Πρόγραμμα KENILWORTH Ν.Α 19/06

Στο KENILWORTH διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνει το σημερινό αλλοδαπό κουπόνι.Στην συγκέντρωση βασικοί πρωταγωνιστές αναμένεται να είναι οι αναβάτες A Marcus καί R Fourie πού ιππεύουν πολλά άλογα με 1η τύχη,ενώ δεν ιππεύει ο L Tarentaal μετά από άδεια τού γιατρού.(φωτο:R Fourie)

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΥΝΘΕΤΟ

013 KENILWORTH 1 13:50 013-014-015 013-014-015-016-017-019 013-014

014 KENILWORTH 2 14:25 014-015-016 014-015-016-017-019-021-023 014-015

015 KENILWORTH 3 15:00 015-016-017 015-016-017-019-021-023 015-016

016 KENILWORTH 4 15:35 016-017-019 016-017-019-021 016-017

017 KENILWORTH 5 16:10 017-019-021 017-019

019 KENILWORTH 6 16:45 019-021-023 019-021

021 KENILWORTH 7 17:20 021-023

023 KENILWORTH 8 17:55

013 - 13:50 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 1-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 EVENING SONG 3 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith 3

2 HOWL 10 Θ 2 C Zackey 60 Joey Ramsden ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 KATHLEEN 8 Θ 2 M Winnaar 60 Glen Kotzen 0

4 KELPIE 4 Θ 2 A Marcus 60 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 LABYRINTH 5 Θ 2 M Byleveld 60 Vaughan Marshall ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 ORFERD'S FLASH 6 Θ 2 O Noach 60 Harold Crawford 386

7 PRINCESS ANGELINE 9 Θ 2 B Fayd'Herbe 60 Candice Bass-Robinson 5

8 SHE'S A VISION 1 Θ 2 L Mxothwa 60 Michael Robinson 708

9 SHOSHANA 11 Θ 2 G Behr 60 Dean Kannemeyer ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 WHISKY TANGO 2 Θ 2 G Cheyne 60 Justin Snaith 0

11 YUCATAN 7 Θ 2 R Khathi 60 Justin Snaith 52

ΤΑΧΥΤ: 6 ORFERD'S FLASH η 1 EVENING SONG

ΠΡΟΤ: 1 EVENING SONG-4 KELPIE-11 YUCATAN-2 HOWL

014 - 14:25 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 2- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AYE AYE 1 Θ 2 R Khathi 60 Justin Snaith 86

2 BOLD DIVA 6 Θ 2 S Cele 60 Harold Crawford 506

3 CAMINO PALMERO 3 Θ 2 G Cheyne 60 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 CIDER 9 Θ 2 M Winnaar 60 Joey Ramsden ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 DUCHESS OF STATE              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 HONEY PIE 5 Θ 2 B Fayd'Herbe 60 Justin Snaith 6

7 LINDA LOVES LACE 7 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith 922

8 STELLA'S STORY 2 Θ 2 M Byleveld 60 Vaughan Marshall 4

9 TORNADO ALLEY 8 Θ 2 C Zackey 60 Michael Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 TWICE AS ZIPPY 4 Θ 2 A Andrews 60 Candice Bass-Robinson 0

ΤΑΧΥΤ: 7 LINDA LOVES LACE η 8 STELLA'S STORY

ΠΡΟΤ: 7 LINDA LOVES LACE-8 STELLA'S STORY-1 AYE AYE-3 CAMINO PALMERO 

015 - 15:00 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 3 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 NATURAL JADE 10 Θ 3 G Cheyne 60 Eric Sands 423

2 PHILOMENA 3 Θ 3 B Fayd'Herbe 60 Candice Bass-Robinson 247

3 SUPER LADY 4 Θ 3 D Ashby 60 Mike Stewart 479

4 FLY MISS KIM 7 Θ 3 C Zackey 60 Greg Ennion 279

5 DARK DESIRE 5 Θ 3 * S Mbhele -1.5 kg 60 Vaughan Marshall ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 CALYPSO BEAT 8 Θ 2 A Marcus 57 Brett Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 LA DE DA 9 Θ 2 R Fourie 57 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 RYANAIR 2 Θ 2 A Andrews 57 Candice Bass-Robinson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 SIXTEEN BARS 1 Θ 2 M Byleveld 57 Vaughan Marshall 4

10 TO DO RON RON 6 Θ 2 B May 57 Piet Botha ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΤΑΧΥΤ: 1 NATURAL JADE η 4 FLY MISS KIM

ΠΡΟΤ: 6 CALYPSO BEAT-1 NATURAL JADE-7 LA DE DA-9 SIXTEEN BARS

016 - 15:35 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 4 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SAINT WEST 7 Ε 3 M Winnaar 60 Glen Kotzen 224

2 OUTOFTHEORDINARY 11 Ε 3 B Fayd'Herbe 60 Candice Bass-Robinson 376

3 AT THE OFFICE 1 A 3 * S Mbhele -1.5 kg 60 Vaughan Marshall 903

4 NORFOLK PINE 5 Ε 3 G Cheyne 60 Brett Crawford 473

5 YOSMA                             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 THE BLUES 3 Ε 3 D Ashby 60 Patrick Kruyer 386

7 KHOPESH 2 Ε 3 A Marcus 60 Brett Crawford 54

8 SENOR DON 9 Ε 2 G Behr 56 Piet Botha 554

9 SIR HENRY HAWKINS 8 A 2 O Noach 56 Vaughan Marshall 0

10 TEENAGE KICKS 4 A 2 M Byleveld 56 Vaughan Marshall 7

11 TURN IT UP HARVEY 6 Ε 2 B May 56 Candice Bass-Robinson 6

ΤΑΧΥΤ: 7 KHOPESH η 1 SAINT WEST

ΠΡΟΤ: 7 KHOPESH-4 NORFOLK PINE-1 SAINT WEST-8 SENOR DON

017 - 16:10 -: 5.150 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 5 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KNIGHTS TEMPLAR 5 Ε 3 R Fourie 60 Justin Snaith 061

2 LOADSHEDDER                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 CROME YELLOW 8 Ε 4 L Mxothwa 58 Andre Nel 314

4 MAGIC MIKE 4 A 3 A Marcus 57.5 Brett Crawford 476

5 BLACKBEARD 7 Ε 3 A Andrews 52 Vaughan Marshall 559

6 SCRIBNER 1 Ε 3 * S Mbhele -1.5 kg 52 Brett Crawford 100

7 SIX DEGREES 3 Ε 3 M Winnaar +0.5 kg 52 Glen Kotzen 513

8 TROOP THE COLOUR 2 Ε 4 S Cele 52 Peter D Wrensch 274

ΤΑΧΥΤ: 8 TROOP THE COLOUR η 1 KNIGHTS TEMPLAR

ΠΡΟΤ: 1 KNIGHTS TEMPLAR-3 CROME YELLOW-7 SIX DEGREES-4 MAGIC MIKE

019 - 16:45 -: 7.200 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 6 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LORD BALMORAL 6 Ε 5 M Byleveld 60 Vaughan Marshall 007

2 ELUSIVE TRADER 2 Ε 3 B Fayd'Herbe 58.5 Greg Ennion 744

3 PERCIVAL 3 Ε 6 L Mxothwa 58.5 Andre Nel 411

4 FABIAN 1 Ε 3 R Khathi 57 Candice Bass-Robinson 157

5 LANZA 7 Ε 3 M Winnaar 55.5 Glen Kotzen 567

6 MACHIAVELLI 4 Ε 3 G Cheyne 55.5 Candice Bass-Robinson 286

7 GREEN JACKET                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΤΑΧΥΤ: 3 PERCIVAL η 2 ELUSIVE TRADER

ΠΡΟΤ: 2 ELUSIVE TRADER-6 MACHIAVELLI-3 PERCIVAL

021 - 17:20 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 7- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KALAHARI NINJA 6 Ε 3 R Fourie 60 Justin Snaith 415

2 KING OF GEMS 4 A 2 A Marcus 59 Brett Crawford 14

3 SILVER LEAGUE 2 Ε 4 B Fayd'Herbe 58 Justin Snaith 456

4 RIVER THAMES 1 Ε 3 M Byleveld 57 Justin Snaith 108

5 PINK FLOYD 5 Ε 3 O Noach 55.5 Harold Crawford 105

6 PRINCE ORACY              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 ROCKIN' RINGO 3 Ε 3 G Behr 54.5 Piet Botha 538

ΤΑΧΥΤ: 3 SILVER LEAGUE η 1 KALAHARI NINJA

ΠΡΟΤ: 1 KALAHARI NINJA-2 KING OF GEMS-3 SILVER LEAGUE

023 - 17:55 -: 4.800 €

KENILWORTH Επίπεδη Race 8-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FOREST FIELD 3 Θ 3 C Zackey 60 Adam Marcus 652

2 LOUISA MAY 12 Θ 3 B Fayd'Herbe 60 Brett Crawford 324

3 POLLY'S DESTINY 4 Θ 3 M Winnaar 60 Glen Kotzen 032

4 CONTESSA'S GLANCE 5 Θ 3 R Khathi 60 Justin Snaith 066

5 HERCULES GIRL 9 Θ 3 M Byleveld 60 Vaughan Marshall 643

6 HEARSAY 7 Θ 3 G Cheyne 60 Eric Sands 740

7 APACHE DREAM 8 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 60 Glen Kotzen 877

8 SPENDING MY TIME 2 Θ 3 D Ashby 60 Patrick Kruyer ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 ELUSIVE RAIN 10 Θ 2 * S Mbhele -1.5 kg 56 Candice Bass-Robinson 58

10 HALLIBERRY 1 Θ 2 R Fourie 56 Justin Snaith 0

11 MASTER OFTHE HOUSE 6 Θ 2 L Mxothwa 56 Justin Snaith 96

12 PRETTY YOUNG THING 11 Θ 2 A Marcus 56 Brett Crawford 22

 ΤΑΧΥΤ: 12 PRETTY YOUNG THING η 3 POLLY'S DESTINY

ΠΡΟΤ: 12 PRETTY YOUNG THING- 3 POLLY'S DESTINY-1 FOREST FIELD-5 HERCULES GIRL

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter