Πρόγραμμα Ν.Α 16/10/19

Στο Greyville διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο σημερινό αλλοδαπό κουπόνι.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και αναμένονται θεαματικές αφίξεις με μεγάλες αποδόσεις.Φυσικά δεν λείπουν και τα ισχυρά άλογα πού μπορούν να αποτελέσουν βάση.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ ΣΚΟΡ 3 BIPOT PLACE ACCUMUL. ΣΚΟΡ 6 ΣΚΟΡ 4 ΣΥΝΘΕΤΟ

012 GREYVILLE 1 13:10 012-014-016 012-014-016-018-020-022 012-014

014 GREYVILLE 2 13:40 014-016-018 014-016-018-020-022-024-027 014-016

016 GREYVILLE 3 14:10 016-018-020 016-018-020-022-024-027 016-018

018 GREYVILLE 4 14:50 018-020-022 018-020-022-024 018-020

020 GREYVILLE 5 15:25 020-022-024 020-022

022 GREYVILLE 6 16:05 022-024-027 022-024

024 GREYVILLE 7 16:40 024-027

027 GREYVILLE 8 17:25

 

012 -13:10 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 AULD REEKIE 10 Ε 4 M Yeni 60 Wayne Badenhorst 440

2 ROCKET RHUMBA 12 Ε 3 S Khumalo 58 Doug Campbell 503

3 JALAPENO 1 Ε 3 W Kennedy 58 Gareth van Zyl 777

4 FORTHEBOYZ               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

5 GREY LINNGARI 2 Ε 3 * K Sakayi -1.5 kg 58 Paul Lafferty 92

6 IMPRESSIVE MASTER 3 Ε 3 R Danielson 58 Dennis Bosch 895

7 JACK'S 13 Ε 3 S Brown 58 Paul Gadsby 0

8 LET'S BLAZE 15 Ε 3 T Godden 58 Lezeanne Forbes 74

9 MAGUBANE 11 Ε 3 G Wright 58 Doug Campbell 0

10 MASTER OF DESTINY 4 A 3 S Veale 58 Dennis Drier 6

11 STANTON STREET 8 Ε 3 S Randolph 58 Gavin van Zyl 205

12 ZERO RATE 7 A 3 * L J Ferraris 58 Gavin van Zyl 56

13 BAYVIEW EXPRESS 6 A 3 B Jacobson 58 Yogas Govender 00

ΠΡΟΤ: 3 JALAPENO-2 ROCKET RHUMBA-11 STANTON STREET-5 GREY LINNGARI

014 -13:40: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GRADUATE 4 Ε 5 W Kennedy 61.5 Dennis Bosch 251

2 DRUNKEN SAILOR 5 Ε 4 M Yeni 60.5 Yogas Govender 213

3 LAND OF MYSTERY 1 Ε 4 S Veale 57.5 Dennis Drier 156

4 LA BELLA 9 Θ 4 S Brown 56 Garth Puller 053

5 HIGH GREEN 7 Ε 5 S Khumalo 56 Lowan Denysschen 456

6 NEWS STREAM 8 Ε 4 * L J Ferraris 53 Mark Dixon 475

7 WILLIAMS LAND 10 A 3 K de Melo 52.5 Dean Kannemeyer 601

8 CAESURA 2 Ε 4 * J Gates -1.5 kg 52.5 Alyson Wright 001

9 SHORTSTOP 3 Ε 6 * Y Ramzan -4 kg 52 R A Hill/S R Hill 036

10 ULTRA BOOST 6 Ε 4 C Habib 52 J A Janse van Vuuren 654

ΠΡΟΤ: 1 GRADUATE-7 WILLIAMS LAND-2 DRUNKEN SAILOR-5 HIGH GREEN

016 - 14:10 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KINGSTON ROCK 8 Ε 4 D Dillon 60 Brett Crawford 632

2 TUSCAN KISS 5 Ε 4 S Veale 60 Brett Crawford 530

3 ATACAMA RAID 9 Ε 4 B Jacobson 60 Wendy Whitehead 703

4 TURF PATROL 2 Ε 5 * L J Ferraris 60 Garth Puller 946

5 SOLICITOR GENERAL 10 Ε 4 C Habib 60 Julie Dittmer 678

6 DUST STORM 7 Ε 4 * J Gates -1.5 kg 60 Garth Puller 4

7 SHERWINZ JOY 3 Ε 3 S Brown 59 Paul Gadsby 890

8 DUKE OF YORK 4 Ε 3 S Randolph 59 J A Janse van Vuuren 324

9 EL BALLERO 6 Ε 3 S Moodley 59 Greg & Karen Anthony 4

10 EUGENIO 11 Ε 3 T Godden 59 Alyson Wright 0

11 GHOST NOTE 12 Ε 3 W Kennedy 59 Dennis Bosch 90

12 PURPLE POWAHOUSE 1 Ε 3 R Danielson 59 Alyson Wright 2

ΠΡΟΤ: 8 DUKE OF YORK-12 PURPLE POWAHOUSE-4 TURF PATROL-1 KINGSTON ROCK

018 - 14:50 -: 5.400 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 GINGER BISCUIT 9 Θ 8 K de Melo 62 J A Janse van Vuuren 215

2 SHEIK'S STORM                ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 NOT NOW PUSSYCAT 5 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 61.5 Glen Kotzen 829

4 MISSY J 7 Θ 5 S Brown 60.5 Paul Gadsby 909

5 SAUCY BROAD 2 Θ 4 W Kennedy 60.5 Gavin van Zyl 301

6 STARLIGHT 3 Θ 4 M Yeni 60.5 Duncan Howells 473

7 FLEEK 1 Θ 5 * J Gates -1.5 kg 58.5 Louis Goosen 775

8 LADY SHARON 8 Θ 4 * X Jacobs -4 kg 56.5 Wayne Badenhorst 799

9 ROYAL KAITRINA 6 Θ 7 S Khumalo 53 Kumaran Naidoo 336

ΠΡΟΤ: 9 ROYAL KAITRINA-5 SAUCY BROAD-3 NOT NOW PUSSYCAT-6 STARLIGHT

020 - 15:25 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CANDY GALORE 1 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 61.5 Gareth van Zyl 624

2 JUST VOGUE 5 Θ 6 W Kennedy 60.5 Gavin van Zyl 635

3 QUEEN OF ALAMO 6 Θ 5 * G Pieterse -4 kg 60.5 Glen Kotzen 327

4 LOVELY LUCCA 9 Θ 5 * L J Ferraris 57 Gareth van Zyl 767

5 TOUCH OF MAGIC 8 Θ 5 * T Gumede -4 kg 56.5 Paul Lafferty 250

6 ZADORA 2 Θ 6 S Randolph 56.5 Greg & Karen Anthony 104

7 NAOSHIMA 3 Θ 3 S Veale 56 Dennis Drier 140

8 BELLA BELLARINA 10 Θ 3 M Yeni 53.5 Yogas Govender 517

9 NOEMI 4 Θ 4 * Y Ramzan -4 kg 53 Garth Puller 412

10 COYOTE GIRL           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

ΠΡΟΤ: 6 ZADORA-3 QUEEN OF ALAMO-1 CANDY GALORE-9 NOEMI

022 - 16:05 -: 6.600 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ESCAPE CLUB 3 Θ 5 S Veale 60 Dennis Drier 106

2 KOMESHANS FLIGHT            ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 CLASSIC GUARD 6 Θ 5 S Randolph 57.5 Mark Dixon 554

4 CONNECT ME 7 Θ 5 S Moodley 56.5 Gary Rich 618

5 EAST LYNNE 4 Θ 5 S Khumalo 56.5 Andre Nel 306

6 PHILAE 9 Θ 6 G Wright 56 Andre Nel 722

7 CLOUD BREAK 5 Θ 4 W Kennedy 55.5 Gavin van Zyl 788

8 ON THE DOUBLE 1 Θ 4 C Habib 55.5 J A Janse van Vuuren 548

9 SHE'S A DREAM 2 Θ 5 K de Melo +0.5 kg 52 Mark Dixon 395

ΠΡΟΤ: 6 PHILAE-3 CLASSIC GUARD-9 SHE'S A DREAM-5 EAST LYNNE

024 - 16:40 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 WISP OF GLORY 10 Θ 4 B Jacobson 60 Paul Lafferty 680

2 RAINBOW ROE 8 Θ 4 * X Jacobs -4 kg 60 Julie Dittmer 080

3 ROYAL KITTY 6 Θ 3 R Danielson 58 Alyson Wright 332

4 DUNE DANCE 2 Θ 3 S Veale 58 Dennis Drier 447

5 STORM TUNE 1 Θ 3 M Yeni 58 Frank Robinson 558

6 ARMENGNAC 4 Θ 3 T Godden 58 Gary Rich 20

7 GYPSY ROSE 5 Θ 3 J L Samuel 58 Glen Kotzen 40

8 LIVE MY DREAM 7 Θ 3 S Brown 58 Paul Gadsby 507

9 PIXIE BELLE 3 Θ 3 * J Solomons -4 kg 58 Mark Dixon 009

10 QUEEN OF BEAUTY 9 Θ 3 K de Melo 58 Dean Kannemeyer 28

ΠΡΟΤ: 3 ROYAL KITTY-10 QUEEN OF BEAUTY-6 ARMENGNAC-7 GYPSY ROSE

027 - 17:25 -: 5.400 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8 - 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 UNCLE FRANK 11 Ε 3 W Kennedy 60 Gavin van Zyl 154

2 AIR SALUTE 7 Ε 6 T Godden 60 Lezeanne Forbes 280

3 AURORA AUSTRALIS 1 Ε 5 B Jacobson 59.5 Gary Rich 080

4 SOVEREIGN SOLDIER 13 Ε 5 D Dillon 59.5 Wendy Whitehead 452

5 ARROW'S MARK 8 Ε 4 S Veale 59 Paul Gadsby 743

6 ROY'S PHYSCO 9 Ε 5 R Danielson 59 Alyson Wright 933

7 PRINCE CHARMING 14 Ε 5 S Moodley 58.5 Greg & Karen Anthony 700

8 DUTCH ALLEY 3 Ε 3 K de Melo 57.5 Dean Kannemeyer 771

9 FROZEN TUNE 12 Ε 4 S Khumalo 56.5 Dennis Bosch 778

10 FORCEFUL RUSH 15 Ε 7 J L Samuel 56.5 Garth Puller 480

11 GRANDE MAESTRO 5 Ε 5 M Yeni 56 Darryl Moore 488

12 PUTCHINI 2 Ε 8 C Habib 56 Ivan Van Wyk 255

ΠΡΟΤ: 1 UNCLE FRANK-6 ROY'S PHYSCO-8 DUTCH ALLEY-9 FROZEN TUNE

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter