Πρόγραμμα Ν.Α 10/03/19

Στις 16.15 στο CAGNES-SUR-MER θα διεξαχθεί η ιπποδρομία στην οποία μπορούμε να στοιχηματίσουμε στο ΤΕΤΡΑΠΛΟ (Quarté+), όπου ο νικητής πρέπει να προβλέψει σωστά τα 4 πρώτα άλογα με τη σειρά που θα τερματίσουν. Το Quarté+ έχει 3 κατηγορίες κερδών: 4 με σειρά, 4 χωρίς σειρά και Bonus (3 χωρίς σειρά), άρα περισσότερες ευκαιρίες για κέρδη!

 

022 - 16:15 -: 41.000 €

CAGNES-SUR-MER Τρότ Αμαξίδια Race 4 ROME 2925m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VIVALDI DU VIVROT - Ε 10 J.CH. SOREL - D. ALEXANDRE 9161170

2 ANTOINE DU BOURG - Ε 9 N. MORTAGNE - Mme K. BOSSUYT 9603031

3 CARLO DE CARSIA - Ε 7 G. GELORMINI - J.M. ROUBAUD 703084335

4 USAIN HENNA - Α 9 B. GOOP - J. WESTHOLM 211911009

5 BALDI STAR - Ε 8 S. STEFANO - J.M. ROUBAUD 002395230

6 BINGO D'ATTAQUE - Α 8 D. CINIER - D. CINIER 204000056

7 BOLT - Α 8 J. GUELPA - J. GUELPA 062545

8 CASH AND GO - Α 7 D. THOMAIN - S. GUARATO 1113765

9 VIKING FROMENTRO - Ε 10 P. LEVESQUE - TH. LEVESQUE 22177040

10 BILOOKA DU BOSCAIL - Θ 8 Y. HUREL - Y. HUREL 62621462

11 VOELAND - Α 10 CH. MARTENS - Marc DE COCK 034060257

12 COLONEL BOND - Ε 7 P. VERCRUYSSE - J.P. ENSCH 21479048

13 ARTHURO BOY A - Α 9 LAURENT GOUT - L. GOUT 93664080

14 VENEZIA DE MAI - Θ 10 F. NIVARD - A. LAIGRON 73566900

15 VANDERLOV - Ε 10 G. GESRET - N. GUBLER 4900997

ΠΡΟΤ: 3 CARLO DE CARSIA-4 USAIN HENNA-8 CASH AND GO-10 BILOOKA DU BOSCAIL-11 VOELAND

 

ΓΚΑΝΙΑΝ - ΠΛΑΣΕ - ΔΙΔΥΜΟ - ΣΟΥΙΝΓΚΕΡ - 2 ΑΠO ΤΑ 4 - ΤΕΤΡΑΠΛΟ (Quarté+)

Ο νικητής πρέπει να προβλέψει σωστά τα 4 πρώτα άλογα με τη σειρά που

θα τερματίσουν. Το Quarté+ έχει 3 κατηγορίες κερδών: 4 με σειρά, 4 χωρίς

σειρά και Bonus (3 χωρίς σειρά), άρα περισσότερες ευκαιρίες για κέρδη!

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 GREYVILLE 1 13:10 011-013-015 011-013-015-017-019-021 011-013

013 GREYVILLE 2 13:45 013-015-017 013-015-017-019-021-024-026 013-015

015 GREYVILLE 3 14:20 015-017-019 015-017-019-021-024-026 015-017

017 GREYVILLE 4 14:55 017-019-021 017-019-021-024 017-019

019 GREYVILLE 5 15:30 019-021-024 019-021

021 GREYVILLE 6 16:05 021-024-026 021-024

024 GREYVILLE 7 16:40 024-026

026 GREYVILLE 8 17:15

011 - 13:10 -: 6.100 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 COSMIC CUTTER 3 A 3 M Khan 60 Duncan Howells 652

2 WINTER TWILIGHT 2 Ε 3 D De Gouveia 60 Clinton Binda 464

3 BRIDGE OF SPIES 1 Ε 3 M Yeni 60 Clinton Binda 007

4 MIGHTY STORM 6 Ε 4 S Randolph 60 Roy Magner 765

5 ATACAMA RAID 7 A 3 B Jacobson 60 Wendy Whitehead 76

6 VALERIANA 4 Θ 3 W Kennedy 57.5 Gareth van Zyl 322

7 WISHFUL WORDS 5 Θ 4 * J Gates -2.5 kg 57.5 Louis Goosen 245

ΠΡΟΤ: 6 VALERIANA-7 WISHFUL WORDS-2 WINTER TWILIGHT

013-13:45 -: 5.650 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BIG KING 1 Ε 7 S Randolph 60 Greg & Karen Anthony 140

2 SUGOI 5 Ε 3 A Marcus 59.5 Clinton Binda 155

3 SPRING BREEZE 7 Θ 4 L Hewitson 55.5 Nathan Kotzen 035

4 CHARLIE-FOX 2 Ε 3 * Y Ramzan -4 kg 54 Michael Roberts 590

5 BRAVO ZULU 4 Ε 4 * K Sakayi -1.5 kg 53.5 Louis Goosen 213

6 FIVES WILD 3 Ε 4 * J Gates -2.5 kg 53 Kumaran Naidoo 100

7 ALPHAMIKEFOXTROT 8 Ε 4 M Yeni 52 Clinton Binda 099

8 ALEX THE GREAT 6 Ε 4 M Khan 52 Roy Magner 972

ΠΡΟΤ: 5 BRAVO ZULU-3 SPRING BREEZE-1 BIG KING-2 SUGOI

015 - 14:20 -: 6.700 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BOEING CITY 5 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 60 Garth Puller 163

2 MAKING WAVES 10 Θ 3 L Hewitson 58.5 Dennis Bosch 111

3 QUEEN OF ALAMO 2 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 57.5 Glen Kotzen 248

4 ZARNITSA 9 Θ 4 S Randolph 57.5 Tony Rivalland 217

5 BONNIE DAWN 8 Θ 5 * J Gates -2.5 kg 55.5 Louis Goosen 812

6 CANDY GALORE 7 Θ 3 W Kennedy 55 Gareth van Zyl 126

7 LADY OF THE WORLD 3 Θ 5 M V'Rensburg 54.5 Stuart Pettigrew 260

8 MISS FRANKEL 1 Θ 4 K de Melo 54.5 Dennis Drier 174

9 TOUCH OF MAGIC 4 Θ 4 M Khan 54.5 Paul Lafferty 142

10 KINSKY'S CRUSADE 6 Θ 4 E S Ngwane 53 Corinne Bestel 970

ΠΡΟΤ: 2 MAKING WAVES-9 TOUCH OF MAGIC-4 ZARNITSA-8 MISS FRANKEL

017 - 14:55 -: 4.800 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DANCING PRINCESS 8 Θ 3 S Brown 60 Yogas Govender 436

2 HIT THE GAS 6 Θ 3 M Yeni 60 Lowan Denysschen 406

3 ELUSIVE DIVA 2 Θ 4 A Marcus 60 Brett Crawford 262

4 MAKHET 3 Θ 3 S Veale 60 Tony Rivalland 294

5 LADY LUMIERE 1 Θ 3 * L J Ferraris 60 Dennis Bosch 405

6 AFRICAN DIVA 7 Θ 3 K de Melo 60 Greg & Karen Anthony 045

7 MISTY HEATH 4 Θ 4 S Moodley 60 Ivan Van Wyk 034

8 TINKLE 5 Θ 3 B Jacobson 60 Frank Robinson 086

ΠΡΟΤ: 3 ELUSIVE DIVA-7 MISTY HEATH-1 DANCING PRINCESS-4 MAKHET

019 - 15:30 -: 4.800 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DAREDEVIL AVIATOR 4 Ε 3 S Veale 60 Alistair Gordon 435

2 ITALIAN WAY 8 Ε 3 S Brown 60 Greg & Karen Anthony 345

3 MOSCHINO 7 Ε 3 A Marcus 60 Brett Crawford 454

4 CATCH THE DEVIL 5 Ε 3 G Wright 60 Andre Nel 563

5 SOLSBURY HILL 6 Ε 3 L Hewitson 60 Alyson Wright 552

6 DANCING MOONLIGHT 10 Ε 3 * J Gates -2.5 kg 60 Kumaran Naidoo 378

7 AL JACKMAN 3 Ε 3 S Randolph 60 Wendy Whitehead 966

8 PROPOSITION 2 Ε 4 * L J Ferraris 60 Sean Tarry 059

9 WORLD CRUISE 9 Ε 4 S Moodley 60 Frank Robinson 573

10 OONA 1 Θ 3 D De Gouveia 57 Stuart Pettigrew 072

ΠΡΟΤ: 3 MOSCHINO-2 ITALIAN WAY-1 DAREDEVIL AVIATOR-4 CATCH THE DEVIL

021 - 16:05 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NICKLAUS 5 Ε 8 S Moodley 60 Frank Robinson 087

2 COLLABRO 10 Ε 5 L Hewitson 58.5 Dennis Bosch 232

3 LEGEND 2 Ε 5 M Yeni 58.5 Duncan Howells 336

4 SILVER PEG 1 Ε 7 M Khan 58.5 Lezeanne Forbes 329

5 THE SULTANS BAZAAR 6 Ε 3 K de Melo 57.5 Dean Kannemeyer 234

6 HIGH GREEN 4 Ε 4 A Marcus 57 Lowan Denysschen 222

7 SALTORO RIDGE 8 Ε 4 G Wright 57 Andre Nel 128

8 VIENTO 3 Ε 6 * J Gates -2.5 kg 55 Michael Roberts 670

9 IRON BORN 7 Ε 3 W Kennedy 54.5 Gareth van Zyl 741

10 SAMSONITE 9 Ε 4 * L J Ferraris 54 Dennis Bosch 112

ΠΡΟΤ: 6 HIGH GREEN-2 COLLABRO-10 SAMSONITE-4 SILVER PEG

024 - 16:40 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7 -1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BON BON 1 Θ 5 * K Sakayi -1.5 kg 60 Glen Kotzen 010

2 FOREHAND 3 Θ 4 S Veale 59.5 Dennis Drier 043

3 ZULU DAWN 4 Θ 4 D De Gouveia 59.5 Stuart Pettigrew 220

4 KILMOKEA 10 Θ 5 G Wright 59 R A Hill/S R Hill 256

5 ADORABLE ANALIA 2 Θ 3 S Moodley 57 Frank Robinson 524

6 ELEGANT ROYAL 9 Θ 3 S Randolph 57 Brett Crawford 661

7 AWAYINTHEWOODS 12 Θ 3 L Hewitson 56.5 Brett Crawford 615

8 FACE OF AN ANGEL 5 Θ 3 W Kennedy 56 Gareth van Zyl 110

9 GIMME A BRAKE NATE 6 Θ 3 M Yeni 55 Nathan Kotzen 707

10 SILVER PRANCER 7 Θ 4 K de Melo 53 Dennis Drier 441

11 AWESOMELY TUNED 11 Θ 3 J L Samuel 52 Paul Gadsby 402

12 SALUBRIOUS 8 Θ 3 E S Ngwane 52 Paul Gadsby 076

ΠΡΟΤ: 8 FACE OF AN ANGEL-10 SILVER PRANCER-5 ADORABLE ANALIA-2 FOREHAND

026-17:15 -: 5.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8- 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROY'S PONY 9 Θ 5 * J Gates -2.5 kg 61 Alyson Wright 608

2 EXPRESSO MARTINI 12 Θ 5 K de Melo 59.5 Paul Gadsby 116

3 PRINCESS ANALIA               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 IDEAL DUEL 4 Θ 5 * L J Ferraris 58.5 Dennis Drier 120

5 JUST ONE MORE 11 Θ 4 S Brown 58.5 Jeff Freedman 251

6 COLOUR YOUR DREAMS 7 Θ 4 S Veale 58 Dennis Drier 810

7 SECOND TO NONE 3 Θ 3 W Kennedy 57 Gareth van Zyl 134

8 ARIZONA SUNSET 14 Θ 4 J L Samuel 57 Kumaran Naidoo 477

9 JO MAMBO 1 Θ 5 L Hewitson 56.5 Louis Goosen 744

10 GREEN FAIRY 13 Θ 4 M Khan 55.5 Duncan Howells 499

11 PLAYLIST 6 Θ 4 G Wright 55.5 Andre Nel 259

12 CHESTNUT'S CHARM 5 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 55 Glen Kotzen 051

ΠΡΟΤ: 7 SECOND TO NONE-5 JUST ONE MORE-4 IDEAL DUEL-2 EXPRESSO MARTINI

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter