Πρόγραμμα Ν.Α 28/08/19

Στο Scottsville διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομιες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα καί αναμένουμε θεαματικές αφίξεις με μεγάλες αποδόσεις.Δεν ιππεύουν οι αναβάτες J Samuel και D Dillon,μετά από ιατρική γνωμάτευση.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 BIP. PLACE ACCUMUL. ΣΚΟΡ 6 ΣΚΟΡ 4 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 SCOTTSVILLE 1 13:55 011-012-014 011-012-014-016-018-020

012 SCOTTSVILLE 2 14:30 012-014-016 012-014-016-018-020-022-024

014 SCOTTSVILLE 3 15:05 014-016-018 014-016-018-020-022-024

016 SCOTTSVILLE 4 15:40 016-018-020 016-018-020-022

018 SCOTTSVILLE 5 16:15 018-020-022 018-020

020 SCOTTSVILLE 6 16:50 020-022-024

022 SCOTTSVILLE 7 17:20

024 SCOTTSVILLE 8 17:55

 

011-13:55 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KRISHNIES JET 6 Ε 4 * A Arries 60 Garth Puller 533

2 SOLICITOR GENERAL 3 Ε 4 S Brown 60 Julie Dittmer 867

3 SEEN THE LIGHT 9 Ε 4 * J Gates (-1.5kg) 60 Shane Humby 74

4 GLADSTONE 8 Ε 3 C Habib 58 J A Janse van Vuuren 337

5 ITSPRINCEOFPEACE 1 Ε 3 T Godden 58 Yadav Singh 008

6 ARCTIC WARFARE 14 A 3 M Yeni 58 Duncan Howells 1

7 BACKPACKER 12 A 3 * L J Ferraris 58 Garth Puller 3

8 BALLANTINE HALL 5 A 3 * K Sakayi -1.5 kg 58 Alistair Gordon 65

9 BRASS BELL 16 A 3 G Wright 58 Garth Puller 09

10 FOREST JUMP 4 Ε 3 A Mgudlwa 58 Darryl Moore 544

11 HOROSCOPE HARRY 2 A 3 W Kennedy 58 Gareth van Zyl 3

12 JOINT EFFORT 15 A 3 M Khan 58 Wayne Badenhorst 5

13 KINGRAM 10 Ε 3 S Veale 58 Dennis Drier 1

14 MONARCHY 11 A 3 S Moodley 58 Michael Miller 2

15 MOUNTAIN OF GOLD 7 Ε 3 S Randolph 58 Darryl Moore 4

16 STAFF SERGEANT 13 A 3 R Danielson 58 Julie Dittmer 7

ΠΡΟΤ: 13 KINGRAM-4 GLADSTONE-1 KRISHNIES JET-7 BACKPACKER

012 - 14:30 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DAUNTLESS STAR 11 Ε 4 S Randolph 60 Wendy Whitehead 9

2 ENZO 16 Ε 4 G Wright 60 Julie Dittmer 506

3 MASTER VISION 8 Ε 3 M Yeni 58 Nathan Kotzen 570

4 ALMA MATER 10 Ε 3 R Danielson 58 Darryl Moore 28

5 CHEROKEE CHIEF 2 A 3 * L J Ferraris 58 Garth Puller 0

6 JUSTAGUYTHING 12 Ε 3 W Kennedy 58 Gavin van Zyl 422

7 MASTER DANCER 1 Ε 3 T Godden 58 Dennis Drier 0

8 MONTGOMERY 5 Ε 3 * J Gates (-1.5kg) 58 Tony Rivalland 8

9 MYTHOS 7 Ε 3 * K Sakayi -1.5 kg 58 Alistair Gordon 8

10 PRESUMPTUOUS 4 Ε 3 S Moodley 58 Mark Dixon 565

11 QUERARI'S COWBOY 14 Ε 3 M Khan 58 J A Janse van Vuuren 46

12 RAIN DANCE             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 ROCK WITH ME 6 Ε 3 B Jacobson 58 Gareth van Zyl 8

14 SEA SCAPE 15 Ε 3 S Veale 58 Dennis Drier 670

15 THE YOUNGEST NOBLE 9 Ε 3 * A Arries 58 Michael Roberts 5

16 WINTER CHILL 3 A 3 A Mgudlwa 58 Garth Puller 122

ΠΡΟΤ: 6 JUSTAGUYTHING-16 WINTER CHILL-5 CHEROKEE CHIEF-4 ALMA MATER

014 - 15:05 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JAYDEN'S SHREYA 17 Θ 6 W Kennedy 60 Wendy Whitehead 742

2 BELLA DORO 1 Θ 4 S Brown 60 Paul Gadsby 88

3 GO KITTY 4 Θ 5 * X Jacobs -4 kg 60 Gary Rich 1

4 PAPER BALLERINA 15 Θ 4 * J Gates -1.5 kg 60 Mark Dixon 03

5 BLANKET OF SNOW 5 Θ 3 * L J Ferraris 58 Glen Kotzen 554

6 YOSHIDA 16 Θ 3 S Randolph 58 Wendy Whitehead 576

7 ARMENGNAC 13 Θ 3 B Jacobson 58 Gary Rich 2

8 BELLAWOOD 14 Θ 3 * A Arries 58 Michael Roberts 6

9 CAPRICCIO 8 Θ 3 R Danielson 58 Paul Gadsby 76

10 GALWAY GIRL 10 Θ 3 S Moodley 58 Michael Miller 35

11 GUADELOUPE 12 Θ 3 C Habib 58 J A Janse van Vuuren 6

12 KILDONAN BAY               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

13 MAIDENS PRAYER 2 Θ 3 S Veale 58 Dennis Drier 224

14 OREO BLACK 9 Θ 3 M Yeni 58 Nathan Kotzen 6

15 RETAIL THERAPY 6 Θ 3 M Khan 58 J A Janse van Vuuren 53

16 UPTOTRIX 7 Θ 3 J Sampson 58 Louis Goosen 77

17 FASHION CHIC 11 Θ 3 E S Ngwane 58 Garth Puller 698

ΠΡΟΤ: 13 MAIDENS PRAYER-10 GALWAY GIRL-1 JAYDEN'S SHREYA-4 PAPER BALLERINA

016 -15:40 -: 7.550 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FILIPPO 8 Ε 5 S Brown 61 Yogas Govender 452

2 HARD TO PLAY 3 Ε 5 S Randolph 61 Wendy Whitehead 451

3 MR ROY 5 Ε 7 R Danielson 61 Alyson Wright 600

4 ON THAT BOULEVARD           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 ISHNANA 1 Ε 5 * L J Ferraris 59.5 Garth Puller 127

6 REGAL GRADUATION 4 Θ 5 W Kennedy 59.5 J A Janse van Vuuren 420

7 ISINGAMOYA 6 Θ 7 S Moodley 59 Mark Dixon 905

8 CABO DA CRUZ 2 Ε 5 S Veale 55 Dennis Drier 111

ΠΡΟΤ: 8 CABO DA CRUZ-5 ISHNANA-1 FILIPPO-2 HARD TO PLAY

018 - 16:15 -: 4.200 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WAR TRUMPET 1 Ε 5 * J Jacobs -4 kg 60.5 Andre Nel 927

2 FLEEK 9 Θ 5 J Sampson 59 Louis Goosen 817

3 PANZA 7 Ε 8 T Godden 59 Ivan Van Wyk 003

4 SPRING BREEZE 2 Θ 5 * G Pieterse -4 kg 58 Nathan Kotzen 690

5 WAR-KING 8 Ε 5 R Danielson 58 Alyson Wright 008

6 GREAT DICTATOR 4 Ε 6 W Kennedy 57.5 Michael Roberts 472

7 JONATHAN 5 Ε 4 S Veale 55.5 Yadav Singh 057

8 EDDIE SWEAT 6 Ε 9 G Wright 55 Frank Robinson 050

9 WELAKAPELA 3 Θ 3 M Khan 54 Yadav Singh 088

ΠΡΟΤ: 6 GREAT DICTATOR-1 WAR TRUMPET-9 WELAKAPELA-2 FLEEK

020 -16:50: 7.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6-1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TWICE AS SMART 5 Θ 5 S Randolph 61.5 Wendy Whitehead 070

2 RED AL 1 Θ 4 W Kennedy 58.5 Gareth van Zyl 019

3 HEART OF A LEGEND 11 Θ 5 * L J Ferraris 58.5 Glen Kotzen 478

4 LADY LI LAY             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 MOON IN JUNE       ΔΙΕΓΡΑΦΗ

6 STELVIO 4 Θ 5 S Veale 55.5 Dennis Drier 233

7 LANARK 9 Θ 5 G Wright 54.5 Andre Nel 665

8 STATUTE 3 Θ 5 M Khan 54.5 Michael Roberts 894

9 BON BON 7 Θ 6 * J Gates -1.5 kg 54 Glen Kotzen 137

10 HIGH ALTAR 6 Θ 6 M Yeni 53.5 Duncan Howells 044

11 VERITAS 8 Θ 4 C Habib 52 J A Janse van Vuuren 121

ΠΡΟΤ: 6 STELVIO-11 VERITAS-3 HEART OF A LEGEND-1 TWICE AS SMART

022 - 17:20 -: 5.650 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7- 2400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 IMPACT ZONE 4 Ε 7 S Randolph 60 Doug Campbell 324

2 BEFORE NOON 2 Ε 5 * L J Ferraris 59 Sean Tarry 171

3 PAYBACKTHEMONEY 7 Ε 4 M Yeni 58.5 Nathan Kotzen 841

4 CRIME VICTIM 9 Ε 9 W Kennedy 56.5 Duncan Howells 778

5 DEPOSITION 5 Ε 4 R Danielson 56 Alyson Wright 221

6 I FLY 1 Ε 4 E S Ngwane 54.5 Gareth van Zyl 059

7 BELLE OF PARIS 6 Θ 4 * J Jacobs -4 kg 54 Garth Puller 831

8 SEA SPONGE 8 Ε 5 A Mgudlwa 52.5 Alyson Wright 453

9 CLARA 12 Θ 4 * Y Ramzan (-4.0kg) 52 Tony Rivalland 909

10 ON THE BRIGHT SIDE 11 Θ 4 * J Gates -1.5 kg 52 Tony Rivalland 677

11 KHEELAN DYNASTY 3 Ε 5 * G Pieterse -4 kg 52 Nathan Kotzen 100

12 PRINCE ARDENT 10 Ε 5 * A Arries 52 Michael Roberts 000

ΠΡΟΤ: 5 DEPOSITION-1 IMPACT ZONE-3 PAYBACKTHEMONEY-2 BEFORE NOON

024 - 17:55 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 8 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 TWICE TO SYDNEY 1 Θ 4 G Wright 60 Andre Nel 240

2 CLASS OF EIGHT 13 Θ 4 * Y Ramzan -4 kg 60 Wayne Badenhorst 324

3 IMPERIAL SEAL           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 RETRIAL                        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 LA BAHIA 11 Θ 4 * A Arries 60 Gavin van Zyl 946

6 LINNGER LONGER 17 Θ 5 J Sampson 60 Louis Goosen 396

7 ROYAL SPLURGE 9 Θ 3 S Moodley 57 Michael Miller 885

8 MISSION BEACH 3 Θ 3 S Veale 57 Dennis Drier 594

9 WYLIE'S LASS 2 Θ 3 * J Gates -1.5 kg 57 Paul Gadsby 009

10 DOWN TO EARTH 4 Θ 3 * L J Ferraris 57 Gavin van Zyl 55

11 ENRAPTURE 6 Θ 3 S Brown 57 Yogas Govender 79

12 PREFERENTIAL 8 Θ 3 R Danielson 57 Alyson Wright 372

13 STREETS OF FIRE 15 Θ 3 S Randolph 57 Tony Rivalland 7

14 TUSSIE-MUSSIE 10 Θ 3 M Yeni 57 Duncan Howells 67

15 WINTERTIME 5 Θ 3 W Kennedy 57 Gareth van Zyl 265

16 PRINCESS SIDI 18 Θ 3 T Godden 1 57 Yadav Singh 000

17 SALAH'S GIRL 14 Θ 3 * X Jacobs (-4.0kg) 57 Louis Goosen 696

ΠΡΟΤ: 15 WINTERTIME-12 PREFERENTIAL-2 CLASS OF EIGHT-1 TWICE TO SYDNEY

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter