Πρόγραμμα KENILWORTH 17/06

Ενδιαφέρουσες στοιχηματικά ιπποδρομίες από το KENILWORTH της Ν.Α περιλαμβάνει το σημερινό αλλοδαπό κουπόνι,με τις περισσότερες να είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα.Αναμένονται θεαματικές αφίξεις πού θα προσφέρουν μεγάλες αποδόσεις,όπως συμβαίνει άλλωστε καθημερινά στούς ιπποδρόμους της Ν.Α.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

012 KENILWORTH 1 13:45 012-014-016 012-014-016-018-020-022 012-014

014 KENILWORTH 2 14:20 014-016-018 014-016-018-020-022-024-026 014-016

016 KENILWORTH 3 14:55 016-018-020 016-018-020-022-024-026 016-018

018 KENILWORTH 4 15:30 018-020-022 018-020-022-024 018-020

020 KENILWORTH 5 16:05 020-022-024 020-022

022 KENILWORTH 6 16:40 022-024-026 022-024

024 KENILWORTH 7 17:20 024-026

026 KENILWORTH 8 17:55

 

012 -13:45 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALASKAN NIGHT 5 A 2 B Fayd'Herbe 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 BRAVO CHARLIE 8 A 2 M Winnaar 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 DJOCKOVIC 4 Ε 2 O Noach 60 Joey Ramsden 3

4 FLOWERSCAPE 10 Ε 2 R Fourie 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 GOLD MEDAL 1 A 2 A Andrews 60 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 MACTHIEF 12 A 2 A Marcus 60 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 MATCHLESS CAPTAIN 6 A 2 D Dillon 60 Brett Crawford 4

8 MORSE 7 A 2 G Cheyne 60 Eric Sands ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 OVER THE ODDS 9 Ε 2 L Mxothwa 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 PLAIN SAILING 11 Ε 2 M Byleveld 60 Justin Snaith 9

11 ROCK THE NIGHT 2 A 2 * J Jacobs -4 kg 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 TANGO WITH TIGERS 3 A 2 R Khathi 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΤΑΧΥΤ: 7 MATCHLESS CAPTAIN η 3 DJOCKOVIC

ΠΡΟΤ: 4 FLOWERSCAPE-1 ALASKAN NIGHT-2 BRAVO CHARLIE-3 DJOCKOVIC

 

014 - 14:20 -: 6.100 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 2- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 OUR MATE ART 3 Ε 5 B Fayd'Herbe 61.5 Candice Bass-Robinson 037

2 EARTH HOUR 2 Ε 5 M Byleveld 59.5 Patrick Kruyer 696

3 BEN-HUR 5 Ε 4 R Khathi 54.5 Candice Bass-Robinson 152

4 NEXUS 4 A 3 R Fourie 54.5 Justin Snaith 221

5 CHATUCHAK 1 Ε 4 L Mxothwa 54 Andre Nel 516

6 GREEN ARCHER 6 Ε 4 * L Tarentaal +0.5 -2.5 kg 52 Justin Snaith 243

ΤΑΧΥΤ: 6 GREEN ARCHER η 2 EARTH HOUR

ΠΡΟΤ: 4 NEXUS-6 GREEN ARCHER-1 OUR MATE ART

016 - 14:55 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 3 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BINOCHE                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 CLOUDED LEOPARD 10 Θ 2 O Noach 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 DELIVERANCE 6 Θ 2 R Khathi 60 Justin Snaith 558

4 FLOREANA 2 Θ 2 G Behr 60 Greg Ennion ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 LILAC SENSATION 7 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 MISSISIPPI BURNING 11 Θ 2 C Zackey 60 Adam Marcus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 NO MONEY HONEY 4 Θ 2 * J Jacobs -4 kg 60 Glen Kotzen 0

8 ON CAPTAIN'S SIDE 1 Θ 2 M Winnaar 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 RAINCHECK 5 Θ 2 D Dillon 60 Justin Snaith 78

10 SAILING SHIP 8 Θ 2 B Fayd'Herbe 60 Candice Bass-Robinson 26

11 STYLISH ICON 9 Θ 2 L Mxothwa 60 Michael Robinson 280

12 TOO CUTE 3 Θ 2 A Marcus 60 Brett Crawford 52

ΤΑΧΥΤ: 12 TOO CUTE η 10 SAILING SHIP

ΠΡΟΤ: 12 TOO CUTE-5 LILAC SENSATION-10 SAILING SHIP-8 ON CAPTAIN'S SIDE

018 - 15:30 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 4- 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MARY MOON 8 Θ 3 M Winnaar 60 Glen Kotzen 424

2 CRIMEA 3 Θ 3 A Andrews 60 Andre Nel 052

3 ROSALIE RUNS 2 Θ 3 B Fayd'Herbe 60 Andre Nel 793

4 FEE FI FOE FUM 7 Θ 3 G Cheyne 60 Brett Crawford 300

5 DUNTOCHE 1 Θ 4 D Dillon 60 Paul Reeves 322

6 IF I COULD FLY 6 Θ 3 B May 60 Glen Puller 046

7 MANINGI INDABA 4 Θ 3 A Marcus 60 Brett Crawford 75

8 PAY PAY 5 Θ 2 R Fourie 55 Justin Snaith 569

ΤΑΧΥΤ: 5 DUNTOCHE η 8 PAY PAY

ΠΡΟΤ: 2 CRIMEA-1 MARY MOON-7 MANINGI INDABA-5 DUNTOCHE

020 - 16:05 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 5- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SPECTRA FORCE 9 Ε 4 B Fayd'Herbe 60 Harold Crawford 721

2 ELUSIVE VICTOR 4 Ε 3 M Byleveld 59.5 Michael Robinson 930

3 FINDING CAMELOT 1 A 2 A Marcus 56 Brett Crawford 712

4 WEST OF SEATTLE 7 Ε 3 D Dillon 56 Paul Reeves 534

5 BRANDENBURG 5 Ε 4 G Behr 56 Patrick Kruyer 612

6 HIGH KEY 8 Ε 3 G Cheyne 55.5 Brett Crawford 341

7 GIMME PEACE 6 Ε 3 R Fourie 55 Dean Kannemeyer 281

8 JAY ROCK 3 Ε 5 C Zackey 55 Glen Puller 623

9 BESTDAY OF MYLIFE 2 A 3 R Khathi +0.5 kg 53 Brett Crawford 790

ΤΑΧΥΤ: 8 JAY ROCK η 1 SPECTRA FORCE

ΠΡΟΤ: 3 FINDING CAMELOT-1 SPECTRA FORCE-5 BRANDENBURG-7 GIMME PEACE

022 - 16:40 -: 5.700 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 6 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STRAAT-KIND 6 Θ 5 B Fayd'Herbe 62 Andre Nel 514

2 NASTERGAL 5 Θ 3 G Cheyne 61 Candice Bass-Robinson 120

3 BOOMPS A DAISY 4 Θ 3 A Marcus 56.5 Brett Crawford 141

4 IT IS WHAT IT IS 1 Θ 4 R Fourie 54.5 Mike Stewart 601

5 ALSFLAMINGBEAUTY 3 Θ 3 * L Tarentaal +0.5 -2.5 kg 52 Justin Snaith 610

6 GIMME LONDON 2 Θ 3 B May 52 Candice Bass-Robinson 555

ΤΑΧΥΤ: 3 BOOMPS A DAISY η 4 IT IS WHAT IT IS

ΠΡΟΤ: 3 BOOMPS A DAISY-4 IT IS WHAT IT IS-1 STRAAT-KIND

024 - 17:20 -: 5.150 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 7 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BERNIE 1 Ε 4 B Fayd'Herbe 61 Candice Bass-Robinson 723

2 GIMMETHERAIN 9 Ε 3 R Fourie 60.5 Justin Snaith 271

3 APOLLO ACE 5 Ε 3 A Marcus 60 Joey Ramsden 243

4 AL WAHED 6 Ε 7 D Dillon 58 Mike Stewart 806

5 DALIBHUNGA 3 Ε 5 A Andrews 58 Andre Nel 143

6 DRAGON POWER 2 Ε 3 R Khathi 57 Candice Bass-Robinson 041

7 FIRE WALKER 8 Ε 5 C Zackey 56 Glen Puller 981

8 SKIDOO 7 Ε 3 D Ashby 55.5 Paul Reeves 626

9 WESTERN STORM 11 Ε 6 S Cele 55.5 Glen Puller 090

10 TROJAN WINTER 4 Ε 3 L Mxothwa 54 Justin Snaith 142

11 SHADOWING 12 Ε 3 M Byleveld 53.5 Vaughan Marshall 948

12 BELLINGHAM BAY 10 A 3 M Winnaar 53 Eric Sands 935

ΤΑΧΥΤ: 3 APOLLO ACE η 7 FIRE WALKER

ΠΡΟΤ: 2 GIMMETHERAIN-3 APOLLO ACE-1 BERNIE-10 TROJAN WINTER

026 - 17:55 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 8 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BRONZED 5 Ε 3 D Dillon 60 Michael Robinson 634

2 IN FULL POWER 2 Ε 3 B Fayd'Herbe 60 Andries Steyn 342

3 BROTHER LOUIS 9 Ε 3 M Byleveld 60 Geoff Woodruff 952

4 DESTRUCTION BOY 12 Ε 3 O Noach 60 Geoff Woodruff 905

5 EPIC 10 Ε 3 D Ashby 60 Mike Stewart 007

6 ASHBURY PARK 14 Ε 3 L Mxothwa 60 Andre Nel 3

7 GOLDEN TIPPY 4 Ε 3 G Cheyne 60 Brett Crawford 99

8 HERE'S THE MASTER 7 A 3 R Khathi 60 Michael Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 STEP RIGHT UP 8 Ε 3 M Winnaar 60 Glen Kotzen ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 AZORES                       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 QUINTAY 1 Ε 2 C Zackey 57 Adam Marcus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 SILVER HOST 11 Ε 2 R Fourie 57 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 SUPER SILVANO 6 A 2 A Marcus 57 Brett Crawford 2

14 WILLIAMS LAND 13 A 2 A Andrews 57 Dean Kannemeyer 6

ΤΑΧΥΤ: 13 SUPER SILVANO η 14 WILLIAMS LAND

ΠΡΟΤ: 13 SUPER SILVANO-6 ASHBURY PARK-1 BRONZED-11 QUINTAY

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter