Πρόγραμμα Ν.Α 19/07/19

Στο Fairview θα διεξαχθούν σήμερα οι κούρσες της Ν.Α,με τις περισσότερες αναμετρήσεις να είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα.Οι δυνατές βάσεις είναι πολύ λίγες καί το πιθανότερο είναι να έχουμε θεαματικές αφίξεις πού θα συνοδευτούν από μεγάλες αποδόσεις,όπως συνήθως μας δίνει καθημερινά η Ν.Α.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMUL. ΣΥΝΘΕΤΟ

011 FAIRVIEW 1 13:30 011-012-013 011-012-013-015-018-020 011-012

012 FAIRVIEW 2 14:05 012-013-015 012-013-015-018-020-022-024 012-013

013 FAIRVIEW 3 14:40 013-015-018 013-015-018-020-022-024 013-015

015 FAIRVIEW 4 15:15 015-018-020 015-018-020-022 015-018

018 FAIRVIEW 5 15:55 018-020-022 018-020

020 FAIRVIEW 6 16:35 020-022-024 020-022

022 FAIRVIEW 7 17:10 022-024

024 FAIRVIEW 8 17:45

 

011 - 13:30 -: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 1- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 QUEEN NITOCRIS 8 Θ 3 * S Tembani 60 Jacques Strydom 043

2 COASTAL STORM 6 Θ 3 * M Mkhwambi 60 Yvette Bremner 362

3 TORAN'S GIRL 2 Θ 3 * S Nkosana 60 Jacques Strydom 045

4 HALLO ROSIE 5 Θ 3 * S Ngqabuko 60 Gavin Smith 442

5 HEART STONE 3 Θ 3 * N Mpotye 60 Yvette Bremner 424

6 FASHION FORCE 10 Θ 4 * K Strydom 60 Gavin Smith 432

7 MEDITERANEAN MAGIC 7 Θ 5 * Z Matwa 60 Emmanuel Kaknis 205

8 WONDER WOMAN 9 Θ 3 * A Kaspile 60 Emmanuel Kaknis 955

9 POLLYMANIA 11 Θ 3 * T Mkhuthukana 60 Emmanuel Kaknis 036

10 FAIRYLAND 1 Θ 2 * S Mkhwambi 57 Yvette Bremner 039

11 RUSSIAN LADY 4 Θ 2 * M Sambu 57 Gavin Smith 096

ΤΑΧΥΤ: 6 FASHION FORCE η 2 COASTAL STORM

ΠΡΟΤ: 1 QUEEN NITOCRIS-5 HEART STONE-2 COASTAL STORM-10 FAIRYLAND

012 - 14:05 -: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 2 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANDREA 1 Ε 2 X Ndlovu 60 Alan Greeff 445

2 BOLD LINNGARI 6 A 2 * J Mphanya -2.5 kg 60 Gavin Smith 02

3 BUZZ WORD 4 Ε 2 L Hewitson 60 Yvette Bremner 57

4 COVE FORT 7 A 2 G Cheyne 60 Alan Greeff 3

5 GAELIC STORM 5 Ε 2 R Munger 60 Yvette Bremner 600

6 PARAHELIO ALLEY 3 A 2 M Yeni 60 Gavin Smith 400

7 SKYDANCER 2 A 2 T Gould 60 Alan Greeff 54

ΤΑΧΥΤ: 4 COVE FORT η 3 BUZZ WORD

ΠΡΟΤ: 4 COVE FORT-5 GAELIC STORM-6 PARAHELIO ALLEY-1 ANDREA

013 - 14:40 -: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 3-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SUZIE MAYWEATHER 4 Θ 3 B Fayd'Herbe 60 Montana Turner 437

2 ELUSIVE GREEN 14 Θ 3 L Mxothwa 60 Sharon B Kotzen 555

3 WINTER ORCHID 5 Θ 3 R Khathi 60 D A McKenzie 535

4 PROFOUND 13 Θ 3 C Maujean 60 Sharon B Kotzen 765

5 GINGER ROCK 1 Θ 3 X Ndlovu 60 Gavin Smith 730

6 IN THE SKY 9 Θ 4 G Cheyne 60 Alan Greeff 626

7 REDAMANCY 10 Θ 3 L Hewitson 60 Yvette Bremner 588

8 EPISODE ONE 2 Θ 3 D Ashby 60 Emmanuel Kaknis 886

9 RED FOREST 12 Θ 3 C Storey 60 Jacques Strydom 008

10 MONTREUX 6 Θ 5 K Steyn 60 Jacques Strydom 090

11 MY PREROGATIVE 7 Θ 5 * J Mphanya -2.5 kg 60 Emmanuel Kaknis 807

12 OPINIONATED 8 Θ 4 S Fortune 60 Emmanuel Kaknis 088

13 RULETTA 11 Θ 4 R Munger 60 Yvette Bremner 099

14 NEVERTHELESS 3 Θ 2 M Yeni 56 Gavin Smith 745

ΤΑΧΥΤ: 2 ELUSIVE GREEN η 14 NEVERTHELESS

ΠΡΟΤ: 6 IN THE SKY-14 NEVERTHELESS-1 SUZIE MAYWEATHER-3 WINTER ORCHID

015 - 15:15 -: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 4 - 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BENEVOLENCE 3 Ε 3 * J Mphanya -2.5 kg 60 Gavin Smith 854

2 CONQUERING KING 6 Ε 4 M Yeni 60 Gavin Smith 622

3 TOM TOM 8 Ε 3 T Gould 60 Grant Paddock 848

4 PRINCE IN ACTION 4 Ε 3 L Mxothwa 60 Des J McLachlan 773

5 GUTHRIE 1 Ε 3 R Fourie 60 Yvette Bremner 564

6 SILVARI 7 Θ 3 L Hewitson 56.5 Yvette Bremner 444

7 CONVENTION 5 Θ 3 C Storey 56.5 Jacques Strydom 052

8 GREY MISTRESS 2 Θ 3 R Munger 56.5 Yvette Bremner 348

ΤΑΧΥΤ: 2 CONQUERING KING η 6 SILVARI

ΠΡΟΤ: 5 GUTHRIE-2 CONQUERING KING-6 SILVARI-8 GREY MISTRESS

018 - 15:55 -: 4.150 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 5 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WOOD FOR THE TREES 2 Ε 3 L Mxothwa 60 Sharon B Kotzen 975

2 SILVERY HEIGHTS 13 Θ 3 G Cheyne 58.5 Alan Greeff 301

3 DALLEY 15 Θ 6 X Ndlovu 58 Alan Greeff 373

4 VICTORY MARCH 9 A 3 D Ashby 56 Emmanuel Kaknis 601

5 WILDCAT 4 Ε 3 * J Mphanya -2.5 kg 56 Gavin Smith 050

6 GREAT CRUSADE 11 Ε 3 D De Gouveia 55.5 Sharon B Kotzen 100

7 ONE DESTINY 5 Ε 3 L Hewitson 55.5 Yvette Bremner 142

8 AWAKENING 7 Ε 3 T Gould 55 Grant Paddock 002

9 BRIGADOON ELY 1 Ε 3 M Yeni 55 Gavin Smith 201

10 PALO ALTO 8 Ε 4 C Maujean 55 Tara Laing 654

11 OVER TAKING 14 Θ 3 R Munger 53.5 Yvette Bremner 160

12 BOLDNESS 10 Θ 3 K Steyn 52 Jacques Strydom 057

13 CRUISE CRUZ 3 A 3 * S Mbhele -1.5 kg 52 Sharon B Kotzen 056

14 PACHUCO 16 Ε 6 C Storey +1 kg 52 Jacques Strydom 000

15 CAPTAIN'S VISTA 6 Ε 6 S Fortune 52 Emmanuel Kaknis 867

16 KEANAN'S ROCK 17 Ε 4 K Minnie 52 Grant Paddock 956

ΤΑΧΥΤ: 15 CAPTAIN'S VISTA η 3 DALLEY

ΠΡΟΤ: 2 SILVERY HEIGHTS-9 BRIGADOON ELY-10 PALO ALTO-7 ONE DESTINY

020 - 16:35 -: 4.150 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 6 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 COYOTE CREEK 12 Ε 4 L Hewitson 60.5 Yvette Bremner 256

2 TOASTMASTER 5 Ε 3 R Munger 59 Yvette Bremner 900

3 FAKE NEWS 1 Ε 4 R Fourie 59 Tara Laing 680

4 EXCLUSIVITY 6 Θ 4 * J Mphanya -2.5 kg 56.5 Gavin Smith 670

5 LEADMAN 15 Ε 5 C Maujean 56.5 Tara Laing 513

6 THE CAT 13 Ε 6 R Khathi 56.5 D A McKenzie 070

7 SUNDAY FALLS 16 Ε 4 M Yeni 56 Gavin Smith 921

8 THREE TIMES A LADY 9 Θ 4 G Cheyne 56 Alan Greeff 885

9 MASTER DESIGN         διεγραφη

10 MARGOT FONTEYN 11 Θ 4 C Storey 55 Sharon B Kotzen 811

11 HOPEFUL 7 Θ 4 * S Mbhele -1.5 kg 53.5 Candice Bass-Robinson 549

12 OKAVANGO DELTA 14 Ε 5 X Ndlovu 53 Hekkie Strydom 344

13 NINJINSKY'S SON 2 Ε 4 T Gould 52.5 Grant Paddock 800

14 MYSTIC JOURNEY 4 Θ 4 S Fortune 52 Sharon B Kotzen 510

15 TORIO LAKE 3 Ε 4 D De Gouveia +1 kg 52 D A McKenzie 095

16 CIPHER 10 Ε 5 L Mxothwa +1 kg 52 Des J McLachlan 760

ΤΑΧΥΤ: 5 LEADMAN η 1 COYOTE CREEK

ΠΡΟΤ: 7 SUNDAY FALLS-5 LEADMAN-12 OKAVANGO DELTA-1 COYOTE CREEK

022 - 17:10 -: 9.000 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 7 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RAVEN GIRL 14 Θ 4 C Storey 60 Tara Laing 113

2 WIDOW'S LAMP 15 Θ 4 L Hewitson 60 Yvette Bremner 844

3 MADAME SPEAKER 5 Θ 3 T Gould 59 Alan Greeff 123

4 MAVERICK GIRL 7 Θ 5 R Munger 59 Yvette Bremner 226

5 DELIA'S DELIGHT 1 Θ 4 B Fayd'Herbe 59 Alan Greeff 111

6 RED GINGER 12 Θ 5 R Fourie 59 Justin Snaith 468

7 JUST CHAOS 3 Θ 3 L Mxothwa 59 Sharon B Kotzen 334

8 ESTEEMAL 6 Θ 4 C Maujean 59 Tara Laing 363

9 STUDIO BLUES 10 Θ 4 W Agrella 59 Alan Greeff 422

10 LOVE SUPREME 2 Θ 4 G Cheyne 59 Alan Greeff 043

11 ONTENDERHOOKS 16 Θ 4 R Khathi 59 Candice Bass-Robinson 269

12 FOREHAND 11 Θ 4 K Minnie 59 Alan Greeff 143

13 PERFECTPROPORTIONS 13 Θ 4 X Ndlovu 59 Alan Greeff 523

14 CLOUD ATLAS 8 Θ 4 D De Gouveia 59 Gavin Smith 053

15 WOODSTOCK FAIRY 4 Θ 4 * S Mbhele 59 Candice Bass-Robinson 660

16 KLEVER KATHY 9 Θ 3 M Yeni 58 Gavin Smith 439

ΤΑΧΥΤ: 5 DELIA'S DELIGHT η 4 MAVERICK GIRL

ΠΡΟΤ: 5 DELIA'S DELIGHT-16 KLEVER KATHY-6 RED GINGER-3 MADAME SPEAKER

024 - 17:45 -: 4.700 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 8- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AUTUMN IN SEATTLE 1 Ε 4 W Agrella 62.5 Yvette Bremner 850

2 LE GRAND ROUGE 6 Ε 5 L Hewitson 61.5 Yvette Bremner 844

3 SEATTLE OAK 16 Θ 5 B Fayd'Herbe 60.5 Alan Greeff 575

4 ELLE VA 8 Θ 3 G Cheyne 60 Alan Greeff 701

5 FORT WINTER 10 Ε 4 R Munger 59 Yvette Bremner 620

6 ORIENTAL TIGER               διεγραφη

7 STOPTHINKINGOFME 11 Θ 5 X Ndlovu 58 Alan Greeff 234

8 ALAMITO BAY 5 A 3 M Yeni 57.5 Gavin Smith 834

9 ALOYSIUS 12 Ε 3 T Gould 57.5 Alan Greeff 369

10 DI ME 4 Ε 3 C Maujean 57.5 Tara Laing 232

11 SAILOR SAM 15 Ε 3 D De Gouveia 57.5 Yvette Bremner 979

12 STRAWBERRY GIRL 14 Θ 5 * J Mphanya -2.5 kg 57 D A McKenzie 865

13 ADRIANO'S TRIUMPH 2 Ε 3 K Minnie 54 Tara Laing 497

14 BOUNTIFUL STRENGTH 3 Ε 3 C Storey +0.5 kg 52.5 Jacques Strydom 009

15 KINGSTON WARREN 17 Ε 4 S Fortune 52 Yvette Bremner 860

16 NOVEMBER STORM 19 Ε 4 K Steyn 52 Hekkie Strydom 901

17 MBALI 18 Θ 4 * S Mbhele -1.5 kg 52 Jacques Strydom 690

18 FOR LUCK SAKE 13 Ε 7 D Ashby +1 kg 52 Emmanuel Kaknis 441

ΤΑΧΥΤ: 10 DI ME η 3 SEATTLE OAK

ΠΡΟΤ: 10 DI ME-2 LE GRAND ROUGE-3 SEATTLE OAK-4 ELLE VA

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter