Πρόγραμμα Ν.Α 03/07/19

Oι ιπποδρομίες την Τετάρτης έχουν αλλάξει καί θα διεξαχθούν στο Kenilworth αντί γιά το Durbanville λόγω κακών καιρικών συνθηκών,καθώς έβρεχε όλο το βράδυ της Τρίτης.Παρακάτω στο κουπόνι μπορεί να βλέπετε να αναφέρετε το Durbanville.Η 5η κούρσα θα διεξαχθει στα 1.200μ και η 7η στα 1.900μ αντι για τα 2.000μ

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMUL. ΣΥΝΘΕΤΟ

012 DURBANVILLE 1 13:10 012-014-016 012-014-016-018-020-022 012-014

014 DURBANVILLE 2 13:40 014-016-018 014-016-018-020-022-024-026 014-016

016 DURBANVILLE 3 14:10 016-018-020 016-018-020-022-024-026 016-018

018 DURBANVILLE 4 14:50 018-020-022 018-020-022-024 018-020

020 DURBANVILLE 5 15:30 020-022-024 020-022

022 DURBANVILLE 6 16:10 022-024-026 022-024

024 DURBANVILLE 7 16:50 024-026

026 DURBANVILLE 8 17:25

012 -13:10 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 1- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALL ABOUT SOPHIA 5 Θ 2 R Khathi 60 Brett Crawford 9

2 ELUSIVE JAID 7 Θ 2 L Hewitson 60 Joey Ramsden ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 FLEECED 1 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 FLOREANA 6 Θ 2 G Behr 60 Greg Ennion 9

5 LADY WYLIE 2 Θ 2 B Fayd'Herbe 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 LARENTINA 8 Θ 2 G Cheyne 60 Eric Sands ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 NO MONEY HONEY 3 Θ 2 M Winnaar 60 Glen Kotzen 00

8 NOBLE RHYTHM 4 Θ 2 O Noach 60 Harold Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΤΑΧΥΤ: 4 FLOREANA η 7 NO MONEY HONEY

ΠΡΟΤ: 3 FLEECED-6 LARENTINA-2 ELUSIVE JAID-5 LADY WYLIE

014 - 13:40 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 2- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ASTRIX BOY 5 A 2 L Mxothwa 60 Harold Crawford ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 CAPKUTA 7 Ε 2 L Hewitson 60 Joey Ramsden 433

3 GO JEWEL 4 A 2 R Khathi 60 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

4 GREY FERRARI 2 Ε 2 C Zackey 60 Greg Ennion 257

5 VIVANT 3 Ε 2 R Fourie 60 Justin Snaith 659

6 WEST OF MEMPHIS 6 A 2 M Byleveld 60 Vaughan Marshall ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 YANKEE FORCE 1 A 2 B Fayd'Herbe 60 Paul Reeves ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΤΑΧΥΤ: 2 CAPKUTA η 4 GREY FERRARI

ΠΡΟΤ: 2 CAPKUTA-4 GREY FERRARI-1 ASTRIX BOY-7 YANKEE FORCE

016 - 14:10 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 3 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GOLDEN TIPPY                   διεγράφη

2 WADI RUM 6 Ε 3 R Khathi 60 Michael Robinson 227

3 SPY 3 Ε 4 * S Mbhele -1.5 kg 60 Vaughan Marshall 500

4 SUPER LADY 2 Θ 3 D Ashby 57.5 Mike Stewart 797

5 TAMBORA 7 A 2 R Fourie 57 Justin Snaith ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 WHAT A PRINCE                   διεγράφη

7 WINTER OASIS 1 Ε 2 M Byleveld 57 Vaughan Marshall 6

ΤΑΧΥΤ: 7 WINTER OASIS η 2 WADI RUM

ΠΡΟΤ: 5 TAMBORA-7 WINTER OASIS-2 WADI RUM

018 - 14:50 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 4- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ATTAGIRL 7 Θ 2 * S Mbhele -1.5 kg 60 Vaughan Marshall ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 BAD HABIT 4 Θ 2 L Hewitson 60 Joey Ramsden 627

3 CIDER 6 Θ 2 G Cheyne 60 Joey Ramsden 9

4 COMMANDING QUEEN 5 Θ 2 M Winnaar 60 Glen Kotzen 084

5 GINA'S GIRL 2 Θ 2 M Byleveld 60 Harold Crawford 6

6 HONEY PIE 8 Θ 2 R Fourie 60 Justin Snaith 64

7 LADY OF THE LAKE 3 Θ 2 M Yeni 60 Eric Sands 943

8 SWEET KARMA 1 Θ 2 B Fayd'Herbe 60 Candice Bass-Robinson 454

9 TAHITIAN STAR 9 Θ 2 O Noach 60 Harold Crawford 60

ΤΑΧΥΤ:7 LADY OF THE LAKE η 8 SWEET KARMA

ΠΡΟΤ:6 HONEY PIE-7 LADY OF THE LAKE-2 BAD HABIT-8 SWEET KARMA

020 - 15:30 -: 5.150 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 5-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BERNIE 5 Ε 4 * S Mbhele -1.5 kg 60.5 Candice Bass-Robinson 234

2 GIMMETHERAIN 7 Ε 3 R Fourie 60.5 Justin Snaith 718

3 PHOTOCOPY 2 Ε 4 B Fayd'Herbe 58.5 Paul Reeves 124

4 RED RASCAL 6 Ε 4 C Zackey 58.5 Adam Marcus 520

5 LLOYD GEORGE 1 Ε 3 M Byleveld 55 Vaughan Marshall 089

6 KAMADEVA 4 A 2 A Andrews 52.5 Justin Snaith 241

7 TEMP THE TIGER 3 Ε 3 L Hewitson 52 Joey Ramsden 636

ΤΑΧΥΤ:3 PHOTOCOPY η 1 BERNIE

ΠΡΟΤ:3 PHOTOCOPY-2 GIMMETHERAIN-1 BERNIE-6 KAMADEVA

022 - 16:10 -: 5.150 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 6-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DREAM BABY DREAM 6 Θ 3 B Fayd'Herbe 60 Andre Nel 244

2 KAWAKAMI 4 Θ 3 R Khathi 59 Justin Snaith 204

3 STAR OF SILVER 3 Θ 3 R Fourie 59 Justin Snaith 130

4 ALMOST CAPTURED 2 Θ 3 G Cheyne 58 Brett Crawford 773

5 ROCKET GIRL 1 Θ 3 L Mxothwa 58 Vaughan Marshall 653

6 HAMMIE'S FAN 5 Θ 4 * S Mbhele -1.5 kg 54 Piet Steyn 541

7 LIP SERVICE 7 Θ 3 L Hewitson 53 Joey Ramsden 168

ΤΑΧΥΤ:1 DREAM BABY DREAM η 3 STAR OF SILVER 3

ΠΡΟΤ:1 DREAM BABY DREAM η 3 STAR OF SILVER 3-2 KAWAKAMI-5 ROCKET GIRL

024 - 16:50 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 7-1.900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FEE FI FOE FUM 7 Θ 3 G Cheyne 60 Brett Crawford 002

2 CRIMEA 5 Θ 3 B Fayd'Herbe 60 Andre Nel 525

3 MAGIC MOUNTAIN 3 Θ 3 M Winnaar 60 Glen Kotzen 045

4 DAY TRIP 6 Θ 4 M Byleveld 60 Geoff Woodruff 634

5 MANINGI INDABA 1 Θ 3 L Hewitson 60 Brett Crawford 757

6 IF I COULD FLY 2 Θ 3 B May 60 Glen Puller 468

7 PAY PAY 4 Θ 2 R Fourie 55 Justin Snaith 693

ΤΑΧΥΤ:4 DAY TRIP η 7 PAY PAY

ΠΡΟΤ:1 FEE FI FOE FUM-2 CRIMEA-5 MANINGI INDABA-4 DAY TRIP 

026 - 17:25 -: 4.800 €

DURBANVILLE Επίπεδη Race 8- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GREEN ARCHER              διεγράφη

2 EARL OF WARWICK 1 Ε 4 R Khathi 59.5 Brett Crawford 220

3 SILVER LEAGUE 7 Ε 4 R Fourie 59 Justin Snaith 564

4 HIGH KEY 2 Ε 3 G Cheyne 56 Brett Crawford 414

5 BRANDENBURG 5 Ε 4 G Behr 56 Patrick Kruyer 125

6 SEVENTY EIGHT 3 Ε 3 A Andrews 55 Vaughan Marshall 461

7 JAY ROCK 4 Ε 5 O Noach 55 Glen Puller 233

8 BESTDAY OF MYLIFE 8 A 3 L Hewitson 52.5 Brett Crawford 906

ΤΑΧΥΤ:3 SILVER LEAGUE η 2 EARL OF WARWICK

ΠΡΟΤ:3 SILVER LEAGUE-4 HIGH KEY-7 JAY ROCK-5 BRANDENBURG

 

 

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter