Πρόγραμμα Ν.Α 11/09/19

Στο Scottsville διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Όλες σχεδόν οι αναμετρήσεις είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και θεωρούμε βέβαιο ότι θα δούμε θεαματικές αφίξεις πού θα συνοδευτούν από μεγάλες αποδόσεις,πού είναι άλλωστε καί το ζητούμενο.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 BIPOT PLACE ACCUMUL. ΣΚΟΡ 6 ΣΚΟΡ 4 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 SCOTTSVILLE 1 14:00 011-012-013 011-012-013-014-016-018

012 SCOTTSVILLE 2 14:30 012-013-014 012-013-014-016-018-020-022

013 SCOTTSVILLE 3 15:00 013-014-016 013-014-016-018-020-022

014 SCOTTSVILLE 4 15:30 014-016-018 014-016-018-020

016 SCOTTSVILLE 5 16:00 016-018-020 016-018

018 SCOTTSVILLE 6 16:35 018-020-022

020 SCOTTSVILLE 7 17:10

022 SCOTTSVILLE 8 17:40

011 - 14:00 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 1-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MYSTIC DREAMER 4 Θ 4 G Wright 60 Corinne Bestel 033

2 KATIE'S TREASURE 16 Θ 3 K de Melo 58 Paul Lafferty 733

3 BLING A DING DING 5 Θ 3 S Khumalo 58 Kumaran Naidoo 734

4 ASTUTE VISION 7 Θ 3 A Mgudlwa 58 Garth Puller 803

5 DUNE DANCE 8 Θ 3 * L J Ferraris 58 Dennis Drier 844

6 ALFONSE BABY 12 Θ 3 S Randolph 58 Wendy Whitehead 2

7 BACCINO                    ΔΙΕΓΡΑΦΗ

8 IRISH PEARL 10 Θ 3 M Yeni 58 Kumaran Naidoo 3

9 JUST DO IT 18 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 58 Glen Kotzen 5

10 LADY CLEMENTINE 14 Θ 3 W Kennedy 58 Gavin van Zyl 57

11 LIVE MY DREAM 17 Θ 3 S Brown 58 Paul Gadsby 5

12 MOUILLE POINT 2 Θ 3 * X Jacobs -4 kg 58 Garth Puller 040

13 ODE 13 Θ 3 S Veale 58 J A Janse van Vuuren 3

14 PRINCESS PLATINUM 1 Θ 3 J L Samuel 58 Glen Kotzen 2

15 SKY KINGDOM 3 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 58 Jeff Freedman 20

16 STORMY MISS 15 Θ 3 B Jacobson 58 Gary Rich 2

17 YOSHIDA 9 Θ 3 D Dillon 58 Wendy Whitehead 769

ΠΡΟΤ: 2 KATIE'S TREASURE-1 MYSTIC DREAMER-13 ODE-4 ASTUTE VISION

012 - 14:30 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 2 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 DURAN 6 Ε 4 B Jacobson 60 Gary Rich 605

2 WE LIGHT THE FIRE 1 Ε 3 S Brown 58 Yogas Govender 449

3 AUGUST RED 5 A 3 * L J Ferraris 58 Garth Puller 2

4 BIRD ON A WIRE               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 DUKE OF YORK 4 Ε 3 S Randolph 58 J A Janse van Vuuren 23

6 FIREHAWK 8 Ε 3 * G Pieterse -4 kg 58 Doug Campbell 5

7 GREAT GUY 2 Ε 3 E S Ngwane 58 Garth Puller 666

8 INTERSTATE 7 A 3 S Moodley 58 Garth Puller 6

9 JOINT EFFORT 10 A 3 A Mgudlwa 58 Wayne Badenhorst 50

10 MURPHY'S STATION 9 Ε 3 S Veale 58 Dennis Drier 35

ΠΡΟΤ: 5 DUKE OF YORK-3 AUGUST RED-2 WE LIGHT THE FIRE-10 MURPHY'S STATION

013 - 15:00 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 3 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JARENE 2 Ε 4 * T Gumede -4 kg 60 Nathan Kotzen 7

2 PONZI 14 Ε 4 * K Sakayi -1.5 kg 60 Paul Lafferty 08

3 DUTCH ALLEY 11 Ε 3 K de Melo 57 Dean Kannemeyer 027

4 SWAGGER JAGGER 4 A 3 D Dillon 57 Nathan Kotzen 398

5 ARCTIC WARFARE 7 A 3 M Yeni 57 Duncan Howells 19

6 BAYVIEW EXPRESS 8 A 3 * A Arries 57 Yogas Govender 0

7 BROOKLYN 12 A 3 * L J Ferraris 57 Garth Puller 74

8 KING KA CHING 16 Ε 3 * X Jacobs -4 kg 57 Kumaran Naidoo 96

9 LIGHTNING PARCADOR 13 Ε 3 E S Ngwane 57 Gareth van Zyl 4

10 POWER TO COMMAND 6 Ε 3 S Moodley 57 Michael Miller 8

11 QUATRO FIVE SIX 10 Ε 3 S Brown 57 Yogas Govender 249

12 SHERWINZ JOY 5 Ε 3 S Khumalo 57 Paul Gadsby 989

13 SHINING BRIGHT 3 Ε 3 S Veale 57 Michael Roberts 167

14 TWICE GOLDEN 1 Ε 3 A Mgudlwa 57 Garth Puller 85

15 YUKTA'S DANCE 9 A 3 W Kennedy 57 Gareth van Zyl 36

ΠΡΟΤ: 3 DUTCH ALLEY-4 SWAGGER JAGGER-7 BROOKLYN-5 ARCTIC WARFARE

014 - 15:30: 4.200 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 4 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AFRICAN DYNASTY 9 Θ 5 W Kennedy 61.5 Gavin van Zyl 380

2 CALL ME TONIGHT 4 Θ 4 J L Samuel 60.5 Kumaran Naidoo 134

3 PINK CADILLAC 2 Θ 5 B Jacobson 60 Wendy Whitehead 440

4 CARMELLA 13 Θ 3 S Moodley 58.5 Michael Miller 661

5 JAMIE'S JOY 8 Θ 4 E S Ngwane 58.5 Dennis Bosch 401

6 KILVINGTON                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 KEEP IT REAL 7 Θ 4 * J Jacobs -4 kg 58 Glen Kotzen 046

8 LADY SHARON 5 Θ 4 A Mgudlwa 58 Wayne Badenhorst 779

9 SUCH A RUSH 1 Θ 5 S Khumalo 58 Lowan Denysschen 229

10 LINNGER LONGER 14 Θ 5 J Sampson 57.5 Louis Goosen 961

11 BEQUIA 12 Θ 4 * Y Ramzan -4 kg 57 Garth Puller 255

12 SPIFFY 6 Θ 5 S Brown 57 Wendy Whitehead 986

13 SPRING LIGHTNING 10 Θ 5 D Dillon 56.5 Lola Crawford 075

14 SHEZASHININGSTAR 3 Θ 4 * L J Ferraris 55 Tony Nassif 806

15 WELAKAPELA 15 Θ 3 M Yeni 52.5 Yadav Singh 884

ΠΡΟΤ: 15 WELAKAPELA-1 AFRICAN DYNASTY-2 CALL ME TONIGHT-4 CARMELLA

016 - 16:00 -: 7.800 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 5-1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SAND AND SEA 10 Ε 5 S Veale 61.5 Dennis Drier 598

2 VISION TO KILL             ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 CAPTAIN'S GIRL 1 Θ 6 J Sampson 59.5 Louis Goosen 880

4 ON THAT BOULEVARD 5 Ε 5 S Randolph 59 Tony Rivalland 168

5 GOLIATH HERON 8 Ε 4 K de Melo 55.5 Dennis Drier 383

6 ARIANOS SHADOW 7 Θ 4 * L J Ferraris 54 Frank Robinson 807

7 ISCA 9 Ε 7 W Kennedy 54 Gareth van Zyl 275

8 BOEING CITY 4 Θ 4 * J Jacobs +0.5 -4 kg 53.5 Garth Puller 681

9 WINTER BLUES 3 Ε 5 * J Solomons -4 kg 51.5 Louis Goosen 319

10 HEY BOY 11 Ε 4 M Yeni 51 Duncan Howells 135

11 EFFORTLESS REWARD 6 Θ 6 * Y Ramzan -4 kg 50 Louis Goosen 639

ΠΡΟΤ: 7 ISCA-5 GOLIATH HERON-4 ON THAT BOULEVARD-1 SAND AND SEA

018 - 16:35 -: 4.200 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 6 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ANGEL BOUQUET 5 Θ 3 * J Jacobs -4 kg 62 Yogas Govender 451

2 STARLIGHT 9 Θ 4 M Yeni 61.5 Duncan Howells 264

3 FIRST SIGHTING 1 Θ 4 * L J Ferraris 61 Garth Puller 105

4 LOVE THEME 7 Θ 5 * T Gumede -4 kg 60.5 Duncan Howells 652

5 MISSY J 6 Θ 5 S Brown 60.5 Paul Gadsby 190

6 SAN'S DANCER 8 Θ 5 S Randolph 58.5 Wendy Whitehead 500

7 SPRING BREEZE 3 Θ 5 * G Pieterse -4 kg 58.5 Nathan Kotzen 903

8 ENTERTHEDEBUTANTE 4 Θ 3 S Moodley 57.5 Kumaran Naidoo 606

9 ROYAL KAITRINA 2 Θ 7 * P Mxoli -4 kg 53.5 Kumaran Naidoo 453

ΠΡΟΤ: 2 STARLIGHT-1 ANGEL BOUQUET-3 FIRST SIGHTING-8 ENTERTHEDEBUTANTE

020 - 17:10 -: 5.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 7 - 1750m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ARIZONA SUNSET 10 Θ 5 S Khumalo 61.5 Kumaran Naidoo 128

2 ISLA MORADA 11 Θ 4 K de Melo 61 Paul Gadsby 601

3 ROY'S STINGRAY 9 Θ 5 M Yeni 60.5 Alyson Wright 216

4 PEACE AGAIN 2 Θ 8 J Sampson 59.5 Louis Goosen 504

5 KARATAGE 1 Θ 6 S Moodley 58.5 Michael Miller 233

6 DAIDALA 12 Θ 4 E S Ngwane 58 Gareth van Zyl 600

7 DANCING FEATHER 6 Θ 3 W Kennedy 57.5 Gavin van Zyl 231

8 SILVER PRANCER 5 Θ 5 T Godden 57.5 Dennis Drier 893

9 POPOVA 8 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 55 Alistair Gordon 500

10 JANICE'S SECRET 4 Θ 6 * L J Ferraris 52 Frank Robinson 009

11 PURPLE AND GOLD 3 Θ 5 J L Samuel 52 Julie Dittmer 955

12 VALLANAUT 7 Θ 6 * Y Ramzan -4 kg 52 Doug Campbell 004

ΠΡΟΤ: 1 ARIZONA SUNSET-7 DANCING FEATHER-8 SILVER PRANCER-3 ROY'S STINGRAY

022 - 17:40 -: 6.300 €

SCOTTSVILLE Επίπεδη Race 8 - 1750m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WILLIAM HENLEY 5 Ε 4 M Yeni 60 Mark Dixon 024

2 MANA SANTANA 6 Ε 4 * J Jacobs -4 kg 60 Garth Puller 969

3 FIRE ISLAND 8 Ε 5 S Randolph 60 Wendy Whitehead 643

4 STUNNING GUEST 2 Ε 4 D Dillon 60 Doug Campbell 987

5 MR RABE 3 H 5 S Moodley 60 Greg & Karen Anthony 709

6 PERSONA GRATA 10 Ε 4 G Wright 60 Julie Dittmer 408

7 MIGHTY SMART 9 Ε 3 S Veale 56 Paul Lafferty 552

8 MAMBA DUKE 1 Ε 3 W Kennedy 56 Gavin van Zyl 809

9 FORTIFIED 11 Ε 3 * L J Ferraris 56 Michael Roberts 000

10 GILDED AGE 13 Ε 3 * K Sakayi -1.5 kg 56 Paul Lafferty 880

11 ICE BARON 4 Ε 3 K de Melo 56 Dean Kannemeyer 8

12 PURE QUALITY 12 Ε 3 S Khumalo 56 Nathan Kotzen 508

13 SWANKING 7 A 3 E S Ngwane 56 Nathan Kotzen 00

ΠΡΟΤ: 7 MIGHTY SMART-1 WILLIAM HENLEY-8 MAMBA DUKE-2 MANA SANTANA

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter