Πρόγραμμα Κύπρου 03/02/18

Σε 8 αξιόλογες στοιχηματικά ιπποδρομίες από την Κύπρο θα έχουν την δυνατότητα να στοιχηματίσουν οι φίλιπποι,με το ενδιαφέρον να αυξάνεται καθώς μεταφέρονται 21.487 ευρώ στο παιχνίδι τού τετραπλού της 1ης ιπποδρομίας,αλλά και το τζακ ποτ στο σκορ 6 όπου μεταφέρονται 13.797 ευρώ.Ώρα έναρξης στης 15.00.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

021 NICOSIA 1 15:00 021-022

022 NICOSIA 2 15:30 022-023

023 NICOSIA 3 16:00 023-025-027-029-031-033 023-025

025 NICOSIA 4 16:30 025-027

027 NICOSIA 5 17:00 027-029-031-033 027-029

029 NICOSIA 6 17:30 029-031

031 NICOSIA 7 18:00 031-033

033 NICOSIA 8 18:30

Κατά την ιπποδρομιακή συνάντηση του Σαββάτου στην Κύπρο: Στην 1η ιπποδρομία μεταφέρεται το ποσό των €21.487,05 στο παιχνίδι ΤΕΤΡΑΠΛΟ.

 Στην 3η ιπποδρομία η Λέσχη εγγυάται ελάχιστο διανεμητέο ποσό €13.797,10 στο παιχνίδι PICK 6.

021 - 15:00 -: 4.510 €

NICOSIA Επίπεδη Race 1 Αρ.85- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ 5 Ε 3 Ν. Κ. Τσιακκούρας 58 Ανδρέας Ιακώβου 8-5-8-8

2 ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ 1 Ε 3 Π. Λάος 58 Νταν Χαϊτα 5-6-2

3 ΗΛΙΑΣ ΓΚΡΑΝΤ ΣΑΝ 6 Α 3 Γ. Σταυρινίδης 58 Ανδρέας Σταυρινίδης 8-7-8-7

4 ΜΑΛΤΙΜΙΛΙΟΝΕΡ 7 Ε 3 Χρ. Χριστοφόρου 58 Βασίλης Χατζηγιάννης 5-7-4

5 ΧΟΤ ΡΕΤ 4 Α 3 Π. Λ. Ανδρέου 58 Κώστας Καζακαίος 5-9

6 ΕΓΡΑ 2 Θ 3 Δημητσάνης 56 Πανίκος Ονουφρίου 4-5

7 ΚΑΤΙΑ 10 Θ 3 Κ. Καποδίστριας 56 Νταν Χαϊτα 5-4-3

8 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΑ 9 Θ 3 Γ. Ευτυχίου 56 Βασίλης Χατζηγιάννης

9 ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ 8 Θ 3 Μ. Σ. Κυριακίδης 56 Στέλιος Νεοφύτου 10-11-7

10 ΟΡΕΣΤΙΑ 3 Θ 3 Δ. Κεφάλας 56 Κυριάκος Ρ. Κυριάκου 7-6

ΠΡΟΤ: 6 ΕΓΡΑ-3 ΗΛΙΑΣ ΓΚΡΑΝΤ ΣΑΝ-7 ΚΑΤΙΑ-10 ΟΡΕΣΤΙΑ

022 - 15:30 -: 4.260 €

NICOSIA Επίπεδη Race 2 Αρ.86 -1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΑΠΟ 5 Ε 3 Ολ. Γεωργίου 58 Μιχάλης Κ. Παράσχου 7

2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2 Ε 3 Κ. Καποδίστριας 58 Νταν Χαϊτα 2-0-2-2

3 ΠΡΑΝΙΧΟΣ 1 Ε 3 Ν. Κ. Τσιακκούρας 58 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 9

4 ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 6 Α 3 Π. Καράμανος(μ) 58 Ανδρέας Χαραλάμπους 9-8

5 ΤΣΕΡΚΩΤΗΣ ΑΡΜΥΡΟΣ 4 Ε 3 Π. Λ. Ανδρέου 58 Στέλιος Νεοφύτου 10-4

6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΛΣΚΛΙΓΚ 3 Θ 3 Χ. Λ. Ανδρέου 56 Ηλίας Κρητικός 6-4-6

7 ΛΕΙΤΥ ΕΥΑ 7 Θ 3 Μ. Κωνσταντίνου 56 Γεώργιος Τσιελεπής 2

ΠΡΟΤ: 7 ΛΕΙΤΥ ΕΥΑ-2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-3 ΠΡΑΝΙΧΟΣ

023 - 16:00 -: 3.870 €

NICOSIA Επίπεδη Race 3 Αρ.87- 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΕΡΜΟΚΡΑΤΗΣ 3 Ε 7 Κ. Καποδίστριας 59 Ηράκλης Νεοφύτου 8-6-1-6

2 ΜΑΤΜΟΥΑΖΕΛ ΚΟΚΟ 6 Θ 7 Δημητσάνης 58,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 8-7-8-7

3 ΑΣΙΕΡΙΤΟΥ 5 Θ 7 Γ. Ευτυχίου 57 Μίλτος Μιλτιάδους 7-7-10-9

4 ΦΕΙΔΙΑΣ 7 Ε 7 Δ. Κεφάλας 56 Ηλίας Κρητικός 8-4-9-11

5 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΦΙΕΣΤΑ 4 Θ 7 Ολ. Γεωργίου 55 Μιχάλης Κ. Παράσχου 10-11-7

6 ΝΙΚΟΛΕΤΣΙΟΣ 1 Ε 7 Γ. Σταυρινίδης 54 Ανδρέας Σταυρινίδης 4-7-1-1

7 ΤΑΝΟ 2 Ε 7 Χ. Λ. Ανδρέου 53 Ηράκλης Νεοφύτου 1-10-4

8 ΦΟΜΠΕΤΟΡ 8 Ε 7 Μ. Σ. Κυριακίδης 52,5 Π. Τσιακκούρας 1-12-4-1

ΠΡΟΤ: 1 ΕΡΜΟΚΡΑΤΗΣ-2 ΜΑΤΜΟΥΑΖΕΛ ΚΟΚΟ-7 ΤΑΝΟ-6 ΝΙΚΟΛΕΤΣΙΟΣ

025 - 16:30 -: 3.690 €

NICOSIA Επίπεδη Race 4 Αρ.88 -1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΑΤΑΝΤΟΡ 6 Ε 10 Δ. Κεφάλας 65,5 Στέλιος Νεοφύτου 3-4-3-8

2 ΣΟΦΙΑΣ ΤΖΕΜ 9 Ε 9 Ηρ. Ηρακλέους(μ) 65,5 Γαβριήλ Π. Τσαβαρτζίδης 7

3 ΚΟΥΗΝ ΚΟΥΛΛΑ 8 Θ 8 Π. Λ. Ανδρέου 64 Νίκος Συμεού 7-4-2-4

4 ΒΙΤΤΗΣ ΠΡΙΝΣΕΣ 5 Θ 12 Χ. Λ. Ανδρέου 63,5 Ηράκλης Νεοφύτου 10-10-9-10

5 ΣΑΜΑΚ 7 Θ 11 Δημητσάνης 61,5 Λευτέρης Χατζηνικόλα 8-8-9-6

6 ΣΑΠΡΙΝΑ 11 Θ 10 Χρ. Παύλου 60,5 Ανα-Μαρία Ντιρζιάν 2-1-9-8

7 ΤΑΣΟΥΛΛΟΣ 3 Ε 10 Π. Καράμανος(μ) 60,5 Γαβριήλ Π. Τσαβαρτζίδης 7-5-7-4

8 ΜΑΤΖΙΕΣΤΙΚ ΤΟΥΕΛΒ 10 Θ 8 Κ. Καποδίστριας 57 Ανα-Μαρία Ντιρζιάν 8-1-7-9

9 ΧΕΛΕΝ ΣΤΑΡ 4 Θ 8 Γ. Ευτυχίου 49,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-8-5

10 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 12 Θ 8 Γ. Σταυρινίδης 49 Ανα-Μαρία Ντιρζιάν 8-6-10-2

ΠΡΟΤ: 5 ΣΑΜΑΚ-10 ΑΡΓΟΛΙΔΑ-1 ΜΑΤΑΝΤΟΡ-3 ΚΟΥΗΝ ΚΟΥΛΛΑ

027 - 17:00 -: 4.790 €

NICOSIA Επίπεδη Race 5 Αρ.89 -1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΦΛΑΗ ΙΛΑΡΙΩΝ 7 Ε 7 Δ. Κεφάλας 60 Π. Τσιακκούρας 2-5-12-9

2 ΤΑΝΚΕΡΤΟΝ (IRE) 6 Θ 4 Χ. Λ. Ανδρέου 58,5 Ηλίας Κρητικός 1-2-6-1

3 ΑΔΑΜΑΝΤΑΣ (GB) 5 Ε 11 Μ. Κωνσταντίνου 55 Ανα-Μαρία Ντιρζιάν 2-10-7-9

4 ΝΤΑΗΑΜΟΝΤΡΑΜΙΝΟ(GB) 2 Ε 8 Π. Αθανασίου 53 Αγάπιος Γεωργίου -

5 ΣΑΟΥΝΤ ΕΝΕΡΤΖΙΗ (GB) 1 Ε 5 Μ. Σ. Κυριακίδης 52 Ηλίας Κρητικός 3-3-3-1

6 ΦΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΡ 3 Ε 7 Κ. Καποδίστριας 52 Μιχάλης Κ. Παράσχου 9-1-7-1

7 ΕΑΡ ΛΕΙΤΥ 4 Θ 5 Δημητσάνης 51 Κούλλης Νεοφύτου 2-8-12-9

8 ΛΑΜΑΡΑ 8 Θ 6 Γ. Σταυρινίδης 50 Αντρος Γ. Παπαιωάννου 1-8

9 ΜΠΟΥΤΣΙΗ ΜΠΟΥ (IRE) 9 Θ 11 Β. Α. Αδάμου 49 Ηλίας Κρητικός 8-6-7

ΠΡΟΤ: 1 ΦΛΑΗ ΙΛΑΡΙΩΝ-2 ΤΑΝΚΕΡΤΟΝ-6 ΦΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΡ-8 ΛΑΜΑΡΑ

029 - 17:30 -: 3.920 €

NICOSIA Επίπεδη Race 6 Αρ.90- 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ 12 Ε 4 Χ. Λ. Ανδρέου 59 Κυριάκος Ρ. Κυριάκου 3-2-3-4

2 ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6 Α 4 Δ. Κεφάλας 58 Νίκος Νικολάου -

3 ΧΑΒΑΗ ΝΤΗΑΡΕΣΤ 11 Θ 4 Π. Αθανασίου 58 Κυριάκος Ρ. Κυριάκου 3-7-8-4

4 ΚΑΖΑΚ ΤΟΡΕΡΟ 10 Α 4 Π. Λ. Ανδρέου 57 Κώστας Καζακαίος 6-7

5 ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ 9 Α 4 Γ. Σταυρινίδης 56 Θεοδόσης Θεοδοσίου 7

6 ΜΥΣΤΗΡΙΟ 7 Ε 4 Κ. Καποδίστριας 56 Μιχάλης Κ. Παράσχου 5-6

7 ΑΡΤΕΞ 5 Ε 4 Χρ. Χριστοφόρου 55,5 Βασίλης Χατζηγιάννης 9-6-10-5

8 ΟΜΟΡΦΗ ΑΝΤΡΕΑ 4 Θ 4 Μ. Κ. Πέππος 55,5 Π. Τσιακκούρας 9-9-10-2

9 ΝΙΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ 3 Θ 4 Β. Α. Αδάμου 55 Ηλίας Κρητικός 6-4-5-5

10 ΝΟΥΡ 8 Θ 4 Χρ. Παύλου 54,5 Γαβριήλ Π. Τσαβαρτζίδης 4-5-6-5

ΠΡΟΤ: 3 ΧΑΒΑΗ ΝΤΗΑΡΕΣΤ-9 ΝΙΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ-1 ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ-6 ΜΥΣΤΗΡΙΟ

031 - 18:00 -: 4.600 €

NICOSIA Επίπεδη Race 7 Αρ.91 -1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΝΙΚΑΡΧΟΣ 3 Ε 7 Χρ. Ανδρέου 69,5 Ηράκλης Νεοφύτου 8

2 ΝΤΑΗΑΜΟΝΤ ΒΑΣΙΛΗΣ 1 Ε 8 Στ. Σταύρου 69 Π. Τσιακκούρας 2-1-7-9

3 ΚΑΡΛΟΜΑΓΝΟΣ 5 Ε 7 Χρ. Χριστοφόρου 59 Βασίλης Χατζηγιάννης 4-3-5-6

4 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΣΚΟΥΡΗΣ 2 Ε 9 Χρ. Παύλου 54 Γαβριήλ Π. Τσαβαρτζίδης 9-1-7-5

5 ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6 Ε 6 Ολ. Γεωργίου 52,5 Μιχάλης Κ. Παράσχου 2-4-2-1

6 ΘΑΟΥΡΑ 7 Ε 7 Γ. Σταυρινίδης 52 Κυριάκος Ρ. Κυριάκου 7-6-4

7 ΒΑΡΚΙΖΑ 8 Θ 7 Δημητσάνης 51 Γαβριήλ Π. Τσαβαρτζίδης 1-1-4-7

8 ΖΕΥΞΙΠΠΟΣ 4 Ε 6 Κ. Καποδίστριας 49 Γαβριήλ Π. Τσαβαρτζίδης 1-3-5-6

ΠΡΟΤ: 8 ΖΕΥΞΙΠΠΟΣ-7 ΒΑΡΚΙΖΑ-5 ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-6 ΘΑΟΥΡΑ

033 - 18:30 -: 2.560 €

NICOSIA Επίπεδη Race 8 Αρ.92- 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΣΕΜ 5 Θ 6 Ηρ. Ηρακλέους(μ) 59 Κυριάκος Α. Κυριάκου 6-11-10-10

2 ΑΚΤΙΣ 6 Θ 5 Δ. Κεφάλας 57,5 Π. Τσιακκούρας 8-6-3-3

3 ΝΤΑΗΝΑΜΑΗΤ ΦΙΛΙΠΠΑ 4 Θ 5 Κ. Καποδίστριας 57,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 5-3-3-2

4 ΤΙΑΓΚΟ 2 Α 5 Γ. Σταυρινίδης 57,5 Γεώργιος Μιχαήλ 5-2-8-2

5 ΝΤΙΛΙΑ 3 Θ 6 Χ. Λ. Ανδρέου 55,5 Γεώργιος Κ. Νικολάου 4-4-5-4

6 ΜΠΟΥΛΣΑΗ 1 Α 5 Γ. Ευτυχίου 55 Γαβριήλ Π. Τσαβαρτζίδης 6-7-5-4

7 ΣΜΟΟΥΚ 7 Θ 8 Β. Α. Αδάμου 54 Χρήστος Τσιακκούρας 4-8-6-9

8 ΤΡΕΜΕΤΟΥΣΙΑ ΣΠΙΡΙΤ 8 Θ 5 Π. Λάος 54 Γαβριήλ Π. Τσαβαρτζίδης 7-8

9 ΣΑΒΑΝ ΧΑΡΗΣ 9 Ε 6 Μ. Σ. Κυριακίδης 52 Γεώργιος Κ. Νικολάου 9-2-6-3

10 ΑΝΑΜΠΕΛΑ 10 Θ 6 Π. Αθανασίου 51 Ανδρέας Σταυρινίδης 6-10-2-4

11 ΙΩΑΝΝΑ ΦΑΗΤΕΡ 11 Θ 6 Δημητσάνης 50,5 Κυριάκος Α. Κυριάκου 9-6-4-5

12 ΚΑΠΕΤΑΝ ΓΕΩΡΓΙΑ 12 Θ 6 Ο. Τ. Γκανκαλί(μ) 50 Λευτέρης Χατζηνικόλα 5-5-5-7

ΠΡΟΤ: 11 ΙΩΑΝΝΑ ΦΑΗΤΕΡ-4 ΤΙΑΓΚΟ-3 ΝΤΑΗΝΑΜΑΗΤ ΦΙΛΙΠΠΑ-10 ΑΝΑΜΠΕΛΑ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter