Πρόγραμμα Ν.Α 23/08/19

Στο Fairview διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α,οι οποίες παρουσιάζουν αυξημένο στοιχηματικό ενδιαφέρον.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα,ενώ δεν λείπουν καί τα άλογα πού μπορούν να αποτελέσουν ισχυρή βάση.Πρωταγωνιστές της ημέρας αναμένονται οι αναβάτες R Fourie καί G Cheyne.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 BIP. PLACE ACCUM. ΣΚΟΡ 6 ΣΚΟΡ 4 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 FAIRVIEW 1 13:30 011-012-013 011-012-013-014-016-018

012 FAIRVIEW 2 14:05 012-013-014 012-013-014-016-018-020-022

013 FAIRVIEW 3 14:40 013-014-016 013-014-016-018-020-022

014 FAIRVIEW 4 15:25 014-016-018 014-016-018-020

016 FAIRVIEW 5 16:00 016-018-020 016-018

018 FAIRVIEW 6 16:35 018-020-022

020 FAIRVIEW 7 17:10

022 FAIRVIEW 8 17:45

 

011 - 13:30 -: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 1-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ST PATRICK'S FLAME 7 Ε 5 * M Mgqobozi 60 Emmanuel Kaknis 404

2 TORAN THE TIGER 12 Ε 4 * S Nikani 60 Jacques Strydom ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

3 VARSITY BOURBON 2 Ε 4 * S Ngqabuko 60 Grant Paddock 69

4 BLACK KNIGHT 3 A 3 * S Nonzonzo 58 Alan Greeff 325

5 CROISADE DE VERITE 11 Ε 3 * M July 58 Gavin Smith 783

6 LORD MILLBERRY 10 A 3 * N Bam 58 Jacques Strydom ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

7 QUEEN OF POP 9 Θ 4 * M Mkhwambi 57.5 Yvette Bremner 632

8 HEART STONE 1 Θ 4 * S Mkhwambi 57.5 Yvette Bremner 325

9 POLLYMANIA 5 Θ 4 * T Mkhuthukana +2.5 57.5 Emmanuel Kaknis 627

10 WONDER WOMAN                   ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 KOUNIA BELLA 4 Θ 6 * Z Matwa 57.5 Emmanuel Kaknis 503

12 OPINIONATED 6 Θ 5 * A Mbumbulu 57.5 Emmanuel Kaknis 809

ΠΡΟΤ: 7 QUEEN OF POP-4 BLACK KNIGHT-3 VARSITY BOURBON-6 LORD MILLBERRY

012 - 14:05 -: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 2 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JJ THE WOLF 1 Ε 4 R Fourie 60 Justin Snaith 374

2 SHOOTING STAR 2 Ε 4 L Mxothwa 60 Sharon B Kotzen 493

3 BREVIN 10 A 4 C Maujean 60 Tara Laing 224

4 DIVINE LAW 7 Ε 4 M Byleveld 60 D A McKenzie 522

5 BENEVOLENCE 11 Ε 4 * J Mphanya -2.5 kg 60 Gavin Smith 465

6 GIVEMETHETHUMBSUP 4 A 3 M Yeni 57 Gavin Smith 552

7 GIACOMO 5 Ε 3 G Cheyne 57 Alan Greeff 372

8 TRIAL RUN 3 Ε 3 W Kennedy 57 Gavin Smith 455

9 LUMOS 6 Ε 3 K Zechner 57 Sharon B Kotzen 066

10 BRAVE WARRIOR 8 Ε 3 R Munger 57 Yvette Bremner 0

11 MY FRIEND 9 Θ 3 D Ashby 54 Montana Turner 766

ΠΡΟΤ: 1 JJ THE WOLF-6 GIVEMETHETHUMBSUP-3 BREVIN-4 DIVINE LAW

013 - 14:40 -: 4.450 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 3-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CAPE ASH 9 Θ 4 R Munger 60 Yvette Bremner 597

2 AFRICAN DIAMOND 1 Θ 4 M Byleveld 60 D A McKenzie 676

3 GINGER ROCK 15 Θ 4 X Ndlovu 60 Gavin Smith 300

4 MONTREUX 6 Θ 6 D Bogaleboile 60 Jacques Strydom 900

5 RULETTA 4 Θ 5 W Agrella 60 Yvette Bremner 099

6 BLUSHING BRIDE 10 Θ 3 R Fourie 57 Yvette Bremner 334

7 MISTRESS OF MEANS 13 Θ 3 L Mxothwa 57 Sharon B Kotzen 333

8 SPEECHMAKER 12 Θ 3 C Maujean 57 Tara Laing 245

9 CALANDRA 3 Θ 3 G Cheyne 57 Alan Greeff 035

10 NEVERTHELESS 11 Θ 3 M Yeni 57 Gavin Smith 455

11 IM GLOBAL 14 Θ 3 W Kennedy 57 Gavin Smith 496

12 PROMISING OF ALL 7 Θ 3 D Ashby 57 Montana Turner 008

13 SHADOWLAND 8 Θ 3 C Storey 57 Yvette Bremner ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

14 STORM DANCE 5 Θ 3 K Zechner 57 Sharon B Kotzen 53

15 XTREME AIR 2 Θ 3 * J Mphanya -2.5 kg 57 Gavin Smith 78

ΠΡΟΤ: 6 BLUSHING BRIDE-9 CALANDRA-8 SPEECHMAKER-7 MISTRESS OF MEANS

014 - 15:25 -: 5.600 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 4-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FOREHAND 3 Θ 5 G Cheyne 60 Alan Greeff 435

2 SASSY LADY 6 Θ 5 C Maujean 60 Tara Laing 275

3 DOUBLE BLACK 10 Θ 5 X Ndlovu 58 Alan Greeff 152

4 RINGS AND THINGS 2 Θ 5 T Gould 57.5 Alan Greeff 611

5 WESTON 7 Θ 6 M Byleveld 56.5 Tara Laing 256

6 GET YOUR GROVE ON 8 Θ 5 W Kennedy 55.5 Gavin Smith 302

7 CLOUD ATLAS 11 Θ 5 M Yeni 54.5 Gavin Smith 053

8 FLY THOUGHT 4 Θ 4 R Fourie 54 Tara Laing 113

9 KENTUCKY BLUE 9 Θ 5 L Mxothwa 54 Sharon B Kotzen 591

10 ALPHABET STREET 5 Θ 4 K Minnie 53 Alan Greeff 301

11 GRANDIFLORA 1 Θ 5 C Storey +1 kg 52 Emmanuel Kaknis 295

ΠΡΟΤ: 1 FOREHAND-8 FLY THOUGHT-6 GET YOUR GROVE-4 RINGS AND THINGS

016 - 16:00 -: 4.500 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 5-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DYNASTY'S BOY 9 Ε 5 W Agrella 60.5 Alan Greeff 046

2 STOPTHINKINGOFME 12 Θ 6 X Ndlovu 60.5 Alan Greeff 485

3 SUN UP 2 Θ 5 G Cheyne 60.5 Alan Greeff 331

4 IT'S A GIRL 17 Θ 4 K Steyn 59.5 Jacques Strydom 209

5 FOUNDING FATHER 15 Ε 6 M Yeni 59 Gavin Smith 655

6 READY SET GO 3 Θ 6 M Byleveld 59 D A McKenzie 776

7 POMACEOUS 16 Ε 4 * J Mphanya -2.5 kg 58.5 Gavin Smith 280

8 SPIN MASTER 7 Ε 3 T Gould 58 Alan Greeff 748

9 CAPTAIN MAROONED 4 Ε 7 C Maujean 57.5 Tara Laing 142

10 SNOROK 14 Ε 3 R Fourie 57 Yvette Bremner 190

11 ZALIKA 8 Θ 5 R Munger 57 Yvette Bremner 841

12 CHESTNUT WILD 5 Ε 7 D Bogaleboile 55.5 Jacques Strydom 004

13 SARK 6 Ε 5 D Ashby 54 Montana Turner 601

14 BEETHOVEN 11 Ε 5 K Minnie 53.5 Tara Laing 689

15 EX NIHILO 13 Ε 4 W Kennedy 53.5 Gavin Smith 004

16 ROCK THE COT 10 Ε 4 K Zechner 53.5 Grant Paddock 426

17 TOMMY THE BUILDER 1 Ε 5 * S Mbhele -1.5 kg 52.5 Gavin Smith 000

ΠΡΟΤ: 3 SUN UP-9 CAPTAIN MAROONED-5 FOUNDING FATHER-2 STOPTHINKINGOFME

018 - 16:35 -: 6.600 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 6 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 QUINLAN 1 Ε 5 W Agrella 62 Yvette Bremner 200

2 DUTCH PHILIP 7 Ε 5 R Munger 61 Yvette Bremner 920

3 SIR FRENCHIE 4 Ε 5 R Fourie 61 Yvette Bremner 122

4 ALDO 6 Ε 4 G Cheyne 56 Alan Greeff 140

5 ALWAHSH 8 Ε 5 K Zechner 54 Grant Paddock 423

6 OMEGA ONSLAUGHT 3 Ε 7 C Maujean 54 Tara Laing 803

7 LE GRAND ROUGE 5 Ε 6 M Thackeray 52 Yvette Bremner 411

8 CALLA LILY 2 Ε 4 W Kennedy 52 Yvette Bremner 819

ΠΡΟΤ: 3 SIR FRENCHIE-2 DUTCH PHILIP-5 ALWAHSH-8 CALLA LILY

020 - 17:10 -: 9.000 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 7 - 2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 RAVEN GIRL 8 Θ 5 C Maujean 60 Tara Laing 137

2 WIDOW'S LAMP 15 Θ 5 R Munger 60 Yvette Bremner 440

3 ONESIE 12 Θ 6 C Storey 60 Jacques Strydom 110

4 MERYL 17 Θ 5 X Ndlovu 59 Alan Greeff 002

5 LIBRA 13 Θ 5 R Fourie 59 Justin Snaith 102

6 DELIA'S DELIGHT 10 Θ 5 D Ashby 59 Alan Greeff 110

7 RED GINGER 7 Θ 6 K Steyn 59 Justin Snaith 680

8 JUST CHAOS 3 Θ 4 K Zechner 59 Sharon B Kotzen 346

9 STUDIO BLUES 9 Θ 5 W Agrella 59 Alan Greeff 231

10 ESTEEMAL 16 Θ 5 M Byleveld 59 Tara Laing 630

11 SEEKING WISDOM 14 Θ 5 L Mxothwa 59 Sharon B Kotzen 541

12 LOVE SUPREME 11 Θ 5 G Cheyne 59 Alan Greeff 430

13 PEARL JAM 5 Θ 5 * S Mbhele 59 Candice Bass-Robinson 534

14 PERFECTPROPORTIONS 4 Θ 5 M Thackeray 59 Alan Greeff 234

15 WOODSTOCK FAIRY 2 Θ 5 T Gould 59 Alan Greeff 601

16 FLYING SQUADRON 1 Θ 4 W Kennedy 58 Yvette Bremner 217

ΠΡΟΤ: 5 LIBRA-9 STUDIO BLUES-3 ONESIE-1 RAVEN GIRL

022 - 17:45 -: 4.500 €

FAIRVIEW Επίπεδη Race 8-2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 THE SILVA FOX 2 Ε 5 M Byleveld 61 Vaughan Marshall 436

2 EPIC STORM 1 Θ 4 G Cheyne 60.5 Alan Greeff 116

3 LINE EDITOR 6 Ε 4 C Maujean 59 Tara Laing 009

4 MAHIR 10 Ε 5 C Storey 58.5 Jacques Strydom 726

5 BIG FISH 3 Ε 5 * S Mbhele -1.5 kg 55.5 Candice Bass-Robinson 074

6 BRIGADOON ELY 8 Ε 4 M Yeni 54.5 Gavin Smith 011

7 TOM 'N JERRY 9 Ε 4 W Kennedy 54.5 Gavin Smith 854

8 SABASTIAN 5 Ε 6 K Steyn 54 Grant Paddock 502

9 WOOD FOR THE TREES 4 Ε 4 K Zechner 53.5 Sharon B Kotzen 500

10 GREAT CRUSADE 11 Ε 4 X Ndlovu 52.5 Sharon B Kotzen 006

11 OMAHA TRIBE 7 Ε 6 D Bogaleboile 52 Jacques Strydom 930

ΠΡΟΤ: 1 THE SILVA FOX-5 BIG FISH-6 BRIGADOON ELY-2 EPIC STORM

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter