Πρόγραμμα Ν.Α 15/05/19

Πολύ ενδιαφέρουσες ιπποδρομίες από το SCOTTSVILLE της Ν.Α περιλαμβάνει το σημερινό αλλοδαπό κουπόνι.Εκ πρώτης όψεως οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ιδιαίτερα ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα,αλλά δεν λείπουν καί τα δυνατά άλογα πού μπορούν να αποτελέσουν ισχυρή βάση σε όλα τα είδη στοιχήματος.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

012 SCOTTSVILLE 1 13:20 012-013-014 012-013-014-015-016-019 012-013

013 SCOTTSVILLE 2 13:55 013-014-015 013-014-015-016-019-021-023 013-014

014 SCOTTSVILLE 3 14:30 014-015-016 014-015-016-019-021-023 014-015

015 SCOTTSVILLE 4 15:05 015-016-019 015-016-019-021 015-016

016 SCOTTSVILLE 5 15:40 016-019-021 016-019

019 SCOTTSVILLE 6 16:20 019-021-023 019-021

021 SCOTTSVILLE 7 16:55 021-023

023 SCOTTSVILLE 8 17:30

012 - 13:20 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BOLD PHOENIX 5 A 2 C Orffer 60 Brett Crawford 3

2 CANDY APPLE 10 A 2 B Fayd'Herbe 60 Duncan Howells 565

3 CLASSIC ROCK 2 Ε 2 * A Arries 60 Michael Roberts 636

4 DOUBLE ESPRESSO 6 Ε 2 S Moodley 60 Garth Puller 10

5 ELEMENTARY        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 FATHER TIME 1 Ε 2 * J Gates -2.5 kg 60 Louis Goosen 0

7 LAGACIO 4 A 2 W Kennedy 60 Glen Kotzen 8

8 PRESUMPTUOUS 3 Ε 2 K de Melo 60 Mark Dixon 5

9 QUANT MASTER 9 Ε 2 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 4

10 WE LIGHT THE FIRE 8 A 2 A Marcus 60 Yogas Govender 424

ΠΡΟΤ: 10 WE LIGHT THE FIRE-1 BOLD PHOENIX-8 PRESUMPTUOUS-4 DOUBLE ESPRESSO

013 - 13:55 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AL JAZEERA 5 Ε 2 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 765

2 ANGELICO 10 A 2 G Wright 60 R A Hill/S R Hill 465

3 DEER PARK 11 A 2 B Fayd'Herbe 60 Yogas Govender 554

4 DUTCH ALLEY 13 A 2 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 57

5 KNIGHT WARRIOR 3 Ε 2 L Hewitson 60 Dennis Bosch 842

6 MAMBA DUKE 2 Ε 2 * L J Ferraris 60 Gavin van Zyl 7

7 MASTER VISION 14 A 2 M Yeni 60 Nathan Kotzen 245

8 PINKERTON               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 ROCKET RHUMBA 12 Ε 2 S Randolph 60 Doug Campbell 375

10 STRAIGHT 1 Ε 2 * A Arries 60 Michael Miller 064

11 VALLIANT KNIGHT 8 A 2 * J Gates -2.5 kg 60 Doug Campbell 455

12 DEEP RIVER WOMAN 4 Θ 2 S Moodley 57 Michael Miller 577

13 LADY LEGEND 7 Θ 2 * K Sakayi -1.5 kg 57 Belinda Impey 655

14 WATCHWORD 6 Θ 2 D Dillon 57 Chesney van Zyl 534

ΠΡΟΤ: 5 KNIGHT WARRIOR-1 AL JAZEERA-14 WATCHWORD-3 DEER PARK

014 - 14:30 -: 6.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 COLLABRO 6 Ε 5 L Hewitson 60 Dennis Bosch 132

2 RAGOON                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 TOMMY GRAND 10 Ε 4 * L J Ferraris 60 Nathan Kotzen 442

4 MR GREENLIGHT 7 A 3 B Fayd'Herbe 59.5 Duncan Howells 080

5 BRAVO BRAVO 9 Ε 3 K de Melo 58.5 Dean Kannemeyer 166

6 SILVER PEG 3 Ε 7 M Khan 56.5 Lezeanne Forbes 947

7 BRIGHTEYEBUSHYTAIL 11 Ε 4 C Zackey 56 Duncan Howells 390

8 BLACKBURN ROC 2 Ε 3 S Veale 55.5 Dennis Drier 733

9 NOBLE JOSHUA              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 G G'S DYNASTY 4 A 3 C Orffer 54.5 Brett Crawford 536

11 KING'S COVE 5 Ε 3 * J Gates -2.5 kg 52 Doug Campbell 556

ΠΡΟΤ: 8 BLACKBURN ROC-1 COLLABRO-3 TOMMY GRAND-10 G G'S DYNASTY

015 - 15:05 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4 - 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PARADISE LOST 4 Ε 3 S Brown 60 Belinda Impey 936

2 MYRRH 5 Ε 3 W Kennedy 60 Wayne Badenhorst 005

3 WORLD CRUISE 2 Ε 4 B Fayd'Herbe 60 Frank Robinson 242

4 CASSIUS COLT 7 Ε 4 L Hewitson 60 Garth Puller 722

5 KHEELAN DYNASTY 8 Ε 4 D Dillon 60 Nathan Kotzen 237

6 SARAH'S PRINCE 3 Ε 3 S Randolph 60 Tony Rivalland 799

7 EXCESSIVE GRACE 6 Θ 3 * J Gates -2.5 kg 56.5 Yogas Govender 243

8 SUN ON SAND 9 Θ 3 M Yeni 56.5 Wayne Badenhorst 224

9 BELLE OF PARIS 1 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 56.5 Garth Puller 355

ΠΡΟΤ:PARADISE LOST-3 WORLD CRUISE-5 KHEELAN DYNASTY-8 SUN ON SAND

016 - 15:40 -: 5.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SECOND TO NONE 10 Θ 3 W Kennedy 60 Gareth van Zyl 446

2 MOCHA ROSE        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 CONNECT ME 17 Θ 4 S Randolph 58.5 Gary Rich 651

4 HELLO SUMMER 16 Θ 4 G Wright 58.5 Andre Nel 722

5 SORCERESS 15 Θ 4 C Zackey 58.5 Duncan Howells 783

6 PEACE AGAIN 12 Θ 7 E S Ngwane 57.5 Lezeanne Forbes 442

7 GREEN CAVIAR 7 Θ 3 * A Arries 57 Michael Miller 313

8 WILDLY IN LOVE 3 Θ 3 A Marcus 56.5 Duncan Howells 251

9 SHEIK'S STORM 8 Θ 4 S Veale 56.5 Paul Gadsby 414

10 SONG OF THE FOREST 6 Θ 3 * J Gates -2.5 kg 56 Louis Goosen 621

11 THRU' THE TREES 1 Θ 3 K de Melo 56 Lowan Denysschen 219

12 SUZI WOO 5 Θ 4 D Dillon +0.5 kg 55.5 Shane Humby 602

13 LILIBET 11 Θ 4 M Yeni 53.5 Nathan Kotzen 053

14 ETERNAL WORDS 9 Θ 4 J L Samuel 52 Lowan Denysschen 729

15 LUNAR TIDE 2 Θ 5 L Hewitson 52 Paul Lafferty 774

16 LADY LEXINGTON      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

17 MYSTICAL SUMMER 18 ΘK Sakayi 52 Wendy Whitehead 067

ΠΡΟΤ:8 WILDLY IN LOVE-12 SUZI WOO-3 CONNECT ME-1 SECOND TO NONE

019 - 16:20 -: 7.000 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WHORLY WHORLY 12 Ε 4 B Fayd'Herbe 60 Clinton Binda 676

2 PREMIER SHOW 10 Ε 4 C Habib 58.5 Clinton Binda 935

3 SO VAR 3 Ε 4 W Kennedy 58 Gavin van Zyl 226

4 RYKER 2 Ε 4 D Dillon 57.5 Garth Puller 676

5 RIP IT UP 9 Ε 3  A Marcus 56.5 Justin Snaith 449

6 RONNIE ROCKET 11 Ε 6 K de Melo 56 Pat Lunn 143

7 ANTONY HOTSPUR 7 Ε 4 L Hewitson 55 Alistair Gordon 545

8 CUMULUS 1 Ε 4 M Yeni 55 Nathan Kotzen 141

9 BUCKLEBERRY 5 Ε 3 * K Sakayi -1.5 kg 54.5 Paul Lafferty 323

10 MAC 'N SCAR 4 Ε 3 * L J Ferraris 54.5 Dennis Drier 100

11 IMMORTELLE 6 Ε 3 S Veale 53.5 Dennis Drier 101

12 DRIVEN FORCE 13 Ε 3 A Mgudlwa 52.5 Dennis Drier 169

13 RUBY SPIRIT 8 Ε 3 * J Gates -2.5 kg 52 Duncan Howells 102

ΠΡΟΤ:5 RIP IT UP-6 RONNIE ROCKET-13 RUBY SPIRIT-9 BUCKLEBERRY

021 - 16:55 -: 5.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SHE'S A FORTRESS 11 Θ 6 B Fayd'Herbe 61 Corinne Bestel 809

2 KEEP IT REAL 5 Θ 3 C Zackey 59.5 Glen Kotzen 049

3 FRENCH LEGEND 8 Θ 5 * A Arries 59 Michael Miller 685

4 SALIMAH 15 Θ 4 K de Melo 59 Dennis Drier 298

5 ZADORA 7 Θ 5 S Moodley 59 Greg & Karen Anthony 356

6 EXTRAVARGANT 9 Θ 3 S Randolph 58.5 Tony Rivalland 115

7 LA VALETTE 10 Θ 3 M Khan 58.5 Duncan Howells 139

8 CELESTINA 1 Θ 4 * L J Ferraris 58.5 Sean Tarry 592

9 GETAWAY 16 Θ 3 W Kennedy 58 Wendy Whitehead 130

10 AMBER FURST 4 Θ 4 D Dillon 58 Wendy Whitehead 605

11 AFRICAN ANGEL 18 Θ 3 B Lerena 57.5 Mark Dixon 410

12 CHERRY POP 13 Θ 3 * K Sakayi -1.5 kg 57 Glen Kotzen 612

13 DREAM DANCER 3 Θ 4 C Orffer 56.5 Brett Crawford 515

14 FLAMENCO DANCER 17 Θ 4 L Hewitson 56.5 Dennis Bosch 303

15 I'M FREE 14 Θ 3 M Yeni 54.5 Wayne Badenhorst 874

16 SEE THE PRIZE 6 Θ 3 G Wright 53.5 Julie Dittmer 501

ΠΡΟΤ:6 EXTRAVARGANT-12 CHERRY POP-8 CELESTINA-9 GETAWAY

023 -17:30 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 8 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAPTAINS LOVE 16 Θ 3 * J Gates -2.5 kg 60 Clinton Binda 262

2 CHANEL ALLURE 2 Θ 3 S Moodley 60 Michael Miller 526

3 DUCHESS LANE 9 Θ 3 S Veale 60 Tony Rivalland 283

4 BINT EL MALAK 12 Θ 3 M Yeni 60 Paul Lafferty 554

5 RAINBOW ROE 8 Θ 3 G Wright 60 Julie Dittmer 786

6 TWICE OVER SATIN 14 Θ 3 S Randolph 60 Wendy Whitehead 780

7 JAYDEN'S SHREYA 4 Θ 5 S Brown 60 Wendy Whitehead 853

8 METHANE 5 Θ 3 * G Pieterse -4 kg 60 Julie Dittmer 609

9 CABRIOLE 10 Θ 3 A Mgudlwa 60 Ivan Van Wyk 545

10 SHARONA 1 Θ 3 * K Sakayi -1.5 kg 60 Gary Rich 9

11 WINTER RETREAT 11 Θ 3 D Dillon 60 Shane Humby 523

12 ENRAPTURE 15 Θ 2 B Jacobson 57 Yogas Govender 7

13 JACK'S BIRD 6 Θ 2 * A Arries 57 Michael Roberts 7

14 SIMPLY RUSSIAN 7 Θ 2 L Hewitson 57 Garth Puller 633

15 WINTER SUN 3 Θ 2 C Zackey 57 Michael Roberts 0

16 WYLIE'S LASS 13 Θ 2 W Kennedy 57 Gareth van Zyl 5

ΠΡΟΤ:14 SIMPLY RUSSIAN -1 CAPTAINS LOVE-11 WINTER RETREAT-7 JAYDEN'S SHREYA

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter