Πρόγραμμα Ν.Α 07/10/19

Στο FLAMINGO διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Παρουσιάζουν αυξημένο βαθμό δυσκολίας στην πρόβλεψη καθώς πρόκειται γιά στίβο με ιδιατερότητες πού συνήθως μας ''δίνει'' θεαματικές αφίξεις πού ''συνοδεύονται από μεγάλες αποδόσεις πού είναι το ζητούμενο.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 BIPOT PLACE ACCUMUL. ΣΚΟΡ 6 ΣΚΟΡ 4  ΣΥΝΘΕΤΟ

012 FLAMINGO 1 13:30 012-014-016 012-014-016-017-018-020 012-014

014 FLAMINGO 2 14:05 014-016-017 014-016-017-018-020-022-024 014-016

016 FLAMINGO 3 14:40 016-017-018 016-017-018-020-022-024 016-017

017 FLAMINGO 4 15:15 017-018-020 017-018-020-022 017-018

018 FLAMINGO 5 15:50 018-020-022 018-020

020 FLAMINGO 6 16:20 020-022-024 020-022

022 FLAMINGO 7 16:55 022-024

024 FLAMINGO 8 17:35

012- 13:30 -: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 1- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GREAT PROSPERITY 12 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 60 Bill Human 223

2 DESERT WANDERER 4 Θ 5 * T Juglall -2.5 kg 60 Bill Human 455

3 CONQUERING BRITAIN 5 Θ 4 * C F Dicken -4 kg 60 Grant Maroun 000

4 PRINCESS TOREADOR 7 Θ 4 * K Matsunyane 60 Tienie Prinsloo ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

5 GREAT GLORY 6 Θ 3 M Yeni 59 Grant Maroun 759

6 SILENT WYLIE              ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 TIDDLYWINKS 9 Θ 3 M V'Rensburg 59 Cliffie Miller 080

8 ELUSIVE BREEZE 3 Θ 3 J Penny 59 Corne Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

9 EVEN ME 11 Θ 3 J Greyling 59 Corne Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

10 LADY SHEA 10 Θ 3 C Storey 59 Cliffie Miller 5

11 LIMITING FACTOR 2 Θ 3 M Mjoka 59 Stephanus Botha ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

12 RIVETING 1 Θ 3 N Patel 59 Stephanus Botha 606

ΠΡΟΤ: 1 GREAT PROSPERITY-2 DESERT WANDERER-5 GREAT GLORY-10 LADY SHEA

014 -14:05: 4.600 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 2 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ROQUEBRUNE 5 Ε 7 * T Juglall -2.5 kg 60 Stephanie Miller 091

2 OUR MOON SHADOW 3 Ε 6 * K Matsunyane 58.5 Tienie Prinsloo 123

3 EASY TO PLEASE 2 Ε 8 J Penny 58.5 Jarett Rugg 950

4 BLETCHLEY 9 Ε 6 Wes Marwing 55 S von Willingh Smit 775

5 TOP SALUTE 10 Θ 5 C Storey 54.5 Tienie Prinsloo 007

6 BURGUNDY ROSE 13 Θ 6 M V'Rensburg 54.5 Cliffie Miller 335

7 MISS BOOMERANG 8 Θ 4 J Greyling 54.5 Tobie Spies 090

8 WHAT A CAPTAIN 12 Ε 4 M Mjoka 52 Tienie Prinsloo 170

9 DOLPHIN 7 Ε 7 M Thackeray 52 Stephanie Miller 732

10 LUCKY VEIL 11 Ε 5 M Yeni 52 Corrie Lensley 015

11 ZIP LINE 4 Ε 6 R Munger +1 kg 52 Stephanie Miller 851

12 LEAGUE OF HER OWN 6 Θ 3 * C F Dicken +2 -4 kg 50 Stephanus Botha 154

13 WHAT A SARAH 1 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 50 Tienie Prinsloo 933

ΠΡΟΤ: 2 OUR MOON SHADOW-12 LEAGUE OF HER OWN-1 ROQUEBRUNE-6 BURGUNDY ROSE

016 - 14:40: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 3-1300m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PROPOSITION 15 Ε 5 * N Klink -1.5 kg 60 Bill Human 677

2 GIVE ME DYNAMITE 14 Ε 4 R Munger 60 Stephanie Miller 444

3 TASTY JACK'S 8 Ε 4 * D R Lerena 60 S von Willingh Smit 734

4 MIGHTY GEMINI 13 Ε 5 * C F Dicken -4 kg 60 Corrie Lensley 576

5 PACHACUTI 12 Ε 6 * J R Syster -4 kg 60 Bill Human 750

6 BRAVE ARCH 6 Ε 4 M Thackeray 60 Gert Theron 696

7 TITAN OF TIBET 9 Ε 4 Wes Marwing 60 S von Willingh Smit 070

8 MOOKHADRUM 10 Ε 4 C Storey 60 Cliffie Miller 008

9 KILDONAN'S ROSE 4 Ε 3 * T Juglall -2.5 kg 59 Grant Maroun 750

10 KRYGER 11 Ε 3 K Steyn 59 S von Willingh Smit 434

11 GENEROUS JACK 7 Ε 3 M Yeni 59 Corrie Lensley 606

12 KRUISPAD 5 A 3 M V'Rensburg 59 Corne Spies ΠΡΩΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ

13 LA TOMATINA 3 Ε 3 J Greyling 59 Tobie Spies 90

14 CHAPEL LASS 1 Θ 4 * K Matsunyane 57.5 Tienie Prinsloo 369

ΠΡΟΤ: 3 TASTY JACK'S-2 GIVE ME DYNAMITE-12 KRUISPAD-10 KRYGER

017 - 15:15: 3.700 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 4- 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PROFLIGATE 5 Θ 5 M V'Rensburg 60 Cliffie Miller 424

2 MY SECRET 2 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 60 Bill Human 093

3 RITZI ROCK            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

4 BOOMERANG BEACH 3 Θ 5 * T Juglall -2.5 kg 60 Bill Human 343

5 SOUTHERN DYNASTY 1 Θ 4 N Patel 60 Corrie Lensley 966

6 MASTER OF LEGENDS 7 Θ 4 * J R Syster -4 kg 60 Bill Human 367

7 CHLOES MAMBO 4 Θ 3 M Yeni 58 Grant Maroun 940

8 HAZEL EYES 8 Θ 3 J Penny 58 Jarett Rugg 732

9 CAPTAINS WINGS 9 Θ 3 R Munger 58 Stephanie Miller 350

10 KAYLA'S DREAM 6 Θ 3 B Nyawo 58 Dennis Cason 83

11 WHY LEIGH 10 Θ 3 Wes Marwing 58 S von Willingh Smit 754

ΠΡΟΤ: 1 PROFLIGATE-2 MY SECRET-8 HAZEL EYES-9 CAPTAINS WINGS

018 - 15:50: 3.100 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 5-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CALL TO DUTY 4 Ε 4 M Yeni 61 Corrie Lensley 162

2 CUTTING EDGE 13 Ε 7 * N Klink -1.5 kg 59 Bill Human 373

3 CARABINIERI 9 Ε 4 C Storey 58.5 Cliffie Miller 533

4 ATATURK 2 Ε 5 N Patel 58 Corrie Lensley 240

5 DOUBLE DELUXE 8 Ε 4 * K Matsunyane 56 Tienie Prinsloo 515

6 BE THE RIGHT 5 Ε 5 M V'Rensburg 55.5 Cliffie Miller 494

7 MANAFTERMIDNIGHT 12 Ε 5 M Thackeray 55 Stephanie Miller 651

8 INN FLITEMODE 11 Ε 5 R Munger 54 Stephanie Miller 251

9 IRISH PRIDE 6 Ε 7 * C F Dicken -4 kg 54 Corrie Lensley 876

10 SHE CAN DANCE 1 Θ 3 K Steyn 53 Tobie Spies 586

11 NOBLE PRINCESS 7 Θ 4 J Penny 52.5 Cliffie Miller 827

12 MR TINSEL 10 Ε 6 M Mjoka 52 Tienie Prinsloo 228

13 CARDIFF CASTLE 3 Ε 6 L Bester +0.5 kg 52 Gert Theron 080

ΠΡΟΤ: 5 DOUBLE DELUXE-3 CARABINIERI-1 CALL TO DUTY-2 CUTTING EDGE

020 -16:20: 3.100 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 6 - 2200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MAC DE LAGO 4 Ε 8 N Patel 60 Corrie Lensley 709

2 MS HOLLY GOLIGHTLY 6 Θ 7 B Nyawo 58 Dennis Cason 393

3 MR MONEY 5 Ε 6 M Yeni 57 Tienie Prinsloo 372

4 TIME MASTER 1 Ε 4 * K Matsunyane 54.5 Tienie Prinsloo 131

5 TINA BRAVADA 7 Θ 4 * J R Syster -4 kg 53 S von Willingh Smit 085

6 PIUS OIL 8 Ε 5 R Munger 53 Bill Human 216

7 ESKISTA 3 Ε 3 * C F Dicken -4 kg 52 Corrie Lensley 195

8 VILLA'S WORLD 2 A 3 J Penny 52 Jarett Rugg 040

ΠΡΟΤ: 4 TIME MASTER-3 MR MONEY-6 PIUS OIL-7 ESKISTA

022 -16:55: 4.000 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 7 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GRECIAN LAUREL 11 Θ 4 * D R Lerena 60 S von Willingh Smit 700

2 ALRAUNE 6 Θ 5 C Storey 60 Cliffie Miller 331

3 HAREER 2 Θ 4 * K Matsunyane 59 Tienie Prinsloo 333

4 GLACIER GIRL 9 Θ 4 * N Klink -1.5 kg 58 Bill Human 411

5 JOLLY JOSEPHINE 7 Θ 4 M Yeni 57 Corrie Lensley 581

6 KICK BUTT 3 Θ 5 M V'Rensburg 57 Cliffie Miller 718

7 GREEN CAVIAR 5 Θ 4 M Thackeray 54 Tienie Prinsloo 649

8 OH SO COLD 12 Θ 4 * J R Syster -4 kg 53.5 Corrie Lensley 007

9 CROWN CHARKA 4 Θ 5 M Mjoka 52.5 S von Willingh Smit 822

10 EUAN' ME 8 Θ 6 R Munger +0.5 kg 52.5 Stephanie Miller 338

11 VINTAGE TUNE 14 Θ 4 N Patel 52 Corrie Lensley 752

12 EARTH STAR 1 Θ 3 * C F Dicken -4 kg 52 Corrie Lensley 441

13 JUNGLE JANE 13 Θ 4 K Steyn 52 Corrie Lensley 900

14 NIKHILS WORLD 10 Θ 4 J Penny 52 Corrie Lensley 419

ΠΡΟΤ: 4 GLACIER GIRL-3 HAREER-10 EUAN' ME-2 ALRAUNE

024 - 17:35: 2.800 €

FLAMINGO Επίπεδη Race 8-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GOOD EMPEROR 12 Ε 5 * T Juglall -2.5 kg 61 Bill Human 500

2 GALLAGHER 1 Ε 4 * K Matsunyane 59 Tienie Prinsloo 142

3 SPIKE WELLS 3 Ε 5 C Storey 59 Cliffie Miller 108

4 ARAMOUSE 10 Ε 7 * C F Dicken -4 kg 58.5 Corrie Lensley 300

5 WINDY FLIGHT 11 Ε 4 J Greyling 57.5 Tobie Spies 825

6 MISTRAL RIDER 9 Ε 4 J Penny 57 Jarett Rugg 610

7 UTOPIAN 6 Ε 4 M V'Rensburg 57 Cliffie Miller 106

8 DAY'S OF THUNDER 13 Ε 5 M Mjoka 56.5 Tienie Prinsloo 007

9 CAPTAIN MORGANE 4 Ε 3 M Yeni 55.5 Tobie Spies 105

10 KOBUS 5 Ε 4 * N Klink -1.5 kg 54 Tienie Prinsloo 337

11 WARBASH 7 Ε 9 B Nyawo 54 Gert Theron 079

12 DYLAN'S WORLD 2 Ε 5 * D R Lerena +1 52 Bill Human 449

13 ZARAGOZA 8 Ε 6 N Patel 52 Corrie Lensley 087

ΠΡΟΤ: 2 GALLAGHER-7 UTOPIAN-9 CAPTAIN MORGANE-6 MISTRAL RIDER

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter