Πρόγραμμα Ν.Α 18/07/19

Στο VAAL θα διεξαχθούν οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο κουπόνι,με τις περισσότερες από αυτές να είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα καί να αναμένονται μεγάλες αποδόσεις.Δεν ιππεύει ο C Zackey λόγω άδειας από τον γιατρό καί τούς αντικαταστάτες του μπορείτε να τούς δείτε παρακάτω.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUM.ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 13:10 011-013-015 011-013

013 VAAL 2 13:45 013-015-016 013-015-016-017-019-021 013-015

015 VAAL 3 14:20 015-016-017 015-016-017-019-021-023-025 015-016

016 VAAL 4 14:55 016-017-019 016-017-019-021-023-025 016-017

017 VAAL 5 15:30 017-019-021 017-019-021-023 017-019

019 VAAL 6 16:05 019-021-023 019-021

021 VAAL 7 16:40 021-023-025 021-023

023 VAAL 8 17:15 023-025

025 VAAL 9 17:50

 

011 - 13:10 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ABERTO                             διεγραφη

2 AMAZING TUNE 8 A 2 R Simons 60 Fabian Habib 40

3 ARISTACHUS 4 Ε 2 G Lerena 60 Coenie de Beer 432

4 CRANK IT UP 2 A 2 J Sampson 60 J A Janse van Vuuren ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 EL PATRON 5 Ε 2 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 224

6 KILDONAN'S ROSE 10 Ε 2 M V'Rensburg 60 Grant Maroun ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 KWIKSTIX 7 Ε 2 R Khathi 60 Grant Maroun ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 SEMPER FI 1 Ε 2 L Hewitson 60 Barend Botes 85

9 SNIPER FIRE 9 A 2 M Yeni 60 Robbie Sage 0

10 SURFER DUDE 3 A 2 K Steyn 60 Chris Jonker ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 IMPRESSIVE DUCHESS      διεγραφη

ΤΑΧΥΤ: 5 EL PATRON η 3 ARISTACHUS

ΠΡΟΤ: 5 EL PATRON-3 ARISTACHUS-9 SNIPER FIRE-2 AMAZING TUNE

013 - 13:45 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 2- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BRITANNIA QUEEN 10 Θ 3 R Munger 60 Brett Webber 673

2 OONA 3 Θ 3 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 046

3 MISS SAMURAI 7 Θ 3 C Bantam 60 Ashley Fortune 468

4 BLOODLINE 8 Θ 3 * K Matsunyane -1.5 kg 60 Sean Tarry ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 PUCKER UP 9 Θ 3 * N Klink -1.5 kg 60 Brett Webber 07

6 BLACKFYRE 6 Θ 2 C Habib 57 Stuart Pettigrew 98

7 INCOGNITO 1 Θ 2 R Khathi 57 Grant Maroun 894

8 MAJESTY RHEA 5 Θ 2 L Hewitson 57 Sean Tarry 0

9 SET AND MATCH 4 Θ 2 D L Habib 57 Brett Webber ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 STELLAR MOTION 2 Θ 2 W Kennedy 57 Candice Dawson 593

ΤΑΧΥΤ: 10 STELLAR MOTION η 2 OONA

ΠΡΟΤ: 10 STELLAR MOTION-1 BRITANNIA QUEEN-8 MAJESTY RHEA-2 OONA

015 - 14:20 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 3-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VARQUERA              διεγραφη

2 AZIRI SUN 8 Θ 3 L Hewitson 60 Ashley Fortune 273

3 CHARMZ LUCK 4 Θ 4 R Munger 60 Candice Dawson 033

4 WILKES COUNTY 9 Θ 3 R Khathi 60 St John Gray 466

5 ONE DOLLAR MASSAGE 12 Θ 4 S Brown 60 Stephen Moffatt 904

6 SEA LIKE GLASS 5 Θ 4 C Maujean 60 Heather E Adamson 605

7 ANAGRAM 2 Θ 3 G Lerena 60 Lucky Houdalakis 08

8 JESSE MCGEE 7 Θ 3 L Bester 60 Coenie de Beer ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 BAT ORCHID 1 Θ 2 * D R Lerena 56 Craig Mayhew 392

10 BLACK TIE 13 Θ 2 C Bantam 56 Ashley Fortune 767

11 FOREVER INDIGO 3 Θ 2 W Kennedy 56 Paul Peter 374

12 GET SET 14 Θ 2 R Simons 56 Barend Botes 774

13 IRISH DAME 10 Θ 2 M Yeni 56 Dianne Stenger 47

14 LATOYA 6 Θ 2 J Greyling 56 Romeo Francis 00

ΤΑΧΥΤ: 13 IRISH DAME η 11 FOREVER INDIGO

ΠΡΟΤ: 2 AZIRI SUN-11 FOREVER INDIGO-9 BAT ORCHID-7 ANAGRAM

016 - 14:55 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 4 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SELL HIGH 4 Ε 3 C Maujean 60 Dorrie Sham 093

2 BAHAMA STAR 14 A 3 J Greyling 60 Brett Webber 776

3 GREY STREET 13 Ε 3 S Brown 60 Stephen Moffatt 376

4 TIKI TAKA 11 A 3 * D Schwarz 60 Heinrich van der Westhuizen 060

5 VERDI 5 Ε 4 R Danielson 60 Dorrie Sham 646

6 CROSS FROM GOA     διεγραφη

7 MADIDA 9 Ε 3 G Lerena 60 Lucky Houdalakis 22

8 AIRMAN 2 Ε 2 R Simons 56 Ashley Fortune 08

9 EL ROMIACHI               διεγραφη

10 EPPAGILIA 12 A 2 R Munger 56 Craig Mayhew 54

11 G I JOE 10 A 2 S Khumalo 56 Alec Laird 84

12 KRYGER                      διεγραφη

13 PETERSHAM 6 A 2 C Habib 56 Paul Peter 0

14 ROOIPOORT 7 Ε 2 M V'Rensburg 56 Coenie de Beer 00

15 STAR OVER CAPETOWN 8 A 2 M Yeni 56 Dianne Stenger 7

16 TUNNELOFLOVE 3 A 2 W Kennedy 56 Paul Peter 73

ΤΑΧΥΤ: 7 MADIDA η 1 SELL HIGH

ΠΡΟΤ: 11 G I JOE-16 TUNNELOFLOVE-7 MADIDA-14 ROOIPOORT

017 - 15:30 -: 6.300 €

VAAL Επίπεδη Race 5 - 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TOP SHOT 2 Ε 7 * D Schwarz 60 Gary Alexander 702

2 SNORTING BULL 4 Ε 4 G Lerena 56 Scott Kenny 005

3 PARISIENNE CHIC 1 Θ 6 R Simons 54.5 St John Gray 569

4 FACTOR FIFTY 10 Θ 3 W Kennedy 52.5 David Nieuwenhuizen 166

5 MEERAAS 11 A 3 L Hewitson 52 Sean Tarry 531

6 HIGHLANDER 7 Ε 5 D De Gouveia +0.5 kg 52 St John Gray 590

7 WESTERN DANCE 5 Θ 3 M Yeni 50.5 Brett Webber 322

8 KURT'S APPROVAL 3 Ε 4 * T Juglall -2.5 kg 50 Brian Wiid 317

9 THE LITIGATOR 8 Ε 3 N Qaule 50 Tyrone Zackey 090

10 VILLAGE DEEP 12 Ε 4 J Penny 50 Scott Kenny 055

11 THE BEE'S KNEES 6 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 50 Joe Soma 419

12 STORM OUTGOING 9 Ε 5 * J R Syster +3 -4 kg 50 Craig Mayhew 006

ΤΑΧΥΤ: 7 WESTERN DANCE η 1 TOP SHOT

ΠΡΟΤ: 7 WESTERN DANCE-4 FACTOR FIFTY-2 SNORTING BULL-5 MEERAAS

019 - 16:05: 4.900 €

VAAL Επίπεδη Race 6- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TRICIA 7 Θ 4 * J R Syster -4 kg 60.5 Tyrone Zackey 567

2 SHE'S SO SASSI 11 Θ 2 J Penny 59 Tobie Spies 650

3 HEAR THE TRUMPET 9 Θ 3 * N Klink -1.5 kg 59 David Nieuwenhuizen 267

4 I AIN'T TRIPPIN 5 Θ 4 R Danielson 59 Candice Dawson 603

5 LILY STARLETTE 1 Θ 4 M Yeni 61.5 Paul Matchett 761

6 KIRKCONNEL LASS 6 Θ 5 S Brown 58 Stephen Moffatt 003

7 CLAREMORRIS 3 Θ 5 * D Schwarz 55 Roy Magner 472

8 MOGGIE BROWN 8 Θ 4 M V'Rensburg 54.5 Gerald C Walker 087

9 PASSION PEACH 13 Θ 4 R Simons 54.5 Barend Botes 964

10 COSMIC MIST 12 Θ 4 C Maujean 53 Stephen Moffatt 054

11 COP SHOP                      διεγραφη

12 PRETTY POPULAR 4 Θ 5 * K Matsunyane +0.5 -1.5 kg 52 Gary Alexander 709

13 MOSS GAS 10 Θ 5 W Kennedy 61 Paul Peter 036

ΤΑΧΥΤ: 7 CLAREMORRIS η 4 I AIN'T TRIPPIN 

ΠΡΟΤ: 6 KIRKCONNEL LASS-7 CLAREMORRIS-5 LILY STARLETTE-8 MOGGIE BROWN

021 - 16:40 -: 5.300 €

VAAL Επίπεδη Race 7 - 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CHANGING SEASONS 1 Ε 4 L Hewitson 60 Sean Tarry 840

2 GONE WITH THE WIND 9 Ε 3 * D Schwarz 59.5 Roy Magner 069

3 ARCHILLES 2 Ε 5 M Yeni 58.5 David Nieuwenhuizen 360

4 HIDDEN AGENDA 8 Ε 7 * K Matsunyane -1.5 kg 58.5 Scott Kenny 890

5 PROMISE 7 Θ 4 W Kennedy 58.5 Paul Peter 311

6 SOVEREIGN REIGN 6 Ε 7 R Munger 58.5 David Nieuwenhuizen 800

7 RESPONSIBLE 5 A 3 C Maujean 57.5 Joe Soma 177

8 COPENHAGEN                 διεγραφη

9 PROFIT RATIO 3 Ε 6 J Greyling +0.5 kg 54 Craig Mayhew 032

ΤΑΧΥΤ: 5 PROMISE η 9 PROFIT RATIO

ΠΡΟΤ: 5 PROMISE-9 PROFIT RATIO-3 ARCHILLES-1 CHANGING SEASONS

023 - 17:15 -: 5.650 €

VAAL Επίπεδη Race 8-1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FLORIDA QUAYS 1 Θ 4 W Kennedy 61.5 Paul Peter 221

2 SAMARRA 8 Θ 6 G Lerena 60.5 Stephen Lerena 627

3 ZULU DAWN 2 Θ 4 D De Gouveia 59.5 Stuart Pettigrew 000

4 PONCHIELLI 7 Θ 5 R Simons 57 Barend Botes 191

5 SAMMI MOOSA 10 Θ 5 L Hewitson 55 St John Gray 222

6 PINK 4 Θ 3  M V'Rensburg (+0.5kg) 53 Lucky Houdalakis 532

7 JUNGLE JANE 6 Θ 3 M Yeni 52.5 Lucky Houdalakis 140

8 OH SO COLD 9 Θ 3 S Khumalo 52.5 Lucky Houdalakis 231

9 SENECA FALLS 11 Θ 3 C Maujean 52 Heather E Adamson 158

10 KAPAMA 3 Θ 3 * N Klink -1.5 kg 52 Brett Webber 858

11 MOVIE AWARD 5 Θ 6 R Munger 52 Chris Erasmus 800

ΤΑΧΥΤ: 1 FLORIDA QUAYS η 4 PONCHIELLI

ΠΡΟΤ: 5 SAMMI MOOSA-2 SAMARRA-1 FLORIDA QUAYS-3 ZULU DAWN

025 - 17:50 -: 3.600 €

VAAL Επίπεδη Race 9- 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FLAPJACK 3 Ε 3 * K Matsunyane -1.5 kg 59 Paul Matchett 710

2 PEACE CALL ME                διεγραφη

3 CORRIDO 5 Ε 4 G Lerena 58.5 Paul Peter 166

4 FESTIVE LINNGARI 2 Ε 4 R Munger 58.5 David Nieuwenhuizen 046

5 TSITSIKAMMA BUSH 4 Ε 3 M Yeni 58 Ashley Fortune 907

6 EUROSTORM 8 Ε 3 J Sampson 57.5 Erico Verdonese 024

7 TO THE REGIMENT 17 Ε 4 S Khumalo 57.5 Scott Kenny 940

8 JACKO BOY 1 Θ 3 L Hewitson 56.5 Barend Botes 507

9 JAGESA JAGESA 14 Ε 3 R Simons 56.5 Dorrie Sham 761

10 PLUM FIELD 6 Θ 3 R Danielson 56.5 Lucky Houdalakis 544

11 BEAUTIFUL SHAY 9 Θ 6 D De Gouveia 56.5 Stephen Moffatt 520

12 TENDRE 13 Ε 5 C Maujean 56.5 Joe Soma 050

13 WAQAAS 16 Ε 3 M V'Rensburg 55.5 Fabian Habib 443

14 STREAKING STAR 15 A 3 R Khathi 54.5 St John Gray 099

15 REVELATION 12 Ε 6 * D Schwarz 54 Erico Verdonese 790

16 COHIBA ALLDAY 11 Θ 4 * J R Syster +1 -4 kg 52 Ashley Fortune 000

17 MARSHALL FOCH 7 Ε 3 W Kennedy 61 Paul Peter 412

ΤΑΧΥΤ: 13 WAQAAS η 6 EUROSTORM

ΠΡΟΤ: 3 CORRIDO-4 FESTIVE LINNGARI-8 JACKO BOY-5 TSITSIKAMMA BUSH

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter