Πρόγραμμα Ν.Α 11/07/19

Στο VAAL διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο κουπόνι.Πρόκειται γιά ιδιαίτερα ανοιχτές ιπποδρομίες οι οποίες αναμένεται να προσφέρουν καλό θέαμα καί μεγάλες αποδόσεις.Δεν ιππεύει μετά από γνωμάτευση τού γιατρού ο D L Habib καί παρακάτω μπορείτε να δείτε τούς αντικαταστάτες του.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUM. ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 13:40 011-012-013 011-012-013-014-016-018 011-012

012 VAAL 2 14:15 012-013-014 012-013-014-016-018-020-022 012-013

013 VAAL 3 14:50 013-014-016 013-014-016-018-020-022 013-014

014 VAAL 4 15:25 014-016-018 014-016-018-020 014-016

016 VAAL 5 16:00 016-018-020 016-018

018 VAAL 6 16:35 018-020-022 018-020

020 VAAL 7 17:10 020-022

022 VAAL 8 17:50

 

011 - 13:40 -: 6.300 €

VAAL Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SARAH 2 Θ 2 L Hewitson 60 Paul Peter 110

2 SEEMYVISION 9 Θ 2 * D Schwarz 58 Roy Magner 872

3 SHE CAN DANCE 5 Θ 2 * T Juglall -2.5 kg 58 Tobie Spies 041

4 TRUE CHARM 6 Θ 2 J Greyling 58 Tobie Spies 1

5 ALLMYLOVING 3 Θ 2 M Mjoka 55 Dorrie Sham 245

6 CODE BLACK 7 Θ 2 J Penny 55 Tobie Spies 922

7 GYPSY WOMAN 1 Θ 2 C Maujean 55 Dorrie Sham ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 KAYDEN'S BULLET 4 Θ 2 C Zackey 55 Tobie Spies 628

9 TROUSSEAU 8 Θ 2 R Simons 55 Barend Botes ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΤΑΧΥΤ: 1 SARAH η 2 SEEMYVISION

ΠΡΟΤ: 1 SARAH-2 SEEMYVISION-7 GYPSY WOMAN-4 TRUE CHARM

012 - 14:15 -: 6.300 €

VAAL Επίπεδη Race 2 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DE LA CRUZ 9 Ε 2 * T Juglall -2.5 kg 60 Ashley Fortune 191

2 ASTRIX 8 A 2 * D Schwarz 58 Paul Peter 314

3 CAPETOWN AFFAIR 6 A 2 R Munger 58 Ashley Fortune 137

4 DUBLIN QUAYS 11 A 2 A Marcus 58 Mike de Kock 1

5 GUANTANAMO BAY 7 Ε 2 C Maujean 58 Dorrie Sham 280

6 RING OF FIRE 4 A 2 G Lerena 58 Paul Peter 140

7 URBAN ROCK 3 A 2 L Hewitson 58 Sean Tarry 1

8 ABERTO 2 Ε 2 M Mjoka 55 Dorrie Sham ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 CHRISTOPHER ROBIN 1 A 2 R Simons 55 St John Gray ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 IRON HENRY           διεγραφη

11 UNDISCLOSED 5 A 2 R Khathi 55 St John Gray ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

ΤΑΧΥΤ: 1 DE LA CRUZ η 6 RING OF FIRE

ΠΡΟΤ: 4 DUBLIN QUAYS-1 DE LA CRUZ-6 RING OF FIRE-7 URBAN ROCK

013-14:50 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 3 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ICON 2 Θ 3 J Penny 60 Brett Warren 567

2 KINDAVAR 11 Θ 4 C Habib 60 Paul Peter 266

3 MEGA LEE 10 Θ 4 C Maujean 60 Heather E Adamson 390

4 DARIA 13 Θ 4 M Yeni 60 Leon Erasmus (Jnr) ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 DIAMONDS GALORE             διεγραφη

6 EMMY AWARD 7 Θ 2 C Storey 57 Grant Maroun ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 GREAT GLORY 12 Θ 2 M V'Rensburg 57 Grant Maroun 0

8 JUSTUS IS POETIC 3 Θ 2 * J R Syster -4 kg 57 Grant Maroun 0

9 MUSAYTARA 8 Θ 2 L Hewitson 57 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 NORDIC QUEEN 15 Θ 2 C Zackey 57 Grant Maroun 90

11 PASCHALS SAMORE 6 Θ 2 R Munger 57 Ashley Fortune ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 RAINBOW HAZE 14 Θ 2 * D Schwarz 57 Paul Matchett 7

13 SASSKIA 5 Θ 2 R Simons 57 Ashley Fortune ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 SCARLET TIGER 1 Θ 2 G Lerena 57 Candice Dawson ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

15 SIX FERRARIS 4 Θ 2 D De Gouveia 57 Stuart Pettigrew 0

ΤΑΧΥΤ: 12 RAINBOW HAZE η 2 KINDAVAR

ΠΡΟΤ: 9 MUSAYTARA-14 SCARLET TIGER-11 PASCHALS SAMORE-15 SIX FERRARIS

014 - 15:25 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 4 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LEFT HOOK 2 Ε 4 C Little 60 Joe Soma 230

2 WILLIAM HENLEY 12 Ε 3 M Yeni 60 Weiho Marwing 230

3 MOUNT RAINIER 1 Ε 3 R Munger 60 Stephen Moffatt 658

4 LION KING 16 Ε 4 G Lerena 60 Stephen Lerena 350

5 TORONTO 9 Ε 3 R Danielson 60 Dorrie Sham 596

6 VERDI 5 Ε 4 R Simons 60 Dorrie Sham 564

7 HEATHROW 13 Ε 3 * D Schwarz 60 Paul Peter 0

8 SWEET TAFIA 17 Θ 4 M Mjoka 57 Heather E Adamson 084

9 BLUE SPARK 7 A 2 A Marcus 56 Alec Laird 42

10 BOUNCING TIGGER 10 Ε 2 J Greyling 56 Tobie Spies 384

11 MASTER DANIEL 18 Ε 2 C Zackey 56 Lucky Houdalakis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 MASTEROFTHEHICOURT 6 A 2 * D R Lerena 56 Romeo Francis ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 ON MY MIND 14 A 2 L Hewitson 56 Sean Tarry 222

14 PAX ROMANA 15 A 2 C Habib 56 Paul Peter 8

15 SHANE 3 A 2 M V'Rensburg 56 Paul Peter 0

16 WAR JEWEL 8 Ε 2 C Maujean 56 Dorrie Sham 959

ΤΑΧΥΤ: 13 ON MY MIND η 1 LEFT HOOK

ΠΡΟΤ: 9 BLUE SPARK-13 ON MY MIND-4 LION KING-10 BOUNCING TIGGER

016 - 16:00 -: 6.550 €

VAAL Επίπεδη Race 5-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RONNIE'S CANDY 2 Θ 3 G Lerena 60 St John Gray 340

2 PRETTY BORDER 4 Θ 3 R Munger 60 David Nieuwenhuizen 642

3 SCENT OF EVENING 1 Θ 3 C Zackey 57 Lucky Houdalakis 203

4 QUEENIE 7 Θ 5 R Simons 57 Tony Nassif 877

5 PURDEY 3 Θ 4 * T Juglall -2.5 kg 57 Romeo Francis 000

6 MY ELUSIVE 5 Θ 3 L Hewitson 56 Paul Matchett 108

7 GENEROSO 6 Θ 5 * D R Lerena 55 Romeo Francis 080

ΤΑΧΥΤ: 3 SCENT OF EVENING η 2 PRETTY BORDER

ΠΡΟΤ: 1 RONNIE'S CANDY-3 SCENT OF EVENING-2 PRETTY BORDER-4 QUEENIE

018 - 16:35 -: 4.550 €

VAAL Επίπεδη Race 6 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ZABARJAD 17 Ε 3 G Lerena 60.5 Paul Peter 041

2 PERFACT 1 Ε 3 M V'Rensburg 60 Tobie Spies 310

3 ARCHILLES 2 Ε 5 M Yeni 59.5 David Nieuwenhuizen 636

4 PRIVATE RULER 10 Ε 5 * D Schwarz 59.5 Paul Matchett 850

5 OH YEAH 9 Ε 3 R Munger 59 Stephen Moffatt 210

6 TRUE WORDS 13 Ε 4 J Penny 58.5 Tobie Spies 510

7 RIGA D'ORA 12 Ε 3 L Hewitson 58 Sean Tarry 616

8 KISS ME STUPID 15 Θ 4 * K Matsunyane -1.5 kg 57 Tony Nassif 010

9 TO THE REGIMENT 4 Ε 4 S Khumalo 56.5 Scott Kenny 094

10 SLEEPINSEATTLE 3 Ε 7 R Danielson 56 Erico Verdonese 647

11 JACKMAN 6 Ε 5 * N Klink -1.5 kg 55.5 Brian Wiid 080

12 STAR PROFILE 16 Θ 4 R Simons 54.5 Tobie Spies 779

13 SUPA MUFTI 7 Ε 4 * D R Lerena 53.5 Stephen Lerena 646

14 PRINCE JORDAN 14 Ε 4 C Zackey +1.5 kg 52.5 Grant Maroun 405

15 PATRIC 11 Ε 6 * T Juglall -2.5 kg 52 Devin Little 000

16 ROMAN FLIGHT 8 Ε 4 C Maujean +0.5 kg 52 Chris Erasmus 000

ΤΑΧΥΤ: 9 TO THE REGIMENT η 13 SUPA MUFTI

ΠΡΟΤ: 1 ZABARJAD-7 RIGA D'ORA-3 ARCHILLES-2 PERFACT

020 - 17:10 -: 6.300 €

VAAL Επίπεδη Race 7 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MONOPOLIZE 9 A 3 G Lerena 62 Paul Peter 118

2 ROCKY NIGHT 7 Ε 3 C Habib 61 Paul Peter 445

3 DONNY G 14 Ε 6 * K Matsunyane -1.5 kg 61 Grant Maroun 353

4 GREENWOOD DRIVE 8 Ε 4 M Yeni 61 Robbie Sage 524

5 FULL OF ATTITUDE 11 Ε 4 C Little 59.5 Joe Soma 997

6 COUNT TASSILO 2 Ε 6 L Hewitson 58 Sean Tarry 872

7 FINCHATTON 6 Ε 7 M V'Rensburg 58 Gokhan Terzi 844

8 NORDIC REBEL 3 Ε 5 C Zackey 58 Erico Verdonese 756

9 ROCK OF AFRICA 10 Ε 5 * D Schwarz 58 Erico Verdonese 096

10 SAIL FOR JOY 13 Ε 5 R Munger 58 Fabian Habib 819

11 CERTIFIABLE 4 A 4 R Khathi 56.5 St John Gray 962

12 TORRE DEL ORO 15 Ε 5 R Danielson 56.5 Sean Tarry 805

13 DHABYAAN 12 Ε 4 R Simons 54.5 Mike de Kock 657

14 LAZARUS TREE 1 Ε 3 D De Gouveia 54 Fabian Habib 060

15 NORLAND 5 Ε 4 C Maujean +0.5 kg 52 Chris Erasmus 267

ΤΑΧΥΤ: 15 NORLAND η 13 DHABYAAN

ΠΡΟΤ: 1 MONOPOLIZE-2 ROCKY NIGHT-4 GREENWOOD DRIVE-6 COUNT TASSILO

022 - 17:50 -: 3.600 €

VAAL Επίπεδη Race 8-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 STRIKEITLIKEAMATCH 7 Ε 5 L Hewitson 60.5 Barend Botes 070

2 LIGHTHEARTED 16 Ε 2 C Habib 60 Paul Peter 819

3 CATEGORY FOUR 12 Ε 3 C Zackey 59 Grant Maroun 816

4 CHAINSAW                   διεγραφη

5 BAAHIR 10 Ε 6 C Maujean 58 Dorrie Sham 327

6 GRINDELWALD 2 Ε 3 R Khathi 56.5 St John Gray 700

7 STEFFI'S GRAFT 1 Θ 4 R Simons 56.5 Tobie Spies 534

8 KING OF THE DELTA 14 Ε 4 D De Gouveia 56 Stuart Pettigrew 837

9 SWEET TRIAL 11 Ε 4 * D Schwarz 56 Roy Magner 071

10 ROYAL FUTURE 17 Θ 4 * D R Lerena 55.5 Paul Peter 170

11 NOW AND FOREVER 13 Ε 3 * K Matsunyane (-1.5kg) 54.5 Paul Matchett 867

12 PRETTY JOLLY 4 Θ 3 J Penny 54 Tobie Spies 642

13 SNOW IN SEATTLE 6 Ε 5 M Yeni 54 Barend Botes 532

14 CASCIANO 18 Ε 7 L Bester +0.5 kg 52 Brett Warren 700

15 COP SHOP 8 Θ 4 R Munger 52 St John Gray 805

16 QUEEN RACHEL 5 Θ 4 * J R Syster +1 -4 kg 52 Grant Maroun 089

17 HOT AUGUST 15 Ε 6 * N Klink (-1.5kg) 52 David Nieuwenhuizen 070

ΤΑΧΥΤ: 13 SNOW IN SEATTLE η 5 BAAHIR

ΠΡΟΤ: 2 LIGHTHEARTED-13 SNOW IN SEATTLE-1 STRIKEITLIKEAMATCH-5 BAAHIR

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter