Πρόγραμμα Κύπρου 11/02/18

Σε 8 ενδιαφέρουσες ιπποδρομίες από την Κύπρο θα έχουν την δυνατότητα να στοιχηματίσουν οι φίλιπποι.Οι περισσότερες αναμετρήσεις είναι ιδιαίτερα ανοιχτές καί αναμένουμε μεγάλες αποδόσεις.Όσον αφορά τα άλογα πού προτείνει ο Κυπριακός τύπος είναι στην 1η ο 2 ΜΠΙΓΚ ΤΑΜΠΑΣ,στην 3η ο 2 ΜΑΣΣΙΜΟ και στην 4η ο 1 ΣΙΑΣΤΑ ΜΟΥΝ.

 

ΚΩΔΙΚΟΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟ RACE ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΣΚΟΡ 4 ΣΚΟΡ 6 ΣΥΝΘΕΤΟ

021 NICOSIA 1 15:00 021-023

023 NICOSIA 2 15:30 023-025

025 NICOSIA 3 16:00 025-027-029-031-032-033 025-027

027 NICOSIA 4 16:30 027-029

029 NICOSIA 5 17:00 029-031-032-033 029-031

031 NICOSIA 6 17:30 031-032

032 NICOSIA 7 18:00 032-033

033 NICOSIA 8 18:30

021 - 15:00: 4.790 €

NICOSIA Επίπεδη Race- 1 Αρ.102 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΕΛΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΜΟΥ 3 Ε 4 Χ. Λ. Ανδρέου 57 Ηρακλής Νεοφύτου 5-6-5-2

2 ΜΠΙΓΚ ΤΑΜΠΑΣ 7 Ε 4 Μ. Κ. Πέππος 57 Άγγελος Κ. Χατζηχριστοδούλου 1-2-2

3 ΦΛΑΗ ΣΤΑΡΤ 4 Ε 4 Δ. Κεφάλας 57 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 10-7-6-3

4 ΦΡΕΤΕΡΙΚ 6 Α 4 Κ. Καποδίστριας 57 Κόκος Νικολάου 2-7-8-4

5 ΧΑΒΑΗ ΓΚΑΜΠΛΕΡ 5 Ε 4 Π. Αθανασίου 57 Χριστάκης Ζαπούνης 7-7-5-1

6 ΧΑΒΑΗ ΠΛΕΗΕΡ 2 Ε 4 Μ.Φουσέκης 57 Π. Τσιακκούρας 2-2-3-1

7 ΜΑΡΙΣ ΠΑΟΥΕΡ 1 Θ 4 Μ. Κωνσταντίνου 55 Πανίκος Νικολάου 1-7-4-3

ΠΡΟΤ:2 ΜΠΙΓΚ ΤΑΜΠΑΣ-6 ΧΑΒΑΗ ΠΛΕΗΕΡ-1 ΕΛΑ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΜΟΥ-3 ΦΛΑΗ ΣΤΑΡΤ

023 - 15:30: 3.340 €

NICOSIA Επίπεδη Race 2 Αρ.103 1500m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΜΝΗΜΟΣΥΝΗ 1 Θ 7 Ν. Κ. Τσιακκούρας 65 Π. Τσιακκούρας 6-2-6-5

2 ΤΡΙΑΙΝΑ 7 Θ 7 Δ. Κεφάλας 61,5 Π. Τσιακκούρας 7-1-1-1

3 ΚΑΣΤΟΜ ΜΕΗΤ 4 Ε 8 Π.Δημητσάνης 61 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 6-4-2-7

4 ΑΚΤΑΙΟΝ 2 Ε 7 Π. Καράμανος 55 Π. Τσιακκούρας 5-9-7-8

5 ΙΠΠΟΛΥΤΗ 6 Θ 8 Μ. Κ. Πέππος 55 Αντώνης Χατζηπαναγή 2-4-5-5

6 ΧΑΒΑΗ ΑΛΙΣΙΑ 5 Θ 7 Κ. Καποδίστριας 51,5 Στέλιος Νεοφύτου 8-8-5-4

7 ΡΑΠΤΑΚΗΣ 8 Ε 7 Γ. Σταυρινίδης 51 Ανδρέας Σταυρινίδης 4-3-3-3

8 ΓΚΟΛΤ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 3 Θ 8 Π. Λάος 49 Λευτέρης Χατζηνικόλα 6-7-3-9

ΠΡΟΤ: 2 ΤΡΙΑΙΝΑ-1 ΜΝΗΜΟΣΥΝΗ-7 ΡΑΠΤΑΚΗΣ-3 ΚΑΣΤΟΜ ΜΕΗΤ

025 - 16:00: 4.070 €

NICOSIA Επίπεδη Race 3 Αρ.104 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΚΑΒΑΛΛΙΝΟ ΡΑΜΠΑΝΤΕ 6 Α 4 Κ. Καποδίστριας 59,5 Αντώνης Χατζηπαναγή 2-7-2-3

2 ΜΑΣΣΙΜΟ 5 Ε 4 Α. Α. Αθανασίου 56,5 Γεώργιος Μιχαήλ -

3 ΤΣΙΑΚΟΥΤΗΣ 4 Ε 4 Ηρ. Ηρακλέους 56,5 Κούλης Νεοφύτου 11-4-7-2

4 ΠΛΕΙΑΔΑ 7 Θ 4 Μ. Κωνσταντίνου 55,5 Χριστάκης Ζαπούνης 12

5 ΡΟΔΙΑΝΟΣ 3 Ε 4 Ρ. Τσιακκούρας 54,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 9-8-11

6 ΧΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 1 Θ 4 Χ. Λ. Ανδρέου 54,5 Γιώργιος Τσιελέπης 5-4-6-9

7 ΚΑΡΙΝΑΣ ΛΑΒ 9 Θ 4 Γ. Ευτυχίου 51 Ηλίας Κρητικός 5-6-4-10

8 ΦΛΑΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2 Θ 4 Μ. Σ. Κυριακίδης 50,5 Χρήστος Τσιακκούρας 9-9-9-6

9 ΦΡΟΣΑΡΑ 8 Θ 4 Β. Α. Αδάμου 49 Χρήστος Τσιακκούρας 6-7-6-8

ΠΡΟΤ:3 ΤΣΙΑΚΟΥΤΗΣ-2 ΜΑΣΣΙΜΟ-1 ΚΑΒΑΛΛΙΝΟ ΡΑΜΠΑΝΤΕ-6 ΧΑΡΑ ΑΘΗΝΑ

027 - 16:30: 2.560 €

NICOSIA Επίπεδη Race 4 Αρ.105 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΙΑΣΤΑ ΜΟΥΝ 6 Α 6 Α. Π. Μιτσίδης 59 Πανίκος Νικολάου 4-9-7-2

2 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥ 1 Θ 5 Ρ. Τσιακκούρας 58,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 4-2-2-7

3 ΣΕΡ ΜΑΝΤΖΙΠΑΣ 2 Ε 7 Χρ. Χριστοφόρου 58,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 7-5-10-9

4 ΜΑΟΥΝΤ ΟΛΥΜΠΟΣ 8 Ε 8 Π. Λ. Ανδρέου 58 Νεοκλής Ι. Ηλία 11-11-11

5 ΦΑΗΛ 10 Θ 5 Ολ. Γεωργίου 58 Άντρος Γ. Παπαϊωάννου 10-6-9

6 ΠΥΡΡΑ 4 Θ 6 Κ. Καποδίστριας 57,5 Μιχάλης Κ. Παράσχου 4-7-5-10

7 ΟΥΛΤΡΑΣ ΣΟΥΡ 11 Ε 6 Π.Δημητσάνης 56,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 8-9-7-6

8 ΚΑΖΑΚ ΡΟΥΣΛΑΝΑ ΣΑΝ 3 Α 5 Ο. Τα. Γκανκαλί 56 Κώστας Καζακαίος 7-7-5-9

9 ΜΥΣΤΙΚΕ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑ 5 Ε 8 Χ. Λ. Ανδρέου 55,5 Κώστας Καζακαίος 8-4-3-6

10 ΣΑΒΑΝ ΚΑΡΜΕΛΛΑ 7 Θ 6 Π. Καράμανος 54 Γεώργιος Κ. Νικολάου 9-10-8-4

11 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΜΠΟΗ 9 Ε 6 Β. Α. Αδάμου 53 Χρήστος Τσιακκούρας 6-4-5-3

12 ΚΟΥΕΣΤ 12 Θ 8 Μ. Κ. Πέππος 52 Άγγελος Κ. Χατζηχριστοδούλου 5-2-7-4

ΠΡΟΤ:1 ΣΙΑΣΤΑ ΜΟΥΝ-5 ΦΑΗΛ-2 ΔΕΣΠΟΙΝΟΥ-8 ΚΑΖΑΚ ΡΟΥΣΛΑΝΑ ΣΑΝ

029 - 17:00: 4.120 €

NICOSIA Επίπεδη Race 5 Αρ.106 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΒΕΗΡΟΝ 9 Α 5 Μ. Κ. Πέππος 61 Αντώνης Χατζηπαναγή 2-2-1-4

2 ΒΙΤΤΗΣ ΔΙΑΣ 1 Ε 5 Ρ. Τσιακκούρας 57,5 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 6-2-3-9

3 ΔΕΣΠΟΙΝΑΤΟΡΑΣ 2 Ε 5 Γ. Σταυρινίδης 56 Κυριάκος Ρ. Κυριακού 3-7-4-6

4 ΓΚΡΕΗ ΓΟΥΙΖ 8 Α 5 Γ. Ευτυχίου 54,5 Στέλιος Νεοφύτου 4-2-4-1

5 ΝΤΟΚΤΩΡ ΤΑΤΣ 10 Ε 5 Π.Δημητσάνης 54 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 8-8-6-7

6 ΝΕΣΤΟΣ 6 Ε 5 Χρ. Χριστοφόρου 53,5 Βασίλης Χατζηγιάννης 6-8-2-5

7 ΝΤΑΣΣ ΦΟΡ ΚΚΑΣΣ 7 Θ 5 Π. Αθανασίου 51,5 Κούλης Νεοφύτου 10-11-6-3

8 ΑΜΦΙΠΟΛΙΣ 3 Θ 5 Μ. Σ. Κυριακίδης 51 Νίκος Νικολάου 9-8-8-7

9 ΜΑΛΛΗΣ 5 Ε 5 Κ. Καποδίστριας 50,5 Μιχάλης Κ. Παράσχου 7-6-3-6

10 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΚΙΤΤΑ 4 Θ 5 Π. Λάος 49 Κυριάκος Α. Κυριακού 5-7-4-5

ΠΡΟΤ:4 ΓΚΡΕΗ ΓΟΥΙΖ-10 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΚΙΤΤΑ-2 ΒΙΤΤΗΣ ΔΙΑΣ-9 ΜΑΛΛΗΣ

031 -17:30: 6.000 €

NICOSIA Επίπεδη Race 6 Αρ.107 1600m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΣΕΡ ΘΕΟ 9 Ε 9 Γ. Σταυρινίδης 61 Πανίκος Ονουφρίου 2-4-5-11

2 ΜΑΝΤΙΠΑ 5 Α 5 Κ. Καποδίστριας 59 Θεοδόσης Θεοδοσίου 1-4-1-6

3 ΛΕΒΑΝΤΕΣ 8 Ε 5 Ν. Κ. Τσιακκούρας 58 Πανίκος Ονουφρίου 7-8-4-4

4 ΡΕΤ ΣΑΝ 2 Ε 9 Α. Α. Αθανασίου 57 Νταν Χαϊτα 5-6-8-2

5 ΦΛΑΗ ΙΛΑΡΙΩΝ 7 Ε 7 Δ. Κεφάλας 56 Π. Τσιακκούρας 5-12-9-4

6 ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 6 Θ 6 Π.Δημητσάνης 53 Νταν Χαϊτα 1-3-5-7

7 ΝΟΑ 3 Θ 6 Μ. Κ. Πέππος 52,5 Πανίκος Νικολάου 7-1-4-6

8 ΧΑΡΙΣ ΤΣΙΟΗΣ 1 Θ 7 Π. Αθανασίου 52,5 Χριστάκης Ζαπούνης 3-3-10-6

9 ΚΑΠΤΑΙΝ ΤΣΑΚΡΟΣ 4 Α 7 Γ. Ευτυχίου 50 Βασίλης Χατζηγιάννης 7-7-1-2

ΠΡΟΤ:2 ΜΑΝΤΙΠΑ-6 ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-1 ΣΕΡ ΘΕΟ-3 ΛΕΒΑΝΤΕΣ

032 - 18:00: 4.025 €

NICOSIA Επίπεδη Race 7 Αρ.108 1000m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΒΟΓΚ 10 Θ 9 Χ. Λ. Ανδρέου 61,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 7-10-10-11

2 ΟΠΣΕΡΒΕΡ 4 Ε 10 Μ. Κ. Πέππος 61,5 Χρήστος Τσιακκούρας 4-6-4-6

3 ΚΑΖΑΚ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ 7 Ε 12 Π. Λ. Ανδρέου 59,5 Κώστας Καζακαίος 8-10-4-7

4 ΛΕΙΤΥ ΛΕΩΝΗ 1 Θ 11 Δ. Κεφάλας 58,5 Λευτέρης Χατζηνικόλα 4-5-5-4

5 ΒΑΡΟΥΜ ΜΙΧΑΕΛΛΑ 2 Θ 9 Ρ. Τσιακκούρας 58 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 7-1-12-1

6 ΑΙΓΙΣΘΟΣ 6 Ε 10 Β. Α. Αδάμου 53,5 Χρήστος Τσιακκούρας 8-4-2-1

7 ΜΑΝΤΖΙΠΑΣ ΜΕΜΟΡΥ 11 Ε 9 Π.Δημητσάνης 53,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 4-6-7-5

8 ΧΑΒΑΗ ΜΑΣΤΕΡ 8 Ε 9 Κ. Καποδίστριας 53,5 Νταν Χαϊτα 5-2-1-6

9 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΜΠΙΟΥΤΥ 9 Θ 10 Γ. Ευτυχίου 51,5 Πανίκος Νικολάου 5-3-6-7

10 ΑΛΜΙΣΣΑ 3 Θ 9 Γ. Σταυρινίδης 49,5 Πανίκος Ονουφρίου 5-3-6-3

11 ΜΠΟΝΑΒΕΝΤΟΥΡΑ 5 Θ 9 Κ. Α. Ιωάννου 49 Άννα-Μαρία Ντιρζιάν 4-3-5-4

ΠΡΟΤ:4 ΛΕΙΤΥ ΛΕΩΝΗ-10 ΑΛΜΙΣΣΑ-5 ΒΑΡΟΥΜ ΜΙΧΑΕΛΛΑ-8 ΧΑΒΑΗ ΜΑΣΤΕΡ

033 - 18:30: 4.600 €

NICOSIA Επίπεδη Race 8 Αρ.109 1200m

N° ΙΠΠΟΣ ST ΦΥΛΟ ΕΤΩΝ ΑΝΑΒΑΤΗΣ Kg ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΟΡΜΑ

1 ΝΙΚΑΡΧΟΣ 10 Ε 7 Χ. Λ. Ανδρέου 69,5 Ηρακλής Νεοφύτου 1-4-8-4

2 ΝΤΑΗΜΟΝΤ ΒΑΣΙΛΗΣ 6 Ε 8 Στ. Σταύρου 68,5 Π. Τσιακκούρας 1-7-9-6

3 ΚΑΡΛΟΜΑΓΝΟΣ 7 Ε 7 Χρ. Χριστοφόρου 60 Βασίλης Χατζηγιάννης 3-5-6-2

4 ΣΕΡ ΠΑΝΙΚΟΣ 8 Ε 8 Π. Λ. Ανδρέου 56 Αλέξανδρος Κρητικός 9-10-2-3

5 ΘΑΟΥΡΑ 2 Ε 7 Γ. Σταυρινίδης 55 Κυριάκος Ρ. Κυριακού 7-6-4-1

6 ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΣΚΟΥΡΗΣ 3 Ε 9 Μ. Κωνσταντίνου 53,5 Γαβρηίλ Π. Τσαβαρτζίδης 9-7-5-7

7 ΛΙΜΙΤ ΑΠ 4 Ε 7 Π.Δημητσάνης 53,5 Χρίστος Π. Πετρούτσιος 5-3-1-6

8 ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ 9 Ε 7 Δ. Κεφάλας 53,5 Ηλίας Κρητικός 4-1-2-4

9 ΙΝΒΙΚΤΟΥΣ 12 Ε 8 Μ. Σ. Κυριακίδης 53 Π. Τσιακκούρας 1-10-7-10

10 ΜΕΛΙΟΣ 5 Ε 7 Κ. Καποδίστριας 51,5 Νταν Χαϊτα 3-7-7-3

11 ΤΣΑΚΚΙΤΖΗΣ 1 Ε 7 Β. Α. Αδάμου 51 Χρίστος Ε. Χριστοφόρου 3-3-2-1

12 ΣΥΜΕΩΝ 11 Ε 7 Π. Λάος 49 Κούλης Νεοφύτου 1-7-9-8

ΠΡΟΤ:3 ΚΑΡΛΟΜΑΓΝΟΣ-5 ΘΑΟΥΡΑ-10 ΜΕΛΙΟΣ-8 ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ

Join the Newsletter

Sign up for the newsletter