Πρόγραμμα Ν.Α 02/05/19

Στο VAAL διεξάγονται σήμερα οι ιπποδρομίες της Ν.Α,οι οποίες παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον.Τις λίγες διαγραφές πού έχουν προκύψει μέχρι τώρα,τις αλλαγές ανάβασης καθώς δεν ιππεύει ο R Munger μετά από ιατρική γνωμάτευση,αλλά καί τις προτάσεις μας μπορείτε να τις δείτε παρακάτω.(φωτο:vaal)

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 13:15 011-012-013 011-012

012 VAAL 2 13:50 012-013-015 012-013-015-017-019-021 012-013

013 VAAL 3 14:25 013-015-017 013-015-017-019-021-023-025 013-015

015 VAAL 4 15:00 015-017-019 015-017-019-021-023-025 015-017

017 VAAL 5 15:35 017-019-021 017-019-021-023 017-019

019 VAAL 6 16:10 019-021-023 019-021

021 VAAL 7 16:45 021-023-025 021-023

023 VAAL 8 17:20 023-025

025 VAAL 9 17:55

011 - 13:15 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 1- 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BATTLE OF ALESIA                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 CANQUARI 16 A 2 C Zackey 60 Tobie Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 CAPETOWN AFFAIR 13 A 2 P Strydom 60 Ashley Fortune 5

4 EL PATRON 9 Ε 2 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 32

5 GLADSTONE 15 Ε 2 R Simons 60 J A Janse van Vuuren ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 HAVE ANOTHER                       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 IRON HENRY 2 A 2 S Khumalo 60 Dorrie Sham ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 LEPRECHAUN 8 A 2 L Hewitson 60 M G Azzie/A A Azzie ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 LOOSEN YOUR TIE 17 Ε 2 J Penny 60 Tobie Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 RED WOLF 6 Ε 2 J Sampson 60 Tobie Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 SET THE STANDARD 5 A 2 K Steyn 60 Lucky Houdalakis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 STEAK AND ALE 12 A 2 M Yeni 60 Robbie Sage 5

13 SYX SHOOTER 3 Ε 2 * K Matsunyane -2.5 kg 60 Clinton Binda 846

14 THE FORERUNNER 14 A 2 W Kennedy 60 Paul Peter 0

15 UNTAMED TIGER 1 Ε 2 C Maujean 60 Dorrie Sham ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

16 WHISKY TRAIN 18 A 2 G Lerena 60 Tony Nassif ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

17 GIANT CRUISE 4 A 2 * D R Lerena (-1.5kg) 60 Stephen Lerena 6

18 SNELLER 7 Ε 2 C Storey 60 Paul Matchett 08

ΠΡΟΤ: 4 EL PATRON-17 GIANT CRUISE-15 UNTAMED TIGER-2 CANQUARI

012 - 13:50 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 2 - 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BLESSED RAIN 1 Θ 2 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 36

2 CODE BLACK 13 Θ 2 C Bantam 60 Tobie Spies 04

3 CONSOL QUEEN 3 Θ 2 R Simons 60 Tony Nassif ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 DIVE CAPTAIN 5 Θ 2 S Khumalo 60 Dorrie Sham 604

5 ESCAPE TO VICTORY 7 Θ 2 L Hewitson 60 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 LITTLE LILY 9 Θ 2 B Nyawo 60 Tony Nassif ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 MONTREAL MIST 6 Θ 2 G Lerena 60 Sean Tarry 32

8 OCEANS CHARM 4 Θ 2 D L Habib 60 Paul Matchett 7

9 OLIVINE 11 Θ 2 M Thackeray 60 Lucky Houdalakis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 ROYAL LILY 2 Θ 2 C Maujean 60 Dorrie Sham 3

11 SAPPHIRE ROCK 12 Θ 2 C Zackey 60 Tobie Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 SHE CAN DANCE 10 Θ 2 J Penny 60 Tobie Spies 0

13 STELLAR MOTION 14 Θ 2 W Kennedy 60 Candice Dawson 5

14 SWEET CHARIOT 16 Θ 2 M V'Rensburg 60 Dorrie Sham ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 TULIP WAY 8 Θ 2 M Yeni 60 Robbie Sage 8

16 TWO PATHS 15 Θ 2 C Habib 60 J A Janse van Vuuren ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΠΡΟΤ: 7 MONTREAL MIST-4 DIVE CAPTAIN-5 ESCAPE TO VICTORY-15 TULIP WAY

013 - 14:25 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 3 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GIMME THE FIRE 6 Ε 3 C Maujean 60 Dorrie Sham 522

2 OH YEAH 9 Ε 3 S Brown 60 Stephen Moffatt 925

3 TURF MASTER 5 Ε 3 M Yeni 60 Heather E Adamson 793

4 EL SERENO 15 Ε 3 R Simons 60 J A Janse van Vuuren 844

5 GREY STREET 13 Ε 3 M Thackeray 60 Stephen Moffatt 550

6 COLONEL CARAMEL 16 Ε 3 L Hewitson 60 Dorrie Sham 494

7 JET POWER 8 Ε 3 D L Habib 60 Paul Matchett 083

8 MOUNT RAINIER 11 Ε 3 D De Gouveia 60 Stephen Moffatt 270

9 PAUSED                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 VERDI 7 Ε 4 S Khumalo 60 Dorrie Sham 455

11 UNCLE TOM      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 ARABIAN SNIPER 4 Ε 3 W Kennedy 60 Paul Peter 45

13 LEMON DROP SHOT 17 Ε 3 G Lerena 60 Geoff Woodruff 72

14 MIRAMONTE 3 Ε 3 C Habib 60 Paul Peter ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 SELL HIGH 14 Ε 3 C Zackey 60 Dorrie Sham 07

16 TOM TOM 12 Ε 3 * K Matsunyane -2.5 kg 60 Sean Tarry 00

17 PITCH PINE 18 Ε 3 P Strydom 60 Clinton Binda 780

18 CINNABON 10 Ε 4 J Mariba 60 Sean Tarry 788

ΠΡΟΤ: 13 LEMON DROP SHOT-10 VERDI-1 GIMME THE FIRE-2 OH YEAH

015 - 15:00 -: 6.850 €

VAAL Επίπεδη Race 4-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CARIOCA 2 Θ 3 S Khumalo 61.5 Joey Ramsden 817

2 SAINTS ALIVE 4 Θ 3 P Strydom 59 Sean Tarry 851

3 BELIEVE ME 7 Θ 4 R Simons 56.5 J A Janse van Vuuren 315

4 TRICIA 9 Θ 4 * N Klink -2.5 kg 55 Tyrone Zackey 215

5 WAITY KATIE 6 Θ 6 * T Juglall (-4.0kg) 53.5 David Nieuwenhuizen 764

6 AFRICAN SUNBIRD 8 Θ 5 * D R Lerena +0.5 -1.5 kg 53 David Nieuwenhuizen 301

7 SANS REGRETS 3 Θ 3 M Yeni 52 Joey Ramsden 947

8 MOVIE AWARD 1 Θ 6 * K Matsunyane +1.5 -2.5 kg 52 Chris Erasmus 509

9 UNTIL DAWN 5 Θ 4 K Steyn 52 Chris Erasmus 800

ΠΡΟΤ:1 CARIOCA-3 BELIEVE ME-2 SAINTS ALIVE-4 TRICIA

017 - 15:35 -: 6.850 €

VAAL Επίπεδη Race 5 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MASTER MAGIC 4 Ε 3 G Lerena 60 David Nieuwenhuizen 371

2 GIFT FOR THE GAP 7 Ε 3 W Kennedy 59 Tyrone Zackey 104

3 ZANAKI 3 Ε 3 M Yeni 57 Weiho Marwing 518

4 WOODLAND'S FOREST 5 Ε 5 P Strydom 57 Barend Botes 025

5 LAST OF THE LEGEND 2 A 3 L Hewitson 56 Sean Tarry 129

6 MANITOBA 1 A 4 R Simons 56 St John Gray 711

7 SEATTLE FORCE 6 Ε 3 D De Gouveia 55.5 Stuart Pettigrew 041

ΠΡΟΤ:1 MASTER MAGIC-5 LAST OF THE LEGEND-6 MANITOBA

019 - 16:10 -: 7.700 €

VAAL Επίπεδη Race 6- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROUGE ALLURE 8 Θ 5 D De Gouveia 60 Stephen Moffatt 566

2 EMILY JAY 7 Θ 5 * T Juglall -4 kg 59.5 Brian Wiid 380

3 FLYING FABLE         ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 BEING FABULOUS 9 Θ 5 C Habib 58.5 J A Janse van Vuuren 259

5 I LIKE IT 10 Θ 3 S Brown 58 Stephen Moffatt 002

6 HIGH SEAS BEAUTY 4 Θ 5 R Simons 58 Dianne Stenger 314

7 PENNY ROYAL 5 Θ 4 G Lerena 56.5 J A Janse van Vuuren 774

8 ALGEBRA 1 Θ 3 W Kennedy 55 Paul Peter 014

9 CORDILLERA 2 Θ 3 L Hewitson 55 Sean Tarry 140

10 BULLSADE 6 Θ 4 C Storey 53.5 Roy Magner 327

11 LA BASTIDE 11 Θ 4 M Yeni 52 Sean Tarry 656

ΠΡΟΤ:6 HIGH SEAS BEAUTY-9 CORDILLERA -4 BEING FABULOUS-10 BULLSADE

021 - 16:45 -: 5.400 €

VAAL Επίπεδη Race 7-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SILVER SPECTRUM 3 Ε 3 L Hewitson 61 Sean Tarry 541

2 SOVEREIGN REIGN            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 CUMBERLAND 17 Ε 7 G Lerena 59.5 Stephen Lerena 675

4 TRUE WORDS 4 Ε 4 S Brown 59.5 Tobie Spies 110

5 ROYAL CITY 14 Ε 3 * N Klink -2.5 kg 58.5 Erico Verdonese 106

6 THE MAKWAKKERS 1 Ε 3 C Storey 58.5 Roy Magner 231

7 TSITSIKAMMA BUSH 10 Ε 3 M Yeni 58.5 Ashley Fortune 149

8 SEA DANCE 11 Ε 3 W Kennedy 58 Paul Peter 751

9 RAMBO                              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 SAVANNAH KING 2 Ε 4 D De Gouveia 56.5 Stuart Pettigrew 140

11 THE SASH 13 Θ 3 * K Matsunyane -2.5 kg 56 M G Azzie/A A Azzie 008

12 BAAHIR 9 Ε 6 S Khumalo 56 Dorrie Sham 852

13 SHANGHAI PIERCE 12 A 4 D L Habib 55 St John Gray 005

14 HIROHITO 5 Ε 4 K Steyn 54.5 Chris Erasmus 806

15 SUPA MUFTI 7 Ε 4 * D R Lerena -1.5 kg 54 Stephen Lerena 212

16 WRAP IT UP                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

17 GOOD EMPEROR 16 Ε 4 C Habib +1 kg 52 Clinton Binda 000

ΠΡΟΤ:3 CUMBERLAND-1 SILVER SPECTRUM-7 TSITSIKAMMA BUSH-15 SUPA MUFTI

023 - 17:20 -: 5.400 €

VAAL Επίπεδη Race 8 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SEATTLE TANGO 8 Θ 5 P Strydom 61.5 Stephen Lerena 238

2 BOCKSCAR 15 Ε 5 L Hewitson 60.5 Sean Tarry 566

3 KIRKCONNEL LASS 11 Θ 5 S Brown 60 Stephen Moffatt 034

4 VARIMAX 17 Ε 4 * N Klink -2.5 kg 59.5 M G Azzie/A A Azzie 356

5 MANHATTAN COCKTAIL 12 Ε 4 G Lerena 59 Weiho Marwing 157

6 SAMMI MOOSA 5 Θ 5 D L Habib 57.5 St John Gray 627

7 SLEEPINSEATTLE 13 Ε 7 J Sampson 57.5 Erico Verdonese 005

8 WHAT A POET 3 Ε 6 M Yeni 57.5 Lucky Houdalakis 058

9 BATTLE CREEK 6 Ε 4 C Maujean 54 Dorrie Sham 886

10 OUTSIDE EDGE 1 Ε 4 C Zackey 53.5 Tony Nassif 871

11 IN THE GAME 16 A 4 K Derere 53 Brett Webber 519

12 STOP AND STARE 18 Ε 4 C Habib 53 Clinton Binda 047

13 WOTTAHOTTIE 14 Ε 7 W Kennedy 53 Paul Peter 496

14 MELCHIZEDEK 4 Ε 3 * T Juglall -4 kg 52.5 Paul Peter 609

15 ARROWS OF DESIRE          ΔΙΕΓΡΑΦΗ

16 MINNESOTA 10 H 6 K Steyn 52 Chris Erasmus 003

17 SINGASWEWIN 2 Ε 5 * K Matsunyane (-2.0kg)  52 Grant Maroun 600

ΠΡΟΤ:5 MANHATTAN COCKTAIL-1 SEATTLE TANGO-2 BOCKSCAR-3 KIRKCONNEL LASS

 

025- 17:55: 5.400 € VAAL Επίπεδη Race 9- 1100m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EASTERN HEALER                            διεγραφη

2 HARTLEYFOUR 9 Ε 3 C Storey 58.5 Roy Magner 271

3 EUROSTORM 15 Ε 3 J Sampson 58 Erico Verdonese 685

4 MOSHAV 7 Ε 5 D De Gouveia 58 Stuart Pettigrew 236

5 MOON WARRIOR 3 Ε 3 C Maujean 57.5 Dorrie Sham 344

6 WRITTEN                                          διεγραφη

7 COPENHAGEN 4 Ε 3 G Lerena +0.5 kg 56 Paul Peter 525

8 OTTAWA 1 Θ 3 P Strydom 56 Grant Maroun 927

9 PRINCE JORDAN 5 Ε 4 C Zackey 55.5 Grant Maroun 080

10 SPLAT THE CAT 2 Θ 3 * K Matsunyane -2.5 kg 54.5 Grant Maroun 170

11 PIECES OF GOLD 13 Ε 3 J Penny 54 Tobie Spies 014

12 NENG KAPA NENG 6 Ε 3 * T Juglall (-4.0kg) 53.5 Roy Magner 083

13 ALEX THE GREAT 16 Ε 4 M Yeni 53.5 Roy Magner 226

14 COP SHOP 14 Θ 4 R Simons 53.5 St John Gray 780

15 BURUNDI BUSH 10 Θ 5 D L Habib 53 St John Gray 604

16 SEVENTH SON 18 Ε 4 C Habib 53 Clinton Binda 750

17 SNOW IN SEATTLE 12 Ε 5 * M Mjoka (-1.5kg) 52 Barend Botes 309

18 FRIEND OF TIME 8 Ε 4 M V'Rensburg 60.5 M G Azzie/A A Azzie 831

ΠΡΟΤ:13 ALEX THE GREAT-7 COPENHAGEN-18 FRIEND OF TIME-12 NENG KAPA NENG

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter