Πρόγραμμα Ν.Α 15/07/19

Στο Kimberley καί στον ιππόδρομο τού Flamingo Park θα διεξαχθούν οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α.Πρόκειται γιά ιπποδρόμιο αρκετά δύσκολο πού πολύ συχνά μας δίνει μεγάλες εκπλήξεις.Πάντως δεν λείπουν τα άλογα πού μπορούν να αποτελέσουν ισχυρή βάση,με τον M.Yeni να ιππεύει αρκετά άλογα με τύχη.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMUL.ΣΥΝΘΕΤΟ

011 FLAMINGO 1 13:20 011-012-013 011-012

012 FLAMINGO 2 13:50 012-013-014 012-013-014-015-016-018 012-013

013 FLAMINGO 3 14:25 013-014-015 013-014-015-016-018-020-022 013-014

014 FLAMINGO 4 15:00 014-015-016 014-015-016-018-020-022 014-015

015 FLAMINGO 5 15:30 015-016-018 015-016-018-020 015-016

016 FLAMINGO 6 16:05 016-018-020 016-018

018 FLAMINGO 7 16:40 018-020-022 018-020

020 FLAMINGO 8 17:10 020-022

022 FLAMINGO 9 17:40

 

011 - 13:20: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 1-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BENINO 7 A 2 E Webber 60 Corrie Lensley 065

2 CAPEZIO 5 Ε 2 N Patel 60 Corrie Lensley 507

3 ESKISTA 4 Ε 2 C Habib 60 Corrie Lensley 403

4 KRYGER 6 Ε 2 * K Matsunyane -1.5 kg 60 Paul Matchett 769

5 LUMINANCE 13 A 2 R Munger 60 Stephanie Miller 008

6 MASTER KUYNO               διεγραφη

7 PAY CHEQUE 12 A 2 S Khumalo 60 Tienie Prinsloo ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 PHILADELPHIA ROCK 3 A 2 C Storey 60 S von Willingh Smit ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 CLASSY LASS 9 Θ 2 J Greyling 57.5 Tobie Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 CODE BLACK 1 Θ 2 M Thackeray 57.5 Tobie Spies 228

11 IMPRESSIVE DUCHESS 11 Θ 2 M Yeni 57.5 Tobie Spies 32

12 KAYDEN'S BULLET 2 Θ 2 M V'Rensburg 57.5 Tobie Spies 287

13 TUNGSTEN 8 Θ 2 J Penny 57.5 Paul Matchett 866

ΤΑΧΥΤ: 11 IMPRESSIVE DUCHESS η 13 TUNGSTEN

ΠΡΟΤ: 11 IMPRESSIVE DUCHESS-12 KAYDEN'S BULLET-10 CODE BLACK-8 PHILADELPHIA ROCK

012 - 13:50: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 2 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRUTH OR DARE 4 Θ 3 * K Matsunyane -1.5 kg 60 Paul Matchett 707

2 GLAD I AM 7 Θ 3 J Penny 60 Jarett Rugg 235

3 LIGHT LAKE 6 Θ 3 M V'Rensburg 60 Cliffie Miller 843

4 U FOR ME 1 Θ 4 M Thackeray 60 Stephanie Miller 527

5 FOURSIXSIXFOUR 8 Θ 3 R Munger 60 Stephanie Miller 094

6 COSMOLOGY 2 Θ 3 C Storey 60 Cliffie Miller 08

7 DIAMOND MINE 10 Θ 3 E Webber 60 Corrie Lensley 4

8 OUR MOTHERLAND 3 Θ 3 Wes Marwing 60 Stephanie Miller 086

9 COUNTY DONEGAL 9 Θ 2 M Yeni 57 Corrie Lensley 673

10 TWO PATHS                  διεγραφη

ΤΑΧΥΤ: 9 COUNTY DONEGAL η 2 GLAD I AM

ΠΡΟΤ: 3 LIGHT LAKE-9 COUNTY DONEGAL-1 TRUTH OR DARE-2 GLAD I AM

013 - 14:25: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 3 - 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MOOKHADRUM 6 A 3 M V'Rensburg 60 Cliffie Miller 877

2 CINNABON 10 Ε 4 * K Matsunyane -1.5 kg 60 Bill Human 932

3 CANDOLIM 7 Ε 3 R Munger 60 Stephanie Miller 554

4 GALLAGHER 8 Ε 3 S Khumalo 60 Tienie Prinsloo 007

5 MISTRAL RIDER 1 Ε 3 J Penny 60 Jarett Rugg 606

6 HYPNOTIST 9 Ε 3 M Yeni 60 Corrie Lensley 008

7 CENSORIOUS 11 Ε 3 C Habib 60 Corrie Lensley 454

8 TIME MASTER 5 Ε 3 N Patel 60 Tienie Prinsloo 658

9 WESTERN ROCK 12 Ε 3 M Thackeray 60 Gert Theron 687

10 INN FLITEMODE 2 Ε 4 Wes Marwing 60 Stephanie Miller 046

11 BRAVE ARCH 3 Ε 3 L Bester 60 Gert Theron 300

12 SNELLER 4 Ε 2 J Greyling 57 Paul Matchett 000

ΤΑΧΥΤ: 7 CENSORIOUS η 2 CINNABON

ΠΡΟΤ: 7 CENSORIOUS-2 CINNABON-3 CANDOLIM-1 MOOKHADRUM

014 - 15:00: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 4-1400m

ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KAYLA'S EAGLE               διεγραφη

2 SERAPHIC 5 Θ 4 M Yeni 60 Bill Human 332

3 SOUTHERN DYNASTY 1 Θ 3 E Webber 60 Corrie Lensley 003

4 NIKHILS WORLD 4 Θ 3 J Penny 60 Corrie Lensley 754

5 PROFLIGATE 3 Θ 4 M V'Rensburg 60 Cliffie Miller 625

6 MASTER OF LEGENDS 8 Θ 3 K Steyn 60 Bill Human 649

7 MADAM JACK 6 Θ 3 L Bester 60 Jannie Borman 000

8 SUNSET BEAUTY 2 Θ 3 R Munger 60 Stephanie Miller 0

ΤΑΧΥΤ: 2 SERAPHIC η 5 PROFLIGATE

ΠΡΟΤ: 2 SERAPHIC-5 PROFLIGATE-3 SOUTHERN DYNASTY-4 NIKHILS WORLD

015 - 15:30 -: 4.600 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 5- 1600m

ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PHIL'S POWER 9 Ε 4 C Habib 60 Cliffie Miller 721

2 ICARUS FLIGHT 7 Ε 4 R Munger 60 Stephanie Miller 358

3 TOP SALUTE 8 Θ 4 M Yeni 58.5 Tienie Prinsloo 286

4 CHARTER JET 11 Θ 5 K Steyn 57 Bill Human 117

5 WARRIOR'S STONE 1 Ε 5 * K Matsunyane -1.5 kg 56.5 Bill Human 122

6 SEATTLE SKYLINE 2 Ε 5 S Fortune 56.5 S von Willingh Smit 615

7 ASSISTED TAKE OFF 13 Ε 3 J Penny 53.5 Jarett Rugg 486

8 TIME TO BE GREAT 6 Ε 6 * N Klink -1.5 kg 53.5 Bill Human 318

9 AERONAUTICA 3 Ε 3 * D R Lerena 53.5 S von Willingh Smit 116

10 FIREFOOT 5 Ε 3 Wes Marwing +0.5 kg 53.5 Stephanie Miller 240

11 HAPPY PILLS 4 Ε 5 S Khumalo 53.5 Tienie Prinsloo 268

12 TAKATUL 10 Ε 3 M Thackeray 53.5 Stephanie Miller 636

13 SAINT MARCO 12 Ε 6 L Bester 53.5 Stephanie Miller 947

ΤΑΧΥΤ: 1 PHIL'S POWER η 3 TOP SALUTE

ΠΡΟΤ: 5 WARRIOR'S STONE-6 SEATTLE SKYLINE-1 PHIL'S POWER-10 FIREFOOT

016 - 16:05: 3.400 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 6-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ALRAUNE 9 Θ 4 M V'Rensburg 61 Cliffie Miller 473

2 STAR PROFILE 4 Θ 4 M Yeni 58.5 Tobie Spies 798

3 NORTHERN STORM 2 Θ 5 C Storey 56 Cliffie Miller 282

4 CRYSTAL'S WORLD 5 Θ 3 C Habib 55.5 Corrie Lensley 610

5 TROPICAL PUNCH 7 Θ 3 * D R Lerena 54.5 S von Willingh Smit 603

6 POLLY AGAIN 1 Θ 5 * K Matsunyane +0.5 -1.5 kg 53 Bill Human 564

7 DANCING FOR RAIN 6 Θ 3 R Munger +0.5 kg 52 Stephanie Miller 221

8 VINTAGE TUNE 3 Θ 3 E Webber 52 Corrie Lensley 619

9 GIRL IN GOLD 8 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 52 Bill Human 895

ΤΑΧΥΤ: 3 NORTHERN STORM η 1 ALRAUNE

ΠΡΟΤ: 7 DANCING FOR RAIN-6 POLLY AGAIN-3 NORTHERN STORM-2 STAR PROFILE

018 - 16:40: 2.900 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 7 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BE THE RIGHT 7 Ε 4 M V'Rensburg 61 Cliffie Miller 127

2 IMPERIAL QUEST 8 Ε 4 S Fortune 60.5 Tienie Prinsloo 404

3 HANDS OF MAN 2 Ε 3 M Yeni 60 Paul Matchett 660

4 MISTY LIGHT 12 Ε 3 * D R Lerena 60 S von Willingh Smit 218

5 FOR EVER 14 Ε 7 * N Klink -1.5 kg 58.5 Bill Human 085

6 LINDEN ROCK 11 A 2 R Munger 57.5 Stephanie Miller 317

7 HERODUS 15 Ε 4 L Bester 57 Gert Theron 783

8 SILVAN SAINT 13 Ε 5 M Thackeray 57 Gert Theron 422

9 MOLLELOA 1 Ε 4 * K Matsunyane -1.5 kg 55.5 Bill Human 070

10 HOUSE HUNTER 3 Ε 5 J Penny 54.5 Jarett Rugg 979

11 MANAFTERMIDNIGHT 6 Ε 4 Wes Marwing 54.5 Stephanie Miller 240

12 MANTRACKER 4 A 4 E Webber 54 Corrie Lensley 489

13 MR TINSEL 9 Ε 5 S Khumalo +0.5 kg 53 Tienie Prinsloo 305

14 BLACK CREEK 5 Ε 3 N Patel 52 Corrie Lensley 000

ΤΑΧΥΤ: 2 IMPERIAL QUEST η 1 BE THE RIGHT

ΠΡΟΤ: 1 BE THE RIGHT -11 MANAFTERMIDNIGHT-8 SILVAN SAINT-4 MISTY LIGHT

020 - 17:10 -: 3.400 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 8- 1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 POSTER GIRL 1 Θ 5 M Thackeray 60.5 Stephanie Miller 627

2 SNOW PATH 11 Θ 5 S Khumalo 60 Tienie Prinsloo 621

3 KICK BUTT 5 Θ 4 M V'Rensburg 55.5 Cliffie Miller 114

4 SATIN ROCK 3 Θ 4 M Yeni 55.5 Tienie Prinsloo 577

5 ANTARCTICA 6 Θ 6 C Storey 54.5 Cliffie Miller 406

6 HURRICANE LASS 10 Θ 4 J Penny 54 Jarett Rugg 710

7 RUBY AND ROSES 9 Θ 2 C Habib +1 kg 52 Corrie Lensley 253

8 CAREFREE 13 Θ 3 N Patel 52 Corrie Lensley 000

9 MY ELUSIVE 4 Θ 3 J Greyling +1 kg 52 Paul Matchett 083

10 BARBARA 7 Θ 4 * K Matsunyane +1.5 -1.5 kg 52 Bill Human 700

11 MA PETITE FILLE 2 Θ 4 R Munger +0.5 kg 52 Stephanie Miller 616

12 ROYAL BERKSHIRE 12 Θ 4 E Webber 52 Corrie Lensley 006

13 SO GOOD 8 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 52 Bill Human 656

ΤΑΧΥΤ: 3 KICK BUTT η 2 SNOW PATH

ΠΡΟΤ: 3 KICK BUTT-2 SNOW PATH-1 POSTER GIRL-7 RUBY AND ROSES

022 - 17:40 -: 3.000 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 9 - 1300m

ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFRICAN MAGIC 1 Ε 4 * N Klink -1.5 kg 60 Bill Human 671

2 MOROCCAN STORM 8 Ε 3 N Patel 58 Corrie Lensley 100

3 PRINCE JOSH 2 Ε 3 C Habib 58 Corrie Lensley 947

4 ROYAL STAG 7 A 3 L Bester 57.5 Jannie Borman 820

5 MISS KHALIFA 6 Θ 3 J Greyling 56 Tobie Spies 705

6 QUANTITY 4 Ε 6 M V'Rensburg 56 Cliffie Miller 558

7 CATWALK TEASE 3 Θ 6 C Storey 55.5 Cliffie Miller 578

8 THE DONEGAL MAN 13 Ε 5 R Munger 55 Stephanie Miller 170

9 PRIVATE RULER 10 Ε 5 * K Matsunyane -1.5 kg 54.5 Paul Matchett 502

10 EDGE OF GLORY 5 Ε 5 J Penny 53.5 Jarett Rugg 085

11 WINDCHEATER 11 Ε 4 M Yeni 53.5 Corrie Lensley 456

12 TOM COLLINS 9 Ε 4 S Fortune 53 S von Willingh Smit 674

13 KOBUS 12 Ε 3 S Khumalo +1.5 kg 52.5 Tienie Prinsloo 008

14 DYLAN'S WORLD 14 Ε 4 K Steyn 52 Bill Human 040

ΤΑΧΥΤ: 1 AFRICAN MAGIC η 9 PRIVATE RULER

ΠΡΟΤ: 1 AFRICAN MAGIC-9 PRIVATE RULER-11 WINDCHEATER-6 QUANTITY

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter