Πρόγραμμα Ν.Α 11/06/19

Στον ιππόδρομο τού VAAL διεξάγονται σήμερα οι κούρσες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Παρουσιάζουν αυξημένο βαθμό δυσκολίας στην πρόβλεψη καί το βέβαιο είναι ότι θα έχουμε θεαματικές αφίξεις πού θα ''συνοδευτούν''από μεγάλες αποδόσεις.Δεν ιππεύουν οι J Mphanya καί C F Dicken.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 13:00 011-012-013 011-012

012 VAAL 2 13:35 012-013-014 012-013-014-016-018-020 012-013

013 VAAL 3 14:10 013-014-016 013-014-016-018-020-022-024 013-014

014 VAAL 4 14:45 014-016-018 014-016-018-020-022-024 014-016

016 VAAL 5 15:20 016-018-020 016-018-020-022 016-018

018 VAAL 6 15:55 018-020-022 018-020

020 VAAL 7 16:35 020-022-024 020-022

022 VAAL 8 17:10 022-024

024 VAAL 9 17:50

011 - 13:00 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 1- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BLOW ME DOWN 4 Ε 2 * J Gates -2.5 kg 60 Clinton Binda 47

2 CAPTAIN MORGANE 2 Ε 2 J Greyling 60 Tobie Spies 724

3 DOUBLETHINK 12 A 2 D L Habib 60 Paul Matchett 542

4 ENRIQUE 3 A 2 R Munger 60 Candice Dawson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 FIRE TO THE REIN 5 Ε 2 D De Gouveia 60 Gokhan Terzi ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 HARVEY'S WYND 17 A 2 S Brown 60 Stephen Moffatt 9

7 KEEPING THE FAITH 1 Ε 2 C Habib 60 Clinton Binda 8

8 KRATOS POWER 15 A 2 M V'Rensburg 60 Gokhan Terzi ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 LOOSEN YOUR TIE 7 Ε 2 M Yeni 60 Tobie Spies 830

10 ORPHELIN NOIR 11 A 2 K Steyn 60 Chris Jonker ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 POP ICON 16 A 2 * D Schwarz 60 Fabian Habib 2

12 ROOIPOORT 8 Ε 2 G Lerena 60 Coenie de Beer ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 THUNDER KISS 9 A 2 S Khumalo 60 Lucky Houdalakis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 UNTAMED TIGER 13 Ε 2 C Maujean 60 Dorrie Sham 35

15 WESTERN PARK 10 Ε 2 M Mjoka 60 Dorrie Sham 60

16 SWEPT OFF MY FEET 14 Θ 2 L Hewitson 57.5 Paul Peter 2

ΤΑΧΥΤ: 3 DOUBLETHINK η 16 SWEPT OFF MY FEET

ΠΡΟΤ: 16 SWEPT OFF MY FEET-11 POP ICON-4 ENRIQUE-8 KRATOS POWER

012 -13:35 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 2 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LEMON DROP SHOT 7 Ε 3 G Lerena 60 Geoff Woodruff 222

2 DRY YOUR EYES 8 Ε 3 C Habib 60 J A Janse van Vuuren 722

3 THE SANDS 10 Ε 3 * D Schwarz 60 Gary Alexander 458

4 BYRON BAY 9 Ε 3 C Maujean 60 Geoff Woodruff 342

5 BRAVE DETAIL 14 Ε 3 R Danielson 60 Romeo Francis 436

6 TURF MASTER 5 Ε 3 R Munger 60 Heather E Adamson 932

7 SWEET WILLIAM 11 Ε 3 M Yeni 60 Ashley Fortune 505

8 GOLD GRIFFIN 12 Ε 3 J Sampson 60 Paul Peter 780

9 BORN RICH 1 Ε 3 * J Gates -2.5 kg 60 Paul Peter 466

10 UNCLE TOM 13 Ε 3 * N Klink -1.5 kg 60 Brett Webber 748

11 THE LIMIT 6 Ε 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 006

12 SERGEANT SMILEY 2 A 4 J Greyling 60 Gerald C Walker 068

13 TYRUS EXPRESS 4 A 3 D L Habib 60 Brian Wiid 39

14 SHADOWS KNIGHT 3 A 2 M Mjoka 55 Stephen Lerena 0

ΤΑΧΥΤ: 4 BYRON BAY η 2 DRY YOUR EYES

ΠΡΟΤ: 1 LEMON DROP SHOT-2 DRY YOUR EYES-6 TURF MASTER-5 BRAVE DETAIL-

013 - 14:10 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 3 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WILD THOUGHTS 8 Θ 3 L Hewitson 60 Shaylen Naidoo 343

2 VIJETA 4 Θ 3 R Simons 60 J A Janse van Vuuren 663

3 OH SO COLD 13 Θ 3 S Khumalo 60 Lucky Houdalakis 552

4 SHEZAHOTTI 11 Θ 3 D L Habib 60 Paul Matchett 638

5 DANCEWITHADRAGON 3 Θ 3 * J Gates -2.5 kg 60 Luchelle Kruger 824

6 FLIRTY GIRTY 5 Θ 3 R Munger 60 Craig Mayhew 952

7 RITCHI 10 Θ 3 M Yeni 60 Gary Alexander 058

8 OUR BISCUIT 1 Θ 4 C Maujean 60 Johan van Eck 547

9 ONE DOLLAR MASSAGE 6 Θ 4 S Brown 60 Stephen Moffatt 069

10 ARABIAN SUNRISE 12 Θ 4 D De Gouveia 60 Bridget Stidolph 774

11 SEA LIKE GLASS 9 Θ 4 * D R Lerena -1.5 kg 60 Heather E Adamson 006

12 COMMANCHE SIOUX 7 Θ 3 C Little 60 Joe Soma 808

13 MOROCCAN FLAME 2 Θ 3 G Lerena 60 Geoff Woodruff 2

ΤΑΧΥΤ: 3 OH SO COLD η 6 FLIRTY GIRTY

ΠΡΟΤ: 13 MOROCCAN FLAME-3 OH SO COLD-1 WILD THOUGHTS-2 VIJETA

014 - 14:45 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 4 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRIFECTA                               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 WILD CURVE 4 Ε 4 * D R Lerena -1.5 kg 59.5 Fabian Habib 136

3 GIMME A WAVE 3 Ε 3 R Danielson 57 Alec Laird 343

4 WINTER TWILIGHT              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 QUEEN OF WAR                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 BIG BLUE MARBLE 2 Ε 3 L Hewitson 56 Paul Peter 107

7 ROYAL CAVALIER 8 Ε 4 R Munger 55 Roy Magner 865

8 CAPTAINS LOVE                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 LOOK TO THE SKY 6 Ε 2 * J Gates -2.5 kg 54 Clinton Binda 139

10 QUEEN RACHEL 7 Θ 4 * T Maharaj -4 kg 52 Grant Maroun 600

ΤΑΧΥΤ: 3 GIMME A WAVE η 7 ROYAL CAVALIER

ΠΡΟΤ: 6 BIG BLUE MARBLE-3 GIMME A WAVE-2 WILD CURVE

016 - 15:20 -: 7.800 €

VAAL Επίπεδη Race 5- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAPTAIN ALDO 13 Ε 8 D L Habib 62 St John Gray 409

2 ROMI'S BOY 3 Ε 5 R Danielson 60.5 Alec Laird 207

3 CLEVER GUY 6 Ε 5 G Lerena +0.5 kg 56.5 Stephen Moffatt 106

4 VALBONNE 11 A 4 * D Schwarz 55.5 Roy Magner 375

5 ANGEL'S POWER 14 Ε 6 S Khumalo 55 M G Azzie/A A Azzie 513

6 BILLY SILVER 8 Ε 4 M V'Rensburg 55 Geoff Woodruff 793

7 EXQUISITE TOUCH 2 Θ 5 * L J Ferraris 55 Sean Tarry 400

8 CARBON ATOM 5 A 3 L Hewitson 53.5 Sean Tarry 606

9 MOMBELA 1 Ε 7 J Mariba 53.5 Sean Tarry 464

10 DANZA 4 Ε 6 C Habib 53 Alec Laird 429

11 STARFLASH 12 Ε 5 R Munger 53 Barend Botes 560

12 MONOPOLIZE 9 A 3 M Yeni 52 Paul Peter 711

13 DONNY G 10 Ε 6 * T Juglall -4 kg 52 Grant Maroun 950

14 TALKTOTHESTARS 7 Ε 7 * J Gates (-2.5kg) 52 Coenie de Beer 472

ΤΑΧΥΤ: 10 DANZA η 5 ANGEL'S POWER

ΠΡΟΤ: 5 ANGEL'S POWER-6 BILLY SILVER-12 MONOPOLIZE-3 CLEVER GUY

018 - 15:55 -: 5.300 €

VAAL Επίπεδη Race 6- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CASUAL WEAR 11 Θ 3 * T Maharaj -4 kg 63.5 Paul Peter 075

2 LAZARUS TREE 13 Ε 3 * D R Lerena -1.5 kg 61 Fabian Habib 706

3 ARTEMISIA 2 Θ 6 * G Pieterse -4 kg 59.5 Grant Maroun 847

4 BOCKSCAR 1 Ε 5 * J R Syster -4 kg 59.5 Sean Tarry 621

5 SILVER MASTER 17 Ε 5 * A Arries 59 Barend Botes 012

6 ELECTROMAGNETIC 8 Ε 3 * K Matsunyane -1.5 kg 58.5 Sean Tarry 872

7 PHOENIX SUN 3 Ε 3 * J Gates -2.5 kg 58.5 Clinton Binda 115

8 BIG VOICE JACK 6 Ε 3 * L J Ferraris 58 Paul Peter 470

9 MOON WARRIOR 5 Ε 3 * T Juglall -4 kg 57.5 Dorrie Sham 412

10 EASTERN HEALER 12 A 3 * N Klink -1.5 kg 57 Brian Wiid 103

11 BRIGTNUMBERTEN 16 Ε 4 * D Schwarz 57 Roy Magner 145

12 MOUNT KEITH 14 Ε 5 * L Tarentaal -2.5 kg 57 Ashley Fortune 337

13 SPORTING MONARCH 4 Ε 5 * X Jacobs (-4.0kg) 57 Brett Warren 567

14 KIRKCONNEL LASS 15 Θ 5 * T Gumede (-4.0kg) 56.5 Stephen Moffatt 340

15 WRITTEN IN STONE 7 A 3 * Y Ramzan -4 kg 56 Brett Webber 210

16 IMPERIAL QUEST                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

17 NENG KAPA NENG 9 Ε 3 Reserve 1 52.5 Roy Magner 331

ΤΑΧΥΤ: 4 BOCKSCAR  η 12 MOUNT KEITH

ΠΡΟΤ: 10 EASTERN HEALER-5 SILVER MASTER-2 LAZARUS TREE-9 MOON WARRIOR

020 - 16:35 -: 3.600 €

VAAL Επίπεδη Race 7 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STREAKING STAR               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 GOLDEN MAN 13 Ε 7 * A Arries 60 Grant Maroun 000

3 MOSHAV 8 Ε 5 D De Gouveia 59.5 Stuart Pettigrew 625

4 WHAT A POET 1 Ε 6 G Lerena 59.5 Lucky Houdalakis 584

5 BAAHIR 18 Ε 6 C Maujean 58.5 Dorrie Sham 232

6 MASTER BOULDER 12 Ε 5 D L Habib 58 Paul Matchett 701

7 PEARL OF SIBERIA               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 CHAINSAW 9 Ε 3 S Brown 57.5 Stephen Lerena 105

9 WINTER TRADE              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 GOOD EMPEROR 5 Ε 4 * J Gates -2.5 kg 56 Clinton Binda 487

11 LITHUANIAN'S DREAM 7 Ε 3 L Hewitson 55.5 Paul Peter 095

12 PRINCE JORDAN 11 Ε 4 M V'Rensburg 55.5 Grant Maroun 064

13 BATTLE CREEK 14 Ε 4 M Mjoka 53.5 Dorrie Sham 674

14 CASCIANO 6 Ε 7 J Penny 53.5 Brett Warren 070

15 SEVENTH SON 4 Ε 4 C Habib 53.5 Clinton Binda 742

16 SNOW IN SEATTLE 15 Ε 5 M Yeni 53.5 Barend Botes 953

17 SWEET TRIAL                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

18 SHARP GITANO 2 Ε 4 * L J Ferraris 52 Brett Warren 959

ΤΑΧΥΤ: 5 BAAHIR η 4 WHAT A POET

ΠΡΟΤ: 5 BAAHIR-6 MASTER BOULDER-16 SNOW IN SEATTLE-4 WHAT A POET

022 - 17:10 -: 6.600 €

VAAL Επίπεδη Race 8- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RUNNING BRAVE 8 Θ 3 D L Habib 60 Paul Matchett 625

2 AFROSTAR 6 Θ 3 G Lerena 60 Paul Peter 802

3 CORDILLERA 2 Θ 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 024

4 LONELY NIGHT 1 Θ 3 * N Klink -1.5 kg 60 Michael Mahiakola 001

5 SOUL OF WIT 7 Θ 3 R Munger 59.5 Romeo Francis 616

6 PRETTY POPULAR 10 Θ 5 * D Schwarz 58.5 Gary Alexander 070

7 SCENT OF EVENING 3 Θ 3 M Yeni 57 Lucky Houdalakis 120

8 CIRCLE OF LATITUDE 5 Θ 4 C Habib 56 Alec Laird 379

9 STAR PROFILE 4 Θ 4 J Penny 54 Tobie Spies 680

10 VICTORIA YOUNG 9 Θ 7 * T Juglall -4 kg 54 Luchelle Kruger 090

ΤΑΧΥΤ: 1 RUNNING BRAVE η 8 CIRCLE OF LATITUDE

ΠΡΟΤ: 2 AFROSTAR-3 CORDILLERA-1 RUNNING BRAVE-7 SCENT OF EVENING

024 - 17:50 -: 4.600 €

VAAL Επίπεδη Race 9- 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FLORIDA QUAYS 7 Θ 4 * Y Ramzan -4 kg 61.5 Paul Peter 132

2 TSITSIKAMMA BUSH 5 Ε 3 * L Tarentaal -2.5 kg 60 Ashley Fortune 920

3 ARCHILLES 18 Ε 5 * J Gates -2.5 kg 60 David Nieuwenhuizen 686

4 SHORTSTOP 3 Ε 5 * D Schwarz 60 Roy Magner 234

5 MANHATTAN COCKTAIL 2 Ε 4 * A Arries 59.5 Weiho Marwing 575

6 TOP RANK                     ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 JUNGLE JANE 15 Θ 3 * T Juglall -4 kg 57.5 Lucky Houdalakis 614

8 JACKMAN 8 Ε 5 * J Jacobs -4 kg 57 Brian Wiid 090

9 PELICAN BAY 11 Ε 3 * J R Syster -4 kg 56.5 Paul Peter 760

10 HANDS OF MAN 9 Ε 3 * T Maharaj -4 kg 55.5 Paul Matchett 166

11 VISIGOTH 12 Ε 4 * L J Ferraris 55.5 Sean Tarry 839

12 GENESIS 6 Ε 4 * K Matsunyane -1.5 kg 54.5 Sean Tarry 454

13 PRINCE OF PROMISE 4 Ε 4 * X Jacobs (-4.0kg) 54.5 Stephen Moffatt 665

14 SUPA MUFTI 17 Ε 4 * D R Lerena -1.5 kg 54.5 Stephen Lerena 256

15 COPENHAGEN 16 Ε 3 * T Gumede -4 kg 54 Paul Peter 568

16 SO LONG SPRING 14 Ε 4 * N Klink -1.5 kg 53 Tyrone Zackey 090

17 GONNAFLY 13 Ε 4* G Pieterse (-4.0kg) 52 Tyrone Zackey 800

ΤΑΧΥΤ: 1 FLORIDA QUAYS η 4 SHORTSTOP

ΠΡΟΤ: 4 SHORTSTOP-1 FLORIDA QUAYS-14 SUPA MUFTI-12 GENESIS

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter