Πρόγραμμα Ν.Α 16/04/19

Σε 8 ενδιαφέρουσες ιπποδρομίες από το KENILWORTH θα έχουν την δυνατότητα να στοιχηματίσουν οι φίλιπποι, με τις περισσότερες από αυτές να είναι ιδιαίτερα ανοιχτές.Ρόλο πρωταγωνιστή αναμένεται να έχουν οι αναβάτες A Domeyer,G Cheyne,R Fourie καί S Khumalo πού ιππεύουν άλογα πού τα περισσότερα από αυτά έχουν την 1η τύχη.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

013 KENILWORTH 1 14:30 013-015-017 013-015-017-019-021-024 013-015

015 KENILWORTH 2 15:05 015-017-019 015-017-019-021-024-027-030 015-017

017 KENILWORTH 3 15:40 017-019-021 017-019-021-024-027-030 017-019

019 KENILWORTH 4 16:15 019-021-024 019-021-024-027 019-021

021 KENILWORTH 5 16:50 021-024-027 021-024

024 KENILWORTH 6 17:25 024-027-030 024-027

027 KENILWORTH 7 18:00 027-030

030 KENILWORTH 8 18:35

013 -14:30 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 1- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALL BLACK                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 CHAAC 6 Ε 2 A Domeyer 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 DIMITRI 1 A 2 G Cheyne 60 Adam Marcus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 FIGHTER 9 A 2 D Ashby 60 Paul Reeves 4

5 GENERAL FRANCO 11 A 2 R Fourie 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 JEAN'S MAN 4 A 2 C Orffer 60 Bill Prestage ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 MACHEATH 2 Ε 2 L Mxothwa 60 Michael Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 RISING MOON 7 A 2 G Behr 60 Piet Steyn ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 SHINNECOCK 10 Ε 2 B Fayd'Herbe 60 Justin Snaith 22

10 STORMIN NORMAN 3 A 2 S Khumalo 60 Joey Ramsden ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 THREE TWO CHARLIE 5 A 2 K de Melo 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 TIME FOR LAUNCH 12 A 2 * L Burke -4 kg 60 Dan Katz ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 5 GENERAL FRANCO-9 SHINNECOCK-2 CHAAC-10 STORMIN NORMAN

015 - 15:05 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 2- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AMY JOHNSON 14 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 AYE AYE 17 Θ 2 B Fayd'Herbe 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 CROSSCOURT 12 Θ 2 L Mxothwa 60 Michael Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 HOT SALSA 1 Θ 2 * L Burke -4 kg 60 Dan Katz ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 IBRA 5 Θ 2 S Khumalo 60 Joey Ramsden 3

6 KATHLEEN                  ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 KHAYA'S FLOWER     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 MIRAGE 11 Θ 2 M Byleveld 60 Vaughan Marshall ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 MON CHERIE 6 Θ 2 G Cheyne 60 Patrick Kruyer 46

10 NAN 15 Θ 2 * S Mbhele -1.5 kg 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 SAILING SHIP 10 Θ 2 A Domeyer 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 STYLISH ICON 4 Θ 2 C Orffer 60 Michael Robinson 28

13 SWEET KARMA 9 Θ 2 R Munger 60 Candice Bass-Robinson 233

14 TAHITIAN STAR 7 Θ 2 O Noach 60 Harold Crawford 6

15 WATCH ME NOW 13 Θ 2 G Behr 60 Piet Steyn 5

16 WHY LEIGH 2 Θ 2 * L Tarentaal -2.5 kg 60 Paul Reeves ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 13 SWEET KARMA-5 IBRA-1 AMY JOHNSON-12 STYLISH ICON

017 - 15:40 -: 4.950 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 3 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHILLY WINTER 1 Θ 2 A Andrews 60 Paul Reeves 179

2 DRIVING MISS DAISY 5 Θ 2 G Cheyne 60 Eric Sands 51

3 FERRARI RED 7 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith 71

4 BAD HABIT 6 Θ 2 S Khumalo 57 Joey Ramsden 62

5 DRAMA QUEEN 4 Θ 2 A Domeyer 57 Candice Bass-Robinson 42

6 GIMME GIMME GIMME 2 Θ 2 K de Melo 57 Candice Bass-Robinson 4

7 WHITE LACE 3 Θ 2 O Noach 57 Vaughan Marshall ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 5 DRAMA QUEEN-4 BAD HABIT-2 DRIVING MISS DAISY

019 - 16:15 -: 4.300 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 4 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SCRIBNER 8 Ε 3 C Orffer 60 Brett Crawford 91

2 FATEFUL 1 Ε 3 * L Tarentaal -2.5 kg 59.5 Michael Robinson 821

3 ROCKIN' RINGO 9 Ε 3 G Behr 59 Piet Botha 16

4 VENDEE GLOBE 16 Ε 3 A Domeyer 59 Andre Nel 931

5 CAESURA 4 Ε 3 M Byleveld 58.5 Vaughan Marshall 897

6 FORTY DAYS 17 Ε 3 L Mxothwa 58.5 Michael Robinson 007

7 QUEST 5 Ε 3 R Fourie 58.5 Justin Snaith 545

8 SHERWOOD FOREST 2 Ε 3 O Noach 57.5 Vaughan Marshall 078

9 WEST OF SEATTLE 18 Ε 3 M Yeni 57 Paul Reeves 005

10 BESTDAY OF MYLIFE 13 A 3 G Cheyne 56.5 Brett Crawford 679

11 BEETHOVEN 3 Ε 4 K de Melo 56.5 Mike Stewart 728

12 ICON KING 6 Ε 5 S Khumalo 55 Mike Stewart 205

13 IN THE JUNGLE 7 Ε 6 M Winnaar 54.5 Piet Steyn 660

14 KING OF ACES 14 Ε 5 S Cele 53.5 Piet Steyn 960

15 MR LOVER BOY 12 Ε 6 R Munger 53 Piet Steyn 338

16 DAYONAUT 15 Ε 7 A Andrews 52.5 Paul Reeves 000

ΠΡΟΤ: 1 SCRIBNER-4 VENDEE GLOBE-15 MR LOVER BOY-2 FATEFUL

 

021-16:50 -: 5.450 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 5 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KAMAISHI 8 Θ 4 * S Mbhele -1.5 kg 60 Michael Robinson 583

2 WINDOW TO AFRICA 1 Θ 3 A Domeyer 59.5 Andre Nel 14

3 ALMOST CAPTURED 7 Θ 3 C Orffer 59 Brett Crawford 732

4 KAWAKAMI 2 Θ 3 R Fourie 59 Justin Snaith 735

5 ROCKET GIRL 6 Θ 3 M Byleveld 59 Vaughan Marshall 496

6 STRAWBERRY FIRE 3 Θ 4 R Munger 58.5 Candice Bass-Robinson 669

7 PEARL TIARA 5 Θ 3 S Khumalo 58 Glen Kotzen 059

8 CROWDED HOUSE 4 Θ 3 K de Melo 57.5 Candice Bass-Robinson 766

9 BITTER LEMON 9 Θ 3 G Cheyne 54.5 Eric Sands 731

ΠΡΟΤ: 2 WINDOW TO AFRICA-3 ALMOST CAPTURED-4 KAWAKAMI-9 BITTER LEMON

024 - 17:25 -: 4.950 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 6 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 HEAVEN'S EMBRACE 10 Θ 3 A Marcus 60 Brett Crawford 134

2 DANCING SALLY 1 Θ 3 K de Melo 59.5 Justin Snaith 123

3 CHAKRI 14 Θ 3 B Fayd'Herbe 59 Justin Snaith 145

4 AFTER GLOW 12 Θ 4 A Domeyer 58.5 Adam Marcus 641

5 SUMMER OLIMPICS 15 Θ 5 A Andrews 57.5 Michael Robinson 808

6 WALLIS SIMPSON 8 Θ 3 G Cheyne 56.5 Brett Crawford 668

7 ROCK ON WOOD 11 Θ 5 M Byleveld 56.5 Vaughan Marshall 949

8 FORTUNE FLIES 4 Θ 3 R Fourie 55.5 Justin Snaith 180

9 SUITE FRANCAISE 3 Θ 4 L Mxothwa 55.5 Andre Nel 139

10 GRANDIFLORA 6 Θ 4 * S Mbhele -1.5 kg 54 Vaughan Marshall 908

11 REGAL RUBY 7 Θ 4 G Behr 54 Greg Ennion 650

12 TATTOOED ROCKER 13 Θ 3 R Munger 53 Candice Bass-Robinson 068

13 ALPHA SAPHIRE 5 Θ 4 M Yeni 53 Piet Steyn 291

14 HAMMIE'S FAN 9 Θ 4 M Winnaar 53 Piet Steyn 747

15 POWER GIRL 2 Θ 4 O Noach 52 Andries Steyn 750

ΠΡΟΤ: 1 HEAVEN'S EMBRACE-3 CHAKRI-2 DANCING SALLY-8 FORTUNE FLIES

027 - 18:00 -: 5.450 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 7 - 2500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANCESTRY 6 Ε 4 B Fayd'Herbe 60 Joey Ramsden 631

2 SILVER DE LANGE 9 Ε 5 A Domeyer 60 Andre Nel 895

3 PARADE MARCH 1 Ε 3 M Winnaar 54.5 Glen Kotzen 136

4 THE SILVA FOX 8 Ε 4 * S Mbhele -1.5 kg 54 Vaughan Marshall 542

5 VILETTE 7 Θ 4 L Mxothwa +0.5 kg 53 Andre Nel 423

6 BOLD ASSASSIN 2 Ε 4 O Noach 52 Glen Puller 356

7 CELESTIAL PRINCE 4 Ε 3 * L Tarentaal +0.5 -2.5 kg 52 Candice Bass-Robinson 518

8 SUPER DINO                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 TROOP THE COLOUR 3 Ε 4 S Cele 52 Peter D Wrensch 944

ΠΡΟΤ: 2 SILVER DE LANGE-1 ANCESTRY-5 VILETTE-6 BOLD ASSASSIN

030 - 18:35 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 8- 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANSE LAZIO 13 Ε 3 L Mxothwa 60 Andre Nel 066

2 ORANGE BITTERS 11 Ε 3 R Fourie 60 Justin Snaith 042

3 GIMME PEACE 4 Ε 3 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 802

4 MARASCHINO 3 Ε 3 M Byleveld 60 Dean Kannemeyer 084

5 MIST OF TIME 15 Ε 3 A Domeyer 60 Candice Bass-Robinson 902

6 BOLD VISION 2 A 3 M Yeni 60 Piet Steyn 040

7 YOSMA 6 Ε 3 G Behr 60 Piet Steyn 039

8 AL JALALI 16 Ε 3 A Andrews 60 Paul Reeves 059

9 HIGH KEY 17 Ε 3 G Cheyne 60 Brett Crawford 033

10 SIX DEGREES 1 Ε 3 S Khumalo 60 Glen Kotzen 644

11 SHOOTING STAR 10 Ε 3 M Winnaar 60 Glen Kotzen 046

12 FORT CALGARY 18 Ε 3 * L Burke -4 kg 60 Glen Kotzen 000

13 NOLIMITATIONS 8 Ε 3 R Munger 60 Candice Bass-Robinson 084

14 DESTRUCTION BOY            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

15 MIRACULOUSLY OURS 9 Ε 3 B Fayd'Herbe 60 Glen Kotzen 65

16 NORFOLK PINE 12 Ε 3 C Orffer 60 Brett Crawford 54

17 PEGA D'ORO 5 Ε 3 O Noach 60 Geoff Woodruff 830

ΠΡΟΤ: 16 NORFOLK PINE-2 ORANGE BITTERS-3 GIMME PEACE-9 HIGH KEY

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter