Πρόγραμμα Ν.Α 25/07/19

Στο Vaal διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο κουπόνι.Παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον καθώς πρόκειται γιά ιπποδρόμιο στο οποίοι συμμετέχουν πολλοί ίπποι σε κάθε κούρσα καί οι εκπλήξεις είναι συχνότερες,δίνοντας φυσικά πολύ μεγάλες αποδόσεις πού είναι το ζητούμενο.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 BIPOT PLACE ACCUMUL. ΣΥΝΘΕΤΟ

011 VAAL 1 13:20 011-012-013 011-012

012 VAAL 2 13:55 012-013-014 012-013-014-015-017-019 012-013

013 VAAL 3 14:30 013-014-015 013-014-015-017-019-021-023 013-014

014 VAAL 4 15:05 014-015-017 014-015-017-019-021-023 014-015

015 VAAL 5 15:40 015-017-019 015-017-019-021 015-017

017 VAAL 6 16:20 017-019-021 017-019

019 VAAL 7 16:55 019-021-023 019-021

021 VAAL 8 17:30 021-023

023 VAAL 9 18:05

 

011 - 13:20 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 1 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BARRICADE 10 A 2 C Maujean 60 Stephen Moffatt ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

2 BELLAGIO KING 3 A 2 M V'Rensburg 60 Ashley Fortune 5

3 CRIMSON GOD 11 A 2 * N Klink -1.5 kg 60 Gerald C Walker 4

4 ENRIQUE 14 A 2 L Hewitson 60 Candice Dawson 4

5 GATWICK 17 A 2 N Qaule 60 Chris Erasmus ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

6 GHALYOON 4 A 2 G Lerena 60 Mike de Kock ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 GIANT'S GARDEN 8 A 2 R Munger 60 Stephen Lerena ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 HANDSHAKE PROMISE 1 Ε 2 W Kennedy 60 Dorrie Sham 8

9 HOLD YOUR HORSES 15 Ε 2 S Brown 60 Gerald C Walker 046

10 ICE BLUE 7 A 2 K Steyn 60 St John Gray ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 OUT OF YOUR LEAGUE 2 A 2 * D R Lerena 60 Fabian Habib ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 ROOI TOM 13 Ε 2 M Yeni 60 Paul Matchett 423

13 SEGONTIUM 18 Ε 2 R Simons 60 Fabian Habib 552

14 SWAGGER JAGGER 5 A 2 D De Gouveia 60 Stuart Pettigrew 39

15 UNDISCLOSED 12 A 2 * D Schwarz 60 St John Gray 8

16 WHISKYTANGOFOXTROT 16 Ε 2 R Danielson 60 Dorrie Sham 30

ΠΡΟΤ: 6 GHALYOON-4 ENRIQUE-14 SWAGGER JAGGER-12 ROOI TOM

012 - 13:55 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 2 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JAY BOMB 3 Θ 3 * S Siphika 60 Joe Soma 229

2 STRAWBERRY MIST 7 Θ 3 * G Dadamasi 60 Craig Mayhew 475

3 WILKES COUNTY 4 Θ 3 * P Mongqawa 60 St John Gray 667

4 PAVLOVA PROJECT 6 Θ 3 * C T Ndlovu 60 St John Gray 600

5 SWEET TAFIA 1 Θ 4 * B Cossa 60 Heather E Adamson 840

6 BLOODLINE 8 Θ 3 * J Gwingwizha 60 Sean Tarry 7

7 JENNA'S STARLIGHT 5 Θ 3 * N Ngqwangi 60 Brett Webber ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 TRILLIANT CUT 9 Θ 3 * T Baase 60 Dianne Stenger 90

9 CONSOL QUEEN 10 Θ 2 * S Mosia 56 Tony Nassif 708

10 LATOYA                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 1 JAY BOMB-3 WILKES COUNTY-6 BLOODLINE-4 PAVLOVA PROJECT

013 -14:30 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 3 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFRICAN ROCK 8 Ε 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 542

2 IDEAL DAY 1 Ε 3 W Kennedy 60 Candice Dawson 496

3 IN FOR A PENNY 6 A 3 M Yeni 60 St John Gray 003

4 TORONTO 3 Ε 3 R Danielson 60 Dorrie Sham 963

5 UNCLE TOM 10 Ε 3 J Greyling 60 Brett Webber 804

6 RACING MAN 15 Ε 3 S Khumalo 60 Chris Jonker 060

7 SILVER HUB 16 Ε 4 K Steyn 60 Chris Jonker 080

8 DAYLIGHT SAVER              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 GLOBAL EXPOSURE 12 Ε 3 * N Klink -1.5 kg 60 Romeo Francis 598

10 INTENSO 11 A 3 M V'Rensburg 60 St John Gray ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

11 MADIDA                            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

12 RUN MAXIE RUN 17 Ε 3 * D Schwarz 60 Devin Little 00

13 G I JOE 9 A 2 R Simons 56 Alec Laird 840

14 MARMARA SEA 13 A 2 G Lerena 56 Mike de Kock 5

15 SHADOWS KNIGHT 2 A 2 M Mjoka 56 Stephen Lerena 009

16 TOKOLOSH 7 Ε 2 D L Habib 56 Paul Matchett 7

17 SPY GAME 14 A 3 R Munger 60 Chris Erasmus 800

ΠΡΟΤ: 1 AFRICAN ROCK-14 MARMARA SEA-2 IDEAL DAY-3 IN FOR A PENNY

 

014 - 15:05 -: 5.700 €

VAAL Επίπεδη Race 4 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 QUEEN OF THE DANCE 6 Θ 3 * K Matsunyane -1.5 kg 60 Sean Tarry 554

2 DESERT KITTEN 11 Θ 3 R Simons 60 Fabian Habib 420

3 MISS SAMURAI 4 Θ 3 * J R Syster -4 kg 60 Ashley Fortune 684

4 LUSCIOUS LOCKS 8 Θ 3 * T Juglall -2.5 kg 60 Chris Jonker 007

5 MIDNIGHT TOP 1 Θ 3 * D Schwarz 60 St John Gray 804

6 NYAKASANGA 9 Θ 3 C Storey 60 Gokhan Terzi ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 ST JOSEPH'S LILY 5 Θ 3 M V'Rensburg 60 Gokhan Terzi ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

8 TIARA ARAIT 7 Θ 3 K Steyn 60 Chris Jonker ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 LAPLAND 3 Θ 2 M Yeni 57 Mike de Kock 50

10 MUSAYTARA 10 Θ 2 L Hewitson 57 Sean Tarry 4

11 WIJDAAN 2 Θ 2 D De Gouveia 57 Mike de Kock 0

ΠΡΟΤ: 10 MUSAYTARA-9 LAPLAND-2 DESERT KITTEN-1 QUEEN OF THE DANCE

 

015 - 15:40 -: 6.500 €

VAAL Επίπεδη Race 5- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GIMME A WAVE 2 Ε 3 M Yeni 60 Alec Laird 314

2 THREE STARS 7 Θ 3 L Hewitson 57.5 Sean Tarry 564

3 CHIEF OF STATE 8 Ε 3 W Kennedy 57 Paul Peter 124

4 PALACE GREEN 6 Ε 3 G Lerena 57 Sean Tarry 154

5 BLONDE VISION 3 Θ 3 R Simons 56.5 Mike de Kock 276

6 ONE OF OUR OWN 5 Ε 3 D L Habib 56 Brian Wiid 155

7 CAPETOWN AFFAIR 1 A 2 * T Juglall -2.5 kg 54 Ashley Fortune 374

8 GROBAN 4 A 2 * J R Syster -4 kg 54 Ashley Fortune 671

ΠΡΟΤ: 3 CHIEF OF STATE-1 GIMME A WAVE-4 PALACE GREEN-5 BLONDE VISION

017 - 16:20 -: 3.600 €

VAAL Επίπεδη Race 6 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FRIEND OF TIME 3 Ε 4 L Hewitson 61.5 M G Azzie/A A Azzie 636

2 EASTERN HEALER 12 A 3 D L Habib 61 Brian Wiid 300

3 ROYAL CAVALIER 4 Ε 4 G Lerena 60 Roy Magner 656

4 FRANKLY 9 Θ 3 W Kennedy 59.5 Paul Peter 480

5 TORO BRAVO               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 MOSHAV 2 Ε 5 D De Gouveia 59 Stuart Pettigrew 534

7 GLASS CASTLE 7 Ε 3 N Qaule 58.5 Weiho Marwing 800

8 ICE EATER 13 Ε 3 S Khumalo 58 Chris Jonker 432

9 BASILICA SANTO 8 Ε 3 * D R Lerena 56 Fabian Habib 061

10 MOGGIE BROWN        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 ILLEGAL 6 Θ 4 R Danielson 54 Candice Dawson 680

12 SNOW IN SEATTLE        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 LITHUANIAN'S DREAM 1 Ε 3 * J R Syster +0.5 -4 kg 52.5 Paul Peter 500

ΠΡΟΤ: 8 ICE EATER-1 FRIEND OF TIME-6 MOSHAV-9 BASILICA SANTO

019 - 16:55 -: 5.300 €

VAAL Επίπεδη Race 7-2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ZEAL AND ZEST 4 Ε 5 * D Schwarz 60 Gary Alexander 266

2 FACT 6 Ε 3 M V'Rensburg 56.5 Weiho Marwing 621

3 MEERAAS 9 A 3 L Hewitson 55 Sean Tarry 316

4 WOODLAND'S FOREST 10 Ε 5 M Yeni 55 Barend Botes 858

5 KAMAKURA 8 Ε 4 W Kennedy 53 Gary Alexander 077

6 FRENCH LEAVE 2 Ε 3 R Munger 52 Roy Magner 403

7 TENDRE                      ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 VILLAGE DEEP 1 Ε 4 * N Klink -1.5 kg 52 Scott Kenny 558

9 FORTUNE FELLA 5 Ε 7 M Thackeray 52 Devin Little 060

10 DRESS FOR SUCCESS 7 Θ 5 J Greyling +0.5 kg 52 Craig Mayhew 080

ΠΡΟΤ: 2 FACT-3 MEERAAS-5 KAMAKURA-6 FRENCH LEAVE

021 - 17:30 -: 5.300 €

VAAL Επίπεδη Race 8 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ELECTROMAGNETIC 6 Ε 3 L Hewitson 60 Sean Tarry 203

2 FEITAS FLYER 2 Ε 3 B Nyawo 60 Erico Verdonese 531

3 NORLAND 9 Ε 4 R Munger 59.5 Chris Erasmus 670

4 POWERED BEAUTY 5 Ε 4 M Yeni 59.5 Weiho Marwing 252

5 FIRE AND RESCUE 4 A 4 G Lerena 59 Alec Laird 776

6 IRON BORN 7 Ε 3 W Kennedy 58.5 Candice Dawson 030

7 KREMLIN JUDGEMENT 10 Ε 4 C Storey 58.5 Mike de Kock 709

8 STREAKING STAR             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

9 GRINDELWALD 3 Ε 3 M V'Rensburg 52 St John Gray 000

10 PATRIC 1 Ε 6 * T Juglall -2.5 kg 52 Devin Little 005

ΠΡΟΤ: 4 POWERED BEAUTY-1 ELECTROMAGNETIC-6 IRON BORN-2 FEITAS FLYER

023 - 18:05 -: 5.300 €

VAAL Επίπεδη Race 9-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BOUTIQUE              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

2 PONCHIELLI 6 Θ 5 M Yeni 60 Barend Botes 917

3 SALLY CALLED 2 Θ 3 L Hewitson 59.5 Sean Tarry 090

4 ANGELIC APPEAL 15 Θ 6 D De Gouveia 59.5 St John Gray 689

5 AFRICAN DAISY 5 Θ 3 * K Matsunyane -1.5 kg 59 Sean Tarry 308

6 EX'S 'N OH'S 14 Θ 3 D L Habib 58.5 Brian Wiid 502

7 OSSETRA 10 Θ 5 * T Juglall -2.5 kg 58.5 Alec Laird 080

8 COMET CRYSTAL 7 Θ 3 Wes Marwing 58 Weiho Marwing 517

9 SAMMI MOOSA 9 Θ 5 M V'Rensburg 58 St John Gray 226

10 GREEN DRAGON 4 Θ 3 W Kennedy 57.5 Paul Peter 010

11 A LITTLE LUCK 18 Θ 3 R Simons 57 Alec Laird 080

12 EIGHTFOLDS LASS 1 Θ 3 C Maujean 56.5 Joe Soma 133

13 ELEGANCIA 3 Θ 5 R Danielson 56.5 Dorrie Sham 533

14 JOSI DI NERO 12 Θ 3 R Munger 56 Lucky Houdalakis 786

15 UFO 16 Θ 3 * D R Lerena 55 Fabian Habib 900

16 BURINDI 8 Θ 3 * D Schwarz 54.5 St John Gray 000

17 SERENDIPITY 17 Θ 4 K Steyn 54 Lucky Houdalakis 778

ΠΡΟΤ: 6 EX'S 'N OH'S-12 EIGHTFOLDS-13 ELEGANCIA-9 SAMMI MOOSA

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter