARL GLOW 1 Θ 4 S Randolph 54 Dean Kannemeyer 177

5 ARGENTEUS 10 Θ 5 G Wright 54 Andre Nel 224

6 PUMPKIN QUEEN 5 Θ 4 K de Melo 53.5 Dean Kannemeyer 213

7 RAES' DYNA JET 9 Θ 5 W Kennedy 52.5 Gavin van Zyl 252

8 ARIZONA SUNSET 7 Θ 4 * S Moodley 52 Kumaran Naidoo 337

9 RED AL 3 Θ 3 * K Sakayi -2.5 kg 50.5 Gareth van Zyl 034

10 LAAT LAMMETJIE 2 Θ 4 J L Samuel 50.5 Dennis Bosch 343

ΠΡΟΤ: 6 PUMPKIN QUEEN-2 BEING FABULOUS-7 RAES' DYNA JET-9 RED AL

023 - 16:00 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LADY LI LAY 3 Θ 5 G Wright 61 Andre Nel 933

2 SHE'S A DREAM 10 Θ 4 B Lerena 60.5 Mark Dixon 487

3 FRENCH LEGEND       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 MISS MILANNA 8 Θ 4 K de Melo 59.5 Dean Kannemeyer 754

5 MISS CALYPSO 2 Θ 3 W Kennedy 59 Gavin van Zyl 146

6 EAST LYNNE 9 Θ 4 D Dillon 58.5 Andre Nel 537

7 WHAT A PLAYER 7 Θ 4 A Marcus 58.5 Brett Crawford 316

8 BYLINE 12 Θ 4 C Zackey 56.5 Duncan Howells 107

9 SEEK THE SUMMIT 6 Θ 6 * L Hewitson 56.5 Dennis Bosch 691

10 CAREFREE 11 Θ 3 * L J Ferraris 54 Dennis Bosch 213

11 EDEN GARDENS GLITZ 5 Θ 5 S Randolph 54 Doug Campbell 231

12 MAJESTICA 1 Θ 3 * K Sakayi -2.5 kg 52 Glen Kotzen 176

ΠΡΟΤ: 7 WHAT A PLAYER-5 MISS CALYPSO-10 CAREFREE-6 EAST LYNNE

025 - 16:35 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FOUNDING FATHER 6 Ε 5 D Dillon 61.5 Dennis Bosch 562

2 IRISH PRIDE 4 Ε 6 B Lerena 61 J A Janse van Vuuren 708

3 ELUSIVE WOLF 5 Ε 6 * L Hewitson 59 Dennis Bosch 731

4 DUZI MOON 7 Ε 6 * L J Ferraris 58.5 Dennis Bosch 901

5 GOLDEN PHEASANT 8 Ε 4 S Randolph 58.5 Darryl Moore 313

6 HECTOR HEATHCOTE 3 Ε 4 A Marcus 58 Dennis Bosch 110

7 BURRA BOY 1 Ε 7 W Kennedy 57.5 Mark Dixon 610

8 GALAXY TUNES 2 Ε 3 K de Melo 56 Mark Dixon 140

9 EXCLUSIVE QUANTITY 10 Ε 3 M Khan 55.5 Tony Rivalland 321

10 GOOD TO GIVE 9 Ε 5 C Zackey 54 Duncan Howells 047

ΠΡΟΤ: 3 ELUSIVE WOLF-6 HECTOR HEATHCOTE-5 GOLDEN PHEASANT-9 EXCLUSIVE QUANTITY

027 - 17:10 -: 6.350 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LUNAR RUSH 4 Θ 5 * X Jacobs -4 kg 63.5 Duncan Howells 858

2 AHOY ME MATEY 11 Θ 5 G Wright 58 Andre Nel 037

3 JUST VOGUE 12 Θ 5 W Kennedy 57.5 Gavin van Zyl 134

4 CAUSE AND EFFECT 8 Θ 4 D Dillon 57 Shane Humby 315

5 ROCKING RUBY 2 Θ 4 S Randolph 56.5 Wendy Whitehead 261

6 SPRING BREEZE 1 Θ 4 * L Hewitson 56.5 Nathan Kotzen 436

7 LA BELLA 6 Θ 3 * S Moodley 55.5 Garth Puller 102

8 BEAT IT 13 Θ 3 M Khan 55 Duncan Howells 814

9 RUNAWAY GAL 10 Θ 3 K de Melo 54.5 Brett Crawford 401

10 GRECIAN LAUREL 7 Θ 3 C Zackey +0.5 kg 53 Duncan Howells 664

11 MARSALA 9 Θ 4 * K Sakayi -2.5 kg 53 Michael Roberts 840

12 DAME COMMANDER 5 Θ 4 * L J Ferraris 52.5 Dennis Drier 930

13 ZADORA 3 Θ 5 * A Arries 52.5 Greg & Karen Anthony 538

ΠΡΟΤ: 3 JUST VOGUE-4 CAUSE AND EFFECT-8 BEAT IT-13 ZADORA

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter