Πρόγραμμα Ν.Α 17/07/19

Στο Greyville διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο κουπόνι.όπως συμβαίνει καθημερινά σε όλα τα προγράμματα της Ν.Α,η πρόβλεψη είναι εξαιρετικά δύσκολη  καί αναμένονται θεαματικές αφίξεις με μεγάλες αποδόσεις.Πάντως υπάρχουν καί τα άλογα πού μπορούν να αποτελέσουν ισχυρή βάση.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUM. ΣΥΝΘΕΤΟ

011 GREYVILLE 1 13:20 011-012-013 011-012-013-014-015-017 011-012

012 GREYVILLE 2 13:55 012-013-014 012-013-014-015-017-019-022 012-013

013 GREYVILLE 3 14:30 013-014-015 013-014-015-017-019-022 013-014

014 GREYVILLE 4 15:05 014-015-017 014-015-017-019 014-015

015 GREYVILLE 5 15:40 015-017-019 015-017

017 GREYVILLE 6 16:15 017-019-022 017-019

019 GREYVILLE 7 16:50 019-022

022 GREYVILLE 8 17:25

 

011 - 13:20 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAPTAIN DEMONAMI 10 Ε 2 M Khan 60 Lezeanne Forbes 192

2 CHAUMASO                διεγραφη

3 ELITE STATUS 1 Ε 2 * A Arries 60 Michael Miller 08

4 GLADSTONE 7 Ε 2 C Habib 60 J A Janse van Vuuren 033

5 HILL STREET BLUES 4 Ε 2 L Hewitson 60 Tony Rivalland 07

6 HUNGRY EYES 8 Ε 2 * T Gumede -4 kg 60 Nathan Kotzen 06

7 QUERARI'S COWBOY 9 Ε 2 C Zackey 60 J A Janse van Vuuren 4

8 TEICHMAN 6 A 2 B Jacobson 60 Wendy Whitehead 7

9 WOLFGANG 3 Ε 2 K de Melo 60 Dean Kannemeyer 24

10 VIRTUOSA 5 Θ 2 * L J Ferraris 57.5 Mike de Kock 322

ΤΑΧΥΤ: 10 VIRTUOSA η 4 GLADSTONE

ΠΡΟΤ: 10 VIRTUOSA-4 GLADSTONE-9 WOLFGANG-1 CAPTAIN DEMONAMI

012 - 13:55 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHANEL ALLURE 9 Θ 3 S Moodley 60 Michael Miller 843

2 LA BAHIA 10 Θ 3 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 769

3 SHE'S A CRUSADE 1 Θ 3 L Hewitson 60 Corinne Bestel 222

4 DANCING PRINCESS 4 Θ 3 * A Arries 60 Alyson Wright 664

5 CAPTAIN'S LEGACY 3 Θ 3 * J Gates -1.5 kg 60 Clinton Binda 606

6 KEEP ON CRUSING 5 Θ 3 S Randolph 60 Greg & Karen Anthony 550

7 ASTUTE VISION 8 Θ 2 A Mgudlwa 57 Garth Puller 4

8 BLING A DING DING 7 Θ 2 M Yeni 57 Kumaran Naidoo 547

9 CAPTAIN OF COLOUR 6 Θ 2 C Habib 57 J A Janse van Vuuren 567

10 DELLA CITTA 2 Θ 2 R Fourie 57 Dennis Bosch 974

11 PRINCESS SIDI 11 Θ 2 * T Gumede -4 kg 57 Yadav Singh 70

ΤΑΧΥΤ: 3 SHE'S A CRUSADE η 1 CHANEL ALLURE

ΠΡΟΤ: 3 SHE'S A CRUSADE-10 DELLA CITTA-1 CHANEL ALLURE-9 CAPTAIN OF COLOUR

013 - 14:30 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 OPENSEA 8 Ε 3 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 324

2 RED HOT NIGHT 9 Ε 3 * A Arries 60 Alyson Wright 623

3 ACADEMY AWARD 2 Ε 3 G Wright 60 Andre Nel 705

4 SHADRACK 10 Ε 3 * K Sakayi -1.5 kg 60 Paul Lafferty 570

5 VARTANIUM 5 Ε 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 658

6 WOLF KILLER 7 Ε 5 D Dillon 60 Frank Robinson 673

7 TEETOTAL                  διεγραφη

8 ITSPRINCEOFPEACE 6 Ε 2 J L Samuel 56 Yadav Singh 800

9 KNIGHT WARRIOR 11 Ε 2 R Fourie 56 Dennis Bosch 222

10 PIANEMO               διεγραφη

11 TRANSONIC 1 Ε 2 A Mgudlwa 56 Wayne Badenhorst 496

12 UNCLE HAROLD 3 Ε 2 S Veale 56 Gavin van Zyl 8

ΤΑΧΥΤ: 9 KNIGHT WARRIOR η 1 OPENSEA

ΠΡΟΤ: 9 KNIGHT WARRIOR-2 RED HOT NIGHT-1 OPENSEA-3 ACADEMY AWARD

014 - 15:05 -: 5.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROY'S MAGIC 11 Ε 5 M Khan 60 Kumaran Naidoo 407

2 TOLTEC 6 Ε 4 * L J Ferraris 60 Lezeanne Forbes 840

3 JET STREAM 12 Ε 3 S Moodley 59.5 Duncan Howells 305

4 BORN TO PERFORM 5 Ε 4 W Kennedy 59.5 Dennis Bosch 124

5 BURRA BOY 3 Ε 7 C Orffer 59.5 Mark Dixon 700

6 CELEBRATION ROCK 7 Ε 3 S Veale 59 Paul Lafferty 851

7 DUZI MOON 8 Ε 6 E S Ngwane 59 Dennis Bosch 500

8 MOON BIRD 13 Ε 5 S Randolph 59 Yadav Singh 491

9 NICKLAUS 9 Ε 8 L Hewitson 59 Frank Robinson 004

10 HIDDEN INFLUENCE        διεγραφη

11 STAND BY ME 1 Ε 5 D Dillon 56 Doug Campbell 103

12 MOKOKO 2 Ε 3 C Zackey 55.5 Paul Lafferty 503

13 DUC D'ORANGE 10 Ε 3 Reserve 1 61.5 Glen Kotzen 861

ΤΑΧΥΤ: 13 DUC D'ORANGE η 6 CELEBRATION ROCK

ΠΡΟΤ: 2 TOLTEC-1 ROY'S MAGIC-4 BORN TO PERFORM-12 MOKOKO

015 - 15:40 -: 4.450 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DONNAN                     διεγραφη

2 BEDAZZLED JOKER 13 Ε 4 L Hewitson 60 Alyson Wright 431

3 PANTSULA 10 Ε 4 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 215

4 MAJESTICA 1 Θ 3 * K Sakayi -1.5 kg 59.5 Glen Kotzen 780

5 DONS ASSEMBLY 8 Ε 3 K de Melo 58.5 Dean Kannemeyer 301

6 SAUVAGE 9 Ε 3 S Veale 58 Paul Lafferty 870

7 SOVEREIGN SOLDIER 7 Ε 4 C Zackey 57.5 Wendy Whitehead 973

8 FROZEN TUNE 11 Ε 3 R Fourie 57 Dennis Bosch 705

9 LAUREN OF ROCHELLE 12 Ε 5 A Mgudlwa 56.5 Darryl Moore 199

10 MIESQUE SUNRISE 2 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 56 Wayne Badenhorst 666

11 PUTCHINI 14 Ε 7 M Yeni 56 Ivan Van Wyk 000

12 ETERNAL WORDS 3 Θ 4 * J Gates -1.5 kg 55.5 Lowan Denysschen 071

ΤΑΧΥΤ: 7 SOVEREIGN SOLDIER η 12 ETERNAL WORDS

ΠΡΟΤ: 7 SOVEREIGN SOLDIER-5 DONS ASSEMBLY-2 BEDAZZLED JOKER-8 FROZEN TUNE

017 - 16:15 -: 5.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRAVELLING LIGHT 8 Θ 2 L Hewitson 61 Garth Puller 210

2 SATARA 1 Θ 3 J L Samuel 60.5 Kumaran Naidoo 202

3 LOVELY LUCCA 11 Θ 4 D Dillon 60 Doug Campbell 518

4 ZADORA 5 Θ 5 S Moodley 57.5 Greg & Karen Anthony 684

5 DAYDREAM BELIEVER 3 Θ 4 * J Solomons -4 kg 57 Dennis Drier 078

6 FRENCH LEGEND 6 Θ 5 * A Arries 57 Michael Miller 375

7 IN FULL BLOOM 2 Θ 3 * L J Ferraris 55 Sean Tarry 727

8 SARABI 9 Θ 5 * K Sakayi -1.5 kg 55 Paul Gadsby 475

9 STARLIGHT 4 Θ 3 M Yeni 54.5 Duncan Howells 132

10 NOEMI 10 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 53.5 Garth Puller 727

11 GINGER BISCUIT 7 Θ 7 K de Melo +1 kg 52 Pat Lunn 642

ΤΑΧΥΤ: 8 SARABI η 5 DAYDREAM BELIEVER

ΠΡΟΤ: 1 TRAVELLING LIGHT-11 GINGER BISCUIT-9 STARLIGHT-7 IN FULL BLOOM

019 - 16:50 -: 6.850 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SILVA'S BULLET 3 Ε 4 K de Melo 60.5 Dean Kannemeyer 362

2 EUPHORIC 5 Ε 3 S Veale 58 Dennis Drier 561

3 TRIPLE FATE LINE 4 A 3 D Dillon 57.5 R A Hill/S R Hill 303

4 CAT DADDY 1 A 3 * L J Ferraris 53.5 Glen Kotzen 601

5 MR GREENLIGHT 6 Ε 3 M Yeni 53.5 Duncan Howells 806

6 RIP IT UP 2 Ε 3 R Fourie 53.5 Justin Snaith 906

7 DRIVEN FORCE 7 Ε 3 A Mgudlwa 52.5 Dennis Drier 973

ΤΑΧΥΤ: 1 SILVA'S BULLET η  3 TRIPLE FATE LINE

ΠΡΟΤ: 6 RIP IT UP-3 TRIPLE FATE LINE-1 SILVA'S BULLET-2 EUPHORIC

022 -17:25 -: 4.450 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8- 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LADY ABIGAIL 11 Θ 3 D Dillon 60.5 Doug Campbell 100

2 RED HERRING 3 Θ 3 S Moodley 60.5 Michael Miller 728

3 PEACE AGAIN 8 Θ 7 J Sampson 59.5 Louis Goosen 205

4 JOSEPHINE BAKER 10 Θ 4 E S Ngwane 58 Dean Kannemeyer 618

5 ORIENT EXPRESS 15 Θ 3 K de Melo 58 Dean Kannemeyer 211

6 NETANYA 2 Θ 3 S Randolph 57.5 Wendy Whitehead 396

7 ROY'S NOVICE 9 Θ 4 L Hewitson 57.5 Alyson Wright 110

8 SILVER PRANCER 4 Θ 4 S Veale 57.5 Dennis Drier 189

9 BLUE FLOWER 7 Θ 4 G Wright 56 Andre Nel 077

10 CHATTY CATHY 14 Θ 4 T Godden 56 Julie Dittmer 525

11 CRYSTAL BALL 6 Θ 5 M Khan 56 Duncan Howells 043

12 SKYFIRE 1 Θ 6 J L Samuel 56 Kumaran Naidoo 075

ΤΑΧΥΤ: 10 CHATTY CATHY  η 9 BLUE FLOWER

ΠΡΟΤ: 7 ROY'S NOVICE-11 CRYSTAL BALL-5 ORIENT EXPRESS-9 BLUE FLOWER

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter