Πρόγραμμα Ν.Α 23/10/19

Στο Greyville διεξάγονται οι σημερινές ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα και αναμένουμε θεαματικές αφίξεις με μεγάλες αποδόσεις.Τις λίγες διαγραφές αλλά και τις προτάσεις μας μπορείτε να δείτε παρακάτω.

 

ΚΩΔ. ΙΠΠΟΔΡ. RACE ΩΡΑ  ΣΚΟΡ 3 BIPOT PLACE ACCUMULATOR ΣΚΟΡ 6 ΣΚΟΡ 4 ΣΥΝΘΕΤΟ

011 GREYVILLE 1 13:45 011-013-014 011-013-014-016-018-019 011-013

013 GREYVILLE 2 14:20 013-014-016 013-014-016-018-019-021-023 013-014

014 GREYVILLE 3 14:55 014-016-018 014-016-018-019-021-023 014-016

016 GREYVILLE 4 15:30 016-018-019 016-018-019-021 016-018

018 GREYVILLE 5 16:05 018-019-021 018-019

019 GREYVILLE 6 16:40 019-021-023 019-021

021 GREYVILLE 7 17:20 021-023

023 GREYVILLE 8 17:55

 

011 - 13:45 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MAGIC IN SEATTLE 5 Ε 4 D Dillon 60 Shane Humby 0

2 ANCIENT STATE 16 Ε 3 S Veale 59 Glen Kotzen 912

3 JUNIPER LANE 12 Ε 3 S Moodley 59 Kumaran Naidoo 762

4 BLEU ROYALE 14 Ε 3 G Wright 59 Mark Dixon 4

5 FEVER 11 Ε 3 T Godden 59 Dennis Bosch 84

6 HAMMAM 15 Ε 3 K de Melo 59 Dean Kannemeyer 9

7 HUNGRY EYES 10 Ε 3 * T Gumede -4 kg 59 Nathan Kotzen 069

8 JOINT EFFORT 7 A 3 M Yeni 59 Wayne Badenhorst 505

9 OLMECA BLACK 1 Ε 3 S Randolph 59 J A Janse van Vuuren 10

10 QUATRO FIVE SIX 4 Ε 3 S Brown 59 Yogas Govender 498

11 SKOLLIE 17 Ε 3 C Zackey 59 Gareth van Zyl 6

12 SONETLUMIERE 2 Ε 3 C Habib 59 Mark Dixon 9

13 SONJADOR 13 Ε 3 * L J Ferraris 59 Michael Roberts 5

14 VINODH'S BOY 8 A 3 S Khumalo 59 Lowan Denysschen 225

ΠΡΟΤ: 14 VINODH'S BOY-3 JUNIPER LANE-2 ANCIENT STATE-5 FEVER

013 - 14:20 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 JAYDEN'S SHREYA 1 Θ 6 C Zackey 60 Wendy Whitehead 669

2 WHIFFLER'S JOY 2 Θ 4 D Dillon 60 Shane Humby 36

3 ASTUTE VISION 9 Θ 3 * L J Ferraris 59 Garth Puller 035

4 JUSTADOREHER 8 Θ 3 * J Solomons -4 kg 59 Michael Roberts 906

5 BLANCHETTA 12 Θ 3 S Randolph 59 Mark Dixon 4

6 CUT LOOSE 7 Θ 3 * C F Dicken -4 kg 59 Tony Nassif 3

7 DESERT GLOW 11 Θ 3 * Y Ramzan -4 kg 59 Michael Roberts 0

8 KILDONAN BAY 10 Θ 3 S Khumalo 59 Doug Campbell 82

9 ODE 3 Θ 3 K de Melo 59 J A Janse van Vuuren 342

10 STORMY MISS 4 Θ 3 B Jacobson 59 Gary Rich 20

11 SWINDON 6 Θ 3 C Habib 59 Ivan Van Wyk 580

12 TO THE MAX 5 Θ 3 S Veale 59 Alistair Gordon 25

ΠΡΟΤ: 9 ODE-6 CUT LOOSE-12 TO THE MAX-8 KILDONAN BAY

014 - 14:55 -: 6.500 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3 - 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BEAT IT 12 Θ 4 * J Gates -1.5 kg 60 Duncan Howells 757

2 DIECI 8 Θ 4 S Veale 57.5 Dennis Drier 599

3 ROCKING RUBY 11 Θ 5 D Dillon 57 Wendy Whitehead 069

4 WILDLY IN LOVE 10 Θ 4 M Yeni 57 Duncan Howells 121

5 PRINCESS LOMITA 1 Θ 4 S Randolph 55.5 Dean Kannemeyer 740

6 WINTER SUN 5 Θ 3 * L J Ferraris 55 Michael Roberts 413

7 LINEAR 2 Θ 4 S Khumalo 55 Lezeanne Forbes 170

8 SIMPLY SCRUMPTIOUS 9 Θ 5 C Habib 55 Paul Lafferty 165

9 EXTRAVARGANT           ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 PROCRASTINATION 6 Θ 4 G Wright 53.5 Andre Nel 103

11 FRENCH LEGEND 7 Θ 6 S Moodley 53 Michael Miller 512

12 CANDLE ROCK 3 Θ 3 * C F Dicken -4 kg 52 Jeff Freedman 180

ΠΡΟΤ: 11 FRENCH LEGEND-4 WILDLY IN LOVE-6 WINTER SUN-8 SIMPLY SCRUMPTIOUS

016 - 15:30 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ISCA 3 Ε 7 B Jacobson 62.5 Gareth van Zyl 574

2 KINGSMEAD 1 Ε 6 C Habib 60 Michael Roberts 147

3 FINAL ATTEMPT 5 Ε 4 S Randolph 58.5 Glen Kotzen 032

4 PEARL OF ASIA 8 A 3 D Dillon 58 R A Hill/S R Hill 21

5 COLDHARDCASH 4 Ε 4 M Yeni 58 Duncan Howells 011

6 HAMPTON COURT             ΔΙΑΓΡΑΦΗ

7 LESLIE SHADOWLINER 2 Ε 5 * L J Ferraris 56.5 R A Hill/S R Hill 840

8 LESLIES PATHTOFAME 9 Ε 5 S Veale 56.5 Frank Robinson 041

9 FIVES WILD 7 Ε 5 * C F Dicken -4 kg 52.5 Kumaran Naidoo 788

ΠΡΟΤ: 3 FINAL ATTEMPT-5 COLDHARDCASH-4 PEARL OF ASIA-2 KINGSMEAD

018 - 16:05 -: 5.400 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5 - 1900m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LEICESTER SQUARE 7 Ε 3 S Veale 60 Glen Kotzen 515

2 DEPOSITION 14 Ε 4 * J Gates -1.5 kg 60 Alyson Wright 866

3 AIR SALUTE 8 Ε 6 * Y Ramzan -4 kg 60 Lezeanne Forbes 800

4 FIRE ISLAND 9 Ε 5 S Brown 60 Wendy Whitehead 331

5 NORTHERN ROUTE 16 Ε 5 M Yeni 60 Alyson Wright 521

6 WORLD CRUISE 11 Ε 5 K de Melo 60 Frank Robinson 216

7 L' HISTOIRE 4 Ε 5 T Godden 59 Andre Nel 087

8 MERLIN FROM BERLIN 12 Ε 4 D Dillon 58.5 Nathan Kotzen 053

9 ON THE BRIGHT SIDE               ΔΙΕΓΡΑΦΗ

10 KENTUCKY SPUR 2 Ε 4 S Khumalo 56.5 Doug Campbell 697

11 FROZEN TUNE 1 Ε 4 * L J Ferraris 56 Dennis Bosch 785

12 KING'S COVE 18 Ε 4 G Wright 56 Doug Campbell 867

13 ISIKHETO 17 Ε 4 C Zackey 54.5 Brett Crawford 878

14 SHERMAN 15 Ε 6 * C F Dicken -4 kg 54.5 Ivan Van Wyk 290

15 NITZRAM 6 Ε 3 S Moodley 54 Kumaran Naidoo 851

16 DOM SEGUIDOR 5 Ε 6 C Habib 53 Wendy Whitehead 866

17 SEE THE PRIZE 13 Θ 4 J L Samuel 53 Julie Dittmer 979

ΠΡΟΤ:5 NORTHERN ROUTE-6 WORLD CRUISE-1 LEICESTER SQUARE-2 DEPOSITION

019 - 16:40 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MASTER GEORGE 11 Ε 4 D Dillon 60 Doug Campbell 464

2 ROYAL PURSUIT 9 Ε 5 T Godden 60 Lezeanne Forbes 002

3 CITY DEEP 10 Ε 5 * C F Dicken -4 kg 60 Jeff Freedman 489

4 SLEW CITY 1 Ε 4 S Randolph 60 Dean Kannemeyer 00

5 JOSEPH JAGGER 12 Ε 3 K de Melo 57 Dean Kannemeyer 292

6 MASTER VISION                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

7 MIGHTY SMART 3 Ε 3 S Veale 57 Paul Lafferty 243

8 DECLARATION OF WAR 13 Ε 3 S Khumalo 57 Doug Campbell 764

9 GREAT GUY 14 Ε 3 S Moodley 57 Garth Puller 634

10 PURE QUALITY                 ΔΙΕΓΡΑΦΗ

11 EDO FURIN 16 A 3 C Habib 57 Paul Lafferty 695

12 GIBRAL DE ROCHE 7 Ε 3 B Jacobson 57 Gareth van Zyl 509

13 SEATTLE SAMBA 18 Ε 3 J L Samuel 57 Kumaran Naidoo 70

14 TWICE GOLDEN 2 Ε 3 * L J Ferraris 57 Garth Puller 850

15 WHATEVERITTAKES 4 A 3 S Brown 57 Gavin van Zyl 44

16 YUKTA'S DANCE 17 A 3 M Yeni 57 Gareth van Zyl 363

17 JUBILATE 8 Ε 3 * T Gumede (-4.0kg) 57 Duncan Howells 00

18 KINGS COUNSEL 6 A 3 * J Gates (-1.5kg) 57 Julie Dittmer 969

ΠΡΟΤ:5 JOSEPH JAGGER-9 GREAT GUY-16 YUKTA'S DANCE-8 DECLARATION OF WAR

021 -17:20 -: 6.800 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 Q THE MUSIC 7 Ε 6 G Wright 61.5 Andre Nel 369

2 GENEROUS LADY 1 Θ 4 D Dillon 60.5 Paul Lafferty 252

3 AMOR ARDIENTE 5 Ε 5 M Yeni 60 Wayne Badenhorst 744

4 KAPEN PRIDE 9 Ε 5 K de Melo 57 Dean Kannemeyer 482

5 GOOD RHYTHM 6 Ε 4 S Brown 56 Alistair Gordon 573

6 G G'S DYNASTY 8 Ε 4 C Zackey 55 Brett Crawford 112

7 SEA DANCE 3 Ε 4 J L Samuel 52.5 Dennis Drier 112

8 ENJOY THE VIEW 4 Ε 3 * L J Ferraris 52 Michael Roberts 630

9 BLACKBURN ROC 2 Ε 4 S Veale +0.5 kg 52 Dennis Drier 424

ΠΡΟΤ: 8 ENJOY THE VIEW-4 KAPEN PRIDE-3 AMOR ARDIENTE-6 G G'S DYNASTY

023 - 17:55 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8 -1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 CLASS OF EIGHT 7 Θ 4 * Y Ramzan -4 kg 60 Wayne Badenhorst 255

2 IMPERIAL SEAL 10 Θ 4 C Zackey 60 Lowan Denysschen 523

3 MS ROSA PARKS 9 Θ 4 * J Gates -1.5 kg 60 Lezeanne Forbes 994

4 STRAWBERRYPOPTART 13 Θ 4 * T Gumede -4 kg 60 Kumaran Naidoo 096

5 BLUSHING DIAMOND 14 Θ 4 * K Sakayi -1.5 kg 60 Glen Kotzen 45

6 GO KITTY 6 Θ 5 * X Jacobs -4 kg 60 Gary Rich 130

7 ALGARVE 17 Θ 3 D Dillon 58 Gareth van Zyl 0

8 BLUE TOPAZ 16 Θ 3 S Moodley 58 Julie Dittmer 00

9 JACKSON WELLS 5 Θ 3 K de Melo 58 Mark Dixon 1

10 LIGHT JADE 3 Θ 3 S Randolph 58 Duncan Howells 5

11 SKY KINGDOM 8 Θ 3 M Yeni 58 Jeff Freedman 200

12 THE PIE LADY 12 Θ 3 C Habib 58 Julie Dittmer 009

13 TUPELO HONEY 11 Θ 3 * L J Ferraris 58 Michael Roberts 3

14 WYLIE'S WONDER 4 Θ 3 B Jacobson 58 Gareth van Zyl 0

ΠΡΟΤ: 2 IMPERIAL SEAL- 9 JACKSON WELLS-13 TUPELO HONEY-1 CLASS OF EIGHT

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter