Πρόγραμμα Ν.Α 13/06/19

Στον ιππόδρομο τού VAAL διεξάγονται σήμερα οι κούρσες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον,όπως όλες οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού ''δίνουν''μεγάλες αποδόσεις.Δεν ιππεύουν οι αναβάτες M V'Rensburg & S Khumalo λόγω ιατρικής γνωμάτευσης. 

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 13:35 011-012-013 011-012-013-014-015-017 011-012

012 VAAL 2 14:10 012-013-014 012-013-014-015-017-019-021 012-013

013 VAAL 3 14:45 013-014-015 013-014-015-017-019-021 013-014

014 VAAL 4 15:20 014-015-017 014-015-017-019 014-015

015 VAAL 5 15:55 015-017-019 015-017

017 VAAL 6 16:35 017-019-021 017-019

019 VAAL 7 17:10 019-021

021 VAAL 8 17:45

011 - 13:35 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 1-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JAY BOMB 1 Θ 3 * S Siphika 60 Joe Soma 742

2 PEGGY CARTER 9 Θ 3 * T Baase 60 Dianne Stenger 566

3 CAFTAN 3 Θ 3 * P Mlangeni 60 Lucky Houdalakis 628

4 JUST MY LUCK 4 Θ 3 * J Gwingwizha 60 Sean Tarry 806

5 MISS PATRIOT 6 Θ 3 * M Duba 60 Craig Mayhew 490

6 WILKES COUNTY 5 Θ 3 * V Sithetho 60 St John Gray 300

7 AEGEAN             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 COLD DUCK 7 Θ 4 * T Matsoele 60 Scott Kenny 0

9 HIGHGROVE 10 Θ 4 * X Ngcobo 60 Bridget Stidolph 70

10 HEART STWINGS 2 Θ 2 * S Mosia 56 Paul Peter 3

ΤΑΧΥΤ: 1 JAY BOMB η 10 HEART STWINGS

ΠΡΟΤ: 10 HEART STWINGS-1 JAY BOMB-3 CAFTAN-2 PEGGY CARTER

012 -14:10 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 2 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALLMYLOVING 5 Θ 2 C Maujean 60 Dorrie Sham 562

2 ALLYOUNEEDISLOVE 8 Θ 2 M Mjoka 60 Dorrie Sham 5

3 BEFORE THE DAWN 10 Θ 2 M Yeni 60 Ashley Fortune 4

4 CELESTIAL FIRE 16 Θ 2 D De Gouveia 60 Fabian Habib 402

5 GALLIC PRINCESS 6 Θ 2 R Simons 60 Tobie Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 IMPRESSIVE DUCHESS 2 Θ 2 J Penny 60 Tobie Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 MAY QUEEN                  ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 ONE-OH-WONDER 9 Θ 2 K Steyn 60 Chris Jonker ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 QUICK WIT 13 Θ 2 A Marcus 60 Mike de Kock ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 RAINBOW HAZE 11 Θ 2 * D Schwarz 60 Paul Matchett ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 SEXY CINDERELLA 15 Θ 2 D L Habib 60 Paul Matchett ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 SNOW PALACE 3 Θ 2 C Zackey 60 Tobie Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 TARTAN DANCER 4 Θ 2 L Hewitson 60 St John Gray ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 TROUSSEAU                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

15 SHE CAN DANCE 1 Θ 2 J Greyling 60 Tobie Spies 002

16 TUNGSTEN 14 Θ 2 * D R Lerena (-1.5kg) 60 Paul Matchett 986

ΤΑΧΥΤ: 1 ALLMYLOVING η 3 BEFORE THE DAWN

ΠΡΟΤ: 9 QUICK WIT-4 CELESTIAL FIRE-1 ALLMYLOVING -3 BEFORE THE DAWN

013 - 14:45 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 3- 1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JET STORM 5 Ε 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 752

2 FORT CAROL 3 Ε 3 A Marcus 60 Mike de Kock 305

3 ZABARJAD                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 COUNTRY SQUIRE 8 A 3 C Habib 60 Grant Maroun 383

5 THE RUSSIAN SAILOR        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 EUREKA EFFECT 4 Ε 3 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 550

7 TONGUE TWISTER 1 Ε 4 D L Habib 60 St John Gray 607

8 VERDI 12 Ε 4 C Maujean 60 Dorrie Sham 505

9 ATOMIC BLONDE 2 A 2 R Danielson 56 Paul Peter 7

10 BLUE FLUTE 11 Ε 2 M Mjoka 56 Dorrie Sham 457

11 BOUNCING TIGGER 9 Ε 2 J Greyling 56 Tobie Spies 082

12 YOUCANTHURRYLOVE 10 A 2 R Simons 56 Fabian Habib 6

ΤΑΧΥΤ: 11 BOUNCING TIGGER η 2 FORT CAROL

ΠΡΟΤ: 2 FORT CAROL-1 JET STORM-4 COUNTRY SQUIRE-12 YOUCANTHURRYLOVE

014 - 15:20 -: 6.300 €

VAAL Επίπεδη Race 4- 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DROMEDARIS 1 Ε 5 M Yeni 60.5 Robbie Sage 052

2 AMERICAN INDIAN 4 Ε 4 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 812

3 WONDEROUS CLIMBER 6 Ε 4 L Hewitson 59.5 Sean Tarry 163

4 HORACE 2 Ε 4 C Bantam 58 Ashley Fortune 111

5 CONDOR GULCH 7 Ε 4 A Marcus 56.5 Mike de Kock 292

6 WOODLAND'S FOREST 5 Ε 5 R Munger 52.5 Barend Botes 358

7 HIROHITO 3 Ε 4 * N Klink -1.5 kg 52 Chris Erasmus 600

ΤΑΧΥΤ: 4 HORACE η 2 AMERICAN INDIAN

ΠΡΟΤ: 3 WONDEROUS CLIMBER-5 CONDOR GULCH-2 AMERICAN INDIAN-1 DROMEDARIS

015 - 15:55 -: 6.700 €

VAAL Επίπεδη Race 5- 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PRETTY BORDER 3 Θ 3 R Munger 62.5 David Nieuwenhuizen 364

2 GOTTALOTTALUV 7 Θ 4 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 728

3 PRETTY BALLERINA 9 Θ 4 G Lerena 59 Paul Peter 534

4 LADY VAL 1 Θ 4 A Marcus 57 Mike de Kock 992

5 BATED BREATH 6 Θ 3 D L Habib 54 Paul Matchett 859

6 ANGELIC APPEAL 5 Θ 6 R Simons 54 St John Gray 618

7 RABIA THE REBEL 4 Θ 4 M Yeni 53.5 Brett Webber 059

8 AFRICAN SUNBIRD 8 Θ 5 * D Schwarz +0.5 52.5 David Nieuwenhuizen 156

9 TEHUANO 2 Θ 3 L Hewitson 52 Lucky Houdalakis 321

ΤΑΧΥΤ: 1 PRETTY BORDER η 5 BATED BREATH

ΠΡΟΤ: 3 PRETTY BALLERINA-2 GOTTALOTTALUV-1 PRETTY BORDER-5 BATED BREATH

017-16:35: 5.300 €

VAAL Επίπεδη Race 6-2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EX'S 'N OH'S 9 Θ 3 D L Habib 60 Brian Wiid 465

2 JIVE EXPRESS 14 Θ 3 G Lerena 60 St John Gray 210

3 JOLLY JOSEPHINE 6 Θ 3 * D Schwarz 60 Corrie Lensley 938

4 WESTERN DANCE             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 LIVE IN LOVE 5 Θ 4 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 146

6 WORDYNESS 12 Θ 3 C Zackey 59 Lucky Houdalakis 051

7 ITSMYDARLIN 17 Θ 5 M Mjoka 59 Dorrie Sham 462

8 BIG MYTH 15 Θ 4 L Hewitson 58.5 Sean Tarry 914

9 WINGS OF LIGHT 10 Θ 3 K Steyn 57.5 St John Gray 088

10 FLYING FANTASY 13 Θ 3 J Penny 56.5 Brett Warren 109

11 OUT OF SIGHT 3 Θ 3 * T Juglall -4 kg 56.5 Sean Tarry 800

12 JENNY MCGEE 18 Θ 4 C Maujean 56.5 Johan van Eck 009

13 VIDA AMOROSA 1 Θ 3 S Brown 56 Stephen Moffatt 001

14 JAMMIN CAT 7 Θ 3 M Thackeray 55.5 Lucky Houdalakis 500

15 ALL I GOT 8 Θ 4 R Simons 55.5 St John Gray 285

16 BECKONING 2 Θ 5 * N Klink -1.5 kg 55.5 St John Gray 020

ΤΑΧΥΤ: 7 ITSMYDARLIN η 15 ALL I GOT

ΠΡΟΤ: 1 EX'S 'N OH'S-5 LIVE IN LOVE-7 ITSMYDARLIN-15 ALL I GOT

019 - 17:10 -: 6.950 €

VAAL Επίπεδη Race 7- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WINTER WATCH 4 Θ 4 G Lerena 61 Roy Magner 542

2 DALAI'S PROMISE 3 Θ 3 M Yeni 59 Ashley Fortune 811

3 KISSABLE 8 Θ 4 M Mjoka 58 Paul Matchett 568

4 SEE YOU TYGER 9 Θ 3 J Penny 57 Paul Matchett 689

5 ULLA 10 Θ 3 D De Gouveia 56 Stuart Pettigrew 514

6 THREE STARS 1 Θ 3 R Danielson 54.5 Sean Tarry 725

7 IMAGE AWARD 5 Θ 4 L Hewitson 54.5 Sean Tarry 601

8 LILY THERESA 6 Θ 4 D L Habib 54 Paul Matchett 960

9 DOUBLE 'O' EIGHT 2 Θ 4 C Zackey 53.5 Grant Maroun 133

10 LILY STARLETTE 7 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 52 Paul Matchett 966

ΤΑΧΥΤ: 2 DALAI'S PROMISE η 5 ULLA

ΠΡΟΤ: 1 WINTER WATCH-7 IMAGE AWARD-2 DALAI'S PROMISE-9 DOUBLE 'O' EIGHT

021 - 17:45 -: 3.600 €

VAAL Επίπεδη Race 8- 1450m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TUDOR MANOR 9 Ε 3 C Maujean 60.5 Dorrie Sham 000

2 RECONNAISSANCE 6 Ε 3 M Yeni 60 David Nieuwenhuizen 046

3 RIBOUX EN VAR 8 Ε 3 J Sampson 58.5 Paul Peter 451

4 ROYAL CITY 2 Ε 3 G Lerena 58.5 Erico Verdonese 068

5 SLEEPINSEATTLE 12 Ε 7 C Zackey 57.5 Erico Verdonese 503

6 IN THE GAME 13 A 4 R Munger 55.5 Brett Webber 200

7 PRINCE JORDAN 4 Ε 4 L Hewitson 55.5 Grant Maroun 064

8 ROMAN COURTESAN 10 Θ 5 * T Juglall -4 kg 55.5 Ashley Fortune 390

9 KAPAMA 11 Θ 3 D De Gouveia 54 Brett Webber 044

10 ROMAN FLIGHT 3 Ε 4 S Khumalo 54 Chris Erasmus 200

11 MONTY PYTHON 7 Ε 5 C Bantam 53.5 Heather E Adamson 809

12 PIECES OF GOLD 5 Ε 3 J Penny 52 Tobie Spies 408

13 SWEET TRIAL 1 Ε 4 * D Schwarz +1 52 Roy Magner 707

14 HONEY'S LEGACY 14 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 52 Ashley Fortune 070

ΤΑΧΥΤ: 5 SLEEPINSEATTLE η 6 IN THE GAME

ΠΡΟΤ: 6 IN THE GAME- 7 PRINCE JORDAN-4 ROYAL CITY-5 SLEEPINSEATTLE

Bantam C

(133: 2-5-8)

4-4

HORACE

Fortune A

8-11

MONTY PYTHON

Adamson H

Brown S

(486: 25-39-40)

6-13

VIDA AMOROSA

Moffatt S

     

Danielson R

(477: 53-60-43)

3-9

ATOMIC BLONDE

Peter P A

7-6

THREE STARS

Tarry S G

De Gouveia D

(505: 42-39-46)

2-4

CELESTIAL FIRE

Habib F

3-6

EUREKA EFFECT

Pettigrew S T

4-2

AMERICAN INDIAN

Pettigrew S T

5-2

GOTTALOTTALUV

Pettigrew S T

6-5

LIVE IN LOVE

Pettigrew S T

7-5

ULLA

Pettigrew S T

8-9

KAPAMA

Webber B

Greyling J

(148: 6-11-4)

3-11

BOUNCING TIGGER

Spies T

     

Habib Devin

(242: 16-17-21)

2-11

SEXY CINDERELLA

Matchett P F

3-7

TONGUE TWISTER

Gray St John D

5-5

BATED BREATH

Matchett P F

6-1

EX'S 'N OH'S

Wiid B O

7-8

LILY THERESA

Matchett P F

Hewitson L

(1214: 171-182-136)

2-13

TARTAN DANCER

Gray St John D

3-1

JET STORM

Tarry S G

4-3

WONDEROUS CLIMBER

Tarry S G

5-9

TEHUANO

Houdalakis M N

6-8

BIG MYTH

Tarry S G

7-7

IMAGE AWARD

Tarry S G

Juglall T

(253: 12-19-18)

6-11

OUT OF SIGHT

Tarry S G

8-8

ROMAN COURTESAN

Fortune A

Khumalo S

(449: 56-46-44)

8-10

ROMAN FLIGHT

Erasmus C E

     

Klink N

(410: 40-35-42)

2-14

TROUSSEAU

Botes B D

4-7

HIROHITO

Erasmus C E

6-16

BECKONING

Gray St John D

7-10

LILY STARLETTE

Matchett P F

8-14

HONEY'S LEGACY

Fortune A

 

Lerena G

(603: 149-89-78)

5-3

PRETTY BALLERINA

Peter P A

6-2

JIVE EXPRESS

Gray St John D

7-1

WINTER WATCH

Magner R R

8-4

ROYAL CITY

Verdonese E

Marcus A

(556: 166-94-83)

2-9

QUICK WIT

De Kock M F

3-2

FORT CAROL

De Kock M F

4-5

CONDOR GULCH

De Kock M F

5-4

LADY VAL

De Kock M F

Maujean C

(868: 55-75-98)

2-1

ALLMYLOVING

Sham D

3-8

VERDI

Sham D

8-1

TUDOR MANOR

Sham D

Mjoka M

(53: 1-3-4)

2-2

ALLYOUNEEDISLOVE

Sham D

3-10

BLUE FLUTE

Sham D

6-7

ITSMYDARLIN

Sham D

7-3

KISSABLE

Matchett P F

Munger R

(1111: 113-121-125)

2-7

MAY QUEEN

Adamson H

3-5

THE RUSSIAN SAILOR

Maroun G J

4-6

WOODLAND'S FOREST

Botes B D

5-1

PRETTY BORDER

Nieuwenhuizen

8-6

IN THE GAME

Webber B

Penny J

(609: 20-27-36)

2-6

IMPRESSIVE DUCHESS

Spies T

6-10

FLYING FANTASY

Warren B

7-4

SEE YOU TYGER

Matchett P F

8-12

PIECES OF GOLD

Spies T

Sampson J

(88: 6-6-3)

8-3

RIBOUX EN VAR

Peter P A

     

Schwarz D

(654: 52-58-55)

2-10

RAINBOW HAZE

Matchett P F

5-8

AFRICAN SUNBIRD

Nieuwenhuizen

6-3

JOLLY JOSEPHINE

Lensley C

8-13

SWEET TRIAL

Magner R R

Simons R

(522: 53-45-59)

3-12

YOUCANTHURRYLOVE

Habib F

5-6

ANGELIC APPEAL

Gray St John D

6-15

ALL I GOT

Gray St John D

Steyn K

(353: 10-11-24)

2-8

ONE-OH-WONDER

Jonker C

3-3

ZABARJAD

Peter P A

6-9

WINGS OF LIGHT

Gray St John D

Thackeray M

(487: 14-20-28)

6-14

JAMMIN CAT

Houdalakis M N

     

V.Rensburg M(δεν ιππεύει)

(578: 67-52-62)

2-5

GALLIC PRINCESS

Spies T

3-4

COUNTRY SQUIRE

Maroun G J

6-12

JENNY MCGEE

Van Eck J

8-7

PRINCE JORDAN

Maroun G J

Yeni M

(1469: 171-194-171)

2-3

BEFORE THE DAWN

Fortune A

4-1

DROMEDARIS

Sage R R

5-7

RABIA THE REBEL

Webber B

6-4

WESTERN DANCE

Webber B

7-2

DALAI'S PROMISE

Fortune A

8-2

RECONNAISSANCE

Nieuwenhuizen

Zackey C

(876: 63-90-82)

2-12

SNOW PALACE

Spies T

6-6

WORDYNESS

Houdalakis M N

7-9

DOUBLE 'O' EIGHT

Maroun G J

8-5

SLEEPINSEATTLE

Verdonese E

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter