Πρόγραμμα Ν.Α-TURFFONTEIN 16/03/19

Στις 16.15 στον ιππόδρομο της AUTEUIL διεξάγεται το Quarté+,στο οποίο ο νικητής πρέπει να προβλέψει σωστά τα 4 πρώτα άλογα με τη σειρά που θα τερματίσουν. Το Quarté+ έχει 3 κατηγορίες κερδών: 4 με σειρά, 4 χωρίς σειρά και Bonus (3 χωρίς σειρά), άρα περισσότερες ευκαιρίες για κέρδη!

 

023 - 16:15 -: 100.000 €

AUTEUIL Θαμν.Εμπόδια Race 3 - 3900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CELTIOR - Ε 7 M.VIEL 73 L.VIEL (S) 548211511

2 MELCHIEF - Ε 7 A.POIRIER 72 A.COUETIL (S) 6113952

3 FUTBOLISTO - Ε 6 F.GILES 70 M.SEROR (S) 356542316

4 BERJOU - Ε 5 N.GAUFFENIC 70 D.WINDRIF 8023514

5 PAGOMIX - Ε 8 A.GASNIER 69 Y.FERTILLET (S) 52102180

6 TOM MIX - Ε 9 B.MEME 69 Y.FOUIN (S) 84110102

7 NORMANDY INVASION - Ε 6 J.PLOUGANOU 69 PJ.FERTILLET 22411430

8 VICTOR HARBOR - Ε 8 B.BERENGUER 69 Y.FERTILLET (S) 2210756

9 NATAGAIMA - Θ 6 T.HENDERSON 68 X.THOMAS-DEMEAULTE (S) 79132451

10 BEAUTE PROMISE - Θ 6 P.DUBOURG 67 A.CHAILLE-CHAILLE 6835939

11 MYBOY - Ε 6 C.COUILLAUD 66 PJ.FERTILLET 2404223

12 ENIOCANTO A - Ε 5 J.CLAUDIC 66 BUTEL & BEAUNEZ (S) 70123655

13 KAMI KAZE - Ε 8 F.BAYLE 66 GC.RUDOLF 03070528

14 AL ROC A - Ε 8 R.MAYEUR 66 Y.FOUIN (S) 11294764

15 YELLOW FIELD - Ε 6 A.MERIENNE 66 A.LACOMBE 2126726

16 INTRINSEQUE - Ε 7 T.BEAURAIN 66 Y.FERTILLET (S) 90517

17 BARONNE D'ANJOU - Θ 6 E.METIVIER 65 J.MARION (S) 1614362

18 DOUX DINGUE - Ε 6 S.PAILLARD 65 E&G.LEENDERS (S) 444356231

ΠΡΟΤ: 2 MELCHIEF-1 CELTIOR-11 MYBOY-18 DOUX DINGUE-15 YELLOW FIELD-9 NATAGAIMA

ΓΚΑΝΙΑΝ - ΠΛΑΣΕ - ΔΙΔΥΜΟ - ΣΟΥΙΝΓΚΕΡ - 2 ΑΠO ΤΑ 4 - ΤΕΤΡΑΠΛΟ (Quarte+)

Ο νικητής πρέπει να προβλέψει σωστά τα 4 πρώτα άλογα με τη σειρά που θα τερματίσουν. Το Quarté+ έχει 3 κατηγορίες κερδών: 4 με σειρά, 4 χωρίς σειρά και Bonus (3 χωρίς σειρά), άρα περισσότερες ευκαιρίες για κέρδη!

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 TURFFONTEIN 1 12:25 011-012-014 011-012

012 TURFFONTEIN 2 13:00 012-014-016 012-014-016-018-020-022 012-014

014 TURFFONTEIN 3 13:35 014-016-018 014-016-018-020-022-025-027 014-016

016 TURFFONTEIN 4 14:10 016-018-020 016-018-020-022-025-027 016-018

018 TURFFONTEIN 5 14:45 018-020-022 018-020-022-025 018-020

020 TURFFONTEIN 6 15:20 020-022-025 020-022

022 TURFFONTEIN 7 15:55 022-025-027 022-025

025 TURFFONTEIN 8 16:30 025-027

027 TURFFONTEIN 9 17:05

011 - 12:25 -: 6.500 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 1- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FAVOURITE MODEL 5 Θ 3 D L Habib 60 Paul Matchett 244

2 JACKO BOY 7 Θ 3 G Lerena 60 J A Janse van Vuuren 222

3 DESTINYS GAME 8 Θ 3 C Little 60 Paul Peter 432

4 HAREER 3 Θ 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 254

5 CRUCREEK 1 Θ 3 * D R Lerena -1.5 kg 60 Roy Magner 503

6 JENGA 2 Θ 3 M V'Rensburg 60 M G Azzie/A A Azzie 906

7 SHORT SKIRT FLIRT 6 Θ 3 * T Juglall -4 kg 60 Grant Maroun 787

8 FUYU 11 Θ 4 K Derere 60 Shaylen Naidoo 750

9 PRETTY QUICK 9 Θ 3 C Zackey 60 Lucky Houdalakis 090

10 CONQUERING BRITAIN 4 Θ 3 C Storey 60 Grant Maroun 000

11 JIVE EXPRESS 10 Θ 3 * L J Ferraris 60 St John Gray 28

12 STEADY WAY 12 Θ 3 D De Gouveia 60 Mike de Kock 3

ΠΡΟΤ: 2 JACKO BOY-4 HAREER-1 FAVOURITE MODEL-12 STEADY WAY

012 - 13:00 -: 7.200 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 2-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROUGE ALLURE 6 Θ 5 S Brown 60 Stephen Moffatt 495

2 TAKINGTHEPEACE 4 Θ 4 W Kennedy 59 Mike de Kock 210

3 FRESNAYE 5 Θ 4 S Khumalo 57 Joey Ramsden 144

4 REDBERRY LANE 1 Θ 5 P Strydom 57 Sean Tarry 351

5 FOLK DANCE 2 Θ 4 * L J Ferraris 54.5 Paul Peter 848

6 CELTIC SEA 3 Θ 3 L Hewitson 53 Sean Tarry 431

ΠΡΟΤ: 6 CELTIC SEA-4 REDBERRY LANE-3 FRESNAYE

014 - 13:35 -: 6.500 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 3 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EXCELLENT AL 8 Ε 3 R Simons 60 Roy Magner 323

2 SETABLAZE                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 TRIPPLE Z 11 Ε 3 * L J Ferraris 60 Ormond Ferraris 609

4 BARON RODNEY 6 A 3 C Maujean 60 Geoff Woodruff 673

5 BLANCO 1 Ε 3 M V'Rensburg 60 Geoff Woodruff 439

6 VETRI VEL 7 Ε 3 D De Gouveia 60 Geoff Woodruff 784

7 MIDNIGHT RAMBLER 9 Ε 3 R Munger 60 Lucky Houdalakis 050

8 DUKE OF SWING 2 Ε 3 * D Schwarz 60 Gary Alexander 50

9 MEERAAS                       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 SPECMAN                     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 STOCKBRIDGE 10 Ε 4 C Zackey 60 Mike de Kock 53

ΠΡΟΤ: 1 EXCELLENT AL-11 STOCKBRIDGE-3 TRIPPLE Z-6 VETRI VEL

016 - 14:10 -: 6.800 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 4-1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PRETTY BALLERINA 3 Θ 4 * L J Ferraris 60.5 Ormond Ferraris 125

2 BRAXTON 4 Θ 4 L Hewitson 60 Lucky Houdalakis 748

3 JAMRA                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 FARIHA 6 Θ 3 R Simons 54.5 Mike de Kock 300

5 WAITY KATIE 5 Θ 6 * D R Lerena (-1.5kg) 54.5 David Nieuwenhuizen 476

6 MY DREAM CHASER 1 Θ 3 R Munger 53.5 David Nieuwenhuizen 231

ΠΡΟΤ: 6 MY DREAM CHASER-1 PRETTY BALLERINA

018 - 14:45 -: 7.500 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 5-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANGEL'S POWER 1 Ε 6 M Yeni 61 M G Azzie/A A Azzie 495

2 CATHEDRAL COUNTY 5 Ε 5 G Lerena 61 J A Janse van Vuuren 560

3 GREAT SHAKA 2 Ε 4 R Munger 60 Grant Maroun 197

4 ISPHAN 6 Ε 7 * D Schwarz 60 Roy Magner 840

5 VALBONNE 7 A 4 R Simons 60 Roy Magner 049

6 KISSABLE 3 Θ 4 D L Habib 59 Paul Matchett 057

7 WHORLY WHORLY 4 Ε 4 D De Gouveia 59 Clinton Binda 611

ΠΡΟΤ: 2 CATHEDRAL COUNTY-7 WHORLY WHORLY-3 GREAT SHAKA

020 - 15:20 -: 7.200 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 6-1160m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VISTULA 10 Θ 3 A Marcus 60 Paul Peter 149

2 MRS O 5 Θ 4 M V'Rensburg 60 M G Azzie/A A Azzie 953

3 POOL PARTY 9 Θ 5 C Storey 59.5 Roy Magner 630

4 NAUTIC SPIRIT 3 Θ 4 G Lerena 59 Paul Peter 362

5 ROCK A ROLL DANCER 1 Θ 3 D De Gouveia 57.5 Stuart Pettigrew 012

6 PEPPERMINT TEA 2 Θ 4 R Simons 57.5 J A Janse van Vuuren 373

7 VINE STREET STAR 4 Θ 5 * D Schwarz 57.5 Gary Alexander 857

8 ARTEMISIA 7 Θ 6 S Brown 56 Grant Maroun 670

9 BOSS BABE 6 Θ 3 R Munger 55.5 Candice Dawson 207

10 MISS PINKERTON 8 Θ 3 * L J Ferraris 55.5 Ormond Ferraris 159

ΠΡΟΤ: 1 VISTULA-5 ROCK A ROLL DANCER-10 MISS PINKERTON-2 MRS O

022 - 15:55 -: 24.000 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 7 SENOR SANTA STAKES (Grade 2) 1160m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BULL VALLEY 15 Ε 6 K Zechner 60 Sean Tarry 287

2 TRIP TO HEAVEN 14 Ε 7 L Hewitson 58 Sean Tarry 558

3 CIRILLO 2 A 3 A Marcus 56 Sean Tarry 141

4 ROMI'S BOY 8 Ε 5 R Danielson 56 Alec Laird 932

5 DOWN TO ZERO 11 Ε 4 M V'Rensburg 56 M G Azzie/A A Azzie 601

6 RIVARINE 1 Ε 5 G Lerena 56 M G Azzie/A A Azzie 035

7 PRINCE OF KAHAL 4 Ε 4 M Yeni 54 Roy Magner 122

8 RED CHESNUT ROAD 3 Ε 5 P Strydom 54 R A Hill/S R Hill 327

9 MARDI GRAS 16 Ε 4 R Simons 54 J A Janse van Vuuren 211

10 GREEN PLAINS 17 Θ 4 * L J Ferraris 53.5 Sean Tarry 131

11 CHAMPAGNE HAZE 9 Ε 6 * D Schwarz +0.5 52 Gary Alexander 086

12 BILLY SILVER 13 Ε 4 D De Gouveia 52 Geoff Woodruff 512

13 TANDAVA 5 Ε 6 S Khumalo +0.5 kg 52 Gokhan Terzi 368

14 DONNY G 7 Ε 6 R Munger 52 Grant Maroun 274

15 EXQUISITE TOUCH 6 Θ 5 W Kennedy 51.5 Sean Tarry 463

16 SCHIPPERS 10 Θ 4 C Maujean 51.5 Geoff Woodruff 413

ΠΡΟΤ: 3 CIRILLO-9 MARDI GRAS-10 GREEN PLAINS-2 TRIP TO HEAVEN

025 - 16:30 -: 9.000 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 8 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HERO'S HONOUR 9 Ε 4 * D Schwarz 61 Gary Alexander 411

2 DAWN ASSAULT 6 H 5 S Khumalo 59.5 St John Gray 214

3 NOBLE SECRET 2 Ε 4 R Simons 59 Mike de Kock 411

4 SOCIAL ORDER 7 Ε 5 A Marcus 58 Sean Tarry 802

5 ROMANY PRINCE 11 Ε 6 * L J Ferraris 56.5 Ormond Ferraris 098

6 LIEGE 1 Ε 6 M Yeni 55.5 Sean Tarry 946

7 PIETRO MASCAGNI 3 Ε 4 G Lerena 55.5 Mike de Kock 335

8 PILOU 10 Ε 5 L Hewitson 55.5 Sean Tarry 117

9 CASH TIME 8 Ε 4 P Strydom 55 Ashley Fortune 532

10 THE DAZZLER 5 Ε 4 W Kennedy 53.5 Mike de Kock 221

11 DIVINE ODYSSEY 4 Ε 4 C Habib 52 J A Janse van Vuuren 256

ΠΡΟΤ: 1 HERO'S HONOUR-4 SOCIAL ORDER-10 THE DAZZLER-3 NOBLE SECRET

027 - 17:05 -: 5.900 €

TURFFONTEIN Επίπεδη Race 9-1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANGELIC APPEAL 15 Θ 6 S Khumalo 60 St John Gray 186

2 FLOWING GOWN 13 Θ 6 D De Gouveia 60 David Nieuwenhuizen 447

3 JETORIO 7 Θ 4 L Hewitson 60 Sean Tarry 551

4 SOLEMN PROMISE 10 Θ 3 G Lerena 59 Geoff Woodruff 476

5 GOLD SCENT 8 Θ 3 R Danielson 58.5 Alec Laird 331

6 SERENDIPITY 3 Θ 4 K Steyn 58.5 Lucky Houdalakis 123

7 LEDIMASPRINCESS 11 Θ 5 W Kennedy 58 Ernie Anderson 096

8 FLY THOUGHT 17 Θ 3 C Maujean 57 Geoff Woodruff 168

9 WESTERN DANCE 1 Θ 3 R Munger 57 Craig Mayhew 664

10 DRESS FOR SUCCESS              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 DUNAS DOURADAS 16 Θ 4 M Yeni 56 Robbie Sage 000

12 QUEENIE 2 Θ 5 * L J Ferraris 55.5 Tony Nassif 407

13 ALL I GOT 5 Θ 4 D L Habib 54 St John Gray 549

14 CURBSTONE SHUFFLE 12 Θ 4 R Simons 54 St John Gray 056

15 MONARCH AIR 9 Θ 6 C Habib 53 David Nieuwenhuizen 667

16 POWER OF LOVE 18 Θ 4 * D R Lerena (-1.0kg) 53 David Nieuwenhuizen 949

17 MISS TURBO 4 Θ 5 * T Juglall (-4.0kg) 52.5 Erico Verdonese 006

ΠΡΟΤ: 6 SERENDIPITY-3 JETORIO-5 GOLD SCENT-1 ANGELIC APPEAL

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter