Πρόγραμμα GREYVILLE 6/12

Στο GREYVILLE διεξάγονται οι ιπποδρομίες της Ν.Α πού περιλαμβάνονται στο αλλοδαπό κουπόνι καί είναι το 2ο γιά την σημερινή ημέρα μετά από αυτό τού Fairview.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι εξαιρετικά ανοιχτές γιά κάθε αποτέλεσμα καί το βέβαιο είναι ότι θα έχουμε θεαματικές αφίξεις με μεγάλες αποδόσεις.

 

024 GREYVILLE 1 17:23 024-026-028 024-026-028-030-032-034 024-026

026 GREYVILLE 2 17:57 026-028-030 026-028-030-032-034-036-038 026-028

028 GREYVILLE 3 18:32 028-030-032 028-030-032-034-036-038 028-030

030 GREYVILLE 4 19:07 030-032-034 030-032-034-036 030-032

032 GREYVILLE 5 19:42 032-034-036 032-034

034 GREYVILLE 6 20:17 034-036-038 034-036

036 GREYVILLE 7 20:50 036-038

038 GREYVILLE 8 21:20

 

024 -17:23 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 1 - 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 SWEET CHIN MUSIC 1 Ε 3 D Dillon 60 Wendy Whitehead 2

2 MANHATTAN MELODY        ΔΙΕΓΡΑΦΗ

3 JOZI HUSTLE 3 Ε 3 * D Schwarz 60 Clinton Binda 05

4 CHIEF OFFICER 4 Ε 3 T Godden 60 Alyson Wright 426

5 QUANT MASTER 5 Ε 3 A Marcus 60 R A Hill/S R Hill 042

6 NOBLE BEAT 6 Ε 4 S Khumalo 60 Kumaran Naidoo 034

7 SHERWINZ JOY 7 Ε 3 * T Gumede -4 kg 60 Paul Gadsby 967

8 NIGHT JOURNEY 8 Ε 4 G Wright 60 Doug Campbell 3

9 HIDDEN LEGACY 9 Ε 3 S Brown 60 Paul Gadsby 000

ΠΡΟΤ: 5 QUANT MASTER-6 NOBLE BEAT-1 SWEET CHIN MUSIC-8 NIGHT JOURNEY

026 - 17:57 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 2-1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 KINGS ROAD 1 Ε 3 * D Schwarz 60 Clinton Binda 9

2 SOLICITOR GENERAL 2 Ε 4 * K Sakayi -1.5 kg 60 Julie Guthrie 782

3 WHAT A KID 3 Ε 3 * T Gumede -4 kg 60 Alyson Wright 688

4 GREAT GUY 4 Ε 3 * L J Ferraris 60 Garth Puller 349

5 CHUKKA 5 A 3 * G Pieterse -4 kg 60 Ivan Van Wyk 790

6 SEA SCAPE 6 Ε 3 * J Solomons -4 kg 60 Dennis Drier 007

7 LORD CARO 7 Ε 4 * K Matsunyane 60 Wendy Whitehead 803

8 MALDIVES 8 Ε 4 * A Arries 60 J A Janse van Vuuren 703

9 PAFURI 9 Ε 3 * J Jacobs -4 kg 60 Glen Kotzen 002

10 EUGENIO 10 Ε 3 * Y Ramzan -4 kg 60 Kumaran Naidoo 000

ΠΡΟΤ: 4 GREAT GUY-1 KINGS ROAD-9 PAFURI-7 LORD CARO

028 -18:32 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 3-1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 FRANKIE TWO SHOES 1 Ε 4 G Wright 60 Wayne Badenhorst 508

2 THE APPEAL 2 Ε 4 T Godden 60 Alyson Wright 55

3 BOLD PHOENIX 3 Ε 3 A Marcus 59 Brett Crawford 443

4 MOUNT ANDERSON 4 Ε 3 K de Melo 59 Dean Kannemeyer 962

5 WASHINGTON POST 5 Ε 4 L Govender 60 Gavin van Zyl 607

6 AL JAZEERA 6 Ε 3 W Kennedy 59 Gavin van Zyl 337

7 GOLDEN GLADIATOR 7 Ε 4 S Moodley 60 Lola Crawford 2

8 TEICHMAN 8 A 3 B Jacobson 59 Wendy Whitehead 74

9 UPTOWN FUNK 9 Ε 3 S Brown 59 Louis Goosen 860

10 PAY THE PUNTERS 10 Ε 3 S Khumalo 59 Kumaran Naidoo 5

ΠΡΟΤ: 6 AL JAZEERA-4 MOUNT ANDERSON-10 PAY THE PUNTERS-1 FRANKIE TWO SHOES

030 - 19:07 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 4 - 1400m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 VALLIANT KNIGHT 1 Ε 3 S Khumalo 59 Doug Campbell 523

2 LUNDY'S LAD 2 Ε 3 K de Melo 59 Dean Kannemeyer 222

3 AFRICAN SAVANNA 3 Ε 4 S Brown 60 Clinton Binda 976

4 ASTUTE PALACE 4 Ε 3 T Godden 59 Alyson Wright 59

5 BHAKKA 5 Ε 3 * A Arries 59 Alyson Wright 4

6 TOM BOMBADIL 6 Ε 3 A Marcus 59 Darryl Moore 532

7 MASTER OF DESTINY 7 A 3 S Randolph 59 Dennis Drier 682

8 CITY DEEP 8 Ε 5 * D Schwarz 60 Jeff Freedman 907

9 JUST PRIME 9 Ε 4 G Wright 60 Wayne Badenhorst 485

10 STANTON STREET 10 Ε 3 W Kennedy 59 Gavin van Zyl 053

11 LET'S BLAZE 11 Ε 3 S Moodley 59 Lezeanne Forbes 625

ΠΡΟΤ: 6 TOM BOMBADIL-2 LUNDY'S LAD-1 VALLIANT KNIGHT-7 MASTER OF DESTINY

032 - 19:42 -: 6.000 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 5-2000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 BLUSHING DIAMOND 1 Θ 4 S Randolph 60 Glen Kotzen 063

2 CRIMEA 2 Θ 4 A Marcus 60 Andre Nel 454

3 EXCESSIVE GRACE 3 Θ 4 S Moodley 60 Michael Miller 732

4 ISIKHWAMI SAMI 4 Θ 4 D Dillon 60 Frank Robinson 999

5 JETRIX 5 Θ 3 W Kennedy 58 Gavin van Zyl 29

6 SIBERIAN SUNSET 6 Θ 4 S Brown 60 Julie Guthrie 356

7 STRATPLAN DORA 7 Θ 4 * L J Ferraris 60 Gareth van Zyl 095

8 PARKDALE 8 Θ 3 B Jacobson 58 Ivan Van Wyk 008

9 ANNABERG 9 Θ 3 K de Melo 58 Dennis Drier 453

ΠΡΟΤ: 5 JETRIX-2 CRIMEA-3 EXCESSIVE GRACE-1 BLUSHING DIAMOND

034 - 20:17 -: 6.600 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 6 - 1800m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 LOADSHEDDER 1 Ε 6 S Khumalo 56 Andre Nel 750

2 SPRING FLING 2 Ε 4 J L Samuel 58 Glen Kotzen 414

3 SUNNY BILL DU-TOY 3 Ε 5 T Godden 61 Alyson Wright 103

4 JE NE SAIS QUOI 4 Θ 4 S Randolph 54.5 Glen Kotzen 601

5 POLLARD 5 Ε 4 * L J Ferraris 58 Tony Rivalland 263

6 SEA VENTURE 6 Θ 4 W Kennedy 51.5 Gavin van Zyl 543

7 LAND OF MYSTERY 7 Ε 4 K de Melo 55 Dennis Drier 644

8 RAILTRIP 8 Θ 4 * D Schwarz 54 Gavin van Zyl 427

ΠΡΟΤ: 5 POLLARD-2 SPRING FLING-7 LAND OF MYSTERY-6 SEA VENTURE

036 - 20:50 -: 5.400 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 7-1700m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 PETER PIPER 1 Ε 9 G Wright 57 Dennis Bosch 990

2 EL SERENO 2 Ε 4 * A Arries 55.5 J A Janse van Vuuren 040

3 NICKLAUS 3 Ε 9 S Moodley 59 Frank Robinson 239

4 DUKE'S DOZEN 4 Ε 4 * Y Ramzan -4 kg 56 Louis Goosen 558

5 INTO THE FUTURE 5 Ε 3 A Marcus 58.5 R A Hill/S R Hill 575

6 WILDLIFE SAFARI 6 Ε 6 S Randolph 60 M J Odendaal 733

7 HIGH GREEN 7 Ε 5 S Khumalo 58.5 Lowan Denysschen 652

8 WILLIAMS LAND 8 A 3 K de Melo 59 Dean Kannemeyer 529

9 TECHNO CAPTAIN 9 Ε 6 S Brown 57 Paul Gadsby 222

10 GIMMIE A COHIBA 10 Ε 5 D Dillon 59 Brett Crawford 955

11 GENTLEMAN'S WAY 11 Ε 4 * L J Ferraris 56 Dennis Bosch 781

12 WHAT A SCORCHER 12 Ε 7 * G Pieterse -4 kg 56.5 Jeff Freedman 889

ΠΡΟΤ: 9 TECHNO CAPTAIN-3 NICKLAUS-6 WILDLIFE SAFARI-8 WILLIAMS LAND

038 - 21:20 -: 6.300 €

GREYVILLE Επίπεδη Race 8- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 MISSY J 1 Θ 5 * A Arries 53.5 Paul Gadsby 176

2 ELECTRIC SURGE 2 Θ 3 A Marcus 56.5 R A Hill/S R Hill 152

3 LITTLE AUDREY 3 Θ 4 J L Samuel 53.5 Duncan Howells 886

4 PHILAE 4 Θ 6 S Khumalo 60 Andre Nel 228

5 LADY LI LAY 5 Θ 6 * J Jacobs -4 kg 64 Andre Nel 769

6 DANCING FEATHER 6 Θ 3 W Kennedy 60.5 Gavin van Zyl 113

7 BARINOIS 7 Θ 6 * T Gumede -4 kg 54.5 Duncan Howells 354

8 DOWN TO EARTH 8 Θ 3 K de Melo 52.5 Gavin van Zyl 521

9 RED AL 9 Θ 4 * G Pieterse -4 kg 63 Gareth van Zyl 565

10 PRINCESS LOMITA 10 Θ 4 * J Solomons -4 kg 54 Dean Kannemeyer 000

11 ORATORINA 11 Θ 4 * D Schwarz 57.5 Gavin van Zyl 436

12 COUNT DUBUCKS 12 Θ 4 S Randolph 62.5 Glen Kotzen 010

ΠΡΟΤ: 6 DANCING FEATHER-8 DOWN TO EARTH-4 PHILAE-7 BARINOIS

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter